;

چگونه در اینستاگرام استوری تماس با ما طراحی کنیم؟

آیا ته به حال ایده ساخت استوری تماس با ما به ذهن تان خطور کرده است؟ تمامی پیچ های تجاری که محصول یا خدمتی عرضه می کنند، حتماً باید یک راه ارتباطی در پیج برای مخاطبانشان اختصاص دهند. ادمین پیج معمولاً‌ در قسمت بیو پروفایل، شماره تماس(یا شماره واتساپ)، آیدی تلگرام و یا لینک تماس با تلگرام و واتساپ را درج می کند.

اما در مواقع حساسی مانند زمان های برگزاری تبلیغات و یا راه اندازی کمپین های فروش ویژه و تخفیفات سعی داریم مخاطبان را به تعامل دعوت کنیم. به همین منظور به روش های مختلفی کال تو اکشن (CTA) ایجاد می کنیم؛ یکی از روش های دعوت به فراخوان ترغیب مخاطب به تماس گرفتن است. اینجاست که باید علاوه بر قسمت بیو پروفایل، در سایر بخش های پیج هم راه های برقراری ارتباط را به مخاطب یادآوری و در دسترس او بگذاریم؛ بهترین تکنیک ساخت استوری تماس با ما است.

مقاله پیشنهادی: چند ایده کاربردی برای نظرسنجی استوری اینستاگرام

فالوورهای شما روزانه هزاران هزار محتوا در اینستاگرام می بینند، بنابراین در صورتی ترغیب به برقراری ارتباط با شما خواهند بود که محتوای شما آن ها را تحت تأثیر قرار دهد. ما امروز می خواهیم در شویراد به شما آموزش دهیم که چگونه استوری تماس با ما درست کنید و این استوری باید شامل چه ویژگی هایی باشد که برای کاربر هم جذاب تر باشد هم اینکه کاربر بتواند به پیج شما اعتماد کند و او را به مشتری تبدیل کنید.

5 ایده ساخت استوری تماس با ما در اینستاگرام

در ادامه می خواهیم چند نکته برای ساخت استوری تماس با ما را معرفی کنیم.

ایده ساخت استوری تماس با ما

چگونه در اینستاگرام استوری تماس با ما طراحی کنیم؟توضیحات شفاف درباره موضوع فعالیت تان

استوری تماس با ما را ساده طراحی کنید؛ یعنی خیلی ساده و شفاف موضوع فعالیت تان را با فالوورهای خود توضیح دهید. یادتان باشد کاربران اینستاگرام حوصله خواندن متن نوشته های طولانی در استوری را ندارند، از این رو در ساخت استوری تماس با ما خلاصه گویی را فراموش نکنید.

علاوه بر این توضیحات شما باید جذاب و گیرا باشد تا مخاطب را ترغیب به تعامل کند.

چگونه در اینستاگرام استوری تماس با ما طراحی کنیم؟لینک وب سایت تان را درج کنید

اگر برای کسب و کارتان وب سایت دارید، در استوری تماس با ما حتماً لینک وب سایت تان را بگذارید. عموم افراد جامعه به وب سایت بیشتر از شبکه های اجتماعی اعتماد دارند، از این رو درج لینک وب سایت باعث می شود اعتبار شما در نزد فالوورهایتان بیشتر شود.

علاوه بر این می توانید در وب سایت خود فرم تماس با ما طراحی کنید تا مخاطبان تان سؤالات یا درخواست های خود را از طریق فرم با شما در میان بگذارند؛ لینک این صفحه را در استوری تماس با ما بگذارید تا در مواقعی که قادر به پاسخگویی نیستید، مخاطبان تان بتوانند درخواست ها و سؤالات شان را مطرح کنند.

قطعاً پیگیری و پاسخ دادن شما به این فرم ها در جلب اعتماد مخاطبان تان و برندینگ شما بسیار تأثیرگذار است.

چگونه در اینستاگرام استوری تماس با ما طراحی کنیم؟ به مخاطبان تان وعده بدهید

وقتی استوری تماس با ما را با یک پیشنهادی به فالوورهایتان ارائه می دهید، بازدهی استوری بهتر می شود. به عنوان مثال تخفیف و فروش های ویژه را به همراه راه های ارتباطی از جمله شماره تلفن و یا واتساپ، آیدی تلگرام استوری کنید.

اگر کانال تلگرامی نیز برای کسب و کارتان داشته باشید، بهترین فرصت برای جذب ممبر واقعی است. بدین صورت که لینک کانال خود را در استوری به همراه کمیپن های فروش ویژه درج کنید؛ فالوورهای شما قطعاً با دیدن تخفیف کنجکاو می شوند که از کانال تان بازدید کنند.

استوری تماس با ما با رابط کاربری ساده

چگونه در اینستاگرام استوری تماس با ما طراحی کنیم؟ از گیف ها و استیکرهای جذاب استفاده کنید

در حالت کلی استفاده از استیکر و گیف در استوری، جذابیت آن را زیاد می کند و به افزایش بازدید استوری کمک می کند. بعد از ساخت استوری تماس با ما، با یک استیکر توجه مخاطبان تان را به شماره های تماس درج شده جلب کنید.

چگونه در اینستاگرام استوری تماس با ما طراحی کنیم؟چندین راه ارتباطی معرفی کنید

در استوری تماس با ما به کاربر اجازه بدهید در مورد روش تماس با شما تصمیم بگیرد؛ یعنی چندین راه ارتباطی مثل شماره موبایل، شماره واتساپ یا تلگرام، آیدی تلگرام و یا وب سایت به فالوورهایتان پیشنهاد کنید.

اما یادتان باشد این نکته را در استوری متذکر شوید که شما برای ارائه خدمات و پشیتبانی بهتر، چندین راه ارتباطی دارید. زیرا برخی مواقع کاربردر انتخاب تماس با شما سردرگم می شود.

استوری تماس با ما

حرف آخر

استوری تماس با ما را حتما هایلایت کنید تا فالوورهایتان به راحتی بتوانند در صورت نیاز با شما ارتباط برقرار کنند.

برای دریافت ایده های طراحی پست و استوری اینستاگرام و همچنین اطلاع از قابلیت های جدید اینستاگرام، پیج اینستاگرامی شویراد را دنبال کنید.

امتیاز شما در رابطه با این مقاله ؟
[yasr_visitor_votes]
 حدیث شجاع زاده
حدیث شجاع زاده

میلیون‌ها بار تلاش کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان همچنان ادامه داره...
نویسنده، سئوکار و طراح تصاویر تیم تحریریه شویراد

 حدیث شجاع زاده
حدیث شجاع زاده

میلیون‌ها بار تلاش کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان همچنان ادامه داره...
نویسنده، سئوکار و طراح تصاویر تیم تحریریه شویراد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *