تبلیغات در کانال های پربازدید تلگرام، تعرفه و نکات مهم

تعرفه تبلیغات در کانال های بزرگ تلگرام
زمان مطالعه: 7 دقیقه

تبلیغات در کانال های پربازدید تلگرام بر اساس نوع کسب و کار شما میتواند تفاوت های بسیاری داشته باشد. باید قبل از هر چیزی بررسی کرد آیا تبلیغات گسترده در کانال های پربازدید تلگرامی برای شما بازدهی مناسبی خواهد داشت یا خیر؟ اگر بخواهید کسب و کار نوپای خودتان را معرفی کنید و دیگران را از هویت بیزینیس خودتان آگاه کنید چه می کنید؟ اگر فعالیتی در این زمینه انجام ندهید و منتظر زمان باشید، احتمالا سال های زیادی طول بکشد تا مشتریان واقعی و وفادار خودتان را بیابید و اسم رسم دار شوید.

اما شرایطی را تصور کنید که فردی شما را در مهمانی بزرگی به تعداد جمعیت زیادی معرفی کند و از شما و کسب و کارتان با آن ها سخن بگوید؛ در این صورت چطور؟ آیا فکر نمی کنید که زمانی که به جمع بزرگی معرفی می شوید، سریع تر به نتیجه و بازده خوبی دست پیدا می کنید؟ شما صاحب هر کسب و کاری در هر زمینه ای که باشید، نیاز دارید تا معرفی شوید و نیاز دارید تا برایتان اعتماد سازی شود. اما چگونه؟

امروز دیگر زمان آن گذشته است که با تبلیغات سنتی، که هیچ توجهی هم به آن ها نمی شود، زمان و هزینه خودتان را تلف کنید. حتما می پرسید بهترین روشی که می توانیم دیده شویم و کسب و کار یا خدماتمان را معرفی کنیم چیست؟ ما به شما می گوییم: فضای دیجیتال!

تبلیغات در کانال های پربازدید تلگرام

تلگرام یکی از این فضاهایی است که شما می توانید کسب و کارتان را تبلیغ کنید و هویت برند خودتان را ایجاد کنید. تنها کافیست کانال مربوط به کسب و کارتان را ایجاد کنید و فعالیت کنید و بعد در کانال های پربازدید تلگرامی تبلیغ کنید.

اما داستان به همین راحتی که اینجا به شما گفتیم نیست! بلکه شما باید اصول تبلیغات در کانال های پربازدید تلگرام را بدانید تا در تبلیغات گسترده تلگرام بازدهی خوبی داشته باشید.

کانال های تبلیغاتی تلگرام سکوی پرتاب شما

روش های مختلفی برای تبلیغات در فضایی مانند تلگرام وجود دارد که بازده بسیار خوبی هم دارند، اما هیچ کدام به پای تبلیغات در کانال های پربازدید نمی رسند!

علت این امر هم این است که کانال های پربازدید، مخاطب بیشتری دارند و افراد بیشتری در طی روز، به آن کانال ها سر می زنند و آخرین و جدیدترین مطالب را چک می کنند. برای مثال یکی از کانال های پربازدیدی که بستر خوبی برای تبلیغات به شمار می روند، کانال خبرهای فوری است؛ زیرا مخاطبین زیادی دارد که دوست دارند از آخرین اخبار مطلع شوند و در نتیجه تبلیغات شما نیز به همراه اخبار روز، به دست مخاطبینتان می رسد.

برای آنکه بهتر به اهمیت تبلیغات در کانال های پربازدید پی ببرید، یک همبرگر را در نظر بگیرید؛ زمانی که شما می خواهید همبرگر درست کنید، مهم ترین و اصلی ترین هدف ساختن ساندویچ، برگر شما است اما در کنار برگر خوشمزه تان، گوجه فرنگی، پنیر، پیاز و کاهو هم استفاده می کنید و نوش جان می کنید. تبلیغات در کانال های پر بازدید نیز این گونه است. در کنار محتوای اصلی، تبلیغ شما نیز به مصرف خواننده می رسد!

پس از کانال های پر بازدید غافل نشوید. ما برای شما لیستی از کانال های پربازدید را آورده ایم تا کار شما را راحت کنیم.

لیست کانال های تبلیغاتی تلگرام

کانال های زیادی با تعداد اعضای بالا وجود دارند، اما این که آیا هر کانال با تعداد اعضای بالا، برای ما بازدهی خوب به دنبال دارد یا خیر، مسئله مهمی است.

این که شما تبلیغات خودتان را به چه کسانی بسپارید، بازده تبلیغات شما را تعیین می کند. گاهی شما کانالی با تعداد اعضای بالا و بازدید بالا را برای تبلیغات خودتان انتخاب می کنید ولی بازده خوبی از تبلیغات خودتان نمی گیرید.

به همین خاطر ما در این بخش برای شما لیست کانال های تبلیغاتی تلگرام را که می تواند نتایج خوبی برای کسب و کار شما در پی داشته باشد را لیست کرده ایم.

تبلیغات در کانال های خبری پربازدید تلگرام

ردیف نام کانال اعضاء
1 خبرگزاری فارس +1 میلیون عضو
2 خبر ایران +500 هزار عضو
3 خبر آنلاین +220 هزار عضو
4 عصر ایران +115 هزار عضو
5 رجا نیوز +65 هزار عضو
6 خبرگزاری دانشجو +27 هزار عضو
7 تابناک +200 هزار عضو
8 خبرگزاری تسنیم +750 هزار عضو
9 خبرفوری +2 میلیون عضو
10 آخرین خبر +2.4 میلیون عضو
11 پایگاه خبری انتخاب +100 هزار عضو
12 دیجیاتو +53 هزار عضو
13 فرارو +32 هزار عضو
14 جماران +28 هزار عضو
15 زومیت +70 هزار عضو
16 خبر فوری +3.2 میلیون عضو
17 خبر از ما 1.4 میلیون عضو
18 اخبار منتخب +1 میلیون عضو
19 ایران خبر +1.4 میلیون عضو
20 خبر ویژه +1.9 میلیون عضو

تبلیغات در کانال های اقتصادی پربازدید تلگرام

ردیف نام کانال اعضاء
1 قیمت آنلاین ارز و خودرو +916 هزار عضو
2 نبض بازار +372 هزار عضو
3 آقای اقتصاد +700 هزار عضو
4 اقتصاد نیوز +111 هزار عضو
5 روزنامه دنیای اقتصاد +54 هزار عضو
6 اکو ایران +21 هزار عضو
7 بانک اول +161 هزار عضو
8 اقتصاد آنلاین +116 هزار عضو
9 بورس 24 +167 هزار عضو
10 بنکر +22 هزار عضو
11 تجارت نیوز +33 هزار عضو
12 نبض بورس +22 هزار عضو
13 ارانیکو +63 هزار عضو
14 دنیای بورس +38 هزار عضو
15 قیمت آنلاین +195 هزار عضو

تبلیغات در کانال های ورزشی پربازدید تلگرام

ردیف نام کانال اعضاء
1 ورزش 3 +1 میلیون عضو
2 گزارش ورزشی +202 هزار عضو
3 روزنامه خبر ورزشی +64 هزار عضو
4 هواداری پرسپولیس +1.2 میلیون عضو
5 استقلال +463 هزار عضو
6 استقلال پیج +1.4 میلیون عو
7 هوادارای استقلال +1.4 میلیون عضو
8 هواداران پرسپولیس +1.3 میلیون عضو
9 جهان ورزش +145 هزار عضو
10 ورزش فوری +53 هزار عضو

تبلیغات در کانال های عمومی و خانواده پربازدید تلگرام

ردیف نام کانال اعضاء
1 کاف +600 هزار عضو
2 توییتر فارسی +530 هزار عضو
3 دنیای ترانه +4.6 میلیون نفر
4 گیزمیز +1.3 میلیون عضو
5 تبیان +100 هزار عضو
6 جالب است بدانید +833 هزار عضو
7 مجله خودرو +550 هزار عضو
8 عجایب جهان +900 هزار عضو
9 بست پرشین +1.3 میلیون عضو
10 مجله پزشکی +1.5 میلیون عضو
11 ویدلش +438 هزار عضو
12 زد فور کار +109 هزار عضو
13 ترفند +1 میلیون عضو
14 آپارات +1.6 میلیون عضو
15 هنرمندان +238 هزار عضو
16 اسرار روانشناسی +500 هزار عضو
17 صدای زندگی +227 هزار عضو
18 عالیجناب +390 هزار عضو
19 مملکته داریم +308 هزار عضو
20 اطلاعات عمومی +470 هزار عضو

تعداد کانال های تبلیغاتی پربازدید تلگرامی که ما میتوانیم تبلیغات شما را منتشر کنیم بسیار بیشتر از این لیست ها می باشد و این ها تنها چند مورد بعنوان نمونه است.

برای دریافت لیست کامل تر و تعرفه تبلیغات با ما تماس بگیرید.

تعرفه تبلیغات در کانال های پربازدید تلگرام

تعرفه تبلیغات در کانال های پربازید تلگرام، به فاکتور های مختلفی بستگی دارد و به صورت کلی و دقیق نمی توان گفت که هزینه این تبلیغات چقدر خواهد بود.

فاکتور های دخیل در هزینه تبلیغات تلگرام شما عبارتند از: تعداد بازدید از تبلیغ شما یا نرخ کلیک، تعداد اعضای کانال و نوع پست تبلیغ شما.

تعرفه تبلیغات در کانال های بزرگ تلگرام

هر کدام از این موارد در تبلیغات شما موثر هستند، اما ما در تیم شویراد با توجه به امکانات و توانایی های شما، سعی می کنیم بهترین فرصت و موقعیت تبلیغات را برای شما فراهم کنیم تا بتوانید به بهترین خودتان تبدیل شوید.

تبلیغات در گروه گسترده تلگرام

اگر به شما بگوییم زمانی که صحبت از تبلیغات در گروه گسترده تلگرام می شود، یعنی تبلیغ در 1000 سوپرگروه که دارای صدها هزار عضو هستند آن هم برای سه بار قطعا تعجب می کنید!

شما این جامعه آماری بی نظیر برای شناخته شدن را کجا سراغ دارید؟

تبلیغات گسترده در گروه تلگرام برای جذب عضو برای گروه ها و کانال ها و همینطور دریافت بازدید، روش مناسبی است.

در این روش تبلیغات، بنر تبلیغاتی شما با کمک اکانت های زیادی که به لیست بلندی از سوپرگروه ها با بازدید بالا و بازدهی خوب دسترسی دارند و توسط کارشناسان ما در شویراد مدیریت می شود، صورت می گیرد.

قدرت این نوع تبلیغات زمانی مشخص می شود که سوپرگروه ها که شامل تمامی گروه های تبلیغات رایگان یا جوین اجباری اعضا و کانال هستند، برای تبلیغات کانال شما، بازدهی خوبی را به دست می دهد.

کانال تبلیغاتی تلگرام

در چه کانال هایی تبلیغات نکنیم؟

شاید شناخت یک کانال خوب برای تبلیغات راحت تر از شناسایی کانالی است که سودی برای ما ندارد! به همین علت در این بخش می خواهیم در مورد کانال هایی صحبت کنیم که بهتر است تبلیغات خودتان را به آن ها نسپارید.

1.    کانال هایی که مرتبط با موضوع شما نیستند!

2.    از کانال هایی که تبلیغ دهندگان قبلی رضایت نداشتند و بازده خوبی دریافت نکرده اند.

3.    کانال هایی که اعضای فیک داشته باشند، تعداد بازدید پایینی خواهند داشت، بنابراین بهتر است به این موارد دقت کنید.

4.    همیشه تعداد اعضا و تعداد بازدید پست ها تفاوت دارد؛ اگر این تفاوت عدد بسیار کمی بود، یعنی کانال مجری تبلیغات، از بازدید فیک استفاده می کند. پس بهتر است به این موارد بسیار دقت کنید.

5.    کانال هایی که در زمینه تبلیغات، هیچ تخصصی ندارند! در نظر داشته باشید که صرفا تعداد اعضای بالا و بازدید بالا دلیل بر نتیجه بخش بودن تبلیغ نمی شود، نوع بنر تبلیغاتی، موضوع کانال، ساعت پست گذاری، نوع پست (پست آزاد یا پست آخر)

در نتیجه تبلیغ شما تاثیر خواهد داشت که تمامی این ها نیاز به شناخت پرسونای مخاطب شما دارد و مجریان تبلیغاتی بدون تخصص، سودی برای شما نخواهند داشت.

 

تبدیل کانال های خصوصی پرطرفدار تلگرام به کانال عمومی

کانال خصوصی پرطرفدار، دیگر کاملا خصوصی نیست!

تلگرام همیشه با تغییرات خاص خود ما را غافلگیر می‌کند. اینبار یک خبر عجیب و جالب مواجه شدیم.

در نسخه 6.2.1 تلگرام (البته فعلا فقط برای iOS و macOS) یک تغییر جالب مشاهده می‌شود:

در صورتی که یک کانال خصوصی (Private) دارای بیش از 200 عضو باشد، امکان مشاهده‌ی یک مطلب از آن با لینک خارجی فراهم شده است! و قاعدتا این امکان در آینده به بقیه کلاینت‌های تلگرام نیز افزوده خواهد شد و در این صورت دیگر  نمی توان یک کانال کاملا خصوصی داشته باشید.

سخن آخر

بیشتر کسب و کارهایی که می شناسیم، امروزه دیگر در دنیای مجازی بیشتر از دنیای واقعی فعالیت می کنند، اما تمام این کسب و کار ها موفق نمی شوند، زیرا تمامی آن ها دیده نمی شوند. علاوه بر آن که برخی کسب و کار ها دیده نمی شوند، برخی دیگر بد دیده می شوند پس با کمی تلاش می توانید گوی سبقت را از رقیبانتان بگیرید!

حضور در بستر فضای مجازی برای رشد و توسعه کسب و کارتان، کافی نیست؛ بلکه باید برای دیده شدن بین هزاران رقیب تلاش کنید. موفقیت یک شبه به دست نمی آید و نیازمند دانش و تخصص و تجربه است. یکی از خدمات اصلی ما تبلیغات در کانال های پربازدید تلگرام می باشد که میتواند باعث رشد کسب و کار شما گردد.

شما می توانید از دانش و تجربه و تخصص کارشناسان ما در شویراد به عنوانی نردبانی استفاده کنید و به اوج برسید. تنها کافیست با ما در شویراد در ارتباط باشید تا کمک کنیم دیده شوید و ماندگار بمانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.