کسب درآمد با فریلنسری

زمان مطالعه: 2 دقیقه

کسب درآمد با فریلنسری به یکی از بهترین روش های کسب درآمد تبدیل شود.در این مقاله به مزایا و معایب فیلنسر بودن و همچنین میزان درآمدشان در ایران اشاره خواهیم کرد. کار فرصت‌های زیادی را برای افرادی که می‌خواهند در خانه کار کنند، باز کرده‌است. تعداد زیادی  فرصت‌ شغلی آزاد در اینترنت وجود دارد که از طریق آن ها می توان کسب درآمد از فریلنسری داشت.

فریلنسر به چه کسی گفته می شود؟

با ظهور اینترنت و گسترش وب، فعالیت فریلنسرها هم افزایش یافت. این افزایش چنان جدی و چشمگیر بود که امروزه اصطلاحی به نام Freelancer Economy یا اقتصاد فریلنسرها یا اقتصاد آزادکارها شکل گرفته است.

افرادی هستند که دارای تخصصی خاصی هستند که کار کردن در محیط های اداری برایشان سخت است و ترجیج می دهند خارج از محیط اداری کار کنند. این افراد همان فری لنسرها هستند که خارج از محیط اداری فعالیت می کنند.

اوج رونق فریلنسری در دوران کرونا

ویروس کرونا سبب شد که بسیاری از شرکت ها و کسب و کارها فعالیت خود را تعطیل کنند و یا بصورت دورکاری فعالیت نمایند و این بهترین فرصت برای خودنمایی و قدرت نمایی کسانی بود که از قبل نیز بصورت فریلنسر کار میکردند . در این میان خیلی از افراد هم به دورکاری روی آوردند و با دیدن آموزش و یادگرفتن مهارتی به جمع فریلنسرها پیوستند.

مشاغل فریلنسری

بخشی از مشاغلی که به عنوان فریلنسر میتوان فعالیت نمود

طراحی و توسعه وب سایت

عکاسی

آموزش

تایپ

طراحی گرافیکی

بازاریابی و فروش

ساخت اپلیکیشن موبایل

بهینه سازی موتورهای جستجو (سئو)

برندسازی

ترجمه

 تولید محتوا و نویسندگی

ادمین شدن (مدیریت شبکه های اجتماعی)

و….

این موارد بخشی از مشاغلی هستند که می توان بصورت فریلنسر فعالیت کرد.

میزان درآمد فریلنسرها چقدر است؟

کسب درآمد با فریلنسری فقط نیاز به تمرین و زمان و استمرار دارد . درآمد فریلنسرها بسیار متفاوت است . برای مثال : شخصی که کار سئو انجام می دهد می تواند از ۵ الی ۱۵۰ میلیون تومان درآمد داشته باشد.

یا فردی که تولید محتوا انجام میدهد می تواند از ۵ تا ۲۰ میلیون تومان حداقل درآمد داشته باشد

درآمد هایی که ذکر شد درآمد واقعی افرادی هستند که در ایران دورکاری میکنند.شما بازدیدکننده عزیز که در حال مطالعه این مقاله هستید هم میتواند دورکاری کنید و به یک فریلنسر موفق تبدیل شوید . کافیست مهارت داشته باشید.

 

 

 

 

آخرین مطالب

کسب درآمد با فریلنسری

زمان مطالعه: 2 دقیقه کسب درآمد با فریلنسری به یکی از بهترین روش های کسب درآمد تبدیل شود.در این مقاله به مزایا و معایب فیلنسر بودن و همچنین میزان

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.