رونمایی از کتابخوان تاشو

گوشی‌های تاشو اخیرا راه خود را به بازار باز کرد‌ه‌اند و حالا شرکت E Ink نمونه اولیه کتابخوان الکترونیکی تاشو خود را به نمایش گذاشته است.

در این ویدیو شاهد حضور نمونه آزمایشی کتابخوان الکترونیکی E Ink هستیم که البته نسخه قبلی آن نزدیک به دو ماه پیش به نمایش گذاشته شده بود. میان این نمونه‌ها تفاوت‌هایی وجود دارد که از میان آن‌ها می‌توان به لولای مقاومتر، ۵ دکمه اختصاصی در سمت راست و دو چراغ در بالای نمایشگر برای روشنایی در دستگاه جدید اشاره کرد.

این کتابخوان الکترونیکی تاشو از فناوری «Wacom» پشتیبانی می‌کند و توسط قلم می‌توان یادداشت‌برداری و در آن نکات مهم را نیز هایلایت کرد. این مدل مفهومی جذابیت بالایی دارد و مانند گوشی‌های تاشو امکان دسترسی به نمایشگر بزرگ در ابعاد کوچک را فراهم می‌کند. علاوه بر این، کتابخوان‌های الکترونیکی تاشو به علت مکانیزم خود حس یک کتاب واقعی را نیز به کاربر منتقل می‌کنند. امکان یادداشت‌برداری و همچنین همگام‌سازی اطلاعات باعث می‌شود با یک دستگاه کارآمد روبه‌رو باشیم.

 

با این حالت شاید دسترسی به این کتاب و کمی زمانبر باشد اما این کتابخوان ممکن است طرفداران زیادی پیدا کرده و به تدریج برای خیلی از افراد جای کتاب فیزیکی را بگیرد

 حدیث شجاع زاده
حدیث شجاع زاده

میلیون‌ها بار تلاش کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان همچنان ادامه داره...
نویسنده، سئوکار و طراح تصاویر تیم تحریریه شویراد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *