سایت های تبدیل فرمت

زمان مطالعه: 3 دقیقه

قبلا برای تبدیل فرمت فایل های حتما میبایست نرم افزارهای مختص فایلی که نیاز دارید را نصب می کردید. ولی اکنون سایت های زیادی هستند که این کار را بدون نصب نرم افزار خاصی برای شما انجام می دهند . حتی به بهترین شکل ممکن انجام می دهند .

ما بهترین سایت‌های رایگان تبدیل فرمت آنلاین را معرفی کنیم که با استفاده از ابزارهای متنوع، امکان تغییر فرمت فایل‌های مختلف را برای شما فراهم می‌کنند. 

سایت online-audio-converter.com

سریعترین و بهترین سایت تبدیل فایلهای صوتی است که از اکثر فرمت های صوتی پشتیبانی می کند.برای تبدیل فایل مورد نظر خود کافیست روی open file کلیک کرده و فایل را انتخاب نمایید.

سپس مشخص میکنید که به چه فایلی میخواهید تبدیل کنید و میزان کیفیت آن را تعیین میکنید و روی convert file کلیک میکنید .

سایت convertfile.com

این سایت از فرمت‌های مختلفی پشتیبانی می‌کند و می‌توانید انواع فایل را در آن آپلود کرده و خروجی بگیرید. Convert.Files امکان تغییر فرمت فایل‌های مختلف شامل اسناد، کتاب الکترونیکی، فیلم، عکس و فایل‌های صوتی را برای شما فراهم می‌کند. در این سایت ابتدا باید فایل خود را آپلود کنید و سپس فرمت آن به صورت خودکار شناسایی می‌شود.

مقابل بخش فرمت ورودی، فرمت خروجی قرار گرفته که می‌توانید در آن فرمت مورد نظر خود را انتخاب کنید. شما می‌توانید فایل مورد نظر خود را تبدیل کرده و دانلود کنید یا اینکه با انتخاب گزینه‌ مربوطه، لینک دانلود را درون ایمیل خود دریافت کنید. با اتمام تبدیل فرمت، روی لینک کلیک کنید تا فایل جدید دانلود شود.

سایت onlineconvert

در صفحه اصلی مبدل‌های مختلف به چشم می‌خورند که برای مثال می‌توان به مبدل فایل‌های صوتی، عکس، فیلم و کتاب الکترونیکی اشاره کرد. در هر کدام از این باکس‌ها یک نوار قرار گرفته که با باز کردن آن، می‌توانید فرمت نهایی مورد نظر خود را پیدا کنید. با این کار به یک صفحه جدید می‌روید که در آن می‌توانید فایل خود را آپلود یا اینکه URL آن را وارد کنید. در نهایت با کلیک روی گزینه «Convert File»، تبدیل فرمت انجام می‌شود و فایل نهایی در اختیارتان قرار می‌گیرد.

Zamzar

 

Zamzar یکی از بهترین سایت‌های تبدیل فرمت آنلاین محسوب می‌شود که از ۱۱۰۰ نوع تبدیل فایل پشتیبانی می‌کند.

در Zamzar یک اینباکس برای کاربر در نظر گرفته شده که می‌تواند تبدیل‌های خود را مدیریت کند و یک مشکل وجود دارد آن هم ثبت اجباری ایمیل برای دریافت فایل است، البته برای چنین قابلیتی باید هزینه پرداخت کرد. اگر مشکلی با وارد کردن ایمیل برای تبدیل فرمت آنلاین ندارید، Zamzar را امتحان کنید.

آخرین مطالب

سایت های تبدیل فرمت

زمان مطالعه: 3 دقیقه قبلا برای تبدیل فرمت فایل های حتما نرم افزارهای مختلفی را نصب می کردید ولی اکنون سایت های زیادی هستند که این کار را بدون نرم افزار برای شما انجام می دهند

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.