;

بهترین ایده های جذب فالوور اینستاگرام

گاهی اوقات ممکن است رشد فالوور اینستاگرام طبق برنامه پیش نرود و تمام برنامه های ما در زمینه کمپین های مختلف بازاریابی و تبلیغات را مختل کند. اینجاست که شاید خیلی جدی و اصولی به فکر جذب فالوور اینستاگرام باشید! به همین دلیل باید یاد بگیرید که چگونه با صرف هزینه اندک برای افایش فالوور واقعی اینستاگرام، در کمترین زمان ممکن مخاطبان را افزایش دهید.

اینستاگرام یک ابزار دیجیتال مارکتینگ قدرتمند برای کسب درآمد، افزایش فروش و حتی برندینگ است. همچنین می توانید با استفاده از تکنیک های افزایش فالوور اینستاگرام تعداد زیادی مشتری علاقه مند را جذب کنید و همچنین مهارت های تبدیل این مشتریان علاقه مند را به طرفداران وفادار بیاموزید و از این فرصت نهایت استفاده را ببرید.

مقالات مرتبط را برای جذب فالوور بیشتر مطالعه کنید: بهترین روش افزایش فالوور اینستاگرام بصورت رایگان 

10 عنصر اصلی برای جذب فالوور اینستاگرام

تعریف هویت برند و تصویر برند

برندسازی و محبوبیت در اینستاگرام تاثیر بسزایی در افزایش تعداد فالوورهای شما در طول زمان خواهد داشت. برند شما در اینستاگرام نام کاربری، بیوگرافی و عکسی است که برای پروفایل خود انتخاب کرده اید. همچنین شامل نحوه ارسال و ارسال در اینستاگرام است.
توجه داشته باشید که کاربران اینستاگرام هنگام بازدید از صفحه شما ابتدا بیو و عکس پروفایل شما را بررسی می کنند، سپس به پست های شما نگاه می کنند تا بر اساس تعداد تعاملات صفحه شما در مورد شما قضاوت کنند.

بهترین ایده های جذب فالوور اینستاگرام استفاده بهینه از هشتگ ها

همه کسانی که برای بازاریابی کسب و کار خود در اینستاگرام کار می کنند به دنبال افزایش فالوورهای خود بدون از دست دادن هستند. استفاده صحیح از هشتگ ها می تواند فالوورهای علاقه مند زیادی را به صفحه شما جذب کند.

برای اینکه بتوانید پست های خود را به بهترین شکل ممکن هشتگ کنید، بهتر است صفحه رقبای خود را آنالیز کنید و ببینید از چه هشتگ هایی استفاده می کنند و کدام یک از این هشتگ ها برای پست های شما مناسب است. سعی کنید هشتگ های پرطرفدار و جدید را پیدا کنید. به دنبال هشتگ های مرتبط با کسب و کار خود باشید و در نهایت مرتبط ترین هشتگ را برای فید پست یا صفحه استوری خود انتخاب کنید.

بهترین ایده های جذب فالوور اینستاگرام تولید محتوا و اشتراک گذاری مداوم پست ها در اینستاگرام

برای موفقیت در همه چیز از مطالعه گرفته تا ورزش و کسب درآمد، باید دائما پشتکار داشته باشید. زمانی در اینستاگرام موفق خواهید بود که پست های شما در معرض دید کاربران اینستاگرام قرار گیرد. برای تولید محتوا نیازمند تلاش مداوم و برنامه ریزی منظم است. اگر نتوانید نظم خاصی را در تولید محتوا رعایت کنید، محکوم به فنا خواهید شد.

به عبارت دیگر، نه تنها قادر به جذب مشترکین جدید نخواهید بود، بلکه مشترکین فعلی خود را نیز از دست خواهید داد. به همین دلیل است که باید در فضای شلوغ اینستاگرام و در میان محتوای زیاد ظاهر شوید. تنها راه افزایش آگاهی از کسب و کار شما در بین کاربران اینستاگرام، تولید محتوای مفید و با کیفیت است.

علاوه بر این، باید بهترین زمان ممکن را برای ارسال مقالات و استوری ها پیدا کنید تا تعامل بیشتری با موارد دلخواه خود داشته باشید. برای این منظور اینستاگرام ابزارهایی (Insights) را در اختیار شما قرار می دهد. با استفاده از این ابزار می‌توانید علایق و نیازهای مخاطبان را شناسایی کنید، به عبارت دیگر، موارد مورد علاقه خود را جمعیت‌شناسی کنید تا پست‌هایتان مؤثرتر باشد. توجه داشته باشید که ابزار Insite در حال حاضر فقط برای حساب های تجاری فعال است.

نه تنها مخاطبان جدید به دست نمی آورید، بلکه فالوورهای قدیمی را نیز از دست خواهید داد. به همین دلیل باید در فضای شلوغ اینستاگرام خودنمایی کنید و این تنها با تولید محتوای با کیفیت و مفید امکان پذیر است. بهتر است بهترین زمان ممکن برای انتشار پست ها و استوری ها را از ابزارهای ارائه شده توسط اینستاگرام (insights) تشخیص دهید تا پست های شما بیشترین تاثیر را داشته باشند.

 

 

ایده جذب فالوور اینستاگرام

بهترین ایده های جذب فالوور اینستاگرامطراحی کمپین های تبلیغاتی و سازماندهی مسابقات انگیزشی

یک پست الهام بخش ارسال کنید و از فالوورهای خود بخواهید که دوستان خود را در کامنت ذکر کنند یا استوری شما را ارسال کنند. البته به خاطر داشته باشید که اجرای این مسابقات زمانی می تواند فالوورهای شما را افزایش دهد که به وعده های خود عمل کنید و جوایز پیشنهادی شما ارزش پولی بالایی داشته باشد. توصیه می کنیم هر از چند گاهی چنین مسابقاتی را برگزار کنید. اگر بودجه لازم برای برگزاری چنین مسابقاتی را ندارید، می توانید کمپین های تخفیف ویژه ای را برای جلب توجه بیشتر مردم طراحی کنید.

بهترین ایده های جذب فالوور اینستاگرامدرج آدرس صفحه اینستاگرام در وب سایت و سایر شبکه های اجتماعی

اگر فروشگاه آنلاین دارید یا وب سایتی برای کسب و کار خود راه اندازی کرده اید، حتماً با نکاتی مخاطبان وب سایت خود را به حساب اینستاگرام خود هدایت کنید. این تکنیک یکی از کاربردی ترین روش ها برای جذب فالوور و برندسازی در اینستاگرام است. به عنوان مثال، می توانید به آنها تخفیف هایی بدهید که اگر صفحه خود را فالو کنید، می توانید از آنها استفاده کنید.

بهترین ایده های جذب فالوور اینستاگراماز ربات اینستاگرام استفاده کنید.

ربات های اینستاگرام همیشه یک تعامل داخلی و مستمر با مخاطب دارند، این تعاملات در نهایت منجر به افزایش فالوور شما می شود. بنابراین می توان گفت یکی دیگر از بهترین راه های جذب فالوور اینستاگرام است. این ربات‌ها همچنین بر اساس هشتگ‌ها و موقعیت‌های جغرافیایی که برای آن‌ها تعیین می‌کنید، با پست‌های مرتبط ارتباط برقرار می‌کنند و آن‌ها را لایک می‌کنند و حتی روی آن‌ها نظر می‌دهند. البته میزان تعامل ربات ها بستگی به تعداد لایک ها و کامنت های شما از قبل دارد.

بهترین ایده های جذب فالوور اینستاگرامپست های ویروسی و قابل اشتراک گذاری را منتشر کنید.

پست های ویروسی معروف به محتوای ویروسی، پست های بسیار جذاب و دیدنی هستند که به محض انتشار در فید اینستاگرام در معرض دید تعداد زیادی از کاربران اینستاگرام قرار می گیرند. از آنجایی که این پست ها به سرعت با هم جمع می شوند، فالوورهای زیادی را به صفحه شما ارسال می کنند. توجه داشته باشید که تولید چنین محتوایی کمی سخت است، اما با کمی تلاش می توانید نحوه تولید محتوای ویروسی محرک را یاد بگیرید.

اگر بتوانید یک پست ویروسی ایجاد کنید، بدون شک می توانید هزاران فالوور واقعی و فعال اینستاگرام را در یک روز جذب کنید. افزایش تعداد فالوور از این طریق بسیار ارزشمند است و به زودی در بین کاربران اینستاگرام محبوب خواهد شد.

بهترین ایده های جذب فالوور اینستاگرامبرای پست های خود کپشن های جذاب بنویسید.

مهارت نوشتن نیز یکی از مهارت های پرسود است که نقش مهمی در جذب فالوور اینستاگرام دارد. از آنجایی که حجم محتوای تولید شده در اینستاگرام بسیار زیاد است، برای دیده شدن در این پلتفرم باید متفاوت باشید. کپشن نویسی می تواند به شما این فرصت را بدهد که متفاوت باشید. سعی کنید دو یا سه جمله اول کپشن را انتخاب کنید تا مخاطب به خواندن پست شما علاقه مند شود. سپس در دو سه پاراگراف از متن، کمی در مورد پستی که منتشر کرده اید توضیح دهید و آن را کامل کنید.

در تیتراژ، لحن خود را با مخاطب صمیمی نگه دارید و حس شوخ طبعی خود را از طریق جملات به مخاطب منتقل کنید. به یاد داشته باشید که کیفیت تصویر و ویدیویی که ارسال می کنید بر کیفیت کپشن ارجحیت دارد. زیرا اگر محتوای شما توجه کاربر را جلب نکند، قطعا علاقه ای به خواندن کپشن نخواهند داشت. بنابراین باید ابتدا محتوای با کیفیت و کاربرپسند تولید کنید و سپس آن را با زیرنویس تکمیل کنید.

بهترین ایده های جذب فالوور اینستاگرامپیشنهادات وسوسه انگیزی را برای فالوورهای خود ارائه دهید.

در جذب فالوو ر اینستاگرام با استفاده از این تکنیک، کمی نیاز به شانس است. برای برخی از صفحات این امر باعث جذب فالوور می شود، اما گاهی اوقات دیده ایم که برخی از صفحات با افت فالوور همراه هستند. با این حال، ما از هر تکنیکی برای افزایش استفاده می کنیم، حتی برندهای بسیار بزرگ نیز از این ترفند برای جذب فالوور استفاده می کنند. در واقع این روش شبیه ترفند برگزاری مسابقه است; شما باید یک پیشنهاد جذاب مانند قرعه کشی با یک جایزه ارزشمند در نظر بگیرید و آن را فقط به مشترکین خود اختصاص دهید. بنابراین، افرادی که مایل به شرکت در این قرعه کشی هستند باید حساب کاربری خود را فالو کنند.

بهترین ایده های جذب فالوور اینستاگراماز پشت صحنه تولید محتوا  استوری بگذارید.

همانطور که می دانید اینستاگرام یک شبکه اجتماعی کاربرپسند است. ارتباط و تعامل جدی در این فضا برای کاربران آن احساس خشک و کسل کننده می کند. به همین دلیل سعی کنید با فالوورهای خود رابطه دوستانه برقرار کنید. یکی از کارهایی که می توانید برای ایجاد یک رابطه صمیمانه انجام دهید، نشان دادن کارهای پشت صحنه خود در بخش استوری است. برای برخی از مخاطبان، فرآیند تهیه یک محصول یا خدمات، ملاقات با همکاران یا بحث در مورد برنامه های جدید می تواند بسیار سرگرم کننده باشد.

امتیاز شما در رابطه با این مقاله ؟
[yasr_visitor_votes]
 حدیث شجاع زاده
حدیث شجاع زاده

میلیون‌ها بار تلاش کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان همچنان ادامه داره...
نویسنده، سئوکار و طراح تصاویر تیم تحریریه شویراد

 حدیث شجاع زاده
حدیث شجاع زاده

میلیون‌ها بار تلاش کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان همچنان ادامه داره...
نویسنده، سئوکار و طراح تصاویر تیم تحریریه شویراد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *