علی ساده بافی

علی ساده بافی فعالیتش را در سال ۱۳۸۴ در زمینه طراحی سایت،برنامه نویسی و تبلیغات را در یاهو مسنجر و وبلاگ شروع کرد. با آغاز فعالیت های شبکه های اجتماعی ، ساده بافی تبلیغات گسترده تلگرام و اینستاگرام را در سال ۱۳۹۴ با نام کانون تبلیغاتی شویراد آغاز کرد. امروز موفقیت های گروه شویراد در زمینه تبلیغات برای برندهای مختلف شایان ذکر است. شویراد به مرور زمان با بهره‌ مندی از نیروهای متخصص و خلاق، فعالیت های خود را در حوزه تبلیغات دیجیتال به صورت تخصصی توسعه داد.

3 دوره

تعداد دوره ها

500+

کسب و کار موفق

485

تعداد فروش دوره

570+

دانشجو موفق

دوره تبلیغات به سبک علی ساده بافی

ما از سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را از طریق تلگرام آغاز نموده‌ایم و تا بحال با بیش از ۵هزار کسب و کار بصورت مستقیم همکاری کرده ایم. یکی از بزرگترین دغدغه‌های ما حمایت از حقوق مشتری است و این دلیل رشد مجموعه شویراد در کنار مشتریان عزیز است. تیم ما همواره در تلاش است از ابتدا تا انتهای تبلیغات در کنار شما عزیزان باشد تا بهترین تجربه کاری را در کنار هم رقم بزنیم

راه اندازی بیزنس در تلگرام (تلگرام مارکتینگ)

بهترین راه برای تبلیغات و بازاریابی در تلگرام، استفاده از تلگرام مارکتینگ است. به عنوان یک وسیله بی‌نظیر برای ارتباط با مخاطبین، تلگرام ابزاری قوی برای به اشتراک گذاشتن محتوا، تبلیغ محصولات و خدمات، و ایجاد ارتباط با مخاطبان است.یکی از روش‌های اصلی تلگرام مارکتینگ با استفاده از کانال‌های تلگرام است، زیرا کانال‌ها به صورت عمومی در دسترس هستند و برای عموم کاربران تلگرام تبلیغات را نمایش می‌دهند. 

کارگاه 5 روزه «برج تبلیغات»

گروه تبلیغاتی شویراد کارگاه تخصصی در حوزه  تبلیغات در شبکه های اجتماعی تحت عنوان کارگاه 5 روزه «برج تبلیغات» برگزار می کند. تا به امروز وبینارها و کارگاه های آموزشی زیادی در زمینه تبلیغات برگزار شده است، اما واقعیت این است که بسیاری از مطالبی که در مورد تبلیغات گفته می شود به دور از درخواست کاربران و نیاز بازار است.همچنین با توجه به تحولات اخیر مانند فیلترینگ اینستاگرام، برگزاری کارگاه تخصصی تبلیغات گسترده در سایر شبکه های اجتماعی را در راستای نیازهای کسب و کار در نظر گرفته ایم.