چگونه اشتراک‌گذاری مجدد پست های اینستاگرام را افزایش دهیم؟

اشتراک گذاری مجدد پست ها در اینستاگرام

اگر با مفهوم نرخ تعامل در اینستاگرام آشنا هستید، به احتمال زیاد از اهمیت آن در روند توسعه پیج آگاه هستید. در محاسبه نرخ تعامل یک پیج عواملی مانند لایک، کامنت، سیو، ارسال پست ها توسطا فالوورهای پیج به دیگران نقش بسیار مهمی دارند. یکی از مواردی که در رتبه بندی اکانت های اینستاگرام تاثیر زیادی دارد، میزان اشتراک گذاری (Share یا Forward) پست ها و استوری ها است.

بر این اساس می توان گفت مهم ترین عاملی که می تواند نرخ تعامل یک پیج را بالا ببرد، شیر (Share) پست های اینستاگرام توسط دیگران است. در این مقاله می خواهیم 12 تکنیک برای افزایش اشتراک‌گذاری مجدد پست های اینستاگرام توسط فالوورهایتان را به شما معرفی کنیم.

مقاله پیشنهادی: ۴ ترفند ویژه برای افزایش سیو پست در اینستاگرام

تکنیک افزایش اشتراک‌گذاری مجدد پست های اینستاگرام

از نظر برخی افراد، افزایش اشتراک گذاری پست در اینستاگرام، یک فرآیند طولانی مدت و بسیار سخت است. اما روش ها و ترفندهایی وجود دارد که می توانید از آنها برای بالا بردن میزان شیر کردن پست اینستاگرام استفاده کرد؛ در این مقاله بهترین روش ها برای افزایش اشتراک گذاری پست ها را آموزش دهیم. تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

 

افزایش اشتراک‌گذاری مجدد پست های اینستاگرام

چگونه اشتراک‌گذاری مجدد پست های اینستاگرام را افزایش دهیم؟ تولید محتوای جذاب و ویروسی

اگر می خواهید اشتراک گذاری پست های پیج تان را در اینستاگرام افزایش دهید، اول از همه باید یک محتوای ویروسی ایجاد کنید که کاربران را ترغیب به اشتراک گذاری آن نماید. در هر زمینه ای که فعالیت می کنید باید تولید محتوای خوب و خلاقانه را در اولویت کارهایتان قرار دهید. بدون داشتن پست های جذاب در پیج تان، حتی اگر کاربران زیادی از صفحه شما بازدید کنند، نتیجه خوبی نخواهید گرفت. اما اگر محتوایی تولید کنید که توجه مخاطبان پیج را به خود جلب کند، مطمئن باشید که آن محتوا را برای دیگران نیز ارسال خواهند کرد.

 

چگونه اشتراک‌گذاری مجدد پست های اینستاگرام را افزایش دهیم؟ تولید محتوا درباره اتفاقات روزمره

یکی دیگر از روش هایی که برای افزایش اشتراک گذاری پست در اینستاگرام پیشنهاد می کنیم، تولید محتوا درباره اتفاقاتی است که ممکن است در طول روز برای کاربران اتفاق بیافتد. چنین پست هایی مخاطبان زیادی دارند و افراد زیادی هستند که آنها را برای دوستان و آشنایان خود ارسال می کنند. همچنین بهتر است در این گونه پست ها کمی طنز نیز چاشنی کنید؛ خواهید دید که پس از مدتی تعداد دفعات اشتراک گذاری پست های شما به میزان قابل توجهی افزایش می یابد.

  چگونه با اینشات بنر تبلیغاتی بسازیم؟

 

چگونه اشتراک‌گذاری مجدد پست های اینستاگرام را افزایش دهیم؟ انتشار محتوا در زمان های مناسب 

یکی از عواملی که به طور غیر مستقیم در افزایش اشتراک گذاری پست های پیج شما تدثیرگذار است، انتشار محتوا در زمان آنلاین بودن کاربران پیج تان می باشد. است. طبیعتا در این صورت بازدید بیشتری از محتوای صفحه شما انجام می شود و شانس بیشتری برای افزایش اشتراک گذاری پست های شما وجود خواهد داشت.

 

چگونه اشتراک‌گذاری مجدد پست های اینستاگرام را افزایش دهیم؟ موضوع‌های مورد علاقه‌ی کاربران خود را بشناسید!

شناسایی موضوعاتی که کاربران آن‌ها را بیشتر به اشتراک می‌گذارند، تاثیر بسیار زیادی بر افزایش اشتراک‌گذاری در پیج اینستاگرام شما دارد. پس از این که مدتی در پیج خود فعالیت کردید، بررسی کنید که در زمینه‌ی فعالیت پیج خود، کاربران بیشتر کدام موضوعات را می‌پسندند و به اشتراک می‌گذارند. سپس سعی کنید در پست‌هایی که انتشار می‌دهید، از آن مطالب بیشتر استفاده نمایید.

چگونه اشتراک‌گذاری مجدد پست های اینستاگرام را افزایش دهیم؟ عنوان های جذاب برای محتوای خود بنویسید!

عنوان جذاب موردی است که میتواند محتوای شما را در جستجوها، اکسپلور و نیز صفحه فید از دیگر محتواها متمایز کند. همین تمایز باعث می‌شود توجه کاربران به محتوای شما جلب شود و اگر بتوانید در ادامه نیز کاربر را تحت تاثیر قرار دهید، احتمال اشتراک گذاری محتوایتان به شدت بیشتر می‌شود. بنابراین، همیشه سعی کنید در پست‌ها و ریلزهایی که قرار است در کاور آن عنوان بنویسید، از عناوین کوتاه، جذاب و گیرا استفاده کنید. اما در نظر داشته باشید که اگر عنوان شما گمراه کننده باشد، ممکن است نه تنها پاسخ خوبی نگیرید، بلکه کاربران را نیز دلزده کنید.

چگونه اشتراک‌گذاری مجدد پست های اینستاگرام را افزایش دهیم؟ ترغیب فالوورها برای به اشتراک گذاشتن پست‌های پیج

اگر فالوورها از این موضوع مطلع شوند که تعامل در پیج باعث می‌شود که پست‌های شما را بیشتر مشاهده کنند، مطمئناً پست‌های شما را لایک خواهند کرد و در صورتی که بسیار جذاب باشند، آن‌ها را برای دیگران هم خواهند فرستاد. این روش نیز می‌تواند به روند افزایش اشتراک‌گذاری در پیج اینستاگرام شما کمک کند.

  تبلیغات واتساپ (پر بازده‌ترین روش تبلیغات کسب و کار)

چگونه اشتراک‌گذاری مجدد پست های اینستاگرام را افزایش دهیم؟ برگزاری مسابقه در پیج  از طریق شیر کردن پست اینستاگرام

برگزاری مسابقات در پیج می‌تواند جزو عوامل موثر بر افزایش اشتراک‌گذاری پست در اینستاگرام محسوب شود. برای مثال یک چالش در پیج خود برگزار نمایید و برای آن جوایزی را تعیین کنید. سپس به فالوورها اعلام کنید که با افزایش تعداد شرکت کنندگان، میزان جایزه نیز افزایش خواهد یافت. این ترفند باعث خواهد شد که فالوورها پست‌های شما را به دیگران نیز ارسال کنند. بدین ترتیب علاوه بر این که میزان اشتراک‌گذاری پست‌های پیج بیشتر خواهد شد، مسلماً تعداد فالوورها نیز افزایش خواهد یافت.

چگونه اشتراک‌گذاری مجدد پست های اینستاگرام را افزایش دهیم؟ پیج خود را خصوصی (Private) نکنید!

اگر کمی با قوانین اینستاگرام آشنا باشید، حتماً می‌دانید کسانی که یک پیج پرایوت را فالو نکرده باشند، نمی‌توانند پست‌های آن را مشاهده کنند. بنابر این اگر پیج خود را در حالت خصوصی قرار دهید، فقط فالوورهای شما قادر به دیدن آن‌ها خواهند بود. برای این که این موضوع مانع از افزایش اشتراک‌گذاری در پیج اینستاگرام شما نشود، حتماً پیج خود را در حالت عمومی (Public) نگه دارید.

چگونه اشتراک‌گذاری مجدد پست های اینستاگرام را افزایش دهیم؟ از نوشتن کپشن غافل نشوید!

چگونه نوشتن کپشن می‌تواند در افزایش اشتراک‌گذاری پست در اینستاگرام نقش داشته باشد؟ علی‌رغم این که یک تصویر می‌تواند به اندازه‌ی صدها کلمه تأثیرگذار باشد، اما با این وجود نباید از قدرت کلمات غافل شویم. نوشتن کپشنی که جزئیات تصویر و یا هدف از انتشار محتوای تصویری را شامل شود، می‌تواند در جذابیت پست بسیار موثر باشد. سعی کنید کپشن‌هایی بنویسید که کاربران را تحت تأثیر قرار دهد. این ترفند در موضوعات مختلف مثل علمی، ادبی، خبری و … تکنیک‌های متفاوتی دارد؛ اما در همه‌ی زمینه‌ها می‌تواند برای پیج مفید واقع شود.

چگونه اشتراک‌گذاری مجدد پست های اینستاگرام را افزایش دهیم؟ استفاده از هشتگ‌ها برای افزایش شیر کردن پست اینستاگرام

هشتگ‌ها نیز یکی دیگر از عواملی هستند که در بیشتر شدن میزان اشتراک‌گذاری پست در اینستاگرام ، تاثیر غیرمستقیم دارند. اگر بتوانید به صورت حرفه‌ای از این ابزارها استفاده نمایید، می‌توانید بازدیدکنندگان بسیار زیادی را به پیج خود جذب کنید. طبیعتاً با بیشتر شدن مخاطبان پیج، احتمال این که افراد بیشتری پست‌های شما را به اشتراک بگذارند، افزایش خواهد یافت.

  ایده کسب درآمد از اینستاگرام: 4 روش رایج

چگونه اشتراک‌گذاری مجدد پست های اینستاگرام را افزایش دهیم؟ پست کردن محتوای بروز و ترند فضای مجازی

اگر در پیج خود پست‌هایی منتشر می‌کنید که در فضای مجازی ترند هستند و افراد زیادی آن را می‌پسندند، به زودی منتظر افزایش اشتراک‌گذاری مجدد پست در اینستاگرام باشید. اما اگر پست‌هایی منتشر کنید که زمان زیادی از ترند بودن آن‌ها می‌گذرد، باید در نظر داشته باشید که این نوع محتواها طرفداران زیادی نخواهند داشت.

چگونه اشتراک‌گذاری مجدد پست های اینستاگرام را افزایش دهیم؟ انتشار پست‌های چالش برانگیز

اگر بتوانید پست‌هایی منتشر کنید که مخاطبان پیج را به چالش دعوت کند، گام بزرگی در افزایش اشتراک‌گذاری پست‌های خود برداشته‌اید. این گونه پست‌ها معمولا طرفداران زیادی دارند و افراد پس از پست یا استوری کردن آن، دوستان خود را نیز به انجام این چالش‌ها دعوت می‌کنند.

جمع بندی

این روزها که تب کسب درآمد از اینستاگرام داغ است، حتی کوچکترین اقدامات برای پیشرفت پیج نیز می‌تواند نتایج مطلوبی را در پی داشته باشد. افزایش نرخ تعامل یکی از مهم‌ترین معیارهایی است که باعث پیشرفت پیج می‌شود.

اشتراک‌گذاری (Share) پست‌ها جزو مهم‌ترین فاکتورهایی است که در محاسبه‌ی نرخ تعامل نقش دارد. در این مقاله روش‌های افزایش اشتراک‌گذاری مجدد پست های اینستاگرام را مورد بحث و بررسی قرار دهیم.

امیدواریم که این مطالب برای شما همراهان گرامی شویراد مفید واقع شده باشند. در صورت داشتن هرگونه سوال، پیشنهاد و انتقاد، لطفاً از طریق بخش نظرات با ما در ارتباط باشید.

 حدیث شجاع زاده
حدیث شجاع زاده

میلیون‌ها بار تلاش کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان همچنان ادامه داره...
نویسنده، سئوکار و طراح تصاویر تیم تحریریه شویراد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *