عرضه ۱۱۷ اموجی جدید برای اندروید و iOS

گوگل به مناسبت روزجهانی ایموجی اعلام کرد که به زودی ۱۱۷ ایموجی جدید همزمان با انتشار اندروید ۱۱ عرضه خواهد کرد و زمان این عرضه پاییز امسال است.

از جمله آیتم های اضافه شده به مجموعه اموجی های جدید اندروید می توان به حیوانات جدید (شامل خرس قطبی، سگ آبی و گاومیش کوهان دار آمریکایی)، غذا و نوشیدنی (غذای مکزیکی تاماله، چای بوبا و قوری) اشاره کرد. یک چهره اندک خندان، مردی با روبنده و زنی با تاکسیدو از دیگر اموجی های جدید هستند. برخی اموجی های حیوان قدیمی نیز قرار است که بازطراحی شوند تا ظاهر دوستانه تری پیدا کنند یا اینکه در مد تاریک بهتر دیده شوند.

به گفته گوگل برخی از ایموجی های قبلی حیوانات باز طراحی شده اند ، در بعضی موارد برای اینکه کمی بهتر به نظر برسند و در برخی دیگر در حالت تاریک بهتر به نظر برسند.

ایموجی های جدید اندروید
بازطراحی برخی از ایموجی ها در حالت تاریک

گوگل همچنین یک نوار دسترسی سریع به اموجی ها را به نسخه بتای کیبورد جیبورد اضافه کرده است که قرار است ظرف ماه های آینده در اختیار کلیه کاربران این اپلیکیشن اندرویدی قرار بگیرد.

البته هنوز مشخص نیست که اندروید 11 دقیقا از چه زمانی در اختیار کاربران قرار می گیرد.ولی طبق شنیده ها زمان تقریبی آن ۲۳ شهریور ماه می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *