هر آنچه باید در مورد تبلیغات اینستاگرام بدانید!

تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام امروزه یکی از موثرترین روش های جذب مخاطب در شبکه های اجتماعی است، که در افزایش بازدید اینستاگرام و محبوبیت یک برند نقش بسیار مهمی را ایفا می کند. زیرا طبق آمار میلیون ها ایرانی در این پلتفرم حساب کاربری دارند و درصد بالایی از کاربران اینستاگرام برندهای مورد علاقه خود را از طریق این شبکه دنبال می کنند. 

اینستاگرام یکی از فضا هایی است که افراد زیادی با استفاده درست از این پلتفرم، نتایج عالی را برای خودشان رقم زده اند. شما با همین اپلیکشن می توانید خیلی سریع تر از آنچه فکرش را می کنید، دیده شوید و شناخته شوید و در نهایت با افزایش فروش محصولات یا خدماتتان، ره صد ساله را یک شبه بروید!

پس از اینکه فیس بوک، اینستاگرام را در سال 2013 خریداری کرد، در اوایل خدمات تبلیغاتی خود را به صورت محدود راه اندازی کرد. اما در سال 2015 به برندها اجازه داد تبلیغات خود را به طور گسترده در اینستاگرام انجام دهند.

از آنجا که اینستاگرام با سیستم تبلیغات فیس بوک مرتبط است، تبلیغ کنندگان می توانند از قابلیت فیس بوک برای جمع آوری اطلاعات تعداد زیاد کاربران و نمایش تبلیغات به مخاطبان هدف خود استفاده کنند. ما در مقاله راهنمای کاربردی تبلیغات گسترده در اینستاگرام  به طور کامل نحوه انجام تبلیغات در اینستاگرام را شرح دادیم.

 • 75٪ از کاربران اینستاگرام برای خرید یک کالا و یا فروش محصولات و یا خدمات کسب و کار خود با تبلیغات اینستاگرام تعامل دارند. ۳۵٪ از افراد جامعه در حال استفاده از اینستاگرام می باشند.
 • حدود 59 درصد کاربران اینترنت در محدوده سنی 18 تا 29 سال و 33 درصد از کاربران اینترنت در دامنه سنی 30 تا 49 سال از اینستاگرام در حال استفاده از پلتفرم اینستاگرام می باشند. 
 • از بین آمارهای بدست آمده 68٪ کاربران اینستاگرام زن و 32٪ مرد هستند.این اعداد نشان می دهد برای کسب و کارهایی که اکثر مشتریان هدف آن ها قشر زنان می باشد،  به سود بیشتری دست خواهند یافت. 

با این اعداد مشخص است که تبلیغات در رسانه های اجتماعی یک استراتژی است که باید برای دستیابی به بازار هدف و بهبود اهداف تجاری ، افزایش فروش و آگاهی از برند مورد توجه قرار گیرد.

تبلیغات در اینستاگرام، پر بازده ولی تخصصی

اما این تبلیغات گسترده و گروهی در اینستاگرام، آن قدر ها هم ساده نیست و فوت کوزه گری خودش را دارد. شما نمی توانید به این آسانی از آب گل آلود ماهی بگیرید، تا زمانی که روش درست ماهی گیری را بلد نباشید. در حوزه تبلیغات گسترده اینستاگرام نیز این چنین است؛ یعنی تا زمانی که شما بلد نباشید چگونه از این فضا استفاده کنید، تنها چیزی که برایتان می ماند، هزینه های تبلیغات است که به جیب تبلیغ کننده ها رفته است.

پس اگر می خواهید در اینستاگرام، کولاک کنید و خودتان را برند کنید، این مطلب را از دست ندهید. ما در تیم شویراد تصمیم گرفتیم تا تمامی نکات طلایی در زمینه تبلیغات در اینستاگرام را در اختیارتان قرار دهیم. شما می توانید با دنبال کردن این موارد، تبلیغات خوبی را در اینستاگرام داشته باشید. پس همراه ما باشید.

ابتدا به این سوال پاسخ می دهیم که تبلیغات در اینستاگرام چه فایده ای دارد و چرا اصلا اینستاگرام تبدیل به یک بستر فوق العاده برای دیده شدن تبدیل شده است؟

تبلیغات در اینستاگرام

مزایای تبلیغات اینستاگرام

محبوب ترین شبکه اجتماعی در ایران، اینستاگرام است که طبق آخرین آمار رسمی بیش از 47 میلیون کاربر دارد؛ البته 47 میلیون نفر کاربر فعال! همه ما در طول روز در اینستاگرام پست های زیادی را نگاه میکنیم و لایک می کنیم و با دوستانمان به اشتراک می گذاریم.

این محتوا و پست به اشتراک گذاشته شده ممکن است یک ویدئو خنده دار باشد یا یک لباس زیبای خیره کننده! ممکن است شما علاقه ای به خریدن یک لباس نداشته باشید اما با دیدن یک لباس، به خودتان بگویید: واو! این لباس در تن من برازنده تر خواهد بود و یک پیج لباس به همین راحتی محصولش را به شما در شهر دیگری می فروشد.

حال تصور کنید شما صاحب همان پیج لباس هستید. آیا دوست نداشتید تعداد افراد بیشتری لباس های زیبای شما را ببینند؟ قطعا دوست دارید. این اتفاق تنها به دست تبلیغات ممکن است. زیرا در فضای اینستاگرام، 75 درصد از کاربران به تبلیغاتی که در اینستاگرام انجام می شود، توجه نشان می دهند. تصور کنید از 100 نفری که از مغازه شما رد می شوند، 75 نفر به داخل مغازه شما وارد شوند. این آمار زمانی جالب می شود که بدانید بیش از یک سوم از جمعیت حداقل یک بار تجربه خرید از اینستاگرام را دارند.

به نظر شما تمامی این مزایا برای یک شروع قدرتمند تبلیغات در اینستاگرام کافی نیست؟

تبلیغات در اینستاگرام بر اساس هدف شما

اگر می دانید چه نوع تبلیغاتی در اینستاگرام وجود دارد و این تبلیغات در کجا نمایش داده می شود، می توانید مرحله بعدی را برای ایجاد تبلیغات اینستاگرام خود شروع کنید. مرحله بعدی این است که تعیین کنید چه نوع کمپینی را می توانید بر اساس اهداف تجاری خود اجرا کنید.

آگاهی (Awareness)

این نوع کمپین مربوط به آگاهی از نام تجاری و برند یک کسب و کار است. اگر می خواهید نام تجاری یا کسب و کار شما توسط بسیاری از افراد دیده شود یا مکرراً توسط مخاطبان مورد نظر شما مشاهده شود ، این نوع کمپین توصیه می شود.

توجه (Consideration)

جهت دریافت کلیک برای وبسایت خود و همچنین برای اینکه خود را به عنوان یک رقیب شایسته و ارزشمند در مرکز توجه خریداران قرار دهید، این نوع کمپین را توصیه می کنیم. شما همچنین به کمک این کمپین می توانید میزان دسترسی و تعامل خود را برای بازار هدف خود افزایش دهید.

تبدیل (Conversion)

اگر آنچه شما به دنبال آن هستید استراتژی برقرای تعامل و ارتباط با مخاطبین، به دست آوردن لید و یا افزایش فروش است ، این کمپین قطعاً بهترین گزینه است.

  نحوه اجرای تبلیغات نوتیفیکیشن اینستاگرام و 4 مزیت آن

علاوه بر انواع کمپین‌های اینستاگرام و تبلیغات مختلف موجود، که قبل از اقدام به انجام تبلیغات در اینستاگرام، بایستی اهداف کسب و کار خود و پلتفرم مناسب برای توسعه آن را  داشته باشید.

مهم ترین و اولین نکته در تبلیغات اینستاگرام که باید در نظر داشته باشید

شناختن مخاطبان هدف تبلیغاتیان باعث می شود تا بتوانید مخاطبان درستی را هدف بگیرید و نتایج خوبی را از تبلیغات در اینستاگرام بگیرید.

