Logo
جستجو کردن
Logo

8 راهکار افزایش بازدید استوری اینستاگرام رایگان

افزایش بازدیدهای استوری اینستاگرام

افزایش بازدید استوری اینستاگرام روش خوبی برای به دست آوردن فالوورهای فعال بیشتر است. اگر بازدید استوری اینستاگرام شما رو به کاهش است یا برای مدتی ثابت مانده است، در اینجا نکاتی را آورده ایم که می توانید به منظور افزایش بازدید استوری اینستاگرام رایگان امتحان کنید.

در حال حاضر۷۰ درصد از کسب و کارهای آنلاین از استوری ها برای توسعه کسب و کار خود بهره می گیرند. ما معتقدیم که این ویژگی قطعاً دارای پتانسیل بیشتری برای گسترش در سرتاسر جهان بیش از آنچه در حال حاضر است دارد. بنابراین بیایید برخی از قدرتمندترین استراتژی‌هایی را که به شما کمک می‌کنند یک برند تجاری قوی بسازید و اینکه چگونه استوری‌های اینستاگرام می‌توانند استراتژی بازاریابی محتوای موجود شما را تکمیل کنند، مرور کنیم.

بطور کلی ترفندهای استوری اینستاگرام راهی عالی برای تعامل با دوستان و فالوورهای شماست و در این مقاله قصد داریم چند نکته برای افزایش بازدید استوری اینستاگرام را بیان کنیم. 

 

هشتگ اینستاگرام

۸ تکنیک افزایش بازدید استوری اینستاگرام رایگان

8 راهکار افزایش بازدید استوری اینستاگرام رایگان از هشتگ های مناسب استفاده کنید.

این یک واقعیت شناخته شده است که هشتگ ها ابزار مفیدی برای افزایش بازدید استوری اینستاگرام هستند و تأثیر شگرفی در جذب مخاطبان جدید دارد. یقین داشته باشید استفاده از هشتگ های مرتبط و مناسب در استوری ها ، سبب افزایش بازدید استوری های شما می گردد. 

میزان هشتگ هایی که در استوری اینستاگرام می توانید استفاده کنید فقط ۱۰ عدد می باشد؛ اما کاربرد همین ۱۰ هشتگ در استوری نیز برای جلب توجه مخاطبان هدف شما کافی است. 

کاربران اینستاگرام می توانند هشتگ ها را دنبال کنند و شما می توانید از این ابزار برای دسترسی به افراد فعال و علاقه مند استفاده کنید. اگر نمی خواهید فالوورهای خود را با هشتگ بمباران کنید، می توانید اندازه فونت را کاهش دهید و یک استیکر روی آن قرار دهید.

8 راهکار افزایش بازدید استوری اینستاگرام رایگان تگ کردن لوکیشن تان (مکان پست استوری)

یکی دیگر از راه‌های افزایش بازدید استوری اینستاگرام رایگان برای مخاطبان جدید، استفاده از برچسب گذاری موقعیت مکانی است. این قابلیت به افرادی که در مکان تگ شده هستند کمک می‌کند استوری های شما را ببینند، بنابراین بازدیدهای بیشتری از مخاطبان بیشتری دریافت می‌کنید.

این مقاله را حتما بخوانید
نحوه غیرفعال کردن پست های تبلیغاتی اینستاگرام

 

تگ لوکیشین

 

هنگامی که یک کاربر مکان خاصی را در اینستاگرام جستجو می کند، می تواند ببیند که سایر کاربران IG در مورد آن مکان چه چیزهایی را پست می کنند. از آنجایی که اینستاگرام محتوای تولید شده توسط کاربران را در مورد مناطق مختلف نمایش می دهد، شانس زیادی برای نمایش استوری شما وجود دارد.

8 راهکار افزایش بازدید استوری اینستاگرام رایگان به دایرکت ها و ریپلاهای فالوورهایتان پاسخ دهید.

گاهی اوقات فالوورها در پاسخ به استوری های شما، پیام هایی برای شما ارسال می کنند. در واقع آن ها به جای اینکه سراغ استوری های دیگر بروند، وقت گذاشتند و برای استوری شما یه واکنشی نشان دادند. بنابراین اگر می خواهید کاری کنید که آنها احساس قدردانی کنند، سعی کنید به مسیج های آن ها پاسخ دهید.

این اقدام به احتمال زیاد برای شما اهمیت چندانی نداشته باشد، اما مطمئن باشید برای کسانی که به استوری های شما ریپلای کرده اند، دریافت پاسخ از شما معنای زیادی خواهد داشت. 

پاسخ شما اولین قدم برای ایجاد مکالمه بین شما و فالوورهایتان است و اولین قدم برای افزایش تعامل با فالوورهایتان می باشد که می تواند محبوبیت شما را چند برابر کند. 

به یاد داشته باشید که تعامل نقش مهمی در ایجاد علاقه مندی بیشتر مردم به شما دارد و آن ها بعد از برقراری تعامل با شما با علاقه بیشتری به مشاهده استوری های آینده شما و در نتیجه افزایش بازدید استوری اینستاگرام رایگان خواهند داشت.

 

ریپلای کامنت

8 راهکار افزایش بازدید استوری اینستاگرام رایگان بهترین استوری های خود را هایلایت کنید.

استوری اینستاگرام شما فقط ۲۴ ساعت طول می کشد و هرکسی که در این مدت اکانت اینستاگرام خود را چک نکند مطمئنا آن را از دست خواهد داد. اما اینستاگرام با ارائه قابلیت هایلایت کردن استوری ها این مشکل را حل کرد؛ با استفاده از ویژگی Highlights می توانید استوری های خود را ذخیره کنید. اگر استوری های خود را برای مدت نامحدودی قابل مشاهده کنید، بعبارتی در قسمت هایلایت ذخیره کنید،  بازدیدهای بیشتری را برای شما به ارمغان می آورد.

این مقاله را حتما بخوانید
ایده نوشتن CTA تأثیرگذار

استوری های هایلایت شده به شکل حلقه هایی در پروفایل شما قابل مشاهده هستند تا زمانی که آنها را حذف کنید؛ بنابراین فالوورهای شما می توانند هر زمان که بخواهند آنها را تماشا کنند و در نتیجه بازدیدهای بیشتری برای آن استوری هایتان ایجاد می شود.

مکان قسمت هایلایت شده درست زیر بخش بیو اینستاگرام است. بنابراین، توجه بازدیدکنندگان را به پروفایل شما جلب می کند و آنها را وادار می کند تا  مشتاق شوند بهترین استوری های شما را ببینند.

8 راهکار افزایش بازدید استوری اینستاگرام رایگان استوری ها را در زمان مناسب منتشر کنید.

اگرمی خواهید بازدید استوری اینستاگرام تان افزایش یابد، آگاهی از بهترین زمان برای ارسال پست در اینستاگرام باید هدف نهایی شما باشد. اگر استوری های تان را زمانی که اکثر فالوورهای شما فعال هستند، منشتر کنید، شانس بیشتری برای مشاهده استوری های شما وجود خواهد داشت. 

معمولاً آپلود استوری اینستاگرام بین ساعت ۹ صبح تا ۴ بعد از ظهر در روزهای هفته می تواند بازدیدهای بیشتری را برای شما به همراه داشته باشد. با این حال، بسته به منطقه زمانی فالوورهایتان شما، این بازه زمانی ممکن است برای شما متفاوت باشد.

ممکن است همیشه امکان پست کردن استوری در بهترین زمان وجود نداشته باشد؛ به همین دلیل بهتر است مطمئن شوید که آنها را در بدترین زمان نیز پست نمی کنید. شما باید فعالیت فالوورهای خود را تجزیه و تحلیل کنید تا بهترین و بدترین زمان برای تعامل را بیابید.

 

منشن فالوورها

8 راهکار افزایش بازدید استوری اینستاگرام رایگان فالوورهای وفادار خود را در استوری تان منشن کنید.

اگر مبتدی هستید و با نحوه منشن کردن فالوورهای خود در استوری تان آشنایی ندارید، این نکته برای شما مناسب است. نام بردن از دوستان و فالوورهای خود در استوری قطعا راهی مطمئن برای افزایش بازدید استوری اینستاگرام است. 

به عنوان مثال، هنگام ارسال استوری در مورد گربه های محله خود، می توانید دوست اینستاگرام خود را که به گربه ها یا به طور کلی حیوانات علاقه دارد را تگ کنید. به یاد داشته باشید در هر استوری می توانید حداکثر ۱۰ نفر را تگ کنید.

این مقاله را حتما بخوانید
دلیل حذف هایلایت اینستاگرام چیست؟

وقتی آن ها را تگ کردید، آنها به صورت جداگانه اعلان دریافت می کنند  که می توانند آن را به استوری های خود اضافه کنند.  هنگامی که دوستان شما استوری های شما را به اشتراک می گذارند، فالوورهای آنها  این استوری را خواهند دید. بسیاری از آنها ممکن است از پروفایل شما نیز بازدید کنند و در نهایت به مشتاق به فالوو کردن شما باشند.

8 راهکار افزایش بازدید استوری اینستاگرام رایگان به طور مدام و مستمر استوری بگذارید.

اگر روزانه فقط یک استوری در اینستاگرام ارسال می کنید یا هر چند وقت یکبار که مناسب می دانید پست می گذارید، باید به شما بگویم قطعاً شانس استوری های خود را برای دستیابی به فالوورهای بیشتر کاهش می دهید. از شنیدن این جمله متعجب نشوید! تعداد دفعات ارسال استوری اینستاگرام نقش مهم و حیاتی در افزایش بازدید استوری اینستاگرام رایگان دارد.

 

افزایش بازدید استوری اینستاگرام

 

طبق الگوریتم اینستاگرام، هر چه تعداد دفعات اشتراک گذاری استوری بیشتر باشد، به همان اندازه میزان تعامل فالوورهایتان با پیج شما افزایش می یابد. از این رو، شما باید به طور مداوم استوری به اشتراک بگذارید تا پیج تان همواره قابل مشاهده باشد. پست کردن  استوری به صورت فعال و در فواصل زمانی منظم، حداکثر شانس دستیابی به فالوورها بیشتر و متعاقباً افزایش بازدید استوری اینستاگرام تان فراهم می کند.

8 راهکار افزایش بازدید استوری اینستاگرام رایگان استوری های قابل اشتراک گذاری تولید کنید. 

اشتراک گذاری استوری نباید صرفاً حالت فان یا سرگرم کننده داشته باشد بلکه باید شامل نکات آموزشی باشد تا فالوورهای شما علاقه مند به اشتراک گذاری این استوری ها با دوستان خود باشند. استوری باید به نحوی باشد که به رشد و محبوبیت پیج شما کمک کند از این رو با  ترغیب فالوورهای خود به اشتراک گذاری استوری های شما در پروفایل هایشان، می توانید بازدیدهای بیشتری را به دست آورید.

ارسال استوری های قابل اشتراک گذاری یکی از بهترین راه ها برای افزایش بازدید استوری اینستاگرام رایگان است. اینستاگرام در آپدیت های اخیر از قابلیت های بی نظیری برای افزایش تعامل در استوری رونمایی کرده است: از قبیل استفاده از استیکر ADD YOURS ، اشتراک گذاری مکان، نظرسنجی و … می باشد. افزودن نام کاربری اینستاگرام خود در استوری ها نیز ایده خوبی است.

این مقاله را حتما بخوانید
لید چیست؛ تکنیک تولید سرنخ در بازاریابی

کلام آخر: استوری های اینستاگرام می توانند تعامل را افزایش دهند.

اکنون که نکات موثر در افزایش بازدید استوری اینستاگرام را می دانید، آنها را امتحان کنید. مطمئناً می توانید کاری کنید که استوری های شما برای افراد بیشتری قابل مشاهده باشد و بدین ترتیب لیست فالوورهای خود را افزایش دهید.

در این مورد هر سؤالی و راهنمایی نیاز داشتید می توانید با کارشناسان مجرب تبلیغاتی گروه شویراد تماس بگیرید و از مشاوره های اولیه و رایگان آن ها در راستای افزایش بازدید استوری اینستاگرام رایگان بهره مند شوید.

Picture of  حدیث شجاع زاده
حدیث شجاع زاده

میلیون‌ها بار تلاش کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان همچنان ادامه داره...
نویسنده، سئوکار تیم تحریریه شویراد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + پنج =

جستجو کردن