دوره آموزش از صفر تا هزار تبلیغات علی ساده بافی!

دوه تبلیغات به سبک علی ساده بافی

این روزها بازار برگزاری دوره تبلیغات آنلاین برای کسب و کارها بسیار داغ است. به نظر شما چرا تبلیغات انقدر وِرد زبان همه شده است. در این مقاله می خواهم در مورد اهمیت تبلیغات و نقش آن در بازاریابی کسب و کارها و همچنین بهترین دوره های آموزشی تبلیغات صحبت کنم.

تبلیغات به معنای معرفی محصولات و خدمات در رسانه‌ها با هدف ترغیب و تشویق مشتریان به خرید است. کسب و کارها برای دیده شدن و دسترسی به مشتریان راغب به تبلیغات نیاز دارند؛ چرا که تبلیغات موثر یکی از ابزارهای مهم ارتباطی در کسب و کار محسوب می‌شود. بطور کلی می توان گفت نقش تبلیغات در  افزایش فروش، موفقیت یا عدم موفقیت اکثر سازمان‌ها و برند ها بسیار مهم است.

 

بعبارتی تبلیغات راهی برای رساندن پیام به مشتریان  راغب می باشد. 

 

 ولی توجه داشته باشید به منظور این ‌که تبلیغات از سودمندی و اثربخشی لازم بهره‌مند شود لازم است فعالیت‌های تبلیغاتی طبق یک برنامه تبلیغاتی مناسب انجام شود. برنامه تبلیغات موثر به ما کمک می‌کند تا با گذراندن مسیری صحیح به نتیجه قابل قبول و مطلوبی دست پیدا کنیم. اهدافی که در  برگزاری یک کمپین تبلیغاتی وجود دارد، شامل موارد زیر می باشد:

 

  • تحلیل و بررسی موقعیت
  • هدف از اجرای تبلیغات
  • بودجه و هزینه 

 

ما همیشه به مخاطبان مان توصیه می کنیم برای راه اندازی یک کمپین تبلیغاتی موفق حتماً از آژانس های معتبر تبلیغاتی کمک بگیرند. اما موضوعی که اینجا قابل بحث شما همواره برای معرفی محصولات و خدمات تان به تبلیغات نیاز دارید و از طرفی نمی توانید مدام برای راه اندازی کمپین های تبلیغاتی به آژانس های تبلیغاتی، اینفلوئنسرها، بلاگرها و پیج های پربازدید هزینه پرداخت کنید. بهترین تکنیک این است که خودتان ایده و نحوه برگزاری تبلیغات برای کسب و کارتان را یاد بگیرید.

  تبلیغات اینستاگرام رایگان و حرفه ای با 3 تکنیک کاربردی

 

ایده کسب و کار در دوره جامع تبلیغات

 

در این میان برخی نیز تمایل دارند با یادگیری روش های تبلیغاتی در شبکه های اجتماعی، برای خود درآمدی دست و پا کنند. بنابراین توصیه می کنم برای یادگیری بهترین تکنیک های تبلیغاتی حتماً در دوره تبلیغات جلمع به سبک علی ساده شرکت کنید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره و اینکه این دوره تبلیغات مناسب چه کسانی می باشد، روی لینک زیر کلیک کنید:

سرفصل های دوره تبلیغات

دوره تبلیغات علی ساده بافی

 

معرفی دوره تبلیغات به سبک علی ساده بافی

در این دوره جامع یاد می گیرید که چگونه مالکان کسب و کارها با بازاریابی دیجیتالی و تبلیغات، بطور مؤثر مخاطبان خود را هدف قرار دهید. با توجه به گسترش کسب و کارهای آنلاین، نمی‌توانید قدرت ابزارهای دیجیتال مارکتینگ را در تبلیغ مؤثر یک محصولات یا خدمات  نادیده بگیرید. در حال حاضر برای کسب و کارها، تبلیغات آنلاین از تبلیغات به روش های سنتی، هدفمند، مرتبط و مفیدتر می باشد.

در این دوره آموزشی یاد می گیرید که چگونه از رسانه های اجتماعی و پلتفرم های تبلیغاتی برای توسعه کسب و کارتان بهره ببرید، همچنین یاد می گیرید که چگونه هزینه تبلیغاتی خود را تعیین کنید. 

دوره های ما برای شروع یا افزایش دانش بازاریابی دیجیتالی و برگزاری تبلیغات گسترده در پلتفرم های آنلاین طراحی شده اند، تا هم مهارت های جدیدی کسب کنید و هم بتوانید مسیر شغلی بازاریابی دیجیتال مورد نظر و اهداف تجاری تان را پیش ببرید.

کارشناسان ما در طول دوره بهترین تجریبات چندین ساله خود را به علمی و اجرایی در اختیار شما قرار می دهند. با یادگیری این مطالب می توانید رویکردهای نظری و استراتژیک برای بازاریابی دیجیتال را بررسی  کنید.

در این دوره آموزش مقدماتی تا فوق حرفه ای تبلیغات، تمام پلتفرم های مورد نیاز برای تبلیغات، صفر تا ۱۰۰ تلگرام مارکتینگ  و اینستاگرام مارکتینگ به شما ارائه داده می شود و با آقای فروش به تجزیه و تحلیل  کمپین فروش خواهیم پرداخت. 

  بهترین ترفندهای اینستاگرام مارکتینگ (افزایش فروش با 10 تکنیک)

 

دوره تبلیغات به سبک علی ساده بافی

 

اگر به دنبال آموزش اصولی و جامع تبلیغات هستید، همین الان در دوره آموزشی Look at me (دوره تفکر عنکبوتی) ثبت نام کنید تا دانش بازاریابی دیجیتال و تبلیغات خود را تقویت کنید و یک استراتژی برای کسب و کارتان ایجاد کنید. 

 

مباحثی که در این دوره تبلیغات به شما آموزش داده می شود، عبارتند از: 

دوره آموزش از صفر تا هزار تبلیغات علی ساده بافی! چرا باید برای کسب و کارتان تبلیغات کنید و شناسایی اهداف برند

دوره آموزش از صفر تا هزار تبلیغات علی ساده بافی! انواع تبلیغات در پلتفرم های اجتماعی و شناسایی موقعیت‌های مناسب برای تبلیغات

دوره آموزش از صفر تا هزار تبلیغات علی ساده بافی! تفاوت تبلیغات با بازاریابی و -چگونگی ترغیب مخاطب به اقدام

دوره آموزش از صفر تا هزار تبلیغات علی ساده بافی! پیش نیاز های اجرای تبلیغات اینستاگرامی و نحوه اجرای تبلیغات

دوره آموزش از صفر تا هزار تبلیغات علی ساده بافی! بررسی بودجه تبلیغاتی و هدف گذاری قبل از تبلیغ و نحوه شناسایی مخاطب هدف

دوره آموزش از صفر تا هزار تبلیغات علی ساده بافی! اقدامات قبل و بعد از برگزاری تبلیغات ( نحوه آماده سازی و اقدامات بعد اجرا)

دوره آموزش از صفر تا هزار تبلیغات علی ساده بافی! تولید محتوای حرفه ای و آشنایی با تکنیک های تبلیغ نویسی

حرف آخر 

همانطور که در مقاله اشاره کردیم! روز به روز  تعرفه های تبلیغاتی رو به افزایش است؛ در نتیجه به احتمال زیاد کسب و کارهای نوپا بودجه لازم را برای تبلیغات اینستاگرام را نداشته باشند. اما هیچ نگرانی نیست، شما خودتان می توانید با تولید محتوای قابل اشتراک گذاری و یادگیری اصول برگزاری تبلیغات، محصولات و یا خدمات خود را تبلیغ کنید. خب! بدین منظور توصیه می کنم حتماً در دوره تبلیغاتی به سبک علی ساده بافی شرکت کنید. از لینک زیر می تونین تو این دوره جامع ثبت نام کنید.

 

لینک ثبت نام دوره تبلیغات تفکر عنکبوتی (Look at me)

 

این دوره آموزشی توسط علی ساده بافی، مدیر تبلیغاتی گروه شویراد و بهترین و مجرب ترین اساتید دیجیتال مارکتینگ، در 32 جلسه برگزار می شود. ما سعی کردیم در این دوره صفر تا صد تلگرام و اینستاگرام مارکتینگ و انواع ترفندهای تبلیغاتی در شبکه های اجتماعی را به شما آموزش دهیم. 

 حدیث شجاع زاده
حدیث شجاع زاده

میلیون‌ها بار تلاش کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان همچنان ادامه داره...
نویسنده، سئوکار و طراح تصاویر تیم تحریریه شویراد

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *