تبلیغات گسترده در تلگرام

زمان مطالعه: 8 دقیقه

تبلیغات گسترده در تلگرام یکی از پر بازده ترین و بهترین روش های تبلیغات انبوه در تلگرام است که اگر به درستی انجام شود بازدهی بسیار بالایی میتواند برای شما داشته باشد. واقعیت این است که زندگی روزمره حقیقی ما با فضای مجازی و شبکه های اجتماعی گره بزرگی خورده است؛ به طوری که کمتر کسی را می توان یافت که از شبکه های اجتماعی و فضای مجازی استفاده نکند.

از کاربردی اصلی شبکه های اجتماعی، که آسان کردن ارتباط افراد است، فاکتور بگیریم، تاثیر زیادی را روی کسب و کار ها داشته اند. باید این حقیقت را بپذیریم که شبکه های اجتماعی باعث رونق بسیاری از کسب و کار شده اند و به بستر مناسبی برای تبلیغات محصولات و کسب و کارهایی شده اند که شاید کمتر کسی از وجود آن ها مطلع بود. یکی از این شبکه های اجتماعی، تلگرام است که هم عمر زیادی دارد و هم محبوبیت بالایی بدست آورده است.

این پلتفورم از سال 2013 فعالیت می کند و محبوبیت زیادی را هم به عنوان پیام رسان و هم بستری برای دیده شدن در بین ما ایرانیان کسب کرده است، در واقع اکثر بیزینس های نوپا تبلیغات را با تلگرام شناختن و باعث شد که فروشگاه ها، کلینیک ها، شغل های خانگی و …  به سمت فضای مجازی سوق بیشتری پیدا کنند. به طوری که حتی پس از فیلتر شدن، چیزی از ارزش های تلگرام کم نشد!

تبلیغات گسترده در تلگرام

به همین جهت ما تصمیم گرفتیم در این مطلب شما را با تبلیغات تلگرام و تبلیغات گسترده در تلگرام آشنا کنیم. پس اگر کسب و کاری نوپا هستید یا می خواهید بیشتر دیده شوید و به درآمد بالایی به کمک تلگرام برسید، این پست برای شماست. همراه ما باشید.

تبلیغات گسترده در تلگرام به چه معناست؟

ایرانیان همیشه خلاقیت خاص خودشان را دارند و در هر زمینه ای صاحب سبک هستند. در زمینه تبلیغات نیز روش های نوین خودشان را به وجود آورده اند مانند: کانال ها و ربات های تلگرامی!

تبلیغات گسترده که در کانال های پرمخاطب تلگرام صورت می گیرد، به دو صورت است.

روش اول تبلیغات تکی و روش دوم تبلیغات گسترده در کانال ها.

در روش اول (تکی/تعرفه ای) : تبلیغ شما هدفمندتر می باشد و میتوانید قبل از اجرا مشخص کنید که در چه کانالی تبلیغ شما اجرا شود.

در روش دوم تبلیغات گسترده تلگرام (تبلیغات انبوه)، بر خلاف تبلیغات تکی، تبلیغ شما در تعداد کانال های بیشتری توزیع می شود و بسته به میزان بازدید از پست و تبلیغ خودتان، هزینه می پردازید. به جز میزان بازدید، پست آزاد بودن تبلیغات شما یا پست آخر بودن تبلیغ شما، در میزان هزینه تاثیر می گذارد.

مزیت مهمی که این تبلیغات دارد، کیفیت بالای محتوا و هزینه های به صرفه و بازده بالا است.

تبلیغات انبوه تلگرام چگونه صورت می گیرد؟

تصور کنید می خواهید در تلگرام به صورت گسترده تبلیغات انجام دهید. چه مراحلی را طی می کنید؟

ابتدا به دنبال کانالی می گردید که به کسب و کار شما مرتبط باشد و سپس بازدید و بازدهی آن کانال را بررسی می کنید. پس از طی این مراحل و انتخاب کانال، تایمی را برای هماهنگی با ادمین کانال صرف می کنید و در نهایت مبلغی چند برابر تبلیغات گسترده تلگرام پرداخت می کنید.

تبلیغات تلگرامی

شما با تبلیغات گسترده مبلغ یک سوم هزینه پرداخت می کنید! و تنها کافیست با تیم ما در شویراد هماهنگ شوید. تیم شویراد به عنوان یک رابط بین شما و کانال های تبلیغاتی عمل می کند و تبلیغات شما را در بهترین و پربازده ترین کانال ها توزیع می کند و برای شما یک تبلیغ کارآمد انجام می دهد و دیگر نیاز نیست نگران بازده تبلیغات خودتان باشید.

مزیتی که در تبلیغات کانال تلگرامی وجود دارد این است که شما محدودیتی از نظر تعداد کاراکتر ندارد و به طور متوسط 90 درصد توسط مخاطبین دیده می شود و حتی قابلیت اشتراک گذاری در قالب متن و تصویر و ویدئو نیز وجود دارد که نقطه قوت این نوع تبلیغات به شمار می رود.

روش های تبلیغات انبوه در تلگرام

1- تبلیغات انبوه در تلگرام به کمک خرید سامانه ها و پنل هایی که در اینترنت وجود دارد و با دسترسی به تعداد زیادی از شماره ها، صورت می­گیرد.

2-  سوپرگروه ها که قابلیت داشتن اعضای چندهزار نفره را دارند و شما می توانید در این گروه ها تبلیغات انجام دهید.

3-  موثرترین روش تبلیغات گسترده تلگرام، تبلیغات در کانال ها است که به شما بازخورد مالی خوبی را می دهند.

در این روش شما بر اساس مدت زمان معین یا تعداد بازدیدهای مدنظر خودتان نسبت به انتشار تبلیغ در کانال اقدام می کنید که سبب تعیین هزینه ها می شود؛ اما در حالت کلی هر ادمین تعرفه خودش را تعیین می کند.

بهترین نوع کانالی که شما می توانید برای تبلیغات گسترده در تلگرام انتخاب کنید، تبلیغاتی هستند که مخاطبان هدف شما با تفکیک جنسیت و سن یا حتی نوع کسب کار و منطقه سکونت عضو هستند.

بسته به این که حوزه کسب و کار شما چه چیزی باشد، کانال های خبری، کانال مهارت های زندگی یا روانشناسی و حتی مهندسی و ساختمان، خرید و فروش کالا و اطلاعات علمی ورزشی، کانال های خوبی هستند که شما می توانید تبلیغات خودتان را به آن ها بسپارید و بازده خوبی را دریافت کنید.

نحوه افزایش بازده تبلیغات گسترده تلگرامی

برای آن که به کمک تبلیغات گسترده در تلگرام، برای شما افزایش عضو و بازدید بالاتر را به دنبال داشته باشد، باید به طراحی متن تبلیغاتی و طراحی گرافیکی تصویری تبلیغتان و ساخت لینک جوین و نیز اطلاعات تماس دقت کنید.

هر اندازه که متن شما جذاب تر و تصویر شما در یک بنر زیباتر باشد، مخاطب بیشتر جذب می شود.

تبلیغ همزمان در کانال های تلگرامی به نفع شما است؛ زیرا در حدود 2 درصد از مخاطبان شما در تبلیغ که برای اولین بار مشاهده می کنند، با شما تماس می گیرند و در حدود 5 درصد از مخاطبان هدف شما در بار دوم مشاهده تبلیغ شما  و در نهایت 8 درصد از مشتریان شما با دیدن بار سوم تبلیغ شما، به دست می آیند.

بازدهی تبلیغات گسترده در تلگرام

تبلیغات کلیکی

در این نوع تبلیغات شما بر اساس تعداد کلیک و ورودی که از تبلیغ شما صورت گرفته است، هزینه پرداخت می کنید. شما می توانید با توجه به بودجه خودتان میزان بازدید را تعیین کنید.

این روش برای اپلیکیشن های موبایلی و وب سایت ها مناسب است.

استفاده از اینفلوئنسر ها

شما اگر با افراد پرطرفدار و تاثیرگذار همکاری داشته باشید، می توانید بهتر اعتماد دیگران را جلب کنید و یکی از بهترین روش های تبلیغاتی در کل جهان است و در تلگرام نیز این روش بازده زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت.

یکی از معایب این روش، هزینه بالای این روش ها نسبت به دیگر انواع تبلیغات انبوه در تلگرام است.

تبلیغات بازدیدی

یکی از رایج ترین روش های تبلیغاتی در تلگرام است که یک روش قابل اعتماد است که به کمک آپشن مشاهده بازدید در تلگرام امکان پذیر است. شما در این روش کانال مرتبط با حوزه کسب و کار خودتان را مشخص می کنید و تبلیغات خودتان را منتشر می کنید.

این روش با توجه به بازده خوبی که دارد، هزینه منطقی نیز در پی دارد.

افزایش عضو

یکی از روش های رایجی است که به کمک افراد فعال در این حوزه استفاده می شود.

توصیه تیم شویراد به شما این است که اگر صاحب کسب و کار جدیدی هستید، از روش افزایش ممبر استفاده نکنید زیرا کمکی به رشد کسب و کار شما نخواهد کرد.

در نظر داشته باشید که افرادی که به کانال شما اضافه می شوند، دو گروه هستند.

گروه اول عضو های فیک هستند و گروه دوم افراد واقعی هستند که تنها به کانال شما اضافه شده اند و تبلیغات شما برایشان مهم نیست!

پس شما تعاملی با اعضای کانالتان نخواهید داشت و افزایش عضو برایتان تنها به صورت عددی در بالای کانالتان خواهد ماند.

پاپ آپ در تلگرام

یکی دیگر از روش های تبلیغاتی گسترده دیگری که می توانیم به شما معرفی کنیم، تبلیغات پاپ آپ است. پاپ آپ ها دسته های مختلفی دارند که هر کدام کیفیت و بازدهی مختلفی دارند.

مزیتی که این روش دارد، این است که شما می توانید از واقعی بودن اعضای آن مطمئن باشید، چرایی این را به شما می گوییم.

تبلیغات شما برای کسانی که از تلگرام های غیر رسمی استفاده می کنند فرستاده می شود و افراد می توانند عضو کانال شوند یا آن را نادیده بگیرند.

بخاطر اینکه عضویت در این روش اختیاری است، ممبر های واقعی به شما می دهد.

البته در نظر داشته باشید که اگر این روش به درستی صورت نگیرد، فایده ای برای شما نخواهد داشت.

ما در تیم شویراد برای شما بهترین نوع تبلیغات را با توجه به اهداف و امکانات شما برایتان در نظر می گیریم.

چرا شویراد را برای تبلیغات گسترده تلگرام انتخاب کنیم؟

اینکه از کجا شروع کنید، قدم مهمی است که باید در شروع تبلیغات بردارید. توصیه ما به شما این است که با کارشناسان تیم شویراد در ارتباط باشید. اما چرا؟! چون تیم شویراد تفاوت هایی با دیگر تیم های دیجیتال مارکتینگ دارد که آن را منحصر به فرد کرده است.

اگر این ویژگی های منحصر به فرد شویراد را به شما بگوییم، لحظه ای برای انتخاب شویراد درنگ نخواهید کرد.

از زمانی که شما با کارشناسان ما در شویراد ارتباط می گیرید تا برای شما تبلیغات گسترده در تلگرام انجام دهند، آنالیز دقیق و جامعی از بنر تبلیغاتی شما صورت می گیرد و تغییرات لازم برای نتیجه بهتر در بنر تبلیغاتی شما انجام می شود.

مشاوران ما در شویراد بسته به این که موضوع فعالیت شما در چه زمینه ای باشد، کانال پر بازده را معرفی خواهند کرد تا بالاترین فیدبک را از تبلیغات داشته باشید.

کارشناسان ما در شویراد با استراتژی های بی نظیر تبلیغاتی که به کمک دقیق ترین داده ها، تنظیم می کنند، این اطمینان را به شما می دهند که می توانید به راحتی بازار هدف بزرگی را تسخیر کنید.

شویراد به شما این امکان را می دهد تا با مجریان تبلیغاتی به صورت مستقیم در ارتباط باشید و هزینه های تبلیغات خودتان را حتی تا 50 درصد کاهش دهید و بتوانید گسترده تر تبلیغات کنید.

دامنه شناخت شما از کانال ها برای تبلیغات گسترده محدود است و شاید نهایت به 500 کانال برسد، اما کارشناسان ما در شویراد، شاید ده ها یا صد ها برابر شما کانال پر بازده در زمینه فعالیت شما بشناسند.

آرشیو بندی هم یکی از مزیت های تیم شویراد است که شامل آرشیو بندی کانال های خبری، کانال های بانوان، کانال های ورزشی و … می شود.

شویراد کمک می کند تا کانال هایی که تبلیغات زیادی را قبول نمی کنند، تبلیغات شما را انجام دهند.

چیزی در مورد اعضای فیک شنیده اید؟ شویراد با تبلیغات درستی که انجام می دهد، از چنین آسیب هایی پیشگیری می کند.

شویراد زیرساخت های لازم کسب و کار شما را فراهم می کنند تا به صورت اصولی پیش بروید و از دادن تبلیغات به کانال هایی که پیشینه خوبی ندارند، جلوگیری می کنند.

شما به جای ارتباط با چندین مجری تبلیغاتی، تنها کافیست با کارشناسان شویراد ارتباط بگیرید.

توصیه ما به شما

تبلیغات گسترده در تلگرام، نیازمند دانش و تخصص است و کسب بازدهی بالا از آن به فاکتورهای زیادی بستگی دارد.

این که هدف شما از تبلیغات  چه چیزی باشد یا در چه حوزه ای فعالیت کنید و سابقه کسب و کار شما چه اندازه باشد، نیازمند اقدامات متفاوتی خواهد بود.

ما در شویراد با در نظرگرفتن حوزه فعالیت شما و نیز سابقه شما در دنیای حقیقی و مجازی و بسته به امکانات و بودجه مدنظر، بهترین و پربازده ترین تبلیغات را انجام می دهیم و شما می توانید بدون نگرانی از نتیجه، تبلیغ خودتان را به ما بسپارید و از نتیجه لذت ببرید.

پس برای افزایش درامد خودتان در کمترین زمان، با کارشناسان ما در تیم شویراد در ارتباط باشید.

آخرین مطالب

2 پاسخ

    1. هر کدام به اندازه خود بازدهی و فیدبک خودش رو داره 😉
      شما قبلش باید هدفتون از تبلیغات رو بدونید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *