راز و رمز افراد موفق چیست؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

همه ما اغلب با نگاه یه زندگی دیگر افراد مشهور و ثروتمند دوست داریم تا سریعا به یک فرد موفق و پولدار تبدیل شویم اما پشت پرده های این افراد را نمی دانیم.

تمام افراد موفق برای رسیدن به مقام قهرمانی از تصمیم‌های کوچک و بزرگ شروع کرده‌اند که گاهی نتایج خوبی برای آن‌ها نداشته است و باعث شکستشان شده است، که می توان اسمش را تصمیم بد گذاشت.

درنتیجه یکی از بهترین رموز موفقیت تصمیم بد است.

وقتی از افراد موفق می‌پرسید که چه‌کارهای کردید تا باعث شده امروز فردی موفقی باشید در جواب خواهد گفت یک تصمیم عالی و خیلی خوب گرفتم و نتیجه آن این رویداد شده است و همه موفقیتم را مدیون آن تصمیم خوب هستم و در ادامه اگر بپرسید علت اینکه آن تصمیم خوب را گرفتید چیست در پاسخ خواهد گفت آن تصمیم خوب من ثمره تجربیات باارزش گذشته است که باعث شده به کمک تجربیات گذشته‌ام یک تصمیم درست و عالی بگیرم و در ادامه اگر از او بپرسیم که راستی این تجربه‌های را که از آن صحبت می‌کنید را چگونه به دست آورده‌اید، در پاسخ خواهد گفت تجربیات من حاصل سال‌ها تلاش و زحمت و گرفتن تصمیمات بد درگذشته است و به عبارتی این تصمیم‌گیری بد من درگذشته باعث پدید آمده تجربیات گران‌بهایی شده است و درسی که از آن‌ها گرفتم باعث شده تا بتوانم یک تصمیم عالی بگیرم.

افراد موفق 1

شما نمی‌توانید یک ورزشکار و قهرمان جهان را پیدا کنید و از او بپرسید چگونه یک‌شبه و در یک مسابقه قهرمان جهان شدید، او در پاسخ خواهد گفت سال‌ها زحمت کشیدم، سال‌ها سختی کشیدم، سال‌ها شکست خوردم، سال‌ها تجربه کسب کردم سالیان سال آموختم که خیلی از تصمیم‌های من بد بوده است و باید برای رسیدن به یک تصمیم خوب سختی‌های زیادی را تحمل می‌کردم.سال‌ها یاد گرفتم که در پس هر تصمیمی یک نتیجه درست یا غلط وجود دارد که قبل از آن تصمیم نمی‌دانستم که نتیجه صد درصد درست یا غلط خواهد بود، کلی زمان و انرژی را باید به خاطر یک تصمیم بد از دست بدهم و سپس تجربه کسب کنم تا بتوانم یک تصمیم درست بگیرم.

هر تصمیمی که می‌گیرید به شما کمک می‌کند تا به نتایج دلخواهتان نزدیک یا دور شوید و بر پایه تجربه‌های به‌دست‌آمده یاد می‌گیرید که درست تصمیم بگیرید.

آخرین مطالب

راز و رمز افراد موفق چیست؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه همه ما اغلب با نگاه یه زندگی دیگر افراد مشهور و ثروتمند دوست داریم تا سریعا به یک فرد موفق و پولدار تبدیل شویم اما پشت پرده های این افراد را نمی دانیم.

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *