;

چگونه ادمین اینستاگرام شویم؟

آیا می دانید ساده ترین و سریع ترین راه برای کسب درآمد از اینستاگرام چیست؟ راه های زیادی برای کسب درآمد از اینستاگرام وجود دارد، مانند بلاگری، راه اندازی فروشگاه آنلاین، تبلیغات و ادمین اینستاگرام و غیره. مطمئناً کلمه ادمین اینستاگرام را زیاد شنیده اید، اما تعریف صحیح این کلمه چیست؟ در این مقاله می خواهیم در مورد شغل ادمین اینستاگرام صحبت کنیم و صفر تا صد نحوه تبدیل شدن به ادمین اینستاگرام را بررسی کنیم. همچنین در اینجا نکاتی را ارائه می دهیم که کارفرمایان هنگام استخدام ادمین اینستاگرام بهتر است در نظر بگیرند. 

مقالات مرتبط را بخوانید: ترفندهای اینستاگرام که باید بدانید!

ادمین اینستاگرام به چه کسی می‌گویند؟

ادمینی اینستاگرام شغل پردرآمدی است که هر پیجی با تعداد فالوورهای بالای هزار نفر به آن نیاز دارد. به شخصی که صفحه اینستاگرام یک فروشگاه یا برند را مدیریت می کند، ادمین می گویند. در این شغل شما کافی است  یک سری قوانین و شرایط کسب درآمد از اینستاگرام را بدانید تا بدون خروج از منزل و تنها از طریق یک سیستم کامپیوتر یا گوشی هوشمند کسب درآمد کنید. 

امروزه بسیاری از افراد ساعت های بی هدفی را در شبکه های اجتماعی سپری می کنند و مشغول تماشای انواع  عکس ها و محتواها هستند. شاید شما نیز بارها به این موضوع فکر کردید که دیگران چگونه می توانند به راحتی از اینستاگرام درآمد کسب کنند؟ در ادامه می خواهیم ما به شما آموزش می دهیم که چگونه به عنوان ادمین از طریق اینستاگرام به درآمد برسید. 

در حال حاضر بیش از یک میلیارد اکانت در اینستاگرام فعالیت می کنند؛ شما کافی است مهارت های لازم برای ادمین پیج اینستاگرام بودن را بیاموزید تا بتوانید مدیریت یک یا چند اکانت را بر عهده بگیرید. اکانت ها می تواند خصوصی و یا تجاری باشد، فقط کافی است ادمین با انواع اکانت ها و نحوه فعالیت در آن ها آشنایی داشته باشد. بطور کلی ادمین اینستاگرام تعدادی وظایف کلیدی دارد که باید با دقت انجام شوند. در بخش بعدی وظایف ادمین پیج اینستاگرام را معرفی می کنیم. 

وظایف ادمین اینستاگرام

 وظایف ادمین پیج اینستاگرام چیست؟

وظیفه ادمین پیج اینستاگرام مدیریت یک صفحه اینستاگرامی است؛ این ممکن است بسته به نیاز انواع صفحات اینستاگرام متفاوت باشد. بعبارتی گاهی اوقات ادمین می تواند فقط به پیام های دایرکت اینستاگرام پاسخ دهد، در مواقعی می تواند برای پیج مربوطه تولید محتوا کند و یا در کنار این وظایف، به فالوورهای پیج مشاوره نیز بدهد.

اکنون، اگر به دنبال یادگیری مهارت های ادمینی هستید یا می خواهید بدانید که یک ادمین حرفه ای و خوب باید چه کاری انجام دهد، در ادامه با ما همراه باشید. 

برندسازی در اینستاگرام توانایی تولید محتوای پست و استوری 

ادمین باید در تولید محتوا خلاقیت داشته باشد و یک سری قوانین که برای تولید محتوای متنی، تصویری و یا ویدیویی وجود دارد را رعایت کند. 

 برندسازی در اینستاگرام برنامه ریزی برای انتشار محتوا

به عنوان یک ادمین، باید زمان هایی را که استوری های شما بیشترین بازدید را دارند شناسایی کنید و استوری های خود در آن ساعت از شبانه روز به اشتراک بگذارید. به طور کلی با ترفندهای استوری گذاری در اینستاگرام و برقرای تعامل با فالوورهای پیج آشنا باشید. همچنین نحوه ارسال و انتشار ویدیوهای موثر را بدانید و در کنار آن نکات و قوانین پست گذاری در استوری اینستاگرام را بدانید.

برندسازی در اینستاگرام تعامل با مخاطب‌ها  

 پاسخگویی به کامنت ها نیز یکی از وظایف اصلی ادمین صفحه است و ادمین اینستاگرام بایستی بتواند به خوبی با مخاطبین تعامل داشته باشد. یک ادمین خوب سعی می کند بسیار هوشمندانه به کامنت ها پاسخ دهد و فالوورهای پیج را ترغیب به انجام یک عملی کند. 

توجه داشته باشید که یک مدیر باید صبور باشد و با حوصله به سؤالات کاربران در قالب دایرکت، کامنت پاسخ دهد. در کنار این وظایف باید وقت بگذارد و کامنت ها منفی و توهین آمیز را بدون عصبانیت پاک کند.

 برندسازی در اینستاگرام مدیریت دایرکت ها 

پاسخگویی به دایرکت ها را در رأس برنامه های خود قرار دهید؛ به خصوص اگر یک صفحه تجاری دارید، باید خیلی سریع به دایرکت ها پاسخ دهید تا بتوانید افراد را به مشتری تبدیل کنید. همچنین باید سعی کنید محصولات و خدمات خود را برای معرفی کنید و به نوعی آگاهی از برند (AWARENESS ) ایجاد کنید.

 برندسازی در اینستاگرام افزایش فالوورها و جذب مخاطبین جدید 

افزایش تعداد فالوورهای صفحه یکی از وظایف اصلی ادمین اینستاگرام است، یک ادمین باید بتواند از طریق روش های مختلف مانند هشتگ گذاری، کامنت گذاری، استوری چالش برانگیز و پست های قابل اشتراک گذاری اعضای صفحه را افزایش دهد.

 برندسازی در اینستاگرام آشنایی با روش های تبلیغات اینستاگرام

تبلیغات، یکی از روش هایی بازاریابی است که باعث جذب فالوورهای بیشتر و افزایش فروش می شود، پس باید تمامی روش های تبلیغاتی را یاد بگیرید.

 برندسازی در اینستاگرام تحلیل آمارهای پیج اینستاگرام و حفظ امنیت پیج

به عنوان یک مدیر، باید بتوانید صفحه اینستاگرام را ایمن کنید و تا حد امکان از هک شدن پیج مربوطه توسط دیگران جلوگیری کنید. همچنین باید از ابزارهایی مانند Insight برای شناسایی فالوورها و علایق آنها استفاده کنید. علاوه بر این، زمان هایی را که پست های شما بیشترین تعامل را دریافت می کنند را ارزیابی کنید. 

اما باز هم تاکید می کنیم که وظایف یک ادمین بسته به نیاز صفحه می تواند متفاوت باشد، اما هر چه در این زمینه مهارت بیشتری داشته باشید، موفقیت بیشتری خواهید داشت و درآمد شما نیز افزایش خواهد یافت.

چگونه ادمین اینستاگرام شویم؟

 چگونه ادمین پیج اینستاگرام شویم؟

حالا که فهمیدید کار ادمین اینستاگرام چیست! سوال بسیاری از شما این است که چگونه می توانید ادمین پیج اینستاگرام شوید؟ توجه داشته باشید که شما باید نحوه کار با اینستاگرام را به طور کامل بیاموزید.

برخی از اصول و ترفندهای فعالیت در پیج های اینستاگرام که به عنوان یک ادمین اینستاگرام باید یاد بگیرید عبارت است از: 

چگونه ادمین اینستاگرام شویم؟ شما باید قوانین اینستاگرام و نحوه عملکرد الگوریتم های اینستاگرام را بشناسید.

 چگونه ادمین اینستاگرام شویم؟ ادمین باید نحوه کار با قسمت های مختلف این پلتفرم را بدانید. 

چگونه ادمین اینستاگرام شویم؟ انواع محتواهای اینستاگرام مانند مانند محتواهای استوری، پست و   ریلز را بشناسید و بتواند آنها را تولید کنید.

چگونه ادمین اینستاگرام شویم؟ شما باید بدانید که چگونه تعداد فالوورهای پیج مربوطه را افزایش دهید.

چگونه ادمین اینستاگرام شویم؟ دانستن اصول هشتگ گذاری برای پست ها و استوری اینستاگرام بسیار مهم است.

چگونه ادمین اینستاگرام شویم؟ شما باید راه های برقراری تعامل با مردم را شناسایی کنید و بتوانید با آن ها ارتباط نزدیک تر بگیرید.

  چگونه ادمین اینستاگرام شویم؟ شما  تبلیغات در اینستاگرام را نیز به خوبی یاد بگیرید تا بتوانید به خوبی اینستاگرام مارکتینگ را مدیریت کنید. 

کسب درآمد از طریق ادمین اینستاگرام یک راه سریع و آسان است، اما بدون یادگیری این مهارت ها، به هدف خود نمی رسید. روش های مختلفی برای یادگیری این مهارت ها وجود دارد؛ می توانید همین الان در گوگل جستجو کنید و مقالات آموزشی یا فیلم های مختلف را تماشا کنید. همچنین می توانید یک پیج اینستاگرام برای خود راه اندازی کنید و با آزمون و خطا بهترین روش های مدیریت یک پیج اینستاگرامی را یاد بگیرید. 

 

شغل ادمینی اینستاگرام

مزایای شغل ادمینی اینستاگرام

برخی از مزایای شغل ادمینی اینستاگرام عبارتند از:

کسب درآمد قابل توجه

یکی از مهم ترین مزایای شغل ادمینی اینستاگرام، دستیابی به درآمد بسیار خوب و  قابل توجه است.

دارای ظرفیت رشد و پیشرفت

یکی از مزایای جذاب شغل ادمینی، ظرفیت رشد و پیشرفت آن است. با انجام درست و به موقع وظایف خود و کسب رضایت کارفرما می‌توانید فرصت‌های کاری بیشتری را در اینستاگرام به دست آورید و پروژه‌ها و قراردادهای جدیدی را به دست آورید.

برقراری ارتباطات کاری عالی

یکی دیگر از جذابیت های این شغل، برقراری ارتباطات کاری عالی است. این شغل به شما فرصت می‌دهد تا با افراد مطرح و مشهور در حوزه‌های مختلف آشنا شوید و با آن‌ها تعامل داشته باشید.

 ساعات کاری تان در اختیار خودتان است

به عنوان ادمین، شما نیازی به داشتن محل کار یا حضور فیزیکی در محلی خاص ندارید و همچنین به ساعت کاری مشخصی مقید نیستید؛ شما حتی می توانید در کافی شاپ و یا حتی در مسافرت نیز کار خود را انجام دهید. فقط کافیست وظایفی که به شما سپرده می شود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

فرصت یادگیری مداوم

فرصت یادگیری مداوم از عمده مزیت های این شغل است؛ شما به راحتی می توانید مهارت های لازم  برای رشد و پیشرفت شغلی خود را در حین کار بیاموزید. اما برای این کار باید همواره سعی کنید بخشی از زمان خود را صرف یادگیری مطالب جدید و به‌روز کنید.

سایر مزایا

  • می‌توانید به صورت دورکاری از خانه کار کنید.
  • برای شروع به هیچ سرمایه‌ای  نیاز ندارید.
  • می‌توانید به صورت همزمان چند پروژه را کار کنید.
  • فقط به یک سیستم کامپیوتری و یا یک عدد گوشی نیاز دارید.

حرف آخر برای مدیرانی که به دنبال استخدام ادمین اینستاگرام هستند!

 مهمترین توصیه ما به کارفرمایانی که قصد استخدام ادمین اینستاگرام برای پیج خود را دارند این است که یک ادمینی که به طور کامل آموزش دیده را استخدام کنید. از شخص مورد نظر درخواست نمونه کار بکنید؛ شخص مورد نظر باید یک صفحه موفق به شما ارائه دهد. دقت کنید پیج اینستاگرام خود را دست افراد تازه کار ندهید، زیرا این افراد روی کسب و کار شما آزمون و خطا می کنند و ممکن است به پیج تان آسیب جبران ناپذیری بزنند. 

به عنوان یک کارفرما، می توانید چندین ادمین را به طور همزمان استخدام کنید تا برای شما کار کنند. متاسفانه امکان محدود کردن دسترسی به حساب کاربری شما وجود ندارد و  شما باید نام کاربری و رمز عبور خود را به ادمین ارائه دهید؛ پس در انتخاب ادمین دقت کنید و کسانی را انتخاب کنید که به آنها اعتماد دارید.

امتیاز شما در رابطه با این مقاله ؟
[yasr_visitor_votes]
 حدیث شجاع زاده
حدیث شجاع زاده

میلیون‌ها بار تلاش کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان همچنان ادامه داره...
نویسنده، سئوکار و طراح تصاویر تیم تحریریه شویراد

 حدیث شجاع زاده
حدیث شجاع زاده

میلیون‌ها بار تلاش کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان همچنان ادامه داره...
نویسنده، سئوکار و طراح تصاویر تیم تحریریه شویراد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *