;

نکات مهم اجرای تبلیغات در سایت های پربازدید + 5 ویژگی

تبلیغات در سایت های پربازدید و محبوب یکی از مهم ترین استراتژی های دیجیتال مارکتینگ است. این روزها اکثر  برندها و کسب و کارها برای دستیابی به مخاطبان هدف خود از سایت  و پیج های اینستاگرامی پربازدید کمک می گیرند. آنها به خوبی درک کرده اند که برای رسیدن به اهداف خود باید در جایی حضور داشته باشند، که مخاطبانشان در آنجا فعالیت می کنند. بدیهی است که یک تبلیغ وقتی دیده شود، می تواند شما را به هدف تان نزدیک کند. آیا می توانید با تبلیغات در هر سایتی، مخاطب مورد نیاز خود را پیدا کنید؟ نرخ کلیک شما و در نتیجه نرخ تبدیل شما بستگی به تعداد افرادی دارد که تبلیغ شما را مشاهده می کنند.

آیا با تبلیغات در هر سایت پربازدیدو محبوبی می توانید به نتیجه مطلوب خود برسید و بازگشت سرمایه را برای شما تضمین می کند؟ در این مقاله با ما همراه باشید تا ابتدا هدف از تبلیغات در سایت های پربازدید و همچنین نحوه انتخاب گزینه مناسب برای اجرای کمپین تبلیغاتی را بررسی کنیم.

 

مقاله پیشنهادی: راهنمای کاربردی تبلیغات گسترده در اینستاگرام 

هدف از تبلیغات در سایت های پربازدید و محبوب چیست؟

برای درک اهمیت سایت های تبلیغاتی پربازدید، تبلیغات آفلاین بیلبوردی را در نظر بگیرید؛ کدام یک از بیلبوردها را برای نمایش آگهی خود در شهر اجاره می کنید؟ بدون شک بیلبوردی را انتخاب می کنید که در شلوغ ترین نقطه شهر واقع شده باشد. به عبارت دیگر، شما سعی می کنید بیشتر دیده شوید تا به اهداف خود نزدیک شوید. برای تکرار همین استراتژی در تبلیغات آنلاین به جز کمک گرفتن از سایت های محبوب برای تبلیغات، چاره دیگری ندارید. آنها به شما کمک می کنند تا توجه و اعتماد مشتریان بالقوه خود را جلب کنید.

 

تبلیغات در وب سایت های محبوب نه تنها آگاهی از برند را افزایش می دهد، بلکه به شما کمک می کند تا ترافیک وب سایت خود را افزایش دهید.

 

با هدایت ترافیک بیشتر به سمت شما، می توانید تعداد مشتریان علاقه مند (سرنخ) را افزایش دهید. شما بهتر از هر کسی می دانید که جذب مشتریان جدید هزینه زیادی دارد. با تبلیغات در سایت‌های محبوب، می‌توانید مشتریان بالقوه‌ای را که از دست داده‌اید دوباره هدف‌گیری کنید و شانس خود را تکرار کنید.

توجه کنید هر سایت پربازدید و محبوبی برای تبلیغات مناسب نمی باشد؛ شما باید تبلیغ خود را در مکانی نمایش دهید که به نفع شما باشد. در قسمت بعدی با هم خواهیم دید که کدام سایت محبوب برای تبلیغات مناسب است.

 

ویژگی های سایت های پربازدید مناسب برای اجرای تبلیغات

از گذشته تا به امروز  کسب و کارها سعی کرده اند با تبلیغات در مکان های شلوغ، توجه و اعتماد مشتریان بالقوه را به خود جلب کنند. با گسترش اینترنت، همان استراتژی را در دنیای دیجیتال پیاده کردند. به همین دلیل است که امروزه سایت های تبلیغاتی پرطرفدار  و پربازدید نیز محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند.

ویژگی های تبلیغات در سایت های پربازدید

سایت های پربازدید و پرطرفدار نیز نیازهای بازار را به خوبی درک کرده اند؛ از این رو فضاهای وب سایت خود را برای نمایش تبلیغات به مشاغل اجاره می دهند. برای انتخاب بهترین گزینه از بین آنها باید مراحل زیر را دنبال کنید:

 

نکات مهم اجرای تبلیغات در سایت های پربازدید + 5 ویژگیقابلیت جمعیت‌شناختی و تشخیص رفتاری بازدیدکنندگان

ابتدا باید ویژگی های جمعیت شناختی و رفتار بازدیدکنندگان از سایت های تبلیغاتی پربازدید را ارزیابی کنید. آیا ویژگی های مخاطبان آنها با شخصیت مشتری شما مطابقت دارد؟ به عنوان مثال، ارسال رایگان ممکن است برای مخاطبان شما مهم باشد.

اگر چنین خدماتی را ارائه نمی دهید، بهتر است از تبلیغات در آنجا صرف نظر کنید زیرا حتماً شکست خواهید خورد. از سوی دیگر، ممکن است نخواهید همه مناطق جغرافیایی یا افراد با درآمد پایین را هدف قرار دهید. بنابراین قبل از هرچیزی باید سعی کنید مخاطبان خود را بشناسید.

 

نکