Logo
جستجو کردن
Logo

معرفی بهترین روش های افزایش فالوور در اینستاگرام

بهترین روش های افزایش فالوور در اینستاگرام

آیا می خواهید بدانید چگونه می توانید فالوورهای بیشتری در اینستاگرام داشته باشید؟ یکی از بهترین راه های افزایش فالوور در اینستاگرام این است که از کلمات کلیدی برای نمایش در جستجوها استفاده کنید تا کاربران اینستاگرامی علاقه مند به حوزه کسب و کارتان راحت تر بتوانند شما را پیدا کنند. 

اگر به عنوان یک برند، تازه در اینستاگرام شروع به کار کرده اید به احتمال زیاد رسیدن به فروش و درآمدزایی از اینستاگرام برای شما کمی مشکل خواهد بود.به همین دلیل اولین کاری که باید انجام دهید این است که به سرعت فالوور اینستاگرامی بیشتری را دریافت کنید. دوران میانبرهای افزایش فالوور از طریق خرید فالوور یا استفاده از ربات ها به پایان رسیده است. این ترفندها ممکن است تعداد فالوورهای شما را برای مدت کوتاهی افزایش دهند، اما در دراز مدت نه تنها هیچ کمکی به شما نخواهند کرد بلکه بیشتر سبب افت اکانت تجاری شما خواهند شد. 

از این رو تنها فالوورهای ارزشمند اینستاگرام افرادی واقعی هستند که به برند شما اهمیت می دهند و با آن درگیر هستند.تعداد فالوورهای کاذب ممکن است منیت و نام برند شما را برای مدت زمان کوتاهی تقویت کند، اما به استراتژی اینستاگرام شما کمکی نخواهد کرد. 

ما در مقالات قبلی در مورد افزایش فالوورهای اینستاگرام به صورت رایگان نیز صحبت کردیم ما در این مقاله سعی داریم چند روش دیگر تا از تکنیک های افزایش فالوور در اینستاگرام را برای شما معرفی کنیم.

بهترین راه های افزایش فالوور در اینستاگرام 

 هدف کلی اکانت اینستاگرام خود را مشخص کنید.

قبل از هر چیزی باید هدفتان از حضور در اینستاگرام را مشخص کنید! آیا صرفا از اینستاگرام  بعنوان سرگرمی و فان و به اشتراک گذاری رومزگی های خود استفاده می کنید ؟ آیا می‌خواهید به دنبال یک هدف تجاری و بازارایابی در اینستاگرام هستید؟

استراتژی افزایش فالوور در اینستاگرام

با توجه به اینکه بیش از ۵۰ درصد از کاربران اینستاگرام برندهای مورد علاقه خود را دنبال می کنند، یک فرصت طلایی برای مالکان کسب و کار می باشد تا اهداف تجاری خود را در این پلتفرم توسعه داده و استراتژی بازاریابی خود را تعیین کنند.

این مقاله را حتما بخوانید
قابلیت نمایش تعداد بازدید توییت‌ها در توییتر عرضه شد.

یک پروفایل جذاب برای افزایش تعامل ایجاد کنید.

قدم اول برای افزایش فالوور در اینستاگرام این است که یک پروفایل اینستاگرام جذاب طراحی کنید که توجه کاربران اینستاگرام را جلب کند و به آن علاقه مند شوند.

برای پروفایل تان یک نام کاربری آسان و مرتبط با برندتان و همچنین یک عکس جذاب انتخاب کنید. در بیو اکانت تان یک شرح کوتاه در مورد خدمات کسب و کارتان بنویسید و لینک وب سایت خود را حتماً در پروفایل تان درج نمائید. توجه کنید عکس، نام کاربری و بیو انتخابی شما یک رزومه ای از برندتان می باشد، از این رو باید به نحوی باشد که مورد توجه کاربران اینستاگرامی قرار بگیرد.

آن ها قبل از فالوو کردن شما، اکانت شما را بررسی می کنند، پست های تان را مرور می کنند و در نهایت علاقه مند می شوند یک سری به وب سایت شما بزنند.

تولید محتوای جذاب و انتخاب یک تم اینستاگرام برای پست ها

در این مرحله، بعد از ساخت یک پروفایل جذاب، باید مجموعه ای از پست های جذاب را ایجاد کنید.
باید محتوایی جذاب و جالب برای فالوورهایتان تولید کنید به نحوی که حس تعامل با پست های شما را در آن ها ترغیب کند. مغز انسان تصاویر را ۶۰۰۰۰ برابر سریعتر از متن پردازش می کند، از این رو برای منسجم نشان دادن پروفایل خود بایستی یک الگویی برای پست گذاری داشته باشید.

وقتی در اکانت تان از یک الگوی منسجم پیروی می کنید این طرز فکر را برای فالوورهای خود تداعی می کنید که به آن ها اهمیت می دهید و بدیت ترتیب نام تجاری شما به طور مداوم در ذهن آن ها تقویت می گردد.

تولید محتوا در اینستاگرام

اگر برای پست های خود یک الگوی مناسب نداشته باشید، هیچ راهی برای متمایز شدن پست های شما در بین حجم انبوهی از پست های ارسال روزانه وجود ندارد. بنابراین داشتن یک تم اینستاگرامی به نوعی اعتماد فالوورهایتان را به خود جذب می کند و و احتمال اینکه افراد شما را دنبال کنند بیشتر می شود.

این مقاله را حتما بخوانید
تکنیک رسیدن به پول از اینستاگرام چیست؟

یک استراتژی بازاریابی اینستاگرام متفکرانه داشته باشید.

برای استفاده مؤثر از هر شبکه اجتماعی، به یک استراتژی نیاز دارید. افزایش فالوور در اینستاگرام یک هدف عالی برای شروع توسعه کسب و کار در اینستاگرام است. اما صرفاً تعداد فالوورهای بالا به تنهایی یک اکانت کاربری موفق در اینستاگرام برای برند شما به ارمغان نمی آورند. 

جذب فالوور باید بخشی از استراتژی کسب و کار و اهداف بازاریابی اینستاگرامی شما باشد.

قبل از هر چیزی بایستی هدف خود را از بالا بردن تعداد فالوورهایتان مشخص کنید. کدام یک از دو مورد ذیل برای شما مهم است: 

معرفی بهترین روش های افزایش فالوور در اینستاگرام افزایش آگاهی از برند

معرفی بهترین روش های افزایش فالوور در اینستاگرام افزایش فروش محصول

معرفی بهترین روش های افزایش فالوور در اینستاگرام جذاب ترافیک به وب سایت

تمرکز بر روی هر کدام از اهداف بالا بر رشد و توسعه کسب و کار شما کمک می کند و سبب می شود تا یک داستان برند جذاب برای فالوورهایتان داشته باشید و بدین ترتیب به ایجاد (و حفظ) فالوورهای فعال  شما کمک می کند.

پاسخ به این سؤالات به شما کمک می کند تا نوع مناسبی از محتوای اینستاگرام ایجاد کنید تا به افرادی که احتمالاً شما را در اینستاگرام دنبال می کنند دسترسی پیدا کنید. همچنین به شما این امکان را می دهد که بر نیازهای مخاطبان هدف خود تمرکز کنید تا بتوانید به طور مداوم نوع محتوایی را ارائه دهید که باعث می شود آنها در دراز مدت شما را دنبال کنند.

مخاطبان هدف خود را مشخص کنید.

سوال های ذیل را در مورد افرادی که می خواهید به آنها دسترسی پیدا کنید بپرسید:

معرفی بهترین روش های افزایش فالوور در اینستاگرام مخاطبان شما چند ساله هستند؟ 

معرفی بهترین روش های افزایش فالوور در اینستاگرام آن ها کجا زندگی می کنند؟

معرفی بهترین روش های افزایش فالوور در اینستاگرام حوزه فعالیت آن ها چیست؟

معرفی بهترین روش های افزایش فالوور در اینستاگرام در چه بازه زمانی از اینستاگرام استفاده می کنند؟

معرفی بهترین روش های افزایش فالوور در اینستاگرام چالش های روزمرگی، نیازها و علایق آن چیست؟

پاسخ به این سؤالات به شما کمک می کند تا یک محتوای اینستاگرامی مناسب با نیازها و خواسته های آن ها تولید کنید و به دنبال آن به سرنخ هایی که احتمالاً شما را در اینستاگرام دنبال می کنند دسترسی پیدا کنید.

 همچنین به شما این امکان را می دهد که بر نیازهای مخاطبان هدف خود تمرکز کنید تا بتوانید به طور مداوم محتوایی را ارائه دهید که باعث می شود آن ها در دراز مدت به برند شما وفادار بمانند. 

این مقاله را حتما بخوانید
محتوای کاربران (UGC) و نقش آن در دنیای دیجیتال

حرف آخر

اینستاگرام همچنان در بین شبک های اجتماعی جزء محبوب ترین ها است، به همین جهت یک فرصت عالی برای توسعه کسب و کار و رسیدن به درآمد است. استفاده از نکات ذکر شده در این مقاله به جذب فالوورهای بیشتر و علاقه مند به برند شما کمک می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر و مؤثرتر شدن استراتژی های شما برای افزایش فالوور در اینستاگرام با کارشناسان مجرب ما در شویراد تماس بگیرید. حتماً به این نکته توجه داشته باشید که تبلیغات اینستاگرامی به شما کمک می کند تا فالوورهای خود را به طور ارگانیک بالا ببرید.

Picture of  حدیث شجاع زاده
حدیث شجاع زاده

میلیون‌ها بار تلاش کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان همچنان ادامه داره...
نویسنده، سئوکار تیم تحریریه شویراد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =

جستجو کردن