نکاتی در مورد هشتگ گذاری اینستاگرام

زمان مطالعه: 2 دقیقه

 هشتگ یا کلمات کلیدی این روزها در شبکه های اجتماعی بسیار رایج است. هشتگ گذاری در اینستاگرام راهی برای افزایش فالور است . اگر هشتگ گذاری را با دقت انجام دهید نتیجه فوق العاده ای خواهید گرفت.

چرا باید از هشتگ استفاده کنیم؟

 هشتگ در واقع اطلاعات شناسنامه ای برای پیدا شدن شما در اینستاگرام می باشد نقش گذاشتن هشتگ روی تصاویر ، جستجوی تصاویر شما در اینستاگرام است . همانطور که می دانید کاربران می توانند علاوه بر نام کاربری ، تگ ها (Tags) را نیز در اینستاگرام جستجو کنند و گذاشتن هشتگ در اینستاگرام به شما کمک می کند تا تصاویری که در اینستاگرام به اشتراک می گذارید در جستجو ها مشاهده شود و صفحه شما در معرض دید کاربران جدید قرار گیرد و تعداد فالوور های اینستاگرام شما افزایش یابد .

اصول هشتگ گذاری به زبان ساده

اولین نکته مهمی که باید حتما بدانید این است که به هیچ عنوان از هشتگ های غیر مرتبط استفاده نکنید زیرا باعث کاهش اینگیجمنت پیج شما می شود

حتما باید در ابتدای هر کلمه از علامت# استفاده کنید در غیر اینصورت هشتگ مورد بررسی قرار نمی گیرد . با مراجعه به هشتگ، نیازی به جستجوی موضوعتان نیست، می‌توانید مطالب گوناگون را مطالعه کنید.

خوانا بودن هشتگ‌ها از مهم‌ترین مواردی است که می‌تواند خوانندگان زیادی را جمع کند و اطلاعات مختلف پیرامون آن جمع‌آوری شود.سعی کنید هز هشتگ های بدون معنی پرهیز کنید . حتما کلمه ای را مورد استفاده قرار بدهید که در صورت تخصصی بودن نیز برای کاربران متخصص آشنا باشد .


هرچه هشتگ شما با متنی که نوشته اید نزدیک و هماهنگ تر باشد تصویر و متن شما در موضوعات جستجو شده بهتر نمایش داده می شود . 

بر اساس پستی که قرار است منتشر کنید ٬ کلمات مرتبط با همان پست را بعنوان هشتگ استفاده کنید .

تعداد هشتگ هایی که می توانید در یک پست استفاده کنید ۳۰ عدد و استوری ۱۰ عدد می باشد.

هشتگ را میتوانید هرکجا از متن ارسالی خود استفاده کنید

هشتگ هایی که افراد با نفوذ در حوزه کاری تان از آن استفاده می کنند را به کار ببرید.

 

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.