صفر تا 100 تبلیغات اینستاگرام ارزان با قوی ترین سایت تبلیغاتی

تبلیغات ارزان در اینستاگرام
زمان مطالعه: 7 دقیقه

تبلیغات اینستاگرام ارزان می تواند شما را با کمی تلاش و در کوتاه مدت به نتیجه دلخواه تان برساند، با تبلیغات این تصور را در نگاه مردم ایجاد می کنید که در زمینه فعالیت اینستاگرامی تبحر دارید. اگر می خواهید تعداد فالورهای خود را افزایش دهید، استراتژی خود را بر پایه هدف یک خاصی تمرکز برنامه ریزی کنید.

 

این هدف می تواند به دست آوردن محبوبیت در بین کاربران اینستاگرام و یا رشد و توسعه کسب و کار خود در دنیای مجازی باشد. در این حالت ، برای افزایش تعداد فالوورهای پیج خود ، باید برخی اصول و معیارها را به درستی پیاده سازی کنید. برخی از این اصول عبارتند از: تولید محتوای با کیفیت و اشتراک گذاری به طور منظم.  

افراد مشهور نیز در شبکه های اجتماعی با تعداد کمی فالوور شروع به کار کردند. به طور کلی افزایش فالوور  و رساندن آن از صفر به اعداد بالا فرایند ساده ای نیست. اکانت های دنبال شده توسط کاربران و پست هایی که به اشتراک می گذارند باید دائماً به روز شوند و مطابق با سلیقه کاربران ارائه شوند.

 

استراتژی تولید محتوا برای کسانی که در اینستاگرام فعالیت دارند باید در رأس برنامه هایشان باشد، اما یک راه میانبری برای افزایش فالوورها در مدت زمان کوتاه وجود دارد که می تواند روند کار شما را تسریع بخشد. با استفاده تبلیغات اینستاگرام ارزان در کنار تولید محتوا، بدون از دست دادن و ریزش فالوور ، به راحتی می توانید در شبکه اجتماعی اینستاگرام به محبوبیت برسید. 

تبلیغات اینستاگرام بهینه

مزایای انجام تبلیغات اینستاگرام ارزان

با تولید محتوای با کیفیت در کنار تبلیغات اینستاگرام ارزان می توانید با هزینه کم و در ظرف مدت زمان کمی، تعداد فالوورهای اینستاگرام خود را افزایش دهید. در پروسه تبلیغات سعی کنید حتما از طریق آژانس های تبلیغاتی معتبر اقدام کنید و دقت کنید تا شما نیز بتوانید تبلیغاتی مؤثری در پلتفرم اینستاگرام اجرا کنید.  

 برخی از مزایای تبلیغات ارزان عبارتند از:

برای این که در اینستاگرام  به سرعت تبدیل به یک شخصیت محبوب شوید، در ابتدای کار می توانید با تبلیغات اینستاگرام ارزان به کاربران اینستاگرام نشان دهید که یک حساب فعال و محبوب در بین مردم دارید. بعد از اینکه در بین مردم به جایگاه خوبی رسیدید، به افزایش تعامل آن ها با پیج شما، تعداد فالوورهایتان نیز روز به روز افزایش می یابد. 

بعد از انجام تبلیغات در اینستاگرام و تولید محتوا، اینستاگرام اکانت شما را بررسی می کند؛ بر اساس دو مورد گفته شده پیج تان ارزش گذاری می شود و پست های شما در اکسپلور برای کاربران اینستاگرام قابل رؤیت خواهد بود. از این رو شما در مدت زمان کم خواهید توانست تعداد زیادی فالوور به دست آورید. 

عمده مزیت تبلیغات ارزان این است که می توانید در هر مناسبتی کمپین های تبلیغاتی برگزار کنید. بعد از انجام تبلیغات با تولید محتوای هدفمند و به طور منظم، دیگر جای نگرانی برای ریزش فالوورها وجود ندارد. آژانس های تبلیغاتی معتبر تبلیغات ارزان قیمت را به صورت بسته های ماهانه به مشتریان خود ارائه می دهد، از این رو احتمال از دست دادن فالوورها بسیار کم است. 

خواندن مقاله
همه چیز درباره igtv Instagram  که لازم است بدانید

با خرید تبلیغات اینستاگرام ارزان درمدت زمان کوتاه می توانید هزاران فالوور داشته باشید، حتی اگر از تبلیغاتی رباتی نیز استفاده کنید، باز هم با تولید محتوای باکیفیت شانس این را دارید که در اکسپلور اینستاگرام دیده شوید و جزء محبوب ترین های اینستاگرام گردید.

تبلیغات اینستاگرام ارزان

 

تأثیر تبلیغات اینستاگرام ارزان بر پیج اینستاگرام 

تبلیغات اینستاگرام ارزان یکی از سرویس هایی است که کسب و کارهای کوچک می توانند برای افزایش تعداد فالوورهای اینستاگرام خود در پیش بگیرند  و همین  باعث ایجاد رقابت شدید بین حساب های اینستاگرامی شده است. در نتیجه ی این رقابت، هر کاربر در اینستاگرام  قصد دارد از دیگری بهتر باشد. یکی از معیارهایی که محبوب بودن کاربر را در اینستاگرام ثابت می کنند تعداد فالوورهای آن ها هستند! 

لازم به ذکر است به دست آوردن فالوور بیشتر و افزایش تعاملات با مخاطبان صرفاَ با تولید محتوا به این راحتی نیست. با تولید محتوا بعد از مدت زمان بسیار طولانی که به سطح مشخصی رسیدید و محتواهای شما در بین کاربران کیفیت کافی داشته باشد، کم کم فالوور به دست می آورید. اما با تبلیغات اینستاگرام ارزان در کنار تولید محتوا، این بازه زمانی کاهش می یابد و فالوورهای شما نوعی مروج پیج تان خواهد بود. از این رو با یک راهکار هوشمندانه میانبری برای رسیدن به محبوبیت ایجاد می کنید و در بازه زمانی کم به هدف خود خواهید رسید. 

برخی تصور می کنند که تبلیغات ارزان یک راهکار کاملا اشتباه است و در اینگونه تبلیغات را ربات انجام می دهد و در افزایش سطح تعامل پیج اینستاگرامی هیچ تأثیری ندارند. اما در میان هزاران سایتی که در زمینه تبلیغات اینستاگرام فعالیت دارند، برخی سایت های معتبر، با استفاده از فالوورهای واقعی این تبلیغات را به مشتریان خود عرضه می کند.

این فالووورها کاربرانی هستند که بر روی پروفایل خود عکس دارند، یک متن بایو برای آن تنظیم کرده اند، در پیج خود فعالیت دارند و پست و استوری با دوستان خود به اشتراک می گذراند. از این رو می توان گفت تبلیغات اینستاگرام ارزان می تواند یک استراتژی درست باشد و کم هزینه برای کسب و کارهای کوچک که به دنبال افزایش تعداد فالوورهای خود هستند، می باشد. 

 

تماس با شویراد

 

نکات مهم در تبلیغات اینستاگرام ارزان 

جذب فالوور واقعی اینستاگرام مستلزم تلاش و انرژی زیادی می باشد. شما باید هر روز از طریق اشتراک گذاری پست  و استوری با فالوورهای خود تعامل و ارتباط برقرار کنید. از مخاطبان نظر سنجی کنید و در پست های خود آن ها را دعوت به کامنت گذاشتن نمائید و با پاسخ به نظرات آن ها به هر نحوی شده مخاطبان را علاقه مند به پیج خود نگه دارید.

انجام تمامی این کارها نیاز به داشتن یک پیج محبوب در اینستاگرام است، اما یک استراتژی بلند مدت می باشد و باید صبور باشید.  اگر به هر دلیلی با این همه تلاش موفق به جذب فالوور نشدید یا بخواهید در کمترین زمان ممکن به نتیجه برسید، بایستی در کنار همه ی موارد ذکر شده به فکر افزایش فالوورهای خود از روش های دیگری از قبیل تبلیغات اینستاگرام ارزان نیز باشید.

خواندن مقاله
لایک فیک چیست؟ + تأثیر منفی لایک فیک بر پیج

به هنگام خرید تبلیغات ارزان از یک سایت به دو نکته خیلی مهم توجه کنید:

خدمات قابل اعتماد

ایده تبلیغات اینستاگرام ارزان به دلیل آسیب پذیری های امنیتی برخی از پیج ها در فرایند تبلیغات اینستاگرام و انتقال اطلاعات خصوصی پیج آن ها به افراد دیگر ممکن است برای شما بسیار دور به نظر برسد. ارائه خدمات با کیفیت پایین و بدون ایمن باعث می شود شما به راحتی به کسی اعتماد نکنید، از این رو باید به دنبال سایت هایی باشید که تمام اقدامات لازم را برای جلوگیری از آسیب پذیری امنیتی انجام داده اند.

در سایت هایی با زیرساخت SSL ،  به هنگام خرید  دراین سایت ها، هیچ اطلاعات خصوصی ثبت نمی شود، بنابراین توسط دیگران دیده نمی شود. روند خرید کاملاً خودکار است. به این ترتیب خطرات موجود را به طور کامل از بین خواهید برد. همچنین سایت مورد نظر شما باید یک تیم پشتیبانی 24 ساعته داشته باشد تا در صورت بروز هر گونه مشکلی در اسرع وقت بتوانند به شما کمک کنند. 

 

هزینه معقولانه

توجه کنید بسیاری از شرکت های سودجو هزینه تبلیغات هنگفتی را با وعده فالوورهای واقعی از شما دریافت می کنند اما بعد از مدتی با ریزش شدید فالوور مواجه می شوید و در مقابل این همه هزینه نتیجه مطلوبی عایدتان نمی شود. اگر می خواهید با هزینه کم به نتایج دلخواه برسید، تبلیغات اینستاگرام ارزان از سایت های معتبر می تواند به شما در این فرایند کمک کند.

از این طریق می توانید به دور از هزینه بالای تبلیغات با هزینه های کم برای تبلیغات ارزان تهیه کنید. به عنوان مثال شما می توانید با پرداخت هزینه مناسب، یک بسته تضمینی ماهانه را بخرید، سپس با تولید محتوای خوب و تلاش مستمر، فالوورهای خود را با گذشت زمان افزایش دهید و مخاطبین زیادی را به سمت پیج خود جذب کنید. 

تبلیغات ارزان اینستاگرام

 

حرف آخر

اینستاگرام تا چند سال پیش در ایران هیچ جنبه تجاری و فروش نداشت، اما امروزه به عنوان محبوب ترین شبکه اجتماعی در ایران شناخته می شود. در ماههای اخیر بسیاری از مشاغل به دلیل بیماری کرونا ، کسب و کار خود را در بستر اینستاگرام توسعه دادند.

اما مشکلی که وجود دارد این است این کسب و کارها برای رسیدن به درآمدزدایی نیاز به فالوورهای زیادی دارند و جمع آوری فالوور به صورت ارگانیک یک پروسه بلند مدت است. اما شما می توانید با تبلیغات اینستاگرام ارزان، محصولات و یا خدمات کسب و کار خود را تبلیغ کرده و به درآمد و فروش برسید. 

برای انجام تبلیغات اینستاگرام، کافی است در مورد یک سایت معتبر تحقیق کنید و سفارش خود را تکمیل کنید و نوع تبلیغات مورد نظر خود را مشخص کنید و بعد از پرداخت هزینه سرویس به راحتی پکیج دلخواه و مورد نظر خود را خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *