تبلیغات ساعتی اینستاگرام در پیج های پربازدید

تبلیغات ساعتی اینستاگرام یکی از تبلیغات اینستاگرامی است که به دلیل کارایی و بازدهی بالا از جذابیت خاصی برخوردار است. دراین مقاله مزایا و معایب تبلیغات ساعتی در اینستاگرام را مورد بررسی قرار خواهیم داد! 

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی بسیار بزرگ است که مخاطبان زیادی در سراسر جهان در آن فعال هستند. در کشور ما میلیون ها طرفدار از این شبکه اجتماعی محبوب استفاده می کنند. با توجه به تعداد فالوورهای اینستاگرام، فرصت بسیار خوبی برای انواع کسب و کارها و برندها فراهم شده است تا فعالیت ها و محصولات خود را در این شبکه اجتماعی گسترده تبلیغ کنند. 

روش های زیادی در رابطه با تبلیغات در اینستاگرام وجود دارد و هر کدام شرایط و ویژگی های خاص خود را دارند و در این مقاله قصد داریم شما را با تبلیغات ساعتی اینستاگرام آشنا کنیم. در این روش، آگهی های تبلیغی شامل تصویر یا ویدئو همراه با متنی تاثیرگذار در صفحات پربازدید با تعداد بیننده بالا نمایش داده می شود.

تبلیغات ساعتی اینستاگرام در پیج های پربازدید تبلیغات ساعتی اینستاگرام چیست؟

صفحات بزرگ و پرطرفدار اینستاگرام که میلیون ها فالوور دارند، تنها در چند ساعت پست، بازدیدهای زیادی به دست می آورند. به همین دلیل مدیران این صفحات پربازدید، به صورت ساعتی تبلیغاتی را می پذیرند که در ساعات پربازدید نمایش داده می شود و از بابت آن هزینه ای نیز دریافت می کنند.

در تبلیغات ساعتی اینستاگرام ، بسته های مختلفی (پکیج های ساعتی تبلیغاتی) برای اثربخشی بیشتر و سهولت کار به مخاطبان ارائه می شود.

از آنجایی که تبلیغات زیاد ممکن است مخاطبان این صفحات را خسته کند، بهمین دلیل پیج های پربازدید معمولاً  تبلیغ ها را به طور غیر مستقیم به فالوورهای خود ارائه می دهند. 

یافتن تعادل بین انتشار یک پست با محتوای قابل اعتماد و با کیفیت بالا و شناخت فرصت های فروش برای صفحات پربازدید پذیرنده تبلیغ بسیار مهم است. اگر می خواهید محیط اینستاگرام بستر مناسبی برای ارائه محصول شما به کاربران انواع شبکه های اجتماعی باشد، باید از امکانات موجود به نحو مطلوبی استفاده کنید.

در تبلیغات ساعتی اینستاگرام می توانید پست های تبلیغی خود را در قالب ویدئو (کلیپ) و یا تصویر  در مورد محصول یا کسب و کار مورد نظرتان در صفحات پربازدید و پرطرفدار به نمایش بگذارید.

 

تبلیغات ساعتی اینستاگرام

 

پست های ویدیوئی شامل تبلیغات برای کسب و کار یا محصول شما می باشد و تعرفه این نوع تبلیغ ها بر اساس زمان نمایش آن محاسبه می شود. صاحبان مشاغل یا برندها باید تبلیغات خود را به صورت تصویر یا کلیپ با یک کپشن تأثیرگذار در قالب پست تنظیم کرده ودر اختیار صفحات پربازدید با تعداد فالوورهای قرار دهند. این پیچ ها، پست های شما را صفحات خود بر اساس میزان ساعت توفقی نمایش می دهند. در واقع بنر تبلیغاتی شما درساعت های مشخص شده بازدید زیادی خواهد داشت.

تبلیغات ساعتی اینستاگرام در پیج های پربازدید معیارهای انتخاب صفحات برای تبلیغات ساعتی اینستاگرام

سه مورد اساسی که بهنگام  انجام تبلیغ ساعتی در صفحات پربازدید بایستی در نظر بگیرید: 

برای برگذاری کمپین تبلیغاتی یک صفحه پربازدید انتخاب کنید!

برای انتخاب بهترین صفحه جهت تبلیغات ساعتی در اینستاگرام، باید صفحات پربازدید را به خوبی آنالیز کنید. اگر صاحب یک برند یا کسب و کار هستید و می خواهید هر ساعت تبلیغ خود را در صفحات پربازدید اینستاگرام قرار دهید، بر اساس چه معیاری باید صفحه را انتخاب کنید؟

پیج مورد نظر فالوورهای بی شماری داشته باشد!

برای انجام تبلیغات ساعتی اینستاگرام، باید  میزان فالوورهای پیج پربازدید در کمپین را به درستی تجزیه و تحلیل کنید؛ صفحه ای که برای درخواست تبلیغ خود انتخاب می کنید باید فالوورهای واقعی زیادی داشته باشد.

شما باید در مورد واقعی بودن فالوور خاط جمع باشید، زیرا برخی از صفحات  اقدام به خرید فالوورهای تقلبی و جعلی می کنند. یک راه آسان برای درک این موضوع، تطبیق تعداد بازدیدهای پست های و تعداد دنبال کنندگان صفحه مورد نظر است.

تخصص پیج نتخابی در حوزه کسب و کار شما باشد!

حوزه فعالیت پیج مورد نظر باید مشخص باشد و به حوزه کسب و کار شما مرتبط باشد، تا تعداد بالایی از  فالوورهای هدفمند و علاقه مند به تخصص شما داشته باشد. 

بعد از آنالیز 3 مورد اساسی بالا لازم است نکات زیر را در نظر داشته باشید: 

 • هزینه کمپین تبلیغاتی
 • رفتار صفحات تبلیغ کننده در ساعات تبلیغا
 • زمان شروع و پایان تبلیغات ساعتی اینستاگرام
 • بررسی  تبلیغ های قبل و بعد از همان روز در صفحات تبلیغاتی
 • نداشتن تداخل موضوعی در یک هفته قبل از شروع تبلیغات
 • کیفیت صفحات و تاریخچه رشد آنها 

درا ین میان تهیه لیستی از الگوریتم ها متناسب با صفحه خود برای تبلیغات ساعتی که منجر به رشد اکسپلور صفحه می شود یکی از مهمترین موضوعات است.

 

مزایای تبلیغاتی ساعتی اینستاگرام

تبلیغات ساعتی اینستاگرام در پیج های پربازدید هدف اصلی تبلیغات ساعتی اینستاگرام

معرفی یک برند یا کسب و کار برای کاربران اینستاگرام، به منظور ارتقای جایگاه برند در بازار هدف و افزایش فروش است!

شناسایی بازارهدف، جذب مشتریان بالقوه و ترغیب آن ها برای اقدام به عملی که هدف تبلیغات برند می باشد (در واقع هدف از تبلیغ متقاعد کردن مشتریان بازار هدف  و تبدیل کردن آن ها به خریدار است. به طور کلی تبلیغ برای هر برندی بازار هدف را به اقدام عملی در راستای هدف اصلی تبلیغات برند ترغیب می کند. 

 • بهینه سازی اکسپلور و جذب تعداد فالوورهای بیشتر
 • جلوگیری از تبلیغات غیر تکراری و کسب بازدهی بالا
 •  بهبود هزینه  با قدرت تبلیغات بیشتر
 • شناسایی پیج هایی هم الگوریتم با پیج تان و تشخیص الگوریتم رفتار شناسی
 • توسعه کسب و کار  و افزایش محبوبیت جایگاه برند در اذهان بازار هدف
 • جذب مخاطب وتولید سرنخ، در نهایت تبدیل آن ها به مشتریان بالفعل و حفظ نگهداری مشتریان فعلی

توانایی انجام تبلیغات هدفمند و گسترده

 در تلبیغات ساعتی اینستاگرام می توانید بر اساس  حوزه کسب و کار خود محبوب ترین صفحات پربازدید برای انجام تبلیغات گسترده در اینستاگرام انتخاب کنید. برای مثال اگر در زمینه فروش لوازم آرایشی و بهداشتی فعالیت می کنید، بایستی آگهی خود را بع پیج هایی فعال در زمینه زیبایی و آرایشی بسپارید. 

با تبلیغات جامع اینستاگرام در زمان صرفه جویی کنید!

تبلیغات ساعتی اینستاگرام یکی از مؤثرترین روش های تبلیغی در شبکه های اجتماعی محسوب می شود. در حال حاضر اینستاگرام برای مشاغل بسیار مهم است. چرا که طبق آمار به دست آمده میلیون ها ایرانی در این برنامه عضویت دارند و درصد بالایی از آنها برندهای مورد علاقه خود را از طریق این شبکه جهانی دنبال می کنند.

در  این روش تبلیغ، با طراحی استراتژی های مرتبط با کسب و کار و برند، انواع مختلفی از تبلیغات مانند تبلیغات استوری، تبلیغات ریچ اینستاگرام، تبلیغات اینفلوئنسر و …  بر اساس زمابندی خاصی در اینستاگرام اجرا می شود.

 

جدول زمانی تبلیغات

تبلیغات ساعتی اینستاگرام در پیج های پربازدید مزایای تبلیغات ساعتی اینستاگرام چیست؟

درآمد واقعی را با تبلیغات ساعتی اینستاگرام در قسمت استوری یا در قسمت پست ها از 24 ساعت یا 48 ساعت تا هفتگی در بهترین صفحات اینستاگرام به صورت غیر تکراری و چرخشی تجربه کنید.

استراتژی کلی تبلیغ های ساعتی بر اساس کسب و کار شما و یک پکیج سفارشی است. در بسته جامع تبلیغ اینستاگرام می توانید یکی از انوع تبلیغات اینفلوئنسر، تبلیغات بازدید، تبلیغات استوری، تبلیغات پست اینستاگرام و سایر تبلیغات اینستاگرامی موجود در پیکج را تعیین کنید.  

مدت زمان ارسال تبلیغ نیز متناسب با هدف برگزاری کمپین  تبلیغاتی تعیین می گردد.   

اهداف شما از  انجام تبلیغ انبوه در اینستاگرام می تواند افزایش فالوور، معرفی برند و افزایش آگاهی از برند باشد که هر کدام از این اهداف مستلزم استراتژی و برنامه ریزی خاص خود  می باشند.

تبلیغات ساعتی اینستاگرام می تواند به طور موثر فالوورهای شما را افزایش دهد و اعتبار صفحه و کسب و کار شما را بالا ببرد. فالوورهای علاقه مند به کسب و کارتان فالوورهای بیشتری  را برایتان به ارمغان می آورد. در واقع، اثرات تبلیغات گسترده اینستاگرام  محدود به یک دوره زمانی کوتاه نمی باشد  و ادامه دار است؛ بطور دائمی به رشد پیج اینستاگرام شما کمک می کند. 

 

تماس با شویراد

تبلیغات ساعتی اینستاگرام در پیج های پربازدید کلام آخر

تبلیغات ساعتی اینستاگرام از انواع تاکتیک ها و ترفندهای بازاریابی برای افزایش اثربخشی اینگونه تبلیغ ها در این شبکه مجازی استفاده می کند. به همین دلیل حتی در چند ساعت تبلیغ نیز می توانید بهترین نتیجه را کسب و فالوورهای خود را افزایش دهید. 

برای انجام تبلیغات گسترده در اینستاگرام می توانید با مشورت گرفتن از تیم های متخصص در این زمینه در زمان خود صرفه جویی کنید و فرآیند مذاکره با ادمین های پیج های مختلف را به آنها بسپارید، که قطعاً نتیجه بسیار مثبتی را به همراه دارد. گروه تبلیغاتی شویراد،  با تجربه و مطالعه دقیق در زمینه  طراحی و اجرای کمپین تبلیغاتی ساعتی در اینستاگرام به شما کمک می کند بالاترین بازدهی را از این کمپین های تبلغیاتی داشته باشید.

متخصصان دیجیتال مارکتینگ می توانند تمام این استراتژی ها را برای برند شما به صورت مؤثر برنامه ریزی کنند. بنابراین می توانید با سپردن آگهی های تبلیغی خود به یک آژانس تبلیغاتی معتبر، با خیال راحت به اهداف تجاری خود برسید.

 حدیث شجاع زاده
حدیث شجاع زاده

میلیون‌ها بار تلاش کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان همچنان ادامه داره...
نویسنده، سئوکار و طراح تصاویر تیم تحریریه شویراد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *