هزینه تبلیغات در اینستاگرام چقدر است؟

هزینه تبلیغات اینستاگرام instagram

هزینه تبلیغات در اینستاگرام چقدر است؟ اگر شما هم بدنبال این هستید که تبلیغات در اینستاگرام را شروع کنید احتمالا یکی از اولین سوالاتتان درباره هزینه های تبلیغ در اینستاگرام است. در این مقاله در این باره خواهیم کرد. هیچ بیزینسی، بدون تبلیغات نمی تواند به قدر کافی دیده شود و شناخته شود و به درآمد عالی برسد. تقریبا امروزه اکثر کسب و کار ها به اهمیت تبلیغات پی برده اند، اما هزینه های تبلیغات بسیار بالا است. اگر باور ندارید، می توانید هزینه یک بیلبورد تبلیغاتی در اتوبان را استعلام کنید!

تبلیغات در اینستاگرام مُفت است!

کم هزینه ترین و پربازده ترین نوع تبلیغات، تبلیغات در فضای مجازی، مانند اینستاگرام است. اگر شما هم قصد دارید تا برای تبلیغات کسب و کارتان از این بستر استفاده کنید در این مطلب در مورد هزینه های تبلیغات در اینستاگرام با شما صحبت می کنیم تا در دام افراد شیاد و کلاهبرداری که از شما هزینه های بالایی دریافت می کنند و بازخورد مثبتی حاصل نمی شود، نیفتید.

هزینه تبلیغات در اینستاگرام سلبریتی ها

سلبریتی ها افراد معروف در دنیای واقعی هستند که در اینستاگرام هم دنبال کنندگان زیادی دارند.

سلبریتی ها را با اینفلوئنسر ها و شاخ های مجازی اشتباه نگیرید!

مثلا فوتبالیست یا بازیگری که قبلا او را در مجله ها و ماهنامه های مختلف دنبال می کردید و الان از اینستاگرام او را دنبال می کنید، سلبریتی گفته می شود. سلبریتی ها تبلیغات زیادی را قبول نمی کنند، مگر با هزینه های بالا!
مثلا یک فوتبالیست برای 15 ثانیه تبلیغ در اینستاگرام، مبالغی بین 50 تا 100 میلیون تومان را از شما دریافت می کنند. این تعرفه تبلیغ در اینستاگرام کمی بالا است و اگر شما یک کسب و کار نوپا هستید، تبلیغات سلبریتی ها به درد شما نمی خورد اما اگر میخواهید برند شوید، بهترین انتخاب، تبلیغات سلبریتی ها در اینستاگرام است.

تعرفه تبلیغات سلبریتی های اینستاگرامی، گاهی بالای 400 میلیون نیز مشاهده شده است. اگر شما هم صاحب کسب و کار بزرگی مثل کارخانه جات و شرکت های بزرگ و حتی فروشگاه های زنجیره ای هستید، بهترین فرصت برای شما محسوب می شود و می تواند به راحتی شما را در اهداف برندینگ یاری کند. پس اگر از پس این هزینه تبلیغات در اینستاگرام بر می آیید، دست به کار شوید.

هزینه تبلیغات در اینستاگرام

تعرفه تبلیغات اینستاگرام اینفلوئنسرها

افرادی که در حوزه تخصصی خودشان، نظراتی که می دهند، روی نظر دیگران تاثیر می گذارد، اینفلوئنسر هستند. مثلا در حوزه آرایش و میکاپ صدف بیوتی یک اینفلوئنسر است، اگر صدف بیوتی در مورد یک برند لوازم آرایشی نظر مثبتی دهد، بسیاری از افراد حرف او را قبول خواهند کرد. به همین راحتی یک برند می تواند محبوب یا منفور شود! پس باید تبلیغات توسط اینفلوئنسر ها هم با دقت زیادی انجام شود. به هر کسی در این زمینه اعتماد نکنید.
هزینه تبلیغ اینستاگرام توسط یک اینفلوئنسر، در حدود 30 میلیون تومان است.

هزینه تبلیغات در پیج های بزرگ اینستاگرام

در اینجا برای شما برخی از پیج های معروف و بزرگ ایرانی در اینستاگرام را به همراه هزینه و تعداد فالور حدودی ذکر کرده ایم.

تعرفه تبلیغات در این پیج ها دائما در حال آپدیت است و این قیمت ها حدودی می باشند. برای دریافت قیمت بروز تماس بگیرید.

ردیف نام پیج تعداد فالور تعرفه تبلیغات
1 PICOPRY ۳.۴ میلیون ۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان
2 MOVARREKHAN ۱.۵ میلیون ۴۹۰ هزار تومان
3  SCI.WONDER ۹۱۶ هزار ۴۸۰ هزار تومان
4 CARIZMAU ۷۴۰ هزار ۳۰۰ هزار تومان
5 WILDNATURE.IR ۱.۲ میلیون  ۴۹۰ هزار تومان
6 MAMMUT.FACT ۸۸۷ هزار ۳۷۹ هزار تومان
7 ROOZGASHT ۸۴۹ هزار ۳۴۰ هزار تومان
8 AMAZING._.FACT ۱ میلیون ۴۵۰ هزار تومان
9 SUPER9VA  ۶۹۵ هزار ۳۰۰ هزار تومان
10 SKY_PILLARZ ۹۶۷ هزار ۴۱۵ هزار تومان
11 HISTOBOX ۳۵۳ هزار  ۲۰۰ هزار تومان
12 HISTOFEED ۱.۵ هزار ۴۵۰ هزار تومان
13 VATAN.DOOSTAN ۶۹۰ هزار ۳۰۰ هزار تومان
14 IRFACTORY ۱۴۲ هزار ۹۹ هزار تومان

نکات مهم: 

  1. هزینه فوق برای تبلیغات بصورت پست می باشد.
  2. تمام تبلیغات به مدت ۲۴ ساعت داخل پیج باقی می ماند.
  3. قیمت ها حدودی می باشد، برای لیست بروز تماس بگیرید.

هزینه تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغاتی که در اینستاگرام برای رشد بیزینس ها صورت می گیرد، سه نوع است. تبلیغاتی که در استوری ها انجام می شود، تبلیغاتی که پست می شوند و تبلیغات اسپانسری.

  • تبلیغات بصورت پست
  • تبلیغات استوری
  • تبلیغات اسپانسری

هزینه تبلیغات اینستاگرام instagram

شاید برایتان سوال باشد که تبلیغات اسپانسری چیست؟ زمانی که شما هزینه های ساختن یک ویدئو توسط افراد با فالور بالا را پرداخت می کنید، تبلیغات اسپانسری محسوب می شود. اگر قصد دارید تا چنین تبلیغاتی را در اینستاگرام انجام دهید، باید مراقب افراد کلاهبردار باشید. در این مسیر به افرادی که هزینه های بالا یا پایین دریافت می کنند، شک کنید. نسبت به هزینه ای که می کنید و نتیجه ای که قرار است بگیرید، حساس باشید. تبلیغات خودتان را دست هر کسی نسپارید.
تیم شویراد که یکی از تیم های متخصص و با سابقه در زمینه دیجیتال مارکتینگ است، توصیه می کند در این نوع تبلیغات زمان و هزینه ای صرف نکنید.

هزینه تبلیغ در اینستاگرام به صورت استوری

پیجی که شما برای تبلیغات در استوری می خواهید انتخاب کنید، باید هزینه ای متناسب با بازدید استوری و فالور هایش از شما هزینه دریافت کند. اگر مبلغ دریافتی متناسب نبود، بهتر است شک کنید.
بهتر است این نکته را هم ذکر کنیم که فالور ها و تعامل پیج مورد نظرتان را چک کنید تا فالور فیک نباشند!

تعرفه تبلیغات در استوری به ازای هر ۱ کا یا ۱۰۰۰ بازدید در حال حاضر ۶۵۰۰ تومان می باشد.

هزینه تبلیغات اینستاگرام به صورت پست

برای آن که تبلیغی با بازخوردی عالی داشته باشید، باید یک ویدئو عالی بسازید؛ زیرا امروزه مردم از آگهی و تبلیغات بیزارند و توجهی نشان نمی دهند! بنابراین پست شما باید به گونه ای باشد تا توجه افراد زیادی را جلب کند و بازخوردی عالی را برای پیج یا کسب و کار شما در پی داشته باشد.
قیمت تبلیغات اینستاگرام در پست، بسته به فالور و لایک و تعامل دنبال کنندگان محاسبه می شود.

هزینه تبلیغات در پیج های اینستاگرامی خبری

ردیف نام پیج  تعرفه تبلیغات
۱ خبرگزاری فارس  تماس بگیرید
۲ خبر آنلاین تماس بگیرید
۳ تابناک تماس بگیرید
۴ خبرگزاری دانشجو تماس بگیرید
۵ دکتر سلام تماس بگیرید
۶ ورزش ۳ تماس بگیرید
۷ خبری فوری تماس بگیرید
۸ آخرین خبر تماس بگیرید
۹ دیجیاتو تماس بگیرید
۱۰ اقتصاد آنلاین تماس بگیرید
۱۱ زومیت تماس بگیرید
۱۲ تجارت نیوز تماس بگیرید
۱۳ صراط نیوز تماس بگیرید
۱۴ صدای ملت تماس بگیرید
۱۵ خبر اقتصادی تماس بگیرید

پاپ آپ اینستاگرام و هزینه آن

تبلیغات پاپ آپ هم یکی از روش های تبلیغاتی در اینستاگرام است که برخلاف تصور که آن را به عنوان مزاحم تلقی می کنند، می تواند بازده خوبی را در پی داشته باشد.

در این روش تبلیغاتی، پایه ریزی به نحوی صورت می گیرد که بازدید بیشتری اتفاق بیوفتد و پست ها به کاربران بیشتری نمایش داده شود.

نکته ای که در این تبلیغات اهمیت دارد، این است که باید خلاقیت بالایی در پاپ آپ داشته باشید تا بتوانید برای مخاطبانتان جذابیت ایجاد کنید و عکس العمل های آنان برای پیجتان را برانگیزید. این عکس العمل ها می توانند شامل فالو، لایک، کامنت و در بدترین حال افزایش بازدید از پروفایل و افزایش ایمپرشن و ریچ پست ها و تعداد زیاد دایرکت باشد.

برای اطلاع از هزینه های این روش می توانید با کارشناسان ما در شویراد تماس بگیرید و با توجه به هدف تبلیغاتی خودتان در این زمینه مشاوره کنید.

سخن آخر

اگر شما می خواهید تا نتیجه عالی بگیرید، باید بهترین خودتان باشید و نهایت تلاش خودتان را بکنید و در نظر داشته باشید، با صرف هزینه های پایین برای تبلیغات، شما سود نمی کنید! بلکه هزینه های خودتان را دور می اندازید.

تبلیغات برای کسب و کارتان را یک نوع سرمایه گذاری برای برند خودتان در نظر داشته باشید. هر چقدر سرمایه گذاری شما اصولی و درست باشد، نتیجه ای که می گیرید نیز جادویی خواهد بود.

تبلیغات در فضایی مانند اینستاگرام، شمشیر دو لبه است! بدون دانستن مسیر، شما نمی توانید به مقصد برسید. تا زمانی که کسی در کنار شما نباشد تا مسیر را به شما نشان دهد، نمی توانید بگویید به موفقیت می رسم!
شما برای کسب نتیجه مطلوب و خوب نیاز به یک آژانس دیجیتال مارکتینگ دارید که تجربه و دانش را در کنار یک دیگر داشته باشد و در کنار شما باشد و شما را تا زمان رسیدن به موفقیت همراهی کند. این تیم باید با توجه به امکانات و اهداف شما، استراتژی تبلیغات شما را بچیند و برای تبلیغات گسترده در اینستاگرام و تبلیغات گروهی در اینستاگرام، شما را راهنمایی کند.
یکی از تیم هایی که شما می توانید از تخصص و دانش آنان استفاده کنید، تیم شویراد است. تیم شویراد یکی از با سابقه ترین آژانس های دیجیتال مارکتینگ به شمار می رود که کسب و کار های زیادی را تا رسیدن به هدف همراهی کرده است.
این آژانس دیجیتال مارکتینگ امکانات و آگاهی لازم در زمینه هزینه تبلیغات در اینستاگرام را در اختیار شما قرار می دهد و شما را برای گرفتن بهترین تصمیم کمک می کنند.
اگر قصد دارید تا برند شوید و فروش خودتان را افزایش دهید، توصیه می کنیم حتما با تیم شویراد در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *