راهنمای کاربردی تبلیغات گسترده در اینستاگرام | شویراد

تبلیغات گسترده در اینستاگرام
زمان مطالعه: 15 دقیقه

تبلیغات گسترده در اینستاگرام بر خلاف تصور بسیاری از افراد نیاز به تخصص بسیاری دارد چرا که بازدهی تبلیغات گسترده اینستاگرام می تواند بسیار متفاوت باشد. احتمالا دیده اید پیج های اینستاگرامی که فقط با یک کمپین انبوه اینستاگرامی موفق توانسته اند رشد بسیاری کنند و به درآمد بالایی برسند و از آن طرف هم کسب و کارهای های بسیاری هستند که بارها در اینستاگرام، کمپین های تبلیغاتی اجرا کرده اند ولی به موفقیت قابل توجهی نرسیده اند.

اما موضوع اینجاست که چگونه میتوان به نحوی تبلیغات گسترده در اینستاگرام انجام داد که بیشترین بازدهی را گرفت؟ چه تفاوتی در بین این دو وجود دارد که گاهی میتوان با یک کمپین تبلیغات گسترده حتی 10 برابر دیگران، در اینستاگرام نتیجه گرفت؟ عوامل بسیاری میتواند تاثیر گذار باشد، از جمله: هدف کمپین تبلیغاتی، مشخص کردن بازار هدف، انتخاب بهترین رسانه برای انتقال پیام، مشخص کردن بودجه تبلیغاتی و بهترین استراتژی برای بودجه مدنظر، محتوای تبلیغ و برخی عوامل دیگر در تبلیغات گسترده اینستاگرام که بررسی خواهیم کرد.

تبلیغات حرفه ای در اینستاگرام

چرا تبلیغات گسترده در اینستاگرام؟

احتمالا اولین سوال شما این است که چرا تبلیغات گسترده در اینستاگرام، ولی بگذارید قبل از آن من سوال از شما بپرسم: در طول روز چند بار اینستاگرام خودتان را چک می کنید؟ چه اندازه ای در فضای مجازی با دوستان خودتان تعامل دارید و پست و ویدئو های مختلف را به اشتراک می گذارید؟ همه ما حتی اگر سرمان شلوغ باشد، با سر زدن به اینستاگرام، خستگی خودمان را در میکنیم.

در این نت گردی با محتوا های بسیاری مواجه می شویم. بلاگری که روزمرگی های خودش را به اشتراک می گذارد و در مورد رستوران جدیدی که رفته است صحبت می کند به طوری که شما بگویید باید حتما به این رستوران فوق العاده سری بزنم! یا یک پیج آموزشی مرتبط با حوزه خودتان که در بین مطالب مفیدی که می گذارد، پیج های مرتبط با حوزه شما را معرفی می کند که اگر تا آن لحظه هم احساس نیازی به آن خدمات یا محصول نداشتید، آن نیاز را در شما ایجاد می کند و این خیال را در شما به وجود می آورد که اگر از آن خدمات استفاده نکنید، امتیاز آن مرحله را از دست می دهید.

به همین سادگی نت گردی شما برای دیگران برابر است با فروش بیشتر!

چرا شما از این فضای بی نظیر برای رشد کسب و کارتان استفاده نکنید؟ مطمئن باشید یکی از بهترین روش های رشد سریع در این فضای پر رقابت تبلیغات گسترده در اینستاگرام است.

تبلیغات گسترده اینستاگرامی

تبلیغات گسترده اینستاگرام چیست؟

همانطور که از نام این نوع تبلیغات مشخص است، تبلیغات و پیام شما بصورت گسترده و انبوه در پیج های اینستاگرامی پربازدید و اینفلوئنسر ها منتشر میگردد. با توجه به حجم بالای نمایش تبلیغات شما رشد بسیار سریعی خواهید داشت.

تبلیغات گسترده در اینستاگرام یکی از مواردی است که نیاز به تخصص دارد و باید با ظرافت و دقت زیادی صورت بگیرد. استراتژی و هدف شما تعیین کننده میزان موفقیت شما در تبلیغات خواهد بود.

تبلیغات انبوه در اینستاگرام همانقدر که به دیده شدن شما کمک می کند، همانقدر هم ممکن است برای برند شما یا کسب و کارتان آسیب رسان باشد.

اگر می خواهید در اینستاگرام تبلیغات اصولی و درستی داشته باشید، این مطلب را از دست ندهید.

ما در تیم شویراد تصمیم گرفتیم تا در این مطلب شما را با پستی و بلندی تبلیغات گسترده در اینستاگرام آشنا کنیم و به شما از خطراتی که ممکن است کسب و کار شما را تهدید کند،  آگاهی دهیم.

شما با رعایت نکاتی که در این مطلب در اختیارتان قرار می دهیم، می توانید از شمشیر دو لبه تبلیغات گسترده اینستاگرام به نفع خودتان استفاده کنید. پس با ما همراه باشید.

 

تبلیغات گسترده در اینستاگرام

 

چگونه تبلیغات اینستاگرام را انجام دهیم؟

5 مرحله آسان برای شروع تبلیغات در اینستاگرام

 • هدف بازاریابی خود را مشخص کنید.
 • مخاطب هدف خود را تقسیم بندی کنید.
 • مکان های تبلیغاتی خود را انتخاب کنید.
 • بودجه و برنامه تبلیغاتی خود را مشخص کنید.
 • در اخر تبلیغات اینستاگرام خود را ایجاد کنید.

آیا پرداخت هزینه برای تبلیغات اینستاگرام ایده مناسبی است؟

با افزایش تعداد پروفایل های نام تجاری و محتواهای منتشر شده در این پلتفرم ، جذب ارگانیک فالوور از سال 2019 بسیار دشوار شده است. از این رو برای دستیابی به اطلاعات فردی خریداران و غلبه بر اشباع بازار ، تبلیغات گسترده در اینستاگرام مؤثرترین شیوه است.

بازدهی عالی تبلیغات گسترده اینستاگرام

شاید شما هم جزو آن دسته از افرادی باشید که به تبلیغات در اینستاگرام، اعتقادی ندارید و هم چنان تاثیر تبلیغات غول پیکر بیلبوردی را بیشتر بدانید. اما ما به شما نکاتی باور نکردنی را در مورد مزایای تبلیغات در اینستاگرام را خواهیم گفت که لحظه ای برای تبلیغات گسترده صبر نخواهید کرد.

 تبلیغات گسترده در اینستاگرام یکی از بحث های داغ کسب و کارهایی است که از بستر اینستاگرام درآمدزایی می کنند. این پلتفرم به یکی از بهترین ابزارهای تبلیغاتی در سطح جهان تبدیل شده است و افراد زیادی از طریق اینستاگرام به ثروت رسیده اند. مالکان یک کسب و کار راه و روش های زیادی را برای رسیدن به موفقیت و جذب فالوورهای واقعی امتحان کرده اند و ممکن است در بسیاری از این روش ها شکست خورده باشند!

این روزها یکی از سؤالات اصلی صاحبان مشاغل یا افرادی که مهارت و توانایی خاصی دارند این است که چگونه می توانند از اینستاگرام درآمد کسب کنند؟ بیاید تأثیرات تبلیغات را در جذب مشتری و یا فالوور اینستاگرام و برقراری تعامل و ارتباط با آن ها بر کسب درآمد از اینستاگرام بررسی کنیم.

shoyard-ads

می دانیم اینستاگرام امروز تبدیل به پلتفرم محبوب ایرانی ها شده است به طوری که 30 میلیون کاربر ایرانی فعال دارد! در شرایط قرنطینه و کرونا که بسیاری از کسب و کار ها در معرض سقوط قرار داشتند، کسب و کار های اینستاگرامی رشد بی نظیری داشتند و ایام قرنطینه تبدیل به سکوی پرتاب آنان شد.

زیرا همانطور که گفتیم،کسب و کار های زیادی استراتژی و هدف تبلیغاتی خودشان را بر اساس نت گردی های بی هدف کاربران دیگر پایه ریزی کرده اند.

آنان بیشتر از قبل دیده شدند و محبوب شدند و در نتیجه فروش بیشتری را تجربه کردند. کدام بستر دیگر این نتیجه را می توانست در پی داشته باشد؟

این تصور درست است بهترین روش برای جذب فالوور، لایک و کامنت ارگانیک، نوشتن محتوای یونیک و با کیفیت است. مسلماً هرچه زمان و انرژی بیشتری برای صفحه خود بگذارید، نتایج قابل تأمل تری کسب خواهید کرد. اما بعضی اوقات در رسیدن به سود و درآمد زایی عجله داریم یا فالوورهای کمی داریم و می خواهیم رشد صفحه خود را به روشی غیر متعارف افزایش دهیم، در این موارد بهترین گزینه  تبلیغات است.

تبلیغات گسترده در اینستاگرام می تواند کسب و کار نوپای شما را به برندی نام آشنا و محبوب تبدیل کند.

اگر با خواندن این دلایل تصمیم گرفتید تا استارت ورود به دنیای تبلیغات گسترده اینستاگرام بزنید، باید بگوییم تا پایان این مطلب صبر کنید؛ زیرا شما نمی توانید بدون آن که شکار بلد باشید، شیر شکار کنید!

بعد از خواندن این مطلب می توانید مسیر درست را تشخیص دهید و پرقدرت در این مسیر قدم بگذارید.

خلاقیت، اولین راز در تبلیغات انبوه اینستاگرامی

تبلیغی که در فضای اینستاگرام انجام می دهید، باید حال و هوا و اهداف نام تجاری و برند شما را به خوبی نشان دهد و خلاقانه باشد.

اما هیچ گاه فراموش نکنید که تبلیغات گسترده و گروهی حتی اگر خلاقانه باشند، به تنهایی کافی نیستند!

تبلیغات گسترده اینستاگرام به شما کمک می کند تا دیده شوید اما آنچه به شما کمک می کند ماندگار شوید، رابطه شما با مشتریان است.

پس اگر می خواهید تا از رقابت با برند های قدرتمند حذف نشوید، با تبلیغات خلاقانه و تبلیغ گسترده و انبوه در اینستاگرام، هویت و رسالت خودتان را به طور مداوم به مشتریان یادآوری کنید.

یک تبلیغ اگر خلاقانه نباشد، نادیده گرفته می شود و توجه ها را به خود جلب نمی کند. ما به شما خصوصیات یک تبلیغ خوب را می گوییم.

تبلیغات اینستاگرامی

۶ ثانیه طلایی

 • اولین نکته ای که باید در تبلیغات خودتان خصوصا تبلیغات گسترده در اینستاگرام در نظر داشته باشید، قانون 6 ثانیه طلایی است.

تبلیغ شما باید به قدری خلاقانه باشد که مخاطب در 6 ثانیه اول تصمیم بگیرد به تبلیغات شما توجه نشان دهد.

 • سعی کنید در تبلیغات خودتان علاوه بر ایجاد طنز های کلامی و دیداری، هویت و استراتژی برند خودتان را نیز نشان دهید.
 • حس کنجکاوی مخاطب را در تبلیغات خلاقانه خودتان تحریک کنید و او را نسبت به برند خودتان کنجکاو کنید.
 • شما هنگام تبلیغات گسترده در اینستاگرام باید در کسی که تبلیغ شما را مشاهده می کند، احساس نیاز ایجاد کنید. نباید تنها برای قشر خاصی تبلیغ کنید بلکه باید عموم مردم را در نظر بگیرید.

به طوری که حتی اگر خریدی صورت نگیرد، تعامل خوبی را با مشتریان داشته باشید و حس خوبی را از برند خودتان به آن ها بدهید تا خاطره خوبی از شما در خاطرشان بماند.

 • اما محل مصرف این تبلیغات خلاقانه بسیار مهم است. این که مخاطبین و کاربران در چه شرایطی تبلیغ شما را مصرف می کنند مهم است. بنابراین در انتخاب پیجی که می خواهید که تبلیغات خودتان را بسپارید بسیار دقت کنید تا مبادا هزینه های شما به باد نروند.

راهنمای تبلیغات گسنرده در اینستاگرام

راهنمای جامع و کامل انتخاب پیج برای تبلیغات گسترده

تبلیغات گسترده در اینستاگرام بدون هزینه کردن ممکن نیست و قطعا هر کسی می خواهد تا هزینه ای که می گذارد، بازده و نتیجه خوبی برای او داشته باشد. اگر هزینه ای که می گذارید به ضرر شما باشد و برند شما را به جای محبوب کردن، منفور کند، شما به سختی می توانید دوباره نظر مردم را جلب کنید.

یکی از فاکتورهای مهم در این زمینه پیجی است که شما تبلیغات خودتان را به آن ها می سپارید. ما ویژگی های پیجی که می توانید به آن ها اعتماد کنید و تبلیغات خودتان را بسپارید، به شما می گوییم.

 • به دنبال پیج هایی با فالور بالا باشید. این امر باعث می شود تا جامعه آماری بازدید کنندگان تبلیغات اینستاگرامی شما بزرگ تر باشد.

تبلیغات در پیج های پربازدید اینستاگرام می تواند بسیار در رشد پیج شما عالی عمل کند اما دقت داشته باشید که این فالور ها و این اعداد فیک نباشند!

 • به ارتباط صاحب پیج و فالور هایش دقت کنید. هرچقدر فالور های پیجی واقعی باشد، همان اندازه تعامل بین ادمین و کابران بیشتر خواهد بود.
 • زمانی که می خواهید تبلیغات خودتان را به کسی بسپارید، دقت داشته باشید که موضوع پیج و محتوای آن مرتبط به حوزه کسب و کار شما باشد. برای مثال اگر پزشک زیبایی هستید و می خواهید خدمات خودتان را تبلیغ کنید، می توانید به بلاگر های آرایشی تبلیغات خودتان را بدهید نه کسی که لوازم یدکی ماشین می فروشد!
 • به کسی که چندین پیج دارد و به شما می گوید در هر پیجش شما را تبلیغ می کند، تبلیغات ندهید؛ زیرا فالور های مشترک بین پیج ها زیاد خواهد بود و جامعه آماری بر خلاف تصور شما کمتر خواهد بود.

تبلیغات اینستاگرامی

اصطلاحات رایج اینستاگرام

پست (post) 

هر محتوایی مانند عکس یا ویدیو که در فید اینستاگرام خود آپلود می کنید را پست اینستاگرام گویند. تمامی این پست ها در صفحه پروفایل اینستاگرام تان قابل نمایش است و هر پست جدیدی که توسط فالوورهایتان ارسال می شود در فید اینستاگرام شما ظاهر می گردد. 

فالو (follow) 

معنای لغوی فالو «پیروی کردن» است؛ این اصطلاح به این معنی است که شما می خواهید پست ها و فعالیت های یک فرد خاص را دنبال کنید. بنابراین می توانید به صفحه او بروید و برای شخص مورد نظر درخواست فالو (Request) بفرستید. 

اگر شخص مورد نظر درخواست شما را قبول(اکسپت) کند، شما موفق به فالو کردن او شده اید و بعد از این می توانید تمام پست و استوری های او را مشاهده نمائید. بعد از فالو کردن فردی، هر پست جدیدی که می گذارد در صفحه اصلی اینستاگرام تان (Home page) ظاهر می شود.

البته قابل ذکر است شما فقط برای اکانت هایی که خصوصی (private) هستند ملزم به ارسال درخواست فالو می باشید؛ اکانت های تجاری و یا اکانت های عمومی را کافی ست به پیچ شان بروید و آن ها را فالو کنید.

فالوور (follower) 

فالوور در لغت به معنای پیرو یا تعقیب کننده است؛ وقتی اکانت اینستاگرام فردی را فالو می کنید در واقع به دنبال کنندگان یا همان فالوورهای اکانت مربوطه اضافه می شوید. تعداد این افراد در قسمت فالوورهای صفحه پروفایل تان نشان داده می شود.  

کا (k) ؟

علامت K به معنی کیلو در زبان انگلیسی است و هر 1K معال عدد 1000 می باشد؛ اینستاگرام اغلب از k  برای ساده کردن اعداد بزرگ استفاده می کند. پس اگر می بینید که یک پیجی 2k فالوور دارد، به این معنی است که 2000 نفر آن را دنبال کرده اند.

فالویینگ (Following)

فالویینگ در لغت به معنای پیروی یا تقلید کردن از کسی است؛ وقتی کسی را در اینستاگرام فالو می کنید شما جز فالویینگ های آن شخص به حساب می آیید. در واقع تعداد فالوولینگ هر پیج، تعداد کسانی است که پیج مورد نظر را دنبال کرده اند؛  تعداد فالوویینگ های یک پیج همانند تعداد فالوورها، در صفحه پروفایل تان و در قسمت فالوویینگ ها نمایش  داده می شود. 

فید (Feed) 

اولین صفحه ای که به هنگام ورود به اینستاگرام با آن مواجه می شوید، فید اینستاگرام است. در واقع فید اینستاگرام همان صفحه اصلی شما می باشد که آخرین استوری ها و پست های فالوورهای خود را می توانید مشاهده کنید. 

استوری (story)

داستان در لغت به معنای «داستان» است؛ یکی از محبوب ترین ویژگی هایی است که در سال 2017 به اینستاگرام اضافه شده است. شما می توانید به مدت 24 ساعت، عکس یا ویدئویی با محدودیت 15 ثانیه را با فالوورهای خود به اشتراک بگذارید؛ توجه کنید استوری ها پس از گذشت 24 ساعت به طور خودکار از فید فالوورهای شما حذف می گردد و در قسمت آرشیو ذخیره می شود. 

اگر می خواهید این استوری را حفظ کنید، می توانید آن را به بخش هایلایت اضافه کنید. لایک در استوری اینستاگرام وجود ندارد و کامنت فالوورهای شما فقط توسط خودتان قابل مشاهده است. در واقع می توانید ببینید چه کسی استوری شما را دیده است و نظرات شما را خوانده است.

Story قابلیت های مختلفی برای ویرایش تصاویر و ویدئوها دارد که باعث محبوبیت بیشتر آن شده است. همچنین در آپدیت های جدید اینستاگرام قابلیت نظرسنجی به استوری اینستاگرام اضافه شده است.

 لایو (live) 

اجرای لایو یعنی پخش زنده لایو در اینستاگرام می باشد و می توانید بدون محدودیت زمانی به صورت زنده فیلم برداری کنید و با مشترکین خود به اشتراک بگذارید. هر کسی که لایو شما را در اینستاگرام ببیند می تواند لایک کند و به صورت آنلاین نظر دهد.

این نظرات برای همه مشترکین شما قابل مشاهده است. درست مانند Live Story شما، پس از 24 ساعت به طور خودکار حذف می شود، مگر اینکه آن را به هایلایت اضافه کنید.

نوتیفیکیشن (Notification)

Notification در لغت به معنای “اطلاعات رسمی در مورد یک موضوع” است. در اینستاگرام، این اصطلاح به تمام فعالیت هایی اطلاق می شود که دیگران در صفحه و پست های شما انجام می دهند.

به عنوان مثال، هنگامی که آنها یک پست از شما را لایک می کنند، یک نظر می گذارند یا می خواهند شما را دنبال کنند. هر یک از این موارد به عنوان اعلان های جداگانه به شما گزارش می شود.

هشتگ (Hashtags)

به عبارت ساده، هشتگ برچسبی است که برای دسته بندی و اشتراک گذاری پست ها استفاده می شود. استفاده از هشتگ ها، یافتن تمام محتوای مختلف (فیلم، عکس، فیلم و غیره) را که در یک موضوع خاص وجود دارد، آسان می کند.

این هشتگ نه تنها برای اینستاگرام، بلکه برای توییتر، پینترست و فیسبوک نیز کاربرد دارد. برای مثال اگر می خواهید عکس های طبیعت را ببینید، می توانید با جستجوی #طبیعت عکس های زیادی با این عنوان پیدا کنید.

استفاده از هشتگ بسیار آسان است. فقط قبل از اینکه بخواهید چیزی بنویسید از علامت “#” استفاده کنید. همچنین می توانید از این هشتگ ها در موارد مختلف استفاده کنید؛مثلا در نظرات و پست های شما.

اکسپلور (Explore)

اکسپلور اینستاگرام (Explore) صفحه ای است که پست هایی از صفحات سراسر جهان اینستاگرام را به شما نشان می دهد (چه آن ها را دنبال کرده باشید یا نه).

این پست ها بر اساس فعالیت های قبلی شما انتخاب می شوند و از الگوریتم های داخلی برای پیگیری فعالیت شما در اینستاگرام پیروی می کنند. البته این الگوریتم نه تنها به عملکرد شما، بلکه به فعالیت دوستان شما نیز بستگی دارد.

منشن (Mention) 

منشن در لغت به معنای «اشاره کردن، ذکر و نام بردن» است. دقیقاً به همین معنی اگر بخواهید نام شخصی را در اینستاگرام ذکر کنید، از این ویژگی استفاده می کنید. به عنوان مثال، تصور کنید با دوست خود عکسی گرفته اید و می خواهید حضور او را در عکس ذکر کنید یا می خواهید کسی را از چیزی مطلع کنید، در این صورت می توانید آن را ذکر کنید.

لازم به ذکر است، فقط قبل از آیدی اینستاگرام شخص از علامت “@” استفاده کنید. می توانید از این ویژگی در زیرنویس ها و نظرات استفاده کنید.

تگ (Tag) 

کلمه تگ به معنای “علامت گذاری و علامت گذاری” است. تگ دقیقاً معادل برچسب آنلاین است. گاهی اوقات در عکس های اینستاگرام می خواهید عکس را به افراد ارائه دهید و نام آنها را ذکر کنید. در این مورد، می توانید از عملکرد علامت گذاری استفاده کنید. برای تگ کردن، کافیست از علامت @ قبل از آیدی اینستاگرام افراد استفاده کنید.

دایرکت 

دایرکت به معنای “مستقیم و بدون واسطه” است. دایرکت به اینستاگرام مانند ارسال یک پیام خصوصی است. در واقع، زمانی می توانید از دایرکت استفاده کنید که شما و تنها شخصی که می خواهید متن پیام خود را ببینید.

البته امکان ایجاد گروه نیز در این قسمت وجود دارد.دایرکت تقریباً مشابه قسمت پیام رسان اینستاگرام است.

لایک (Like) 

همانطور که می دانید لایک به معنای “دوست داشتن” است. لایک در اینستاگرام به این معنی است که شما چیزی را پسند کردید و می خواهید علاقه خود را نسبت به آن نشان دهید.

در این مورد ما از لایک استفاده می کنیم. اگر می خواهید ببینید چه کسی پست های شما را دوست داشته است، می توانید به نوتیفیکیشن‌های خود مراجعه کنید. شما می توانید تمام پست های اینستاگرام و حتی نظرات را لایک کنید؛ اگر پست یا نظر را دوست دارید و به دلایلی از آن پشیمان هستید، می توانید آن را لایک کنید.

آرشیو (Archive)

آرشیو کردن در اینستاگرام معادل بایگانی کردن است. می توانید پست های خود را بایگانی کنید تا هر زمان که خواستید بتوانید به آنها دسترسی داشته باشید.

سرچ (Search)

سرچ به معنای جست و جو کردن می باشد. این یکی از قابلیت های قدرتمند جستجوی اینستاگرام است و از چهار بخش تشکیل شده است:

Search top

این بخش به شما نشان می دهد که کدام صفحات محبوب ترین منابع شما بوده اند.

Search people

از این قسمت می توانید صفحه اینستاگرام افراد یا مشاغل را با جستجوی نام آنها پیدا کنید. در این بخش وقتی نام شخصی را جستجو می کنید، بخشی به نام پیشنهاد شده افراد یا صفحات مشابهی را که به دنبال آن هستید به شما نشان می دهد.

Search tags

در این قسمت می توانید هشتگ هایی را جستجو کنید که به شما نشان می دهد کدام پست ها دارای هشتگ هستند.

Search places

هنگامی که GPS دستگاه خود را روشن می کنید، می توانید مکان ها، شهرها و کشورهای مختلف را جستجو کنید و تمام عکس های گرفته شده در آنجا را مشاهده کنید.

Saves 

امکان ذخیره کردن یک محتوا در خود برنامه فقط در پلتفرم اینستاگرام وجود دارد. شما می توانید هر مطلبی را ذخیره کرده و از طریق صفحه خود به آن دسترسی داشته باشید.

Collections 

در این قسمت می توانید تمام محتوا هایی را که ذخیره کرده اید  را طبقه نمایید ؛ با انجام این کار، مجموعه خود را ایجاد خواهید کرد.

Turn on/off notifications 

با روشن و خاموش کردن نوتیفیکیشن‌های اینستاگرام، می‌توانید انتخاب کنید که از فعالیت‌های فالوورهای اینستاگرام خود به صورت آنلاین مطلع باشید.

اگر پستی را در اینستاگرام ارسال می کنید و نمی خواهید کسی در مورد آن نظر بگذارد، می توانید بخش نظرات را خاموش کنید. با این گزینه نظرات شما بسته می شود و هیچکس نمی تواند برای شما نظر بگذارد.

کامنت (Comment) 

کامنت به معنای “نظر دادن” است. در اینستاگرام وقتی می خواهید نظر خود را در مورد یک پست بیان کنید، می توانید زیر همان پست کامنت بگذارید. توجه داشته باشید که این نظرات برای همه قابل مشاهده است و امکان پاسخگویی (reply) به کامنت شما وجود دارد.

Turn off commenting 

اگر پستی را در اینستاگرام ارسال می کنید و نمی خواهید کسی در مورد آن نظر بگذارد، می توانید بخش نظرات را خاموش کنید. با این گزینه نظرات شما بسته می شود و هیچکس نمی تواند برای شما نظر بگذارد.

کپشن (caption) 

کپشن ها معمولاً به نوشته هایی گفته می شود که در زیر عکس در یک کتاب، روزنامه یا برنامه تلویزیونی ظاهر می شوند. در اینستاگرام به پست هایی که در توضیحات عکس می گذارید کپشن می گویند. 

ربات اینستاگرام

ربات اینستاگرام برنامه یا نرم افزاری است که در نقش پیج شما به افرادی که ممکن است به صفحه شما علاقه مند باشند دسترسی پیدا می کند، آنها را کامنت می کند، لایک می کند و آنها را فالو می کند تا شما را لایک کنند و شما را فالو کنند. به این ترتیب می توانید تعداد زیادی مشترک واقعی داشته باشید.

بیزینس پروفایل (Business Profile)

صفحه کسب و کار اینستاگرام برای کسانی است که می خواهند از اینستاگرام برای اهداف تجاری استفاده کنند. یعنی هر کسی که به دنبال کسب درآمد با اینستاگرام است.

با ایجاد پروفایل شرکتی به امکانات ویژه ای در مدیریت صفحات خود دسترسی خواهید داشت. ویژگی هایی که می تواند به فروش بیشتر شما کمک کند و کاربران عادی اینستاگرام به آن دسترسی ندارند.

توصیه دوستانه ما به شما

تبلیغات در فضایی مانند اینستاگرام بسیار گسترده و تخصصی است و شما نمی توانید با درست کردن یک بنر و سپردن آن به پیج هایی با فالور بالا، نتیجه بگیرید.

این کار نیازمند تخصص و در کنار آن تجربه است؛ پس اگر می خواهید از ابزاری مانند اینستاگرام استفاده کنید و رشد کنید، بهتر است بی گدار به آب نزنید و مراقب زمان و سرمایه خودتان باشید. بهتر است قبل از آن که اقدامی برای تبلیغات گسترده در اینستاگرام انجام دهید، با تیمی قوی که در این حوزه تخصص و دانش داشته باشد، مشاوره کنید و استراتژی تبلیغاتی خودتان را بچینید.

تیم ما یکی از موفق ترین آژانس های دیجیتال مارکتینگ است که علاوه بر دانش، تجربه را سرلوحه خود قرار داده است و کسب و کار های زیادی را برای کسب جایگاه همراهی کرده است.

تیم ما در شویراد شما را به صدای ماندگار در حوزه خودتان تبدیل می کند. برای شروع تبلیغات گسترده در اینستاگرام بصورت اصولی و با بالاترین بازدهی ممکن، با مشاوران ما در شویراد در ارتباط باشید.

بسیار خوشحال خواهیم شد همراه شما در روند موفقیت تان باشیم.

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.