عرضه ۱۱۷ اموجی جدید برای اندروید و iOS

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

گوگل به مناسبت روزجهانی ایموجی اعلام کرد که به زودی ۱۱۷ ایموجی جدید همزمان با انتشار اندروید ۱۱ عرضه خواهد کرد و زمان این عرضه پاییز امسال است.

از جمله آیتم های اضافه شده به مجموعه اموجی های جدید اندروید می توان به حیوانات جدید (شامل خرس قطبی، سگ آبی و گاومیش کوهان دار آمریکایی)، غذا و نوشیدنی (غذای مکزیکی تاماله، چای بوبا و قوری) اشاره کرد. یک چهره اندک خندان، مردی با روبنده و زنی با تاکسیدو از دیگر اموجی های جدید هستند. برخی اموجی های حیوان قدیمی نیز قرار است که بازطراحی شوند تا ظاهر دوستانه تری پیدا کنند یا اینکه در مد تاریک بهتر دیده شوند.

به گفته گوگل برخی از ایموجی های قبلی حیوانات باز طراحی شده اند ، در بعضی موارد برای اینکه کمی بهتر به نظر برسند و در برخی دیگر در حالت تاریک بهتر به نظر برسند.

بازطراحی برخی از ایموجی ها در حالت تاریک

گوگل همچنین یک نوار دسترسی سریع به اموجی ها را به نسخه بتای کیبورد جیبورد اضافه کرده است که قرار است ظرف ماه های آینده در اختیار کلیه کاربران این اپلیکیشن اندرویدی قرار بگیرد.

البته هنوز مشخص نیست که اندروید 11 دقیقا از چه زمانی در اختیار کاربران قرار می گیرد.ولی طبق شنیده ها زمان تقریبی آن ۲۳ شهریور ماه می باشد.

 

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.