مجریان تبلیغاتی شما باید بتوانند جامعه هدف را بشناسند و در این زمینه مطالعه داشته باشند و قادر به بررسی شبکه های اجتماعی باشند و  در نهایت بتوانند تجزیه و تحلیل های لازم را انجام دهند و بتوانند به رشد کسب و کار شما با کمک علم تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ یاری کنند.

فاکتور های کارامد در شناخت مخاطب هدف

 • موقعیت مکانی مخاطبین
 • سم مخاطبین
 • جنسیت
 • زبان مادری
 • تراکم جمعیتی
 • در نظر گرفتن علاقه مردم
 • درک کردن رفتار مردم
 • اتصالات و ارتباطات

شروع قدرتمند تبلیغات گسترده در اینستاگرام

تبلیغات موضوع بسیار گسترده ای است و روش های زیادی برای تبلیغات در اینستاگرام وجود دارد. در این بخش منابع کاربردی برای انجام تبلیغات را به صورت گام به گام و کامل به شما معرفی خواهیم کرد. برای داشتن بازدهی بالا در تبلیغات اینستاگرام چه کاری باید انجام دهید؛ اما پیش از هر چیزی بهتر است با انواع شیوه های تبلیغات اینستاگرام آشنا شوید.

گفتیم تبلیغات در اینستاگرام به روش های مختلفی صورت می گیرد که باید با آن ها آشنایی کامل داشته باشید تا بتوانید پر بازده ترین روش مناسب کسب و کار خودتان را انتخاب کنید. تبلیغات اینستاگرام این روز ها با داغ شدن بازار تبلیغات در فضای مجازی و خصوصا اینستاگرام در ایام قرنطینه بسیاری مطرح شده و کسب و کار های زیادی تصمیم گرفته اند تا خودشان را در جبر جغرافیایی محدود نکنند و در جامعه بزرگ تری شناخته شوند.

شما بدون دانستن انواع تبلیغات و شناسایی پیج های خوب برای تبلیغات، نمی توانید در تبلیغات اینستاگرامی بازدهی خوبی داشته باشید. پس خواندن این قسمت برای شما جزو واجبات است.

تبلیغات اینفلوئنسر های اینستاگرام

اینفلوئنسر ها افراد با فالور بالا در حوزه های مختلف هستند که روزمرگی های خودشان را با دنبال کنندگان خودشان به اشتراک می گذارند و می توانند برند شما را محبوب یا منفور کنند. شما یک اینفلوئنسر آرایشی را در نظر بگیرید که امروز اعلام کند کرم پودر شرکت فلان اصلا خوب نیست! احتماا بسیاری از دنبال کنندگان او دیگر از آن برند خرید نخواهند کرد و به دیگران هم توصیه خواهند کرد نخرند. به همین راحتی! وضعیت برعکس آن نیز این گونه است که اینفلوئنسر گرامی از یک برند تعریف کند. نان برند مذکور در روغن خواهد بود!

تبلیغات در اینستاگرام مستقیم توسط بلاگرها و یا اینفلوئنسرها دراینستاگرام یکی از دغدغه های اصلی کسب و کارهای اینترنتی است. اینستاگرام یک منبع درآمد خوبی برای بلاگرها است و بسیاری از بلاگرها در لابه لای پست های خود کار تبلیغاتی انجام می دهند. بلاگرها یا اینفلوئنسرها با محصولات و یا خدمات یک برند را با تگ کردن پیج آن ها در پست یا استوری خود تبلیغ می کنند. این تبلیغات معمولاً با محتوای خلاقانه ای از سمت بلاگر انجام می شود، به همین دلیل مخاطبین اغلب این نوع تبلیغات را می پسندند.  

پس سپردن تبلیغات به یک اینفلوئنسر، دقت و حساسیت بالایی را از شما می طلبد.

تبلیغات اینستاگرام

تبلیغات اسپانسری اینستاگرام یا پروموشن(promotion)

برنامه اینستاگرام، تبلیغات اسپانسری خودش را در قالب پست و استوری به کاربران نمایش می دهد. مزیت این روش این است که دیگر به دنبال پیجی برای تبلیغات نمی گردید.

در این روش تبلیغات اسپانسری اینستاگرام، بر اساس تعداد کلیک و همینطور تعداد بازدید ها، با هر کلیک کاربران و هر 1000 بازدید، محاسبه می شود.

تبلیغات در اینستاگرام به صورت اسپانسری با پرداخت دلاری انجام می شود. همین جمله کافی است تا شما با چند تا دو دو تا چهار تا کردن متوجه شوید که این نوع برای ما ایرانی ها اصلا به صرفه نیست!

البته اگر از مشکلاتی مانند دور زدن تحریم ها و پیدا کردن واسطه برای این کار فاکتور بگیریم.

ربات های اینستاگرامی

یکی از انواع تبلیغات در اینستاگرام ، تبلیغات ربات های اینستاگرامی است. ربات های اینستاگرامی در افزایش فالور و آنفالویابی و حتی لایک سازی و کامنت سازی و دایرکت اتوماتیک و افزایش بازدید های ویدئو ها استفاده می شوند.

ربات های اینستاگرامی یکی از ابزارهای جالب در زمینه تبلیغات است که نتایج سریع اما زودگذری را به شما می دهد و در نهایت این کار منجر به آسیب ها و ضرر های جبران ناپذیر به کسب و کار شما می شود. هر اندازه که تعامل شما با کاربرانتان کاهش یابد، پیج شما از نظر کاربران منفی ارزیابی خواهد شد.

  چطور برای هوش مصنوعی پرامپت بنویسیم؟

هوش مصنوعی و الگوریتم های اینستاگرام را دست کم نگیرید؛ اگر شما به صورت افراطی از این ربات ها استفاده کنید، پیجتان و زحمتتان و تمامی هزینه هایتان به باد می رود؛ زیرا مسدود می شوید.

تبلیغات پولی پلتفرم اینستاگرام

در تبلیغات پولی اینستاگرامی نیز  شما مؤظف به پرداخت هزینه می باشید! بدیهی است که این هزینه باید به صورت آنلاین پرداخت شود. متأسفانه این نوع تبلیغات برای کاربران ایرانی کمی پیچیده است. البته برای عده ای که قبلاً در فیس بوک کار تبلیغاتی انجام داده اند، براحتی می توانند برای تبلیغات اینستاگرام از طریق پرداخت به خود پلفترم اینستاگرام را انجام دهند. 

برای انجام این کار ابتدا حساب فیس بوک خود را به اینستاگرام متصل کنید. اهداف بازاریابی خود را تعیین کرده و سپس call to action از قبیل دکمه تماس ، نصب یک برنامه، ورود به سایت، مشاهده ی ویدئوی تبلیغاتی ایجاد کنید. از این طریق برای پیج خود از طریق تبلیغ و شناساندن برندتان  ترافیک جذب می نمائید. 

در دومین مرحله باید بازار هدف خود را مشخص کنید و دامنه ی افرادی که مناسب و مخاطب تبلیغ شما هستند را مشخص کنید. بعبارتی مخاطبین شما بر اساس سن، مکان، جنسیت و زبان و ویژگی های کلی جمعیتی تقسیم و علایق شان تقسیم بندی می شوند. علایق و رفتارهای این افراد ، مخاطبی که رابطه خاصی دارند ، همه ویژگی هایی است که باید در این مرحله تعیین شود. علایق و رفتارهای این افراد ، مخاطبی که رابطه خاصی دارند ، همه ویژگی هایی است که باید در این مرحله تعیین شود.

اگر می خواهید از تبلیغات خود نتایج مثبتی بگیرید ، باید در مناسب ترین زمان مناسب ترین مخاطبان را ملاقات کنید. اینستاگرام برای دستیابی به این هدف بسیار حساس است و بسیاری از کاربران تبلیغات در اینستاگرام شما را حذف می کنند اگر در اجرای چنین تبلیغاتی دقت نکنید.

ارسال مسیج های تبلیغاتی در دایرکت

یک روش نسبتاً جدید برای تبلیغات در اینستاگرام، ارسال پیام تبلیغاتی به دایرکت کاربران اینستاگرامی است. با شخصی سازی این مسیج های تبلیغاتی در رابطه با سلایق و علاقه مندی های کاربران اینستاگرام می توانید توجه افراد را به خود جلب کنید. معمولاً در پایان چنین پیامهای تبلیغاتی عملیاتی از جمله تماس ، کلیک یا موارد مشابه انجام می شود.

 تعامل با در پیج دیگر کاربران اینستاگرام

بلاگرها و یا اغلب کسب و کارهای برای معرفی خودشان به کاربران اینستاگرامی، اقدام به لایک و فالوی پیج های اینستاگرام به ویژه لایک کردن پست های پیج های عمومی می کنند. به این امید توجه ادمین پیج را به خود جلب کرده و ادمین پیج نیز حرکت مشابهی برای در مقابل او انجام دهد. این افراد  و یا صفحات کسب و کاری اینستاگرام، اینگونه عملیات را را تا زمانی که موفق به جلب توجه شما شوند. 

برای انجام تبلیغات مؤثر توصیه می کنیم از یک آژانس تبلیغاتی در رسانه های احتماعی مشاوره بگیرید تا هزینه ای از بابت تبلیغات پرداخت می کنید مثمر ثمر واقع گردد. کانون تبلیغاتی شویراد با کارشناسان متبحر در زمینه تبلیغات آماده ارائه هر گونه مشاوره و راهنمایی به صورت رایگان می باشند.

 انواع تبلیغات اینستاگرام را بشناسید

تبلیغات در اینستاگرام با روش ها و متدهای متنوعی انجام می شود، به همین دلیل یادگیری اصول پایه ای انجام تبلیغات قبل از شروع برگزاری یک کمپین تبلیغاتی مهم است.تبلیغات شما برای کاربرانی که به عنوان مخاطب هدف خود انتخاب کرده اید، در میان سایر پست ها و استوری ها ظاهر می شود.

این پست ها به وضوح با عنوان “Sponsored” برچسب گذاری شده اند. حال نمایش یا عدم نمایش آگهی، با توجه به تعاملات کاربر و قیمت تعیین می شود.

به طور کلی آگاهی درباره انواع مختلف تبلیغات در اینستاگرام جهت بهره گیری درست از آن، بسیار مهم است و بدین ترتیب خواهید توانست بسته به اهداف شغلی خود، تبلیغات مفید یا مرتبط را برگزینید.

تبلیغات تصویری

همانطور که از نام آن پیداست ، در این گونه تبلیغات آگهی های شما در قالب یک عکس نمایش داده می شوند. جنبه تصویری اینستاگرام بسیار مهم است و به لطف رابط کاربری خوب این پلتفرم می توان هر تصویری را در فرمتی بسیار جذاب نمایش داد. اگر می خواهید مجموعه ای از تصاویر و عکسها را به مخاطب مورد نظر خود نشان دهید ، از تبلیغات متوالی تصاویر استفاده کنید.

تبلیغات ویدیویی

اگر می خواهید تجربه کاربری کاملی را ارائه دهید، تبلیغات مبتنی بر ویدیو در اینستاگرام گزینه بسیار خوبی است. بقیه پارامترها در اینستاگرام بدون تغییر می باشند و ثابت می مانند، اما همانطور که از نام این تبلیغ پیداست، برای اینگونه تبلیغات در اینستاگرام به جای تصویر یک ویدئو، در بازار هدف به نمایش گذاشته می شود.

چگونه با تبلیغات اینستاگرام به موفقیت برسیم؟

حال که نحوه انجام تبلیغات در اینستاگرام را درک کردید ، باید بدانید که چگونه از آن به نفع خود استفاده کنید و متعاقباً کسب و کار خود را رونق دهید. 

داشتن فالور بالا

فالور بالا در پیجی که می خواهید به او تبلیغات دهید بسیار مهم است؛ زیرا تعیین جمعیتی است که قرار است تبلیغات شما را ببینند و چه بهتر که این تعداد بالا باشد.

 افزایش تعامل

اولین علت این موضوع این است که شما مطمئن می شوید، فالور ها فیک نیستند و دومین علت نیز این است که دنبال کنندگان به ادمین اعتماد دارند و به تبلیغاتش نیز اعتماد می کنند

  چگونه با تبلیغات مشتری را به خریدار تبدیل کنیم؟

این نکته را هم از ما به خاطر داشته باشید؛ اگر می خواهید برای چندین پیج تبلیغات دهید، دقت کنید که فالور های این پیج ها مشترک نباشد اگر تعداد فالور های مشترک بالا باشد، احتمالا تمامی پیج ها برای یک نفر است!

توسعه ارتباطات

تبلیغات در اینستاگرام می تواند به شما در بهبود روابط تجاری تان کمک کند. این بدان معناست که  افزایش فالوورهای اینستاگرام منجر به محبوب شدن برند  شما در بازار هدف و میزان فروش ما را بهبود می بخشد.

افزایش تأثیر بصری

ساده ترین راه برای جلب توجه مخاطبان هدف خود در اینستاگرام ، تبلیغات در صفحه اصلی برنامه است. از تصاویر و فیلم های با کیفیت بالا برای افزایش کارایی این نوع تبلیغات استفاده کنید.

ایجاد آگاهی از برند

با توجه به اهمیت عناصر بصری در تبلیغات پلتفرم اینستاگرام، کمپین های تبلیغاتی می توانند در راستای افزایش سطح آگاهی مخاطبان هدف یک برند، با صاحبان آن برند کمک شایانی کنند.

بازاریابی هدفمند

تبلیغات در اینستاگرام می تواند ابزاری برای توسعه استراتژی بازاریابی هدفمند باشد. می توانید از آن به عنوان ابزاری برای تبلیغ محصولات جدید، ارائه خدمات ثانویه یا حتی ارسال کالای رایگان به مشتریان استفاده کنید.

 3 ترفند فوق العاده برای نوشتن بنر های تبلیغاتی جذاب

 • تکنیک متن خودتان را مشخص کنید
 • محتوا ها و تصاویر چشمگیر و جذاب
 • کپشن و هشتگ اصولی

تکنیک متن خودتان را مشخص کنید

نوشتن متن در اینستاگرام باید هدفمند باشد و تکنیک های منحصر به فردش را داشته باشد. می توانید با آنالیز رقبایتان و الهام گرفتن از آن ها متن ها و محتواهای متناسب با فعالیت خودتان را در پیج قرار دهید.

محتوا ها و تصاویر چشمگیر و جذاب

در نظر داشته باشید که پیج های زیادی در اینستاگرام فعالیت می کنند، پس تصاویر شما باید به قدر کافی جذاب و چشم نواز باشند تا توجه مخاطبان زیادی را به خود جلب کنند.

تصاویر هیجان انگیز و ویدئوی های دیدنی قطعا در جذب مخاطب تاثیر زیادی خواهد داشت.

کپشن و هشتگ اصولی

برای نوشتن کپشن دقت کنید که از کلمات درست و تاثیر گذار و بدون غلط املایی استفاده کنید؛ چرا که باعث می شود تمایل مخاطب به فعالیت شما بیشتر شود و تعامل شما با مخاطبین افزایش پیدا کند.

نکته ای هم که باید در هشتگ زدن رعایت کنید، این است که تنها از هشتگ های مرتبط استفاده کنید و در استفاده از هشتگ ها افراط نکنید. این هشتگ ها نباید کمتر از 7 و بالاتر از 13 باشد!

نحوه برگزاری تبلیغات در اینستاگرام

نحوه برگزاری تبلیغات در اینستاگرام (موقعیت نمایش تبلیغات)

برای برگزاری تبلیغات در اینستاگرام، شما می‌توانید از سه روش زیر استفاده کنید:

 • تبلیغات در صفحه اصلی اینستاگرام
 • تبلیغات در استوری (Stories)
 • تبلیغات دایرکت اینستاگرام (Direct Message)

.

توصیه های ما برای تبلیغات موثر در اینستاگرام

برای موفقیت در زمینه کسب و کار های اینترنتی، از داشتن تیم و مشاور قوی در این زمینه غافل نشوید. مسیر ناشناخته کسب و کار اینترنتی باعث می شود اشتباهات زیادی را مرتکب شوید و تعداد زمین خوردن شما بیشتر شود. داشتن تیم متخصص و مشاور بری کسب موفقیت از تبلیغات در اینستاگرام و هر رسانه ی اجتماعی دیگری بسیار مهم است و نیاز است در انتخاب آن دقت کنید.

تیم ما در شویراد از بهترین متخصصان تشکیل شده است که بی ادعا اما قدرت مند، کسب و کار های زیادی را از سال 1394 تا رسیدن به موفقیت همراهی کرده است. شما هم می توانید یکی از برند های موفقی باشید که تیم شویراد افتخار همراهی با شما را داشته باشد.

می توانید با مشاوران و متخصصان ما در حوزه تبلیغات در اینستاگرام تماس بگیرید و از بستر دیجیتال، بهترین استفاده را برای پیشرفت خودتان بکنید.

اینستاگرام حاوی تعدای بیشماری محتوا از نوع تصاویر و ویدئو از زندگی روزانه افراد مشهور (سلبریتی‌ها)  و پست‌های مربوط به انواع برند ها و غیره می باشد از این رو یک پلتفرم عالی برای انجام تبلیغات محسوب می شود. توجه کنید تا به امروز بیش از ۴۰ میلیارد محتوای ویدئویی و یا تصویری در اینستاگرام منتشر شده است.

اگر در حال حاضر از تبلیغات در اینستاگرام برای توسعه کسب و کار خود استفاده نمی کنید، باید بگویم یک فرصت درآمدزایی با سود کلان را از دست داده اید. تبلیغات این امکان را به وجود می آورد که در هر مرحله از کانال ها و قیف تبدیل کمپین های متناسب با آن مرحله را برگزار کنیم.

درخواست مشاوره

دسترسی ارگانیک به کاربران عالی و ارزشمند، اما محدود است، برای همین هر کسب‌وکاری نیاز به تبلیغات آنلاین دارد تا مشتریان بیشتری را جذب کند. این روزها افراد ساعت‌ها وقتشان را با کامپیوترهای شخصی یا گوشی‌های هوشمند می‌گذرانند. با تبلیغات آنلاین، از این فرصت استفاده کنید و در برابر مخاطبان کسب‌وکارتان ظاهر شوی

ارسال درخواست مشاوره

 حدیث شجاع زاده
حدیث شجاع زاده

میلیون‌ها بار تلاش کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان همچنان ادامه داره...
نویسنده، سئوکار و طراح تصاویر تیم تحریریه شویراد

26 پاسخ

 1. من شخصا به عظمت تبلیغات پی بردم البته بگه تبلیغ درست باشه. دقیقا برا همون بودجه که تبلیغ کردم فیدبک گرفتم مرسی از تیم اقای ساده بافی

 2. (مژگان هستم)سلام خیلی ممنونم از تیم شویراد به خصوص  آقای ساده بافی به خاطر دوره های آموزشی عالی که برگزار می کنن
  من  دوره عنکبوت تبلیغات دیدم از بس خوب توضیح داده بودین، تصمیم گرفتم توی  کلاب  هم شرکت کنم،  بیشتر بتونم از آموزش‌های خوبتون استفاده کنم .
  اینم بگم  اصلا فکر نمی‌کردم تو اینستا بتونم بفروشم  ولی با  آموزش هایی که دیدم تونستم پیج مو بهتر کنم البته بیشتر هنوز به اون فروش رویایی نرسیدم که اونو دیگه باید به فکر تبلیغ کردن باشم

 3. در حال حاضر بهترین اینفلوئنسرا یا بلاگرا و واینرا برا تبلیغات کیا هستن چه جوری میشه لیست قیمت اینا رو گیر آورد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *