هزینه تبلیغات در اینستاگرام چقدر است؟

هزینه تبلیغات در اینستاگرام چقدر است؟ اگر شما هم بدنبال این هستید که تبلیغات در اینستاگرام را شروع کنید، احتمالا یکی از اولین سؤالاتتان درباره هزینه های تبلیغ در اینستاگرام است. در این مقاله قصد داریم در مورد تعرفه های انواع تبلیغات اینستاگرامی صحبت کنیم. واضح است که هیچ بیزینسی، بدون تبلیغات نمی تواند به قدر کافی دیده، شناخته و به درآمد عالی برسد. تقریباً امروزه، اکثر کسب و کار ها به اهمیت تبلیغات پی برده اند. اما می دانیم که هزینه های تبلیغات بسیار بالا است! اگر باور ندارید، می توانید هزینه یک بیلبورد تبلیغاتی در اتوبان را استعلام کنید!

کم هزینه ترین و پربازده ترین نوع تبلیغات، تبلیغات در فضای مجازی، مانند اینستاگرام است. اگر شما نیز تصمیم به تبلیغ کسب و کارتان در این بستر گرفته اید و به دنبال تعرفه های تبلیغ در اینستاگرام هستید، تا انتهای این مقاله ما را همراهی کنید. در این مطلب در مورد هزینه های  تبلیغات در پلتفرم اینستاگرام با شما صحبت می کنیم؛ تا با بالا بردن سطح آگاهی تان، در دام افراد شیاد و کلاهبردارانی که از شما هزینه های کلانی دریافت می کنند، بدون اینکه بازخورد مثبتی حاصل شود، نیافتید.

مقاله پیشنهادی: تبلیغات در اینستاگرام  “با خواندن این مقاله اطلاعات تان در زمینه تبلیغات اینستاگرام افزایش می یابد. “

توجه کنید!

قیمت های اعلام شده در جداول زیر مربوط به سال 1400 می باشد؛ برای اطلاع از قیمت های تبلیغاتی سال 1402 لطفاً استعلام قیمت شود.

معیارهای تعیین قیمت تبلیغات در اینستاگرام
هزینه تبلیغات در اینستاگرام چقدر است؟

معیارهای تعیین قیمت تبلیغات در اینستاگرام

توجه داشته باشید برای انجام تبلیغات خوب باید محتوایتان ارزش اشتراک گذاری داشته باشد و تبلیغات به صورت هدفمند انجام شود.  تبلیغات نادرست منجر به هدر رفتن تمامی هزینه هایی که در برگزاری کمپین تبلیغاتی پرداخت کردید، می گردد. توصیه می کنیم برای انجام تبلیغات از متخصصین فعال در این زمینه کمک بگیرید؛ کارشناسان ما در شویراد می توانند کمپین های تبلیغاتی شما از ایده محتوا گرفته تا اجرا و ویرال شدن آن در فضای اینستاگرام را مدیریت کرده و فروش پیج تان را افزایش دهند. 

علی ساده بافی مدیریت شویراد، به دلیل داشتن موفقیت های چشمگیر در رشد و توسعه انواع کسب و کارهای اینستاگرامی، عنوان آقای تبلیغات را از جانب طرفداران خود در اینستاگرام گرفته است. شما نیز می توانید با سپردن تبلیغات خود به آقای تبلیغات، رویای کسب درآمد از پیج اینستاگرام تان را به حقیقت تبدیل کنید. 

عوامل مؤثر در تعیین نرخ تبلیغات عبارتند از:

 

هزینه تبلیغات در اینستاگرام چقدر است؟ میزان انگیجمنت پیج

 این ویژگی میزان بازدهی و درصد فعالیت کاربران در پیجی که قرار است تبلیغ شود، را بیان می کند. میزان انگیجمنت یا همان نرخ تعامل پیج را از طریق ابزار insights می توان ارزیابی کرد. به هنگام سپردن تبلیغات خود به صفحات پربازدید، از صاحب پیج بخواهید گزارشی از آمار اینسایت پیج را برای شما ارسال کند؛ بر اساس این گزارش می توانید نرخ تبلیغات را تخمین بزنید.

 

هزینه تبلیغات در اینستاگرام چقدر است؟ تعداد فالوورهای پیج

گاهاً تبلیغات با هدف افزایش آگاهی از برند در بین  مخاطبان و معرفی محصولات و یا خدمات جدید در سطح اینستاگرام انجام می گیرد. در چنین مواقعی میزان ارزش گذاری پیج و برآورد هزینه تبلیغاتی به تعداد فالوورهای پیج بستگی دارد. به زبانی ساده تر ارزش صفحات با تعداد فالوورهای آن ها تعیین می شود.

با این حال تعداد فالوورهای یک پیج، معیار قابل قبولی برای تعیین قیمت پست ها و استوری های تبلیغاتی در اینستاگرام نیست. زیرا اغلب پیج ها با خرید فالوور فیک سعی دارند، تعداد فالوورهای پیج شان را بیشتر نشان دهند. همانطور که می دانید فالوورهای غیرواقعی و غیر فعال تعاملی در پیج مربوطه ندارند؛ از این رو نقش مؤثری در دیده شدن تبلیغات نیز ندارند. برای حل این مشکل بهتر است میانگین نرخ تعامل صفحه یا متوسط بازدید (impression یا Reach) را در نظر بگیرید.  این گزینه ها معیار مناسب تری برای بررسی و تعیین نرخ تبلیغات یک صفحه در اختیار ما قرار می دهد.

 

هزینه تبلیغات در اینستاگرام چقدر است؟ نوع تبلیغات

تبلیغات در اینستاگرام در قالب استوری و پست منتشر می شود و نرخ تبلیغات بر اساس نوع تبلیغ برآورد می شود. بر اساس نوع محتوای تبلیغاتی (عکس یا ویدیو) نیز می توان تعرفه ی تبلیغات را تعیین کرد. 

 

هزینه تبلیغات در اینستاگرام چقدر است؟ میزان تبلیغات

تبلیغات در یک پیج اینستاگرامی با حجم محدود تبلیغات، می تواند فیدبک و بازدهی بالایی را برای یک پیج ایجاد کند. به عبارت دیگر تبلیغ در صفحات اینستاگرام که تبلیغات کمی را قبول می کنند، نتایج قابل توجهی را برای پیج شما به ارمغان می آورد. به همین دلیل نرخ تبلیغ در اینگونه صفحات با قیمت های متفاوتی ارائه می شود.

 

زمان انتشار تبلیغ

یکی دیگر از مواردی که در تعیین قیمت تبلیغات در صفحات اینستاگرام بسیار مهم است، زمان انتشار آگهی در پیج است.  به عنوان مثال اگر آگهی به عنوان آخرین پست منتشر شود، توسط کاربران زیادی دیده می شود و بازدهی بیشتری را دریافت خواهد کرد. از این رو به دلیل داشتن نرخ تعامل بالا و اثر بخشی بیشتر،  قیمت متفاوتی خواهد داشت.

توجه کنید!

قیمت های اعلام شده در جداول زیر مربوط به سال 1400 می باشد؛ برای اطلاع از قیمت های تبلیغاتی سال 1402 لطفاً استعلام قیمت شود.

هزینه انواع تبلیغات در اینستاگرام
هزینه تبلیغات در اینستاگرام چقدر است؟

هزینه تبلیغات سلبریتی ها در اینستاگرام 

سلبریتی ها افراد معروف در دنیای واقعی هستند، که در اینستاگرام هم فالوورهای زیادی دارند.

سلبریتی ها را با اینفلوئنسر ها و شاخ های مجازی اشتباه نگیرید!

مثلاً فوتبالیست یا بازیگری که قبلا او را در مجله ها و ماهنامه های مختلف دنبال می کردید و الان از اینستاگرام او را دنبال می کنید، به این افراد سلبریتی گفته می شود. سلبریتی ها اغلب به دنبال انجام تبلیغات در اینستاگرام نیستند، مگر با هزینه های بالا!
مثلاً یک فوتبالیست برای 15 ثانیه تبلیغ در اینستاگرام، مبالغی بین 50 تا 100 میلیون تومان و شاید کمتر یا بیشتر را از شما دریافت کنند. توجه کنید این تعرفه تبلیغ در اینستاگرام کمی بالا است و اگر شما یک کسب و کار نوپا هستید، تبلیغات سلبریتی ها به درد شما نمی خورد. اما اگر میخواهید برند شوید، بهترین انتخاب، تبلیغات سلبریتی ها در اینستاگرام است.

بهترین تکنیک برای برند سازی مشاغل بزرگ در اینستاگرام ، تبلیغات توسط سبلریتی ها است.

تعرفه تبلیغات سلبریتی های اینستاگرامی(ایرانی)، گاهی بالای 400 میلیون نیز مشاهده شده است؛ اگر شما هم صاحب کسب و کار بزرگی مثل کارخانجات و شرکت های بزرگ و حتی فروشگاه های زنجیره ای هستید، بهترین فرصت برای شما محسوب می شود و می تواند به راحتی شما را در اهداف برندینگ یاری کند. پس اگر از پس این هزینه تبلیغات در اینستاگرام بر می آیید، دست به کار شوید.

ولی اگر قادر به پرداخت هزینه های چندین میلیونی را ندارید ادامه مقاله را دنبال کنید.

 

توجه کنید!

قیمت های اعلام شده در جداول زیر مربوط به سال 1400 می باشد؛ برای اطلاع از قیمت های تبلیغاتی سال 1402 لطفاً استعلام قیمت شود.

لیست قیمت تبلیغات در اینستاگرام

اگر از کاربران قدیمی اینستاگرام هستید، قطعاً با واژه اینفلوئسنر آشنا هستید! افرادی که در حوزه تخصصی خودشان با نظراتی که می دهند و یا فعالیت هایی که  می کنند،  می توانند بر روی دیگران تأثیر بگذارند، اینفلوئنسر هستند. مثلاً در حوزه آرایش و میکاپ صدف بیوتی یک اینفلوئنسر معروف است؛ اگر صدف بیوتی در مورد یک برند لوازم آرایشی نظر مثبتی دهد، بسیاری از افراد حرف او را قبول خواهند کرد. به همین راحتی یک برند می تواند محبوب یا منفور شود! پس باید تبلیغات توسط اینفلوئنسر ها هم با دقت زیادی انجام شود؛ به هر کسی در این زمینه اعتماد نکنید.
هزینه تبلیغ اینستاگرام توسط یک اینفلوئنسر، از ۵۰ هزار تومان گرفته تا ۵۰۰ میلیون تومان می‌باشد.

و اما بلاگرها به طور کلی هدفشان سرگرمی یا آموزش از طریق ارائه محتوا می باشد، که می‌تواند به شکل مقاله، تصاویر و یا ویدئو باشد. بسیاری از بلاگرها به دنبال تأثیر گذاشتن بر روی مخاطبان خود از طریق وب سایت شان هستند، از این رو تأکید آن‌ها برای ارائه محتوای با کیفیت است.

در حال حاضرتعداد بلاگرها، خیلی بیشتر از اینفلوئسرها می باشد.

نکته مهی که در اینجا حائز اهمیت است، مخاطبی که از سمت اینفلوئنسر و بلاگر به پیج شما افزوده می‌شود، کیفیت بالایی دارد و مخاطب هدف شما نیز خواهد بود. البته اگر اینفلوئنسر و بلاگر مورد نظر، فعالیتش در اینستاگرام مربوط به حوزه کسب و کار شما باشد.

نرخ هزینه تبلیغات در اینستاگرام توسط این افراد نیز بالا می باشد؛ پس به علت گران بودن این نوع تبلیغات، قبل از شروع حتماً تحقیقات لازم را انجام دهید.

تعرفه تبلیغات اینفلوئنسرها و بلاگرها در اینستاگرام

 

  نام و اینستاگرام فالوورتعرفه
۱ساناز رستم پور/ sanazrostampourr176kمجموع استوری ۳۰ میلیون
۱آناشید حسینی/ anashidhoseini1.1mمجموع استوری ۶۰ میلیون
۱پانیز اسمعیلی / panizesmaili72762.5mمجموع استوری ۱۰۰ میلیون
۱سیسی /everything.about.sisi1.8mمجموع استوری ۴۵ میلیون
۱نَبات/ nabauti989kمجموع استوری ۱۳ هزار دلار
۱مینا مختاری/ mimo.by.mina359kمجموع استوری ۴۰ میلیون
۱فاطمه بیگی/ fatemebeiiigiii300kمجموع استوری ۱۸ میلیون
۱  سرنا امینی/ serna_amini7.9mمجموع استوری ۶۰ میلیون
۱پریسا / Pooorblack4.1mمجموع استوری ۳۰ میلیون
۱امل/ emelijad2.3mمجموع استوری ۱۸۰ میلیون
۲صبا مرشدی/ sabamorshedii685k۲ استوری ۷.۵۰۰.۰۰۰
۳نگين عابدزاده/ negin_abedzade1.9k   ۲ استوری ۱۳.۵۰۰.۰۰۰
۴ امیرپارسا/amirparsaneshat176k هر استوری ۲.۵۰۰.۰۰۰
۴صنم سمی پور/sanam_samipoor1.7M۳ استوری ۱۱ میلیون+ سریالی ۲۵
۴آهو/ahoo_beautiful_angel1M۶ الی ۷ استوری ۹ میلیون
۴ الی انصاری/ell_ansari730K۵ الی ۱۰ استوری ۸/۵ میلیون
۴گندم گیلک/gandom.gilak682K۳ استوری ۹ میلیون
۴باران نصرالهی/baran.nasrollahi.17730K۶ الی ۷ استوری ۶ میلیون
۴آیدا نعمتی/aida.nematii691K۴ الی ۵ استوری ۶ میلیون
۴ شیما استایل/shima 1.2Mمجموع استوری ۱۷/۶ میلیون
۴مهرشاد /mehrshadgolmakanian441Kمجموع استوری ۱۴/۵ میلیون
۴سارا/Sara_stylebook652Kمجموع استوری ۷ میلیون
۴المیرا خانی/itselmirakahni473Kمجموع استوری ۸ میلیون
۴بهار فرمانی/baharfarmani502Kمجموع استوری ۷/۳ میلیون
۵ ادامه لیست (تماس بگیرید) بیش از ۵۰۰ پیج …

 

توجه کنید!

قیمت های اعلام شده در جداول زیر مربوط به سال 1400 می باشد؛ برای اطلاع از قیمت های تبلیغاتی سال 1402 لطفاً استعلام قیمت شود.

قیمت تبلیغات در اینستاگرام
هزینه تبلیغات در اینستاگرام چقدر است؟

هزینه تبلیغات در پیج های بزرگ اینستاگرام

در اینجا برای شما برخی از پیج های معروف و بزرگ ایرانی در اینستاگرام را به همراه هزینه و تعداد فالور حدودی ذکر کرده ایم.

تعرفه تبلیغات در این پیج ها دائما در حال آپدیت است و این قیمت ها حدودی می باشند. برای دریافت قیمت بروز تماس بگیرید.

ردیفنام پیجتعداد فالورتعرفه تبلیغات
۱PICOPRY۳.۷ میلیون۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان
۲MOVARREKHAN۱.۸ میلیون۴۹۰ هزار تومان
۳ SCI.WONDER۱.۴ میلیون ۴۸۰ هزار تومان
۴CARIZMAU۸۱۶ هزار۳۰۰ هزار تومان
۵WILDNATURE.IR۱.۳ میلیون ۴۹۰ هزار تومان
۶MAMMUT.FACT۱ میلیون۳۷۹ هزار تومان
۷ROOZGASHT۱ میلیون۳۴۰ هزار تومان
۸AMAZING._.FACT۱ میلیون۴۵۰ هزار تومان
۹SUPER9VA۸۱۶ هزار۳۰۰ هزار تومان
۱۰SKY_PILLARZ۱.۱ میلیون۴۱۵ هزار تومان
۱۱HISTOBOX۵۶۲ هزار ۲۰۰ هزار تومان
۱۲HISTOFEED۱.۶ هزار۴۵۰ هزار تومان
۱۳VATAN.DOOSTAN۸۱۶ هزار۳۰۰ هزار تومان
۱۴GITANEMA۱ میلیون۴۵۰ هزار تومان

نکات مهم: 

  1. هزینه فوق برای تبلیغات بصورت پست می باشد.
  2. تمام تبلیغات به مدت ۲۴ ساعت داخل پیج باقی می ماند.
  3. قیمت ها حدودی می باشد، برای اطلاع از لیست قیمت بروز تماس بگیرید.

توجه کنید!

قیمت های اعلام شده در جداول زیر مربوط به سال 1400 می باشد؛ برای اطلاع از قیمت های تبلیغاتی سال 1402 لطفاً استعلام قیمت شود.

نحوه قیمت گذاری تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغاتی که در اینستاگرام برای رشد بیزینس ها صورت می گیرد، سه نوع است؛ تبلیغاتی که در استوری ها انجام می شود، تبلیغاتی که پست می شوند و تبلیغات اسپانسری.

  • تبلیغات بصورت پست
  • تبلیغات استوری
  • تبلیغات اسپانسری
هزینه تبلیغات اینستاگرام instagram

شاید برایتان سؤال باشد، که تبلیغات اسپانسری چیست؟ زمانی که شما هزینه های ساختن یک ویدئو توسط افراد با فالور بالا را پرداخت می کنید، تبلیغات اسپانسری محسوب می شود. اگر قصد دارید چنین تبلیغاتی را در اینستاگرام انجام دهید، باید مراقب افراد کلاهبردار باشید. توصیه می کنیم در این مسیر به افرادی که هزینه های بالا یا پایین دریافت می کنند، شک کنید. نسبت به هزینه ای که می کنید و نتیجه ای که قرار است بگیرید، حساس باشید! در یک کلام! تبلیغات خودتان را دست هر کسی نسپارید.

تیم شویراد که یکی از تیم های متخصص و با سابقه در زمینه دیجیتال مارکتینگ است، توصیه می کند برای انجام تبلیغات کسب و کارتان در اینستاگرام، زمان بیشتری صرف کنید و حتماً مشاوره بگیرید.

 

هزینه تبلیغات در اینستاگرام چقدر است؟هزینه تبلیغات در اینستاگرام به صورت گسترده (استوری)

پیجی که شما برای تبلیغات در استوری می خواهید انتخاب کنید، باید هزینه ای متناسب با بازدید استوری و فالور هایش از شما دریافت کند؛ اگر مبلغ دریافتی متناسب نبود، هرگز چشم بسته قبول نکنید! چه قیمت بالا پیشنهاد بدهند و چه قیمت پایین، قبل از اینکه تبلیغات خود را به این صفحات بسپارید، راجع به آن ها تحقیق کنید.

بهتر است این نکته را هم ذکر کنیم، که فالور ها و تعامل پیج مورد نظرتان را حتماً چک کنید و مطمئن شوید که فالوور فیک ندارند!

تعرفه تبلیغات در استوری به ازای هر ۱ کا یا ۱۰۰۰ بازدید در حال حاضر ۶۵۰۰ تومان می باشد.

لازم به ذکر است مبلغ فوق به ازای هر ۱ کا از ۴ الی ۸ هزار تومان میباشد و در بهترین حالت ۶۵۰۰ هست(استعلام گردد)

 

هزینه تبلیغات در اینستاگرام چقدر است؟ هزینه تبلیغات در اینستاگرام به صورت گسترده (پست)

برای آن که تبلیغی با بازخوردی عالی داشته باشید، باید یک محتوای ویدئو یی باکیفیت که ارزش وایرال شدن دارد، بسازید؛ زیرا امروزه مردم از آگهی و تبلیغات بیزارند و توجهی نشان نمی دهند! بنابراین پست شما باید به گونه ای باشد، تا بتواند در ثانیه های اول توجه افراد زیادی را به خود جلب کند و بازخوردی عالی را برای پیج یا کسب و کار شما در پی داشته باشد.

قیمت تبلیغات اینستاگرام در پست، بسته به تعداد فالور و لایک و تعامل دنبال کنندگان محاسبه می شود.

تعرفه تبلیغات در پست به ازای هر ۱ کا یا ۱۰۰۰ بازدید در حال حاضر ۵۵۰۰ تومان می باشد.

لازم به ذکر است مبلغ فوق به ازای هر ۱ کا از ۴ الی ۸ هزار تومان میباشد و در بهرین حالت ۶۵۰۰ هست(استعلام گردد)

 

هزینه تبلیغات در پیج های اینستاگرامی خبری

ردیفنام پیج تعرفه تبلیغات
۱خبرگزاری فارس تماس بگیرید
۲خبر آنلاینتماس بگیرید
۳تابناکتماس بگیرید
۴خبرگزاری دانشجوتماس بگیرید
۵دکتر سلامتماس بگیرید
۶ورزش ۳تماس بگیرید
۷خبری فوریتماس بگیرید
۸آخرین خبرتماس بگیرید
۹دیجیاتوتماس بگیرید
۱۰اقتصاد آنلاینتماس بگیرید
۱۱زومیتتماس بگیرید
۱۲تجارت نیوزتماس بگیرید
۱۳صراط نیوزتماس بگیرید
۱۴صدای ملتتماس بگیرید
۱۵خبر اقتصادیتماس بگیرید

توجه کنید!

قیمت های اعلام شده در جداول زیر مربوط به سال 1400 می باشد؛ برای اطلاع از قیمت های تبلیغاتی سال 1402 لطفاً استعلام قیمت شود.

 

پکیج های پیشنهادی نسبت به محتوا و تبلیغ شما

نوع پکیج توضیحاتقیمت
بانوان۲۴ ساعت در ۱۰۰ صفحه ۷.۵۰۰.۰۰۰ تومان
 سرگرمی۲۴ ساعت در ۲۰۰ صفحه۱۲.۰۰۰.۰۰۰ تومان
ورزشی۲۴ ساعت در ۶۰ صفحه۹.۵۰۰.۰۰۰ تومان
اقتصادی۲۴ ساعت در ۱۵ صفحه۵.۵۰۰.۰۰۰ تومان
مذهبی۲۴ ساعت در ۳۵ صفحه ۷.۰۰۰.۰۰۰ تومان
خبری/خبرگزاری۲۴ ساعت در ۳۵ صفحه۹.۰۰۰.۰۰۰ تومان
علم و تکنولوژی۲۴ ساعت در ۱۵صفحه ۶.۵۰۰.۰۰۰ تومان
 پکیج درخواستی شما تعداد نامحدود حداقل ۵.۰۰۰.۰۰۰ تومان

 

پاپ آپ اینستاگرام و هزینه آن

تبلیغات پاپ آپ هم یکی از روش های تبلیغاتی در اینستاگرام است و برخلاف تصور عموم که آن را به عنوان مزاحم تلقی می کنند، می تواند بازده خوبی را در پی داشته باشد. البته اگر این شکل تبلیغات هوشمندانه انجام نگیرد و نتواند در یک نگاه توجه مخاطب را جلب کنید، احتمال دارد به  ضررتان باشد.

در این روش تبلیغاتی، پایه ریزی به نحوی صورت می گیرد که بازدید بیشتری اتفاق بیافتد و پست ها به کاربران بیشتری نمایش داده شود.

نکته ای که در این تبلیغات اهمیت دارد، این است که باید خلاقیت بالایی در پاپ آپ داشته باشید تا بتوانید برای مخاطبانتان جذابیت ایجاد کنید و عکس العمل های آنان برای پیجتان را برانگیزید. این عکس العمل ها می توانند شامل فالو، لایک، کامنت، افزایش بازدید از پروفایل و افزایش ایمپرشن و ریچ پست ها و  تعداد زیاد دایرکت باشد.  ⚠️هشدار: این روش توسط تیم شویراد پیشنهاد نمی‌شود.

قیمت تبلیغات در اینستاگرام چگونه می باشد؟

 در حال حاضر تبلیغات در اینستاگرام، یکی از محبوب ترین و در عین حال مؤثرترین روش های تبلیغاتی در دنیای دیجیتال تبدیل می باشد.  بسیاری از کسب و کارها به کمک تبلیغات اینستاگرامی توانسته اند برندسازی کنند و به سودهای کلانی برسند. این روش تبلیغاتی علاوه بر اینکه اثربخشی و بازدهی بیشتری نسبت به سایر روش های تبلیغاتی دارد، از نظر هزینه نیز نسبت به سایر روش ها مانند تبلیغات توسط بیلبوردها در سطح شهر مقرون به صرفه می باشد.  

 نرخ مشخصی برای تبلیغات اینستاگرامی وجود ندارد؛ به همین دلیل بسیاری از مالکان کسب و کارها از هزینه و تعرفه تبلیغات در اینستاگرام آگاهی و اطلاعات کاملی ندارند و گاهاً در تبلیغات مبالغی بیشتر از آنچه باید را هزینه می کنند. ما در این مقاله سعی داریم اطلاعاتی را درباره محاسبه نرخ تبلیغات اینستاگرامی در اختیارتان قرار دهیم تا بتوانید به طور تقریبی میزان هزینه تبلیغات در پیج های مختلف را تخمین بزنید. 

تبلیغات در اینستاگرام در قالب پست و استوری به دو صورت «تعرفه ای » و «بازدید» انجام می شود. 

تبلیغات تعرفه ای : این نوع تبلیغ کردن در اینستاگرام به صورت انتشار محتوا، تبلیغات اینفلوئنسری و یا تبلیغ در صفحات پربازدید می باشد. در ادامه به طور مفصل هر یک از این تبلیغات را بررسی خواهیم کرد. 

تبلیغات در اینستاگرام چقدر اهمیت دارد؟

 

هزینه تبلیغات در اینستاگرام چقدر است؟ بیش از 40 میلیون کاربر ایرانی در اینستاگرام  فعالیت دارند. 

اینستاگرام در مقایسه با سایر شبکه های اجتماعی بسیار محبوب است و روز به روز بر تعداد کاربران این شبکه افزوده می شود. علاوه بر این کاربران اینستاگرام  تشکیل شده از هر قشری هستند که زمان زیادی را در اینستاگرام سپری می کنند؛ بنابراین اینستاگرام منبع عظیمی از مخاطبان هر حوزه ای است که می توانید  آن ها را به مشتریان بالقوه کسب و کارتان تبدیل کنید. 

سعی کنید از حضور کاربران بر روی این پلتفرم  نهایت استفاده را ببرید و از طریق تبلیغات اثر بخش و ارزشمند، محصولات و خدمات خود را به افراد بیشتری معرفی کنید.

 

هزینه تبلیغات در اینستاگرام چقدر است؟ امکان برگزاری تبلیغات به شیوه ای جذاب و تعاملی

اینستاگرام با قابلیت های ویژه  در مسیر تبدیل شدن به یک ابزار دیجیتال مارکتینگ قدرتمند است. شما نیز می توانید با استفاده از امکانات و قابلیت های این پلتفرم، جذاب ترین و کاربرپسندترین روش های تبلیغاتی در اینستاگرام به گونه ای طراحی کنید، که برند شما را به حرفه ای ترین حالت به مخاطبانتان نمایش دهد. 

 قابلیت های منحصر به فردی مانند استوری، ریلز، کپشن نویسی و استیکرهای چالش برانگیز در استوری و برگزاری لایو عناصری هستند که می توان از آن ها برای برگزاری تبلیغات تأثیرگذار و نمایش محصولات و خدمات به مشتری استفاده کرد. 

قدم اول برای افزایش آگاهی از برند در بین مخاطبان اینستاگرام، برقراری ارتباط با آن ها است؛ با وجود فضای تعاملی در اینستاگرام، شما به راحتی می توانید احساسات مخاطبان تان را نسبت به محتواهای خود برانگیخته و آن ها را ترغیب به تعامل با پیج تان کنید. هر اندازه نرخ تعامل پیج بالا رود، محتواهای شما برای مخاطبان زیادی در اینستاگرام نمایش داده می شود و بدین ترتیب برند خود را در اینستاگرام می سازید.

 

هزینه تبلیغات در اینستاگرام چقدر است؟ دسترسی به اینفلوئنسرها و افراد مشهور

اینستاگرام بستری را برای شما فراهم می کند تا با کمک گرفتن از اینفلوئنسرها و افراد مشهور  بتوانید برند و کسب و کار خود را به افراد بیشتری معرفی کنید. اینفلوئنسرها بر روی بیشتر مخاطباشان تأثیر می گذارند و می توانند فالوورهای خود را ترغیب به استفاده از خدمات یا خرید محصولات یک پیج کنند. بنابراین همکاری با اینفلوئنسرها (تبلیغات اینفلوئنسری) سبب می شود در مدت زمان کمی تعداد فالوورهای پیج خود را افزایش داده و به فروش و درآمد بیشتری برسید. 

بازهم تأکید می کنم برای نتیجه گرفتن از هر نوع تبلیغاتی من جمله تبلیغات اینفلوئنسری باید محتواهای مفید و وایرال شدنی تولید کنید.

 

هزینه تبلیغات در اینستاگرام چقدر است؟ دسترسی گسترده به صفحات پربازدید

افزایش فالوورهای هدفمند و دست یافتن به جامعه هدف در اینستاگرام کاری دشوار و زمان بر است. روزانه میلیون ها محتوا بر روی این پلتفرم منتشر می شود. با توجه به حجم انبوهی از محتوا بر روی این پلتفرم، چگونه می توانید محتوای خود را به دست مخاطبان علاقه مند به حوزه کسب و کار خود برسانید؟ این جاست که صفحات بزرگ و پرمخاطب به کمک شما می آیند. کافی است محتواهای شما در یک پیج پربیننده مرتبط با حوزه کسب و کار تان تبلیغ شود؛ خیل عظیمی از مخاطبان هدفمند روانه پیج شما می شوند.

 

هزینه تبلیغات در اینستاگرام چقدر است؟ صرفه‌جویی در زمان

اگر بخواهید پیج تان را با تولید محتوا در اینستاگرام رشد دهید، امکان دارد سالیان سال طول بکشد تا موفق به افزایش فالوورهای پیج تان شوید. اما با تبلیغات در اینستاگرام می توانید ره صد ساله را یک شبه بروید؛ بعبارتی به کمک تبلیغات محتواهای شما در اینستاگرام به جامعه گسترده ای از مخاطبان نمایش داده می شود و بدین ترتیب می توانید به سرنخ های بیشتر دسترسی داشته باشید. با تبلیغ در اینستاگرام می توانید در مدت زمان کوتاهی اعتبار کسب و کارتان را افزایش دهید و خیلی زود به درآمد برسید.

 

هزینه تبلیغات در اینستاگرام چقدر است؟ دسترسی به جامعه هدف گسترده

 از مزیت های اصلی این روش تبلیغاتی این است که شما به راحتی می توانید تنها با یک کلیک در اینترنت به به سرنخ های بیشتری در تمام نقاط دنیا دسترسی پیدا کنید. اغلب مخاطبان هدف شما زمان زیادی را در اینترنت می گذرانند و تبلیغات در این محیط می تواند بیشترین تاثیر را روی آن ها بگذارد. اینترنت به کسب و کارها این امکان را می دهد که صرف نظر از موقعیت مکانی، محصولات یا خدمات خود را به افراد در نقاط مختلف جغرافیایی عرضه کنند. به عبارت دیگر به کمک تبلیغات در اینستاگرام می توانید کسب و کارتان را بدون توجه به منطقه جغرافیایی خود، در تمام نقاط جهان توسعه دهید. 

 

سخن آخر

اگر شما می خواهید از تبلیغات نتیجه عالی بگیرید، باید بهترین خودتان باشید. نهایت تلاش خودتان را بکنید و در نظر داشته باشید، با صرف هزینه های پایین برای تبلیغات، شما سود نمی کنید! بلکه هزینه های خودتان را دور می اندازید. فرمول موفقیت کسب و کار شما و یا بعبارتی برند شدن تجارت تان در اینستارگام، تبلیغات است.

تبلیغات برای کسب و کارتان را یک نوع سرمایه گذاری برای برند خودتان در نظر داشته باشید. هر چقدر سرمایه گذاری شما اصولی و درست باشد، نتیجه ای که می گیرید نیز جادویی خواهد بود.

تبلیغات در فضایی مانند اینستاگرام، شمشیر دو لبه است! بدون دانستن مسیر، شما نمی توانید به مقصد برسید. تا زمانی که کسی در کنار شما نباشد تا مسیر را به شما نشان دهد، نمی توانید بگویید به موفقیت می رسم!

شما برای کسب نتیجه مطلوب و خوب نیاز به یک آژانس دیجیتال مارکتینگ دارید، که تجربه و دانش تبلیغات در فضای مجازی را توأماً داشته باشد؛ بتواند از صفر تا صد کمپین تبلیغاتی تان را مدیریت کرده و شما را تا زمان رسیدن به موفقیت همراهی کند. این تیم باید با توجه به امکانات و اهداف شما، استراتژی تبلیغات شما را بچیند و برای تبلیغات گسترده در اینستاگرام یا بعبارتی تبلیغات گروهی در اینستاگرام، شما را راهنمایی کند.

برای تبلیغات گسترده می‌توانید روی ما حساب ویژه ای باز کنید. تیم شویراد به مدیریت علی ساده بافی، که این روزها در اینستاگرام با عنوان آقای تبلیغات شناخته می شود، یکی از با سابقه ترین آژانس های دیجیتال مارکتینگ به شمار می رود. شویراد کسب و کار های زیادی را تا رسیدن به هدف همراهی کرده است.

هزینه تبلیغات در اینستاگرام زیاد است، اما  فراموش نکنید که فروش شما توسط تبلیغات چند برابر می شود؛ اگر  شما نیز قصد دارید در اینستاگرام برند شوید و فروش خودتان را افزایش دهید، توصیه می کنیم حتما با تیم شویراد در ارتباط باشید.

(فرم مشاوره را کامل کنید، تا همکاران ما با شما تماس بگیرند)

13 پاسخ

  1. تست بنر یا سناریو که برای تبلیغات میگن چیه؟ چه نقشی داره تو تبلیغات؟ هزینه شو کم میکنه ؟ بازدهی شو زیاد میکنه؟ لطفا یه کم در موردش توضیح بدین.

  2. منظور از پیج های آماده برای تبلیغات در اینستاگرام چیه؟ و اینکه چند بار تو ماه تبلیغ کنیم نتیجه می گیریم؟

  3. سلام خسته نباشید من پیج اینستا دارم با ۵۰ کا فالور واقعی میخواستم برام تبلیغان بگیرید چه جوزیه شرایطتتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *