;

تبلیغات اینستاگرام رایگان و حرفه ای با 3 تکنیک کاربردی

در این مقاله می خواهیم روش های فوق العاده نحوه تبلیغات اینستاگرام رایگان را به شما معرفی کنیم!

اینستاگرام با صدها میلیون کاربر فعال روزانه، یکی از بهترین ابزارهای رایگان برای رسیدن به بازار هدف شما است. اما شما نباید فقط با ارسال چند عدد پست انتظار نتایج فوق العاده داشته باشید. تولید محتوا از محصولات و یا خدمات کسب و کارتان بایستی بخش بزرگی از استراتژی تبلیغات اکانت اینستاگرام شما باشد. 

این روزها بسیاری از مشاغل کوچک و کسب و کارهایی که بتازگی فعالیت خود را در فضای مجازی شروع کرده اند ​​تمایل دارند از تبلیغات اینستاگرام رایگان برای صرفه جویی در هزینه تبلیغ برند خود استفاده کنند. علاوه بر این دغدغه بسیاری از کسب و کارها کاهش هزینه تبلیغات و افزایش مشتریان شان است. ما بیشتر در مورد تبلیغات در انواع رسانه های اجتماعی صحبت کردیم، اکنون می خواهیم تبلیغات رایگان در اینستاگرام ایجاد کنیم تا بتوانید به راحتی در این بستر کار کنید.

توجه کنید هرچه کاربران اینستاگرام بیشتر با برند شما در این بستر آشنا باشند، می توانید اعتماد بیشتری را جلب کرده و سرانجام تلاش های بازاریابی شما مؤثر واقع می گردد. 

 

تبلیغات اینستاگرام رایگان

تبلیغات اینستاگرام رایگان و حرفه ای با 3 تکنیک کاربردیدلایل تبلیغ کسب و کار خود از طریق اینستاگرام

به نظر شما چرا تبلیغات اینستاگرام در یک کسب و کار بسیار ارزشمند است؟ چرا ما این همه بر روی تبلیغات گسترده اینستاگرام تأکید داریم؟ بنا به چند دلیل ساده امروز با تبلیغ IG می توانید درآمد خود را به راحتی افزایش دهید. 

دسترسی آسان

اینستاگرام دومین برنامه بارگیری رایگان در app store  و play store می باشد و هر شخصی با داشتن یک گوشی هوشمند به راحتی می تواند این اپلیکیشن را رایگان دانلود کرده و بر روی گوشی خود نصب کند. 

تعدا مخاطب بالا

 اینستاگرام با داشتن 1 میلیارد کاربر فعال ماهانه و 500 میلیون کاربر فعال روزانه سومین پلتفرم پرطرفدار رسانه های اجتماعی در جهان است. با این تعداد کاربران بدون شک شما اگر درست اقدام کنید به موفقیت دست خواهید یافت!

تعامل با مخاطبان

به راحتی می توانید با مخاطبین خود ارتباط برقرار کنید! اینستاگرام از نظر جنسیتی در بین رسانه های اجتماعی بی طرف ترین است. طبق نتایج بدست آمده از آمار جهانی 50.9٪  از کاربران اینستاگرام زنان و 49.1٪ کاربران آن مرد هستند. این بدان معناست که تبلیغات شما برای برقرای ارتباط با مخاطبان مورد نظر شما مفید خواهد بود. 

مشتریان زیاد

با داشتن این تعداد بالایی از کاربران اینستاگرام، می توانید با اطمینان خاطر نتیجه بگیرید که به درصد زیادی از بازار هدف خود در اینستاگرام می رسید. انتقال ارزش ، جلب اعتماد و ایجاد روابط با چنین برنامه ای که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد به شما کمک می کند مشتریان بیشتری را جذب کرده و ان ها را وفادار نگه دارید. 

با تبلیغات اینستاگرام رایگان، نیازها و خواست های فالوورهای خود را شناسایی کنید و بر اساس علایق آن ها تولید محتوا کنید.

 

چرا تبلیغات اینستاگرام

 

تبلیغات اینستاگرام رایگان و حرفه ای با 3 تکنیک کاربردیبرای تبلیغات در اینستاگرام چه باید کرد؟

قبل از اقدام به انجام تبلیغات اینستاگرام رایگان، ابتدا مطمئن شوید که اکانت شما طوری تنظیم شده است که بیشترین استفاده را از تبلیغات اینستاگرام خود ببرید. این تنظیمات شامل داشتن یک اکانت تجاری و عمومی، تکمیل بیوگرافی تان می باشد. 

یک اکانت تجاری برای کسب و کار خود ایجاد کنید!

اولین گام برای ایجاد تبلیغات اینستاگرام رایگان، ایجاد یک اکانت کاربری در این پلتفرم می باشد. پس قبل از هر اقدامی یک اکانت اینستاگرام با نام برند خود ایجاد کنید! سپس لوگوی خود را به جای عکس پروفایل بارگذاری نمائید. توجه کنید قبل از شروع به جذب فالوور برای اکانت اینستاگرام تان، مطمئن شوید که اکانت شما تجاری باشد. اگر تا به امروز از اکانت شخصی اینستاگرام برای معرفی کسب و کار خود استفاده می کردید، دست نگه دارید! یا اکانت شخصی خود را به یک اکانت تجاری تغییر دهید و یا مجددا اکانت دیگری را ایجاد کنید. 

تغییر دادن اکانت شخصی به یک اکانت تجاری بسیار آسان است. در گوشه سمت راست پایین صفحه اصلی خود بر روی نماد شخص کلیک کرده و سپس علامت سه خط در گوشه سمت راست بالای صفحه را انتخاب کنید. از این قسمت شما به صفحه “Options” دسترسی پیدا می کنید که در آن می توانید “Switch to Business Profile” را انتخاب کنید.

اگر کاربران اینستاگرام به اکانت اینستاگرام شما دسترسی نداشته باشند، نمی توانید اکانت تان را تبلیغ کرده و فالوور جذب کنید. بنابراین حساب شما باید عمومی باشد، در غیر اینصورت فقط کسانی که قبلاً شما را دنبال کرده اند می توانند پست های شما را ببینند.

البته قابل ذکر است که اکانت های تجاری فقط به صورت عمومی ساخته می شوند. 

 

تماس با شویراد

مشخصات  پروفایل خود را تکمیل کنید!

در قسمت پروفایل باید توضیحات مختصری درباره برند خود در یک خط ارائه دهید. پروفایل های ناقص اینستاگرام به عنوان یک پلت فرم بصری، جذابیت چندانی ندارند. بنابراین جزئیات مفید در مورد کسب و کار خود را  در قسمت بیو وارد کنید، و همانطور که در بالا ذکر شد از یک عکس پروفایل با کیفیت بالا استفاده کنید و مطمئن شوید که بیوگرافی اینستاگرام شما با صدای برند شما نوشته شده است. اگر برای کسب و کار خود وب سایت دارین، حتماً یک لینک به صفحه فرود وب سایت خود، به بیوگرافی تان اضافه کنید. 

آدرس صفحه فرود سایت خود را در پروفایل خود در قسمت add link قرار دهید. در واقع شما با این اقدام اکانت اینستاگرام خود را به صفحه فرود وب سایت تان متصل می کنید. حال مخاطبین شما با کلیک بر روی دامنه وب سایت، به سایت منتقل می شوند در نتیجه ترافیک سایت تان افزایش خواهد یافت و همین سبب توسعه کسب و کارتان می گردد. 

خب! اکنون که اصول اولیه را مورد توجه قرار داده ایم ، وقت آن است که در مورد چگونگی تبلیغات اینستاگرام رایگان و بدون صرف هیچ هزینه ای بحث کنیم. 

 

تبلیغات رایگان با تعداد فالوور بالا

تبلیغات اینستاگرام رایگان و حرفه ای با 3 تکنیک کاربردینکات مهم در برگذاری تبلیغات اینستاگرام رایگان

لازم به ذکر است راه های زیادی برای تبلیغات اینستاگرام رایگان وجود دارد، در این پست قصد داریم چند استراتژی  برای تبلیغ رایگان یک اکانت اینستاگرام را ارائه کنیم. 

  • اکانت خود را در کانال های دیگر تبلیغ کنید
  • برای محبوب ساختن اکانت خود، سعی کنید با مخاطبان خود  تعامل برقرار کنید
  • ویژگی های بومی اینستاگرام می تواند به تبلیغ پروفایل شما کمک کند
  • روشهای محتوا محور برای جلب توجه بیشتر مخاطبان به اکانت شما

توجه کنید لازمه نتیجه گیری از تبلیغات اینستاگرام رایگان داشتن فالوور هایی است که برای کسب و کار شما مناسب می باشند!

برای افزایش فالوورهای خود این سه تکنیک را فراموش نکنید!

  • کامنت گذاری و لایک کردن پست های صفحات محبوب و پر مخاطب
  • فالو کردن افراد  محبوب و پر مخاطب و تمامی فالوور های آن ها
  • تولید محتوای منظم و افزایش مطالب پیج خود 

تبلیغات اینستاگرام رایگان و حرفه ای با 3 تکنیک کاربردیسخن پایانی 

بدون ابزارهای بازاریابی دیجیتال رایگان، بی شک همه چیز برای تبلیغات پیچیده و دشوار خواهد بود! این ابزارها به ما کمک می کنند تا به راحتی اولین گام های تبلیغاتی در اینترنت را برداشته، کار خود را سازماندهی کرده و بتوانیم برند خود را تبلیغ کنیم. در مقالات قبلی در مورد انواع روش های تبلیغاتی در رسانه های اجتماعی به ویژه تبلیغات در اینستاگرام را شرح دادیم! اکنون می خواهیم درباره تبلیغات اینستاگرام رایگان صحبت کنیم تا در کنار تبلیغات گسترده ای که با پرداخت هزینه انجام می شود، خودتان نیز برای کسب اعتبار بیشترین فالوور های خود به صورت رایگان در این پلتفرم کمپین های تبلیغاتی رایگان ایجاد کنید. 

شما نیز با رعایت موارد ذکر شده در این مقاله درباره نحوه تبلیغات رایگان در اینستاگرام می توانید برند خود را در دنیای مجازی تبلیغ کنید.  برای  دریافت مشاوره جهت تبلیغات رایگان پیج اینستاگرام خود با تیم تبلیغاتی آژانس شویراد تماس بگیرید. همچنین  این تیم علاوه بر ارائه پیشنهاداتی در زمینه تبلیغات رایگان پیج اینستاگرام تان، می توانند در زمینه تبلیغات گسترده در تلگرام و انواع دیگر رسانه های اجتماعی به شما کمک کنند. 

امتیاز شما در رابطه با این مقاله ؟
[yasr_visitor_votes]
 حدیث شجاع زاده
حدیث شجاع زاده

میلیون‌ها بار تلاش کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان همچنان ادامه داره...
نویسنده، سئوکار و طراح تصاویر تیم تحریریه شویراد

 حدیث شجاع زاده
حدیث شجاع زاده

میلیون‌ها بار تلاش کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان همچنان ادامه داره...
نویسنده، سئوکار و طراح تصاویر تیم تحریریه شویراد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *