بهترین پیج های اینستاگرام برای تبلیغ کدام اند؟

بهترین پیج برای تبلیغات در اینستاگرام

بهترین پیج های اینستاگرام برای تبلیغ کدام اند؟ این است سوالی که بیشتر افرادی که به دنبال تبلیغات کسب و کار خود هستند از ما می پرسند. برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که قبل از آن که اقدامی برای تبلیغات در پیج های تبلیغاتی در اینستاگرام انجام دهید و برای افزایش فالور اقدام کنید، ابتدا باید پیجی خوب با محتوای خوب داشته باشید.

این حرف را با مثالی به شما توضیح می دهیم. فرض کنید می خواهید مهمان دعوت کنید. ابتدا چه کاری انجام می دهید؟ قطعا برای آمدن مهمان ها خانه خودتان را زیباتر و با سلیقه تر می کنید و دکور های زیبایی می گذارید و با بهترین تشریفات از آنان استقبال می کنید.

پیج شما و سایت شما هم مانند منزل شما است، پس باید پیش از آن که تبلیغاتی انجام دهید، به محتواهای خودتان و پیج خودتان فکر کنید که چرا باید مخاطب تبلیغات شما را فالو کند؟

شما چه ارزشی برای او خلق می کنید؟ چه فایده ای برای او دارید و تفاوت شما با بقیه در چیست؟ زمانی که به این سوالات پاسخ دادید و پیجتان را به خوبی آماده کردید، می توانید برای تبلیغات آماده شوید.

برای تبلیغات در اینستاگرام هم باید از بهترین پیج ها برای تبلیغات استفاده کنید. ما به شما یاد می دهیم که چگونه پیج های تبلیغاتی در اینستاگرام را بشناسید. پس همراه ما باشید.

بهترین پیج های اینستاگرام برای تبلیغات

بهترین پیج های اینستاگرام برای تبلیغ

زمانی که تصمیم می گیرید تا تبلیغات خودتان را به پیج های دیگر بسپارید، انتظار دارید تا نتایج خوبی از جمله جذب فالور تا افزایش فروش را برای شما در پی داشته باشد. پس اگر می خواهید به نتایج خوبی دست پیدا کنید، نکاتی که برای انتخاب بهترین پیج تبلیغات به شما می گوییم را رعایت کنید و از کسب بهترین نتایج اطمنیان حاصل کنید.

  تبلیغات واتساپ (پر بازده‌ترین روش تبلیغات کسب و کار)

پس قدم به قدم انتخاب بهترین پیج را با ما باشید.

انتخاب پیج مرتبط

زمانی که شما می خواهید تبلیغات در پیج های پربازدید اینستاگرام انجام دهید، بهتر است پیجی را انتخاب کنید که با کسب و کارتان مرتبط است. برای این کار بهتر است بیوگرافی پیج را چک کنید و پست های آخر پیج را چک کنید تا مطمعن شوید که پیجی که می خواهید تبلیغات خودتان را بسپارید، مرتبط با حوزه شما است. مخاطبین خودتان را در هر پیج بشناسید، بهتر می توانید نتیجه بگیرید.

برای مثال اگر شما رستوران دار هستید، تبلیغ کردن رستورانتان در پیج کتابخوانی بازدهی چندانی برای شما نخواهد داشت.

بررسی آماری پیج

قدم دومی که می توانید در انتخاب بهترین پیج های تبلیغاتی در اینستاگرام خودتان بردارید، بررسی آماری پیج است؛ به این صورت که شما تعداد فالور ها و فالوینگ های پیج موردنظرتان را چک کنید و دقت کنید که تعداد فالور های پیج مورد نظر بالای 10 هزار نفر باشد. زیرا اگر تعداد فالور بالای این تعداد باشد، ویژگی swipe up برایش فعال می شود و می تواند از لینک برای تبلیغ استفاده کند.

همچنین دقت داشته باشید که تعداد فالوینگ ها حدودا زیر 1500 تا باشد، زیرا اگر تعداد فالوینگ ها زیاد باشد، نشان می دهد که فالور ها با فالو کردن اضافه شده اند و ادمین پیج در حال آنفالو کردن است و این امر نتایج خوبی را برای شما رقم نمی زند.

بررسی پست ها

قدم بعدی این است که بروید و 10 پیج آخر پیج مورد نظرتان را بررسی کنید و میزان تعامل کاربران را پیج را متوجه شوید. این کار باعث می شود تا تصمیم بهتری برای انتخاب بگیرید. با اینکه امروزه بیشتر پیج ها از ربات ها استفاده می کنند و فهمیدن این موضوع سخت است، اما ما به شما روشی را می گوییم تا بتوانید متوجه شوید که پیج موردنظر شما هم آیا از ربات ها استفاده کرده است یا خیر؟

  نمونه متن تبلیغ برای ترغیب مشتری به خرید

برای آن که میزان تعامل واقعی را بدانید، از فرمولی که به شما می گوییم، استفاده کنید.

  • تعداد مشاهده و بازدید باید چیزی بین 15 تا 35 درصد آمار مخاطبین پیج باشد.
  • تعداد لایک ها به صورت واقعی باید در حالت بدبینانه 10 درصد و در حالت خوشبینانه 30 درصد تعداد فالور ها باشد.
  • تعداد کامنت ها نیز بین 2 الی 10 درصد فالور ها است.

اگر پیجی که می خواهید تبلیغات خودتان را  در اینستاگرام به آن  بسپارید، در حدود 10 هزار نفر دنبال کننده داشته باشد، انتظار می رود در حدود 1500 تا 3500 بازدید داشته باشد و لایک های او بین 1000 تا 3000 باشد و کامنت ها چیزی در حدود 20 الی 100 کامنت باشد. این آمار به صورت میانگین است و ممکن است بیشتر یا کمتر باشد و هیچ قطعیتی ندارد.

بهتری صفحات اینستاگرام برای تبلیغ

اما این ها کافی نیست. شما باید افرادی که پست ها را لایک کرده اند و کامنت گذاشته اند را نیز چک کنید، زیرا ممکن است ربات باشند.

اگر در بین لایک ها و کامنت ها، عکس پروفایل های بی ربط و اسامی عجیب و غریب مشاهده کردید و حتی اگر بررسی کنید، متوجه می شوید که هیچ پستی ندارند و فالور ها و فالوینگ ها زیر 10 نفر هستند. البته اگر این تعداد افراد کم بود طبیعی است و اگر زیاد بود، به ربات بودن شک کنید.

در کامنت ها هم اگر تعداد زیادی از کامنت ها، ایموجی و عکس و جملاتی کلیشه ای و تکراری مثل عالی، زیبا و پست خوبی بود مشاهده کردید، بنا را بر این بگذارید که این فرد از ربات استفاده می کند. پس به دنبال پیج بهتری باشید.

اگر می خواهید در استوری تبلیغات داشته باشید، بخوانید!

برای آن که بهترین پیج تبلیغات برای استوری را پیدا کنید، بهتر است به ادمین پیج مورد نظرتان بگویید تا از آمار بازدید استوری های اخیرش برای شما اسکرین شات بدهد. در صورتی که سریع اسکرین شات برای شما فرستاد و آمار قابل قبول بود، می توانید اعتماد کنید اما اگر طفره رفت یا دیر ارسال کرد، بهتر است با او همکاری نکنید.

  چگونه محصول خود را در اینستاگرام تبلیغ کنیم؟

تبلیغات قبلی پیج مورد نظرتان را بررسی کنید

اگر در میان استوری ها و پست ها تبلیغی را مشاهده کردید، به پیج صاحب تبلیغات مراجعه کنید و با او از نتیجه تبلیغات در پیج جویا شوید. درصورتی که تبلیغات در پیج موردنظرتان بازده و نتیجه خوبی برای آن پیج داشت، شما هم می توانید اعتماد کنید و تبلیغات خودتان را بسپارید.

سخن پایانی

برای آن که تبلیغات در پیج های پربازدید اینستاگرام نتیجه خوبی بدهد، باید روی پیج خودتان کار کنید و محتوای خوبی را برای مخاطبین خودتان تهیه کنید و برای دنبال کنندگانتان ارزش خلق کنید.

به صورت مستمر در پیج خودتان پست و استوری قرار دهید و با مخاطبین خودتان تعامل داشته باشید. هر اندازه تعامل شما با فالور هایتان بالا باشد، تعداد مهم نیست و شما بازده خوبی را از همان تعداد کم خواهید داشت.

اگر هر گونه سوال در زمینه انتخاب بهترین پیج های اینستاگرام برای تبلیغات داشتید، می توانید با مشاوران ما در تیم شویراد در تماس باشید.

 حدیث شجاع زاده
حدیث شجاع زاده

میلیون‌ها بار تلاش کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان همچنان ادامه داره...
نویسنده، سئوکار و طراح تصاویر تیم تحریریه شویراد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *