کدام شبکه اجتماعی برای تبلیغ بهتر است ؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه
سردرگمی اینکه در کدام شبکه اجتماعی تبلیغ کنیم گاهی اوقات باعث می شود تا کنترل هزینه های تبلیغات از دستمان خارج شود .سوال بسیاری از صاحبان کسب و کار این است که کدام شبکه اجتماعی برای تبلیغ بهتر است ؟
هر شبکه اجتماعی جایگاه خودش را دارد و تبلیغات در همه شبکه ها مناسب کسب و کار شما نیست و باید بر اساس نیاز خودتان اقدام کنید .در ادامه شبکه های اجتماعی پرطرفدار (اینستاگرام٬تلگرام) را مورد بررسی قرار می دهیم.
تبلیغات پولی

در این مدل تبلیغات شما بابت سفارش تبلیغ به افراد دیگر هزینه می پردازید تا تبلیغات محصول یا کسب و کار شما را در پیج و کانال های پربازدید خود قرار دهند.

تبلیغات رایگان

اگر قصد ندارید برای تبلیغات هزینه کنید  می توانید از روش های رایگان استفاده کنید که این روش کمی زمانبر می باشد.

۱-اینستاگرام

تبلیغ در اینستاگرام می تواند کمک بسیار زیادی به برندسازی و افزایش فروش شما کند همچنین اینستاگرام بالاترین نرخ رشد را در بین تمام شبکه های اجتماعی در دنیا دارد.تبلیغات در اینستاگرام برای تمامی کسب و کارها ایده آل است و  از هر صنفی که بخواهید میتوانید در اینستاگرام پیدا کنید . با توجه به میزان استقبال زیاد از اینستاگرام و تعداد بالای کاربران می توان گفت که اینستاگرام بهترین مکان برای برند سازی اینترنتی است .

در مقاله بعدی به آموزش برندسازی در اینستاگرام خواهیم پرداخت

۲-تلگرام

امروزه کمتر کسی را می توان پیدا کرد که روزانه حداقل ۵ بار تلگرام خودش را چک نکند و این امر و بالا بودن تعداد ممبرهای تلگرام  سبب شده تا به یکی از بهترین ها جهت دیده شدن تبدیل شود.

برای تبلیغات در تلگرام روش‌های مشخصی وجود دارد که هر کدام هزینه و دستاوردهای متفاوتی دارند. اما این به آن معنا نیست که هر چقدر بیشتر هزینه کنید نتیجه بهتری می‌گیرید؛ بلکه بهتر است روش‌های مختلف تبلیغات در تلگرام را به خوبی بشناسید و بعد از آن با توجه به نیازهای خود اقدام به تبلیغات کنید.

 

بهتر است قبل از انجام تبلیغات با یک کارشناس دیجیتال مارکتینگ مشورت کنید تا هم بتوانید هزینه را مدیریت کنید و هم تبلیغات بهینه تری انجام دهید.

 

 

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *