تبلیغات گسترده در تلگرام

تبلیغات گسترده در تلگرام یکی از پر بازده ترین و بهترین روش های تبلیغات انبوه در تلگرام است، که اگر به درستی انجام شود بازدهی بسیار بالایی میتواند برای شما داشته باشد. واقعیت این است که زندگی روزمره حقیقی ما با فضای مجازی و شبکه های اجتماعی گره بزرگی خورده است؛ به طوری که کمتر کسی را می توان یافت که از شبکه های اجتماعی و فضای مجازی استفاده نکند.

از کاربردی اصلی شبکه های اجتماعی، که آسان کردن ارتباط افراد است، فاکتور بگیریم؛ تاثیر زیادی را روی کسب و کار ها داشته اند. باید این حقیقت را بپذیریم، که شبکه های اجتماعی باعث رونق بسیاری از کسب و کار شده اند و به بستر مناسبی برای تبلیغات محصولات و کسب و کارهایی شده اند، که شاید کمتر کسی از وجود آن ها مطلع بود. یکی از این شبکه های اجتماعی، تلگرام است، که هم عمر زیادی دارد و هم محبوبیت بالایی بدست آورده است.

این پلتفرم از سال 2013 فعالیت می کند و محبوبیت زیادی را هم به عنوان پیام رسان و هم بستری برای دیده شدن در بین ما ایرانیان کسب کرده است؛ در واقع اکثر بیزینس های نوپا تبلیغات را با تلگرام شناختن و باعث شد که فروشگاه ها، کلینیک ها، شغل های خانگی و …  به سمت فضای مجازی سوق بیشتری پیدا کنند. به طوری که حتی پس از فیلتر شدن، چیزی از ارزش های تبلیغات گسترده در تلگرام کم نشد!

تبلیغات گسترده در تلگرام

به همین جهت ما تصمیم گرفتیم در این مطلب شما را با تبلیغات تلگرام و تبلیغات گسترده در تلگرام آشنا کنیم. پس اگر کسب و کاری نوپا هستید یا می خواهید بیشتر دیده شوید و به درآمد بالایی به کمک تلگرام برسید، این پست برای شماست؛ همراه ما باشید.

راه اندازی بیزنس در تلگرام (تلگرام مارکتینگ)

در این قسمت می خواهیم درباره نحوه راه اندازی کسب و کار بر روی تلگرام صحبت کنیم. شما نیز اگر بتازگی تصمیم گرفتید فعالیت بیزنسی خود را بر روی تلگرام شروع کنید؛  با من همراه باشید تا به شما بگویم چگونه از تلگرام برای تقویت کسب و کارتان بهره ببرید.

باز کردن یک اکانت(حساب کاربری) بیزنسی در تلگرام

برای شروع فعالیت بیزنسی تان در تلگرام، یک اکانت جداگانه بسازید؛ یعنی اکانتی که مختص فعالیت های بیزنس تان باشد و چت خصوصی با دوستانتان در آن اکانت نداشته باشید. توصیه می کنیم برای ساخت این اکانت به هیچ عنوان از شماره مجازی استفاده نکنید و با شماره واقعی به اسم خودتان حساب کاربری تان را بسازید. اگر با شماره مجازی اکانت خود را بسازید، امکان دارد اکانت تان هک شود؛ در این صورت اکانت تان برای همیشه از دسترس تان خارج شده و تمام زحمتتان به هدر خواهد رفت.
بعد از ساخت اکانت کاربری، در بیو پروفایل تان در مورد کسب و کارتان یک توضیح کوتاه و شفاف بنویسید؛ این بایو نویسی اکانت شخصی به مخاطب کمک می کند که به شما اعتماد کند یا بعبارتی مطمئن شود که به فرد درستی پیام ارسال می کند.

فعالیت در محیط تلگرام پلاس مسنجر

برای فعالیت بیزنسی در تلگرام بهتر است از پوسته پلاس مسنجر تلگرام استفاده کنید. چرا پلاس مسنجر؟

 1. از محیط امنی برخوردار است؛ تبلیغات هم ندارد.
 2. پلاس مسنجر هم مانند تلگرام اصلی،‌خیلی سریع آپدیت می دهد.
 3. بخش پیشرفته مدیریت؛ دسته بندی گروه ها، سوپر گروه ها، کانال ها، یوزرها
 4. بر روی پلاس مسنجر می توانید تا 10 اکانت را جوین کنید؛ در تلگرام اصلی حداکثر 4 تا اکانت تلگرامی می توانید لاگین کنید.

توجه کنید پلاس مسنجر فقط بر روی سیستم اندروید موجود است.

باز کردن یک کانال بیزنسی

برای راه اندازی بیزنس در تلگرام، بهتر است یک کانال برای معرفی خدمات و یا محصولات کسب و کارتان بزنید.

بایو نویسی و انتخاب لوگوی مناسب

اولین آیتم برای یک کانال حرفه ای، انتخاب لوگوی مناسب است. در کانال های تلگرامی وقتی یک پستی ارسال می شود، در اول صف قرار می گیرد؛ برخلاف پست گذاری اینستاگرام که طبق الگوریتم، پست مربوطه را هر 24 ساعت یکبار برای مخاطبان نمایش دهد. یعنی در تلگرام با انتشار پست ها بعدی، پست شما به آخر صف منتقل می شود.

به همین دلیل رنگ لوگوی (عکس پروفایل) شما می تواند وجه تمایز کانال تان با دیگران شود و به دیده شدن پست شما در بین چندین پست کانال کمک کند.

بعد از انتخاب لوگو، یک اسم و بیو جذاب برای کانال تان انتخاب کنید.

تنطیمات اولیه کانال

در قسمت تنظیمات کانال، ری اکشن ها را فعال کنید.

موضوع بعدی داشتن یک گروه برای کانال تان است؛ پس یک گروه بزنید. اسم و بایو و لوگو براش انتخاب کنید؛ توجه کنید رنگ عکسی که برای گروه انتخاب می کنید متفاوت از رنگ کانال باشد تا مخاطب بیشتر با گروه شما درگیر شود. در نهایت گروه را به سوپر گروه تبدیل کرده و به کانال تان وصل کنید.

در اینستاگرام شما برای تغییر اسم پیج تون محدودیت دارید و در طول ۱۴ روز  فقط 2 بار می توانید نام پیج را عوض کنید. اما در تلگرام هنوز چنین محدودیتی اعمال نشده و شما می توانید اسم کانال تون را زود به زود تغییر دهید؛ در حالت کلی اسمی انتخاب کنید که بیشتر دیده شود.

تکنیک و قلق های یک کانال اصولی

آشنایی باStatistics کانال (اینسایت تلگرام)

محتوای مناسب

تبلیغات گسترده در تلگرام به چه معناست؟

ایرانیان همیشه خلاقیت خاص خودشان را دارند و در هر زمینه ای صاحب سبک هستند؛ در زمینه تبلیغات نیز روش های نوین خودشان را به وجود آورده اند مانند: کانال ها و ربات های تلگرامی!

تبلیغات گسترده که در کانال های پرمخاطب تلگرام  به صورت  انجام می گیرد:

روش اول تبلیغات تکی و روش دوم تبلیغات گسترده در کانال ها.

در روش اول (تکی/تعرفه ای) : تبلیغ شما هدفمندتر می باشد و میتوانید قبل از اجرا مشخص کنید، که در چه کانالی تبلیغ شما اجرا شود.

در روش دوم تبلیغات گسترده در تلگرام (تبلیغات انبوه)، بر خلاف تبلیغات تکی، تبلیغ شما در تعداد کانال های بیشتری توزیع می شود و بسته به میزان بازدید از پست و تبلیغ خودتان، هزینه می پردازید؛ به جز میزان بازدید، پست آزاد بودن تبلیغات شما یا پست آخر بودن تبلیغ شما، در میزان هزینه تاثیر می گذارد.

مزیت مهمی که این تبلیغات دارد، کیفیت بالای محتوا و هزینه های به صرفه و بازده بالا است.

تبلیغات انبوه تلگرام چگونه صورت می گیرد؟

تصور کنید می خواهید در تلگرام به صورت گسترده تبلیغات انجام دهید؛ چه مراحلی را طی می کنید؟

ابتدا به دنبال کانالی می گردید، که به کسب و کار شما مرتبط باشد و سپس بازدید و بازدهی آن کانال را بررسی می کنید. پس از طی این مراحل و انتخاب کانال، تایمی را برای هماهنگی با ادمین کانال صرف می کنید و در نهایت مبلغی چند برابر تبلیغات گسترده در تلگرام پرداخت می کنید.

تبلیغات تلگرامی

شما با تبلیغات گسترده مبلغ یک سوم هزینه پرداخت می کنید؛ تنها کافیست با تیم ما در شویراد هماهنگ شوید. تیم شویراد به عنوان یک رابط بین شما و کانال های تبلیغاتی عمل می کند و تبلیغات شما را در بهترین و پربازده ترین کانال ها توزیع می کند و برای شما یک تبلیغ کارآمد انجام می دهد و دیگر نیاز نیست نگران بازده تبلیغات خودتان باشید.

مزیتی که در تبلیغات کانال تلگرامی وجود دارد این است که شما محدودیتی از نظر تعداد کاراکتر ندارد و به طور متوسط 90 درصد توسط مخاطبین دیده می شود؛ حتی قابلیت اشتراک گذاری در قالب متن و تصویر و ویدئو نیز وجود دارد که نقطه قوت این نوع تبلیغات به شمار می رود.

خواندن مقاله
معرفی تبلیغات بازدیدی تلگرام

روش های تبلیغات انبوه در تلگرام

1- تبلیغات انبوه در تلگرام به کمک خرید سامانه ها و پنل هایی که در اینترنت وجود دارد و با دسترسی به تعداد زیادی از شماره ها، صورت می گیرد.

2-  سوپرگروه ها که قابلیت داشتن اعضای چندهزار نفره را دارند و شما می توانید در این گروه ها تبلیغات انجام دهید.

3-  موثرترین روش تبلیغات گسترده در تلگرام، تبلیغات در کانال ها است که به شما بازخورد مالی خوبی را می دهند.

در این روش شما بر اساس مدت زمان معین یا تعداد بازدیدهای مدنظر خودتان نسبت به انتشار تبلیغ در کانال اقدام می کنید، که سبب تعیین هزینه ها می شود؛ اما در حالت کلی هر ادمین تعرفه خودش را تعیین می کند.

بهترین نوع کانالی که شما می توانید برای تبلیغات گسترده در تلگرام انتخاب کنید، تبلیغاتی هستند که مخاطبان هدف شما با تفکیک جنسیت و سن یا حتی نوع کسب کار و منطقه سکونت عضو هستند.

بسته به این که حوزه کسب و کار شما چه چیزی باشد، کانال های خبری، کانال مهارت های زندگی یا روانشناسی و حتی مهندسی و ساختمان، خرید و فروش کالا و اطلاعات علمی ورزشی، کانال های خوبی هستند، که شما می توانید تبلیغات خودتان را به آن ها بسپارید و بازده خوبی را دریافت کنید.

نحوه افزایش بازده تبلیغات گسترده تلگرامی

برای آن که به کمک تبلیغات گسترده در تلگرام، برای شما افزایش عضو و بازدید بالاتر را به دنبال داشته باشد؛ باید به طراحی متن تبلیغاتی و طراحی گرافیکی تصویری تبلیغتان و ساخت لینک جوین و نیز اطلاعات تماس دقت کنید.

هر اندازه که متن شما جذاب تر و تصویر شما در یک بنر زیباتر باشد، مخاطب بیشتر جذب می شود.

تبلیغ همزمان در کانال های تلگرامی به نفع شما است؛ زیرا در حدود 2 درصد از مخاطبان شما در تبلیغ که برای اولین بار مشاهده می کنند، با شما تماس می گیرند و در حدود 5 درصد از مخاطبان هدف شما در بار دوم مشاهده تبلیغ شما  و در نهایت 8 درصد از مشتریان شما با دیدن بار سوم تبلیغ شما، به دست می آیند.

بازدهی تبلیغات گسترده در تلگرام

تبلیغات کلیکی

در این نوع تبلیغات شما بر اساس تعداد کلیک و ورودی که از تبلیغ شما صورت گرفته است، هزینه پرداخت می کنید. در این تبلیغات شما می توانید با توجه به بودجه خودتان میزان بازدید را تعیین کنید.

این روش برای اپلیکیشن های موبایلی و وب سایت ها مناسب است.

استفاده از اینفلوئنسر ها

شما اگر با افراد پرطرفدار و تاثیرگذار همکاری داشته باشید، می توانید بهتر اعتماد دیگران را جلب کنید و یکی از بهترین روش های تبلیغاتی در کل جهان است و در تلگرام نیز این روش بازده زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت.

یکی از معایب این روش، هزینه بالای این روش ها نسبت به دیگر انواع تبلیغات گسترده در تلگرام است.

تبلیغات بازدیدی

یکی از رایج ترین روش های تبلیغاتی در تلگرام است، که یک روش قابل اعتماد است که به کمک آپشن مشاهده بازدید در تلگرام امکان پذیر است. شما در این روش کانال مرتبط با حوزه کسب و کار خودتان را مشخص می کنید و تبلیغات خودتان را منتشر می کنید.

این روش با توجه به بازده خوبی که دارد، هزینه منطقی نیز در پی دارد.

افزایش عضو

یکی از روش های رایجی است، که به کمک افراد فعال در این حوزه استفاده می شود.

توصیه تیم شویراد به شما این است که اگر صاحب کسب و کار جدیدی هستید، از روش افزایش ممبر استفاده نکنید؛ زیرا کمکی به رشد کسب و کار شما نخواهد کرد.

در نظر داشته باشید که افرادی که به کانال شما اضافه می شوند، دو گروه هستند.

گروه اول عضو های فیک هستند و گروه دوم افراد واقعی هستند، که تنها به کانال شما اضافه شده اند و تبلیغات شما برایشان مهم نیست! پس شما تعاملی با اعضای کانالتان نخواهید داشت و افزایش عضو برایتان تنها به صورت عددی در بالای کانالتان خواهد ماند.

پاپ آپ در تلگرام

یکی دیگر از روش های تبلیغات گسترده در تلگرام که می توانیم به شما معرفی کنیم، تبلیغات پاپ آپ است. پاپ آپ ها دسته های مختلفی دارند که هر کدام کیفیت و بازدهی مختلفی دارند.

مزیتی که این روش دارد، این است که شما می توانید از واقعی بودن اعضای آن مطمئن باشید؛ چرایی این را به شما می گوییم.

تبلیغات شما برای کسانی که از تلگرام های غیر رسمی استفاده می کنند فرستاده می شود و افراد می توانند عضو کانال شوند یا آن را نادیده بگیرند. بخاطر اینکه عضویت در این روش اختیاری است، ممبر های واقعی به شما می دهد؛ البته در نظر داشته باشید که اگر این روش به درستی صورت نگیرد، فایده ای برای شما نخواهد داشت.

ما در تیم شویراد برای شما بهترین نوع تبلیغات را با توجه به اهداف و امکانات شما برایتان در نظر می گیریم.

چرا شویراد را برای تبلیغات گسترده تلگرام انتخاب کنیم؟

اینکه از کجا شروع کنید، قدم مهمی است که باید در شروع تبلیغات بردارید. توصیه ما به شما این است که با کارشناسان تیم شویراد در ارتباط باشید. اما چرا؟! چون تیم شویراد تفاوت هایی با دیگر تیم های دیجیتال مارکتینگ دارد که آن را منحصر به فرد کرده است.

اگر این ویژگی های منحصر به فرد شویراد را به شما بگوییم، لحظه ای برای انتخاب شویراد درنگ نخواهید کرد.

از زمانی که شما با کارشناسان ما در شویراد ارتباط می گیرید تا برای شما تبلیغات گسترده در تلگرام انجام دهند، آنالیز دقیق و جامعی از بنر تبلیغاتی شما صورت می گیرد و تغییرات لازم برای نتیجه بهتر در بنر تبلیغاتی شما انجام می شود.

مشاوران ما در شویراد بسته به این که موضوع فعالیت شما در چه زمینه ای باشد، کانال پر بازده را معرفی خواهند کرد تا بالاترین فیدبک را از تبلیغات داشته باشید.

کارشناسان ما در شویراد با استراتژی های بی نظیر تبلیغاتی که به کمک دقیق ترین داده ها، تنظیم می کنند، این اطمینان را به شما می دهند که می توانید به راحتی بازار هدف بزرگی را تسخیر کنید.

شویراد به شما این امکان را می دهد تا با مجریان تبلیغاتی به صورت مستقیم در ارتباط باشید و هزینه های تبلیغات خودتان را حتی تا 50 درصد کاهش دهید و بتوانید گسترده تر تبلیغات کنید.

دامنه شناخت شما از کانال ها برای تبلیغات گسترده در تلگرام محدود است و شاید نهایت به 500 کانال برسد، اما کارشناسان ما در شویراد، شاید ده ها یا صد ها برابر شما کانال پر بازده در زمینه فعالیت شما بشناسند.

آرشیو بندی هم یکی از مزیت های تیم شویراد است که شامل آرشیو بندی کانال های خبری، کانال های بانوان، کانال های ورزشی و … می شود.

شویراد کمک می کند تا کانال هایی که تبلیغات زیادی را قبول نمی کنند، تبلیغات شما را انجام دهند.

چیزی در مورد اعضای فیک شنیده اید؟ شویراد با تبلیغات درستی که انجام می دهد، از چنین آسیب هایی پیشگیری می کند.

شویراد زیرساخت های لازم کسب و کار شما را فراهم می کنند تا به صورت اصولی پیش بروید و از دادن تبلیغات به کانال هایی که پیشینه خوبی ندارند، جلوگیری می کنند.

شما به جای ارتباط با چندین مجری تبلیغاتی، تنها کافیست با کارشناسان شویراد ارتباط بگیرید.

اصطلاحات تبلیغات تلگرامی

تبلیغات گسترده در تلگرام به 3 روش انجام می شود:

 • بنر و ریپلای
 • بنر
 • ریپلای 
خواندن مقاله
چطور پیج اینستاگرام را در گوگل تبلیغ کنیم ؟

بنر 

یک فایل به همراه متن می باشد؛ ترکیبی از عکس و متن، ویدئو و متن می باشد که تبلیغات تک بنر یا بنر شیشه ای نامیده می شود. تبلیغات تک بنری رایج ترین شکل تبلیغات در تلگرام است و کارایی بالایی دارد. این بنرها که دارای دکمه های شیشه ای هستند توسط ربات ساخته شده و کد آن جهت تبلیغات در اختیار صاحبان کانال قرار می گیرد؛ صاحبان این کانال ها با وارد کردن کد در کانال، بنر را مشاهده می کنند.

بنر هایپری

این نوع بنر یک هایپرلینک است؛ متنی که بخشی از آن  هایپر شده است. 

ریپ ( یا ریپلای ) 

ریپ مخفف ریپلای است؛ در ابتدای کار تبلیغات تلگرام، برای اینکه کانال ها عملکرد بهتری از تبلیغات داشته باشند، یک اسکریپت کوتاه با بنر تبلیغاتی به کانال ها می دادند که در آن بر محتوای بنر تاکید شده است. ریپلای در تبلیغات، مبنایی جهت شمارش بازدید کانال ها و پرداخت به آن ها می باشد. به مرور زمان با افزایش هزینه تبلیغات، لینک درج شده در بنر با ریپلای متفاوت در نظر گرفته شد. 

بسیاری از افرادی که می خواستند هزینه کمتری بپردازند یا بنر خوبی برای خود نداشتند، تبلیغات ریپلای را انتخاب می کردند.

در شرایط فعلی تبلیغات گسترده در تلگرام به صورت درج بنر و ریپلای در کانال ها  انجام می شود؛ حال مشتری بنر و ریپلای امکان دارد یک نفر باشد یا اینکه دو مشتری متفاوت باشد. تبلیغات به شکل بنر و ریپلای، از بنرهای تکی مؤثرتر هستند؛ ضمن اینکه تبلیغات صرفاً به صورت ریپلای نسبت به دو حالت دیگر کارایی کمتری دارند.

ریپلای هایپر لینک و بنر هایپر لینک، تقریباً یکی هستند؛ با این تفاوت که متن  ریپلای بسیار کوتاه تر از بنر است.

ویو 

در زیر تمام پست های تلگرام در سمت راست، تبلیغات یا پست های کانال، عددی نمایش داده می شود که بیانگر تعداد افرادی است که از آن پست بازدید کرده اند. در این روش تبلیغات تعداد بازدیدها به دو صورت شمارش می شود: 

روش اول: به عنوان مثال، مشتری درخواست 1000 بازدید در بنر تبلیغاتی خود را دارد؛ در این حالت، همه کانال ها یک بنر مشترک را ارسال می کنند.

روش دوم: مشتری درخواست 1000 بازدید در کل شات ها را دارد؛ این تبلیغات به دلیل همپوشانی ویو، ارزانتر از حالت اول می باشد. 

شات کردن

شات را به جای اسکرین شات استفاده می کنند؛ پس از اتمام تبلیغات گسترده در تلگرام، کانال ها از تبلیغ مربوطه اسکرین شات می گیرند سپس بر اساس تعداد ویوها که در شات نشان داده می شود، پرداخت صورت می گیرد. 

همپوشانی ویو

در تبلیغات گسترده در تلگرام، اگر پست بزرگتر باشد بازدید بیشتری خواهد داشت.

کا 

به هر هزار بازدید (ویو)  یک کا (1 k) گفته می شود. 

انواع تبلیغات در تلگرام

 • تبلیغات ویو 
 • تبلیغات زمانی

تبلیغات ویو: در این صورت مشتری بر اساس بازدید درخواست تبلیغات می کند و بودجه تبلیغات مشخص است

تبلیغات زمانی: در تبلیغات زمانی، مشتری درخواست تبلیغات بر اساس زمان می کند (مثلاً 8 ساعت، 24 ساعت یا…) و بودجه دقیق پس از به پایان رسیدن تبلیغات به دست می آید.

روش های تبلیغاتی در تلگرام

تبلیغات یک پست در تلگرام به 3 صورت انجام می گیرد: 

 • تبلیغات پست آزاد
 • تبلیغات با محدودیت پستی
 • تبلیغ پست آخر 

تبلیغات پست آزاد 

در این سبک از تبلیغات، ادمین های کانال تلگرام اجازه دارند پس از اعلام تبلیغ، هر تعداد پست که می خواهند ارسال کنند. البته در این روش پس از چند ساعت کارایی تبلیغات به نصف می رسد و روند نزولی را طی می کند؛ زیرا تبلیغات پس از طی یک بازه زمانی دربین تعداد بیشمار پست های ارسال شده گم می شود.

تبلیغات با محدودیت پستی

در این سبک از تبلیغات گسترده در تلگرام، صاحب کانال، تعداد مشخصی پست را پس از درج تبلیغات در کانال قرار می دهد.

تبلیغ پست آخر 

در تبلیغات پست آخر، پس از درج تبلیغ در کانال، هیچ پستی گذاشته نمی شود؛ در واقع تبلیغ درج شده آخرین پست می باشد. این نوع تبلیغات گران ترین نوع تبلیغات تلگرامی می باشد و مناسب سازمان هایی است که محدودیت هزینه ای ندارند. بهترین زمان برای این نوع تبلیغات گسترده در تلگرام، شب تا صبح است که صاحب کانال ها قصد ارسال پست در کانال خود را ندارند.

شمارش پست ها 

در تبلیغات با محدودیت پستی، بسیاری از مشتریان شکایت دارند که تبلیغ ما به 5 پست محدود شده است، اما در کانال  بعد  تبلیغ ما، 8 پست درج شده است.

لازم به ذکر است که محاسبه تعداد پست بعد از درج تبلیغ با محاسبه تعداد پست های معمولی متفاوت است؛ به این ترتیب اگر صاحب کانال بعد از درج تبلیغ شما، یک تبلیغ دیگری را بگذارد، تبلیغ مربوطه به همراه ریپلای ، به عنوان یک پست به شمار می آید. در کانال های موسیقی، رمان ها یا کانال هایی که فایل ها را آپلود می کنند به همراه  فایل های مربوطه، یک پست در نظر گرفته می شود.

ریشات 

ریشات یعنی ارسال مجدد پست؛ صاحب کانال بایستی تبلیغ را مجددا در کانال خود درج نماید. 

تبلیغات کلیکی

یکی دیگر از تبلیغات گسترده در تلگرام، تبلیغات کلیکی می باشد؛ هر بار که کاربر بر روی لینک مورد نظر شما کلیک می کند، شما بایستی برای هر کلیک هزینه پرداخت کنید. این روش تبلیغات در تلگرام، پرداخت هزینه به ازای هر تعداد کلیک، یکی از مقرون به صرفه ترین روش هاست.

تبلیغ دو بنره

اینگونه تبلیغات شامل دو بنر می باشد، که یکی از بنرها به عنوان بنر اصلی در بالای پست قرار می گیرد و بنر بعدی در ریپلای و درست زیر بنر اول قرار می گیرد.

تبلیغات یو تی ام دار

با لینک UTM به راحتی می توانید ببینید که مشتریان از کدام تبلیغات، سایت و پلتفرمی به سایت شما آمده اند؛ تبلیغات UTM حاوی تبلیغاتی است که لینک داخل متن UTM است.

آشنایی با اصلاحات تلگرامی : یک کانال یا گروه دارای سه شناسه ورودی می باشد

1 : آیدی ID یا همان تگ که برای کانال ، گروه یا پروفایل شخص که در حالت عمومی(public) بکار می رود مثل t.me/shoyrad_com

2 : لینک جوین که برای کانال یا گروه های خصوصی بکار می رود.

پ ن: لینک جوین در هر دو حالت (عمومی و خصوصی) کار می کند و قابلیت ریوک (Revoke) یا همان عوض شدن را دارد.

3: ایدی عددی که مختص گروه،کانال یا فرد( profile) می باشد و قابل تغییر نیست.

ما در آژانس تبلیغاتی شویراد سعی داریم تا شما را با تمام اصطلاحات خاص تلگرامی و سایر شبکه های اجتماعی آشنا کنیم.

توصیه ما به شما

تبلیغات گسترده در تلگرام، نیازمند دانش و تخصص است و کسب بازدهی بالا از آن به فاکتورهای زیادی بستگی دارد.

این که هدف شما از تبلیغات  چه چیزی باشد یا در چه حوزه ای فعالیت کنید و سابقه کسب و کار شما چه اندازه باشد، نیازمند اقدامات متفاوتی خواهد بود.

ما در شویراد با در نظرگرفتن حوزه فعالیت شما و نیز سابقه شما در دنیای حقیقی و مجازی و بسته به امکانات و بودجه مدنظر، بهترین و پربازده ترین تبلیغات را انجام می دهیم و شما می توانید بدون نگرانی از نتیجه، تبلیغ خودتان را به ما بسپارید و از نتیجه لذت ببرید.

پس برای افزایش درامد خودتان در کمترین زمان با تبلیغات گسترده در تلگرام، با کارشناسان خبره تبلیغات در تیم شویراد در ارتباط باشید.

2 پاسخ

  1. هر کدام به اندازه خود بازدهی و فیدبک خودش رو داره 😉
   شما قبلش باید هدفتون از تبلیغات رو بدونید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *