;

آیا اینستاگرام در آینده محبوبیت اش را از دست می دهد؟

شبکه های اجتماعی نقش خیلی پررنگی در زندگی امروزی افراد دارند و همچنان در حال رشد و توسعه هستند .

اینستاگرام یکی از برجسته ترین و محبوب ترین شبکه های اجتماعی می باشد که در ایران نیز طرفداران بسیار زیادی دارد و پا به پای تلگرام در صدر اپلیکیشن های موبایلی قرار دارد.

در ابتدا اینستاگرام با هدف اشتراک گذاری تصاویر راه اندازی شد، اما طولی نکشید که قابلیت ویدیو و استوری نیز مهمان اینستاگرام شد.این نرم افزار نه تنها روز به روز در حال پیشرفت خود است بلکه به طور مستمر در حال تکامل است تا نیاز و تقاضای کاربران خود را برآورده کند.

چرا اینستاگرام همچنان محبوب است؟

اینستاگرام در حال حاضر روزانه بیش از ۵۰۰ میلیون کاربر فعال دارد و به یک آلبوم خاطرات تبدیل شده است . همچنین بسیاری از کسب و کارها بخشی از فعالیت خود را در این فضا انجام می دهند و خیلی از افراد از طریق این شبکه اجتماعی کسب درآمد می کنند که به یکی از پرسودترین فضاهای کسب درآمد تبدیل شده است.

آینده اینستاگرام
آیا اینستاگرام در آینده محبوبیت اش را از دست می دهد؟

آیا جایگزینی برای اینستاگرام وجود دارد؟

در سطح وب اپلیکیشن های زیادی( پینترسنت و … ) بعنوان جایگزین اینستاگرام معرفی شده اند . باید این نکته را در نظر بگیریم که عمر این اپلیکیشن ها زیاد است و با توجه به اینکه تا کنون نتوانسته اند جای خود را در ایران باز کنند٬ از شانس پایینی برخورداند.

آیا اینستاگرام همچنان محبوب خواهد ماند

اپلیکیشنهای مشابه TikTok در حال حاضر آمار نصب خوبی را به خود اختصاص داده است ولی باز هم قادر به سبقت گرفتن از این شبکه اجتماعی محبوب نیست.

همانطور که اشاره شد بسیاری از کسب و کارها در تلاشند تا محتوای با کیفیت برای اینستاگرام تولید کنند تا بتوانند کاربران زیادی را به سمت خود جذب کرده و بخشی از بازار را در دست بگیرند و این اپلیکیشن هر روز بیشتر در تلاش است تا دل کاربرانش را به دست بیاورد و نیازهایشان را برآورده سازد

به همین دلیل این اپلیکیشن مدت طولانی مهمان گوشی های هوشمند ما خواهد بود .

امتیاز شما در رابطه با این مقاله ؟
[yasr_visitor_votes]
 حدیث شجاع زاده
حدیث شجاع زاده

میلیون‌ها بار تلاش کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان همچنان ادامه داره...
نویسنده، سئوکار و طراح تصاویر تیم تحریریه شویراد

 حدیث شجاع زاده
حدیث شجاع زاده

میلیون‌ها بار تلاش کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان همچنان ادامه داره...
نویسنده، سئوکار و طراح تصاویر تیم تحریریه شویراد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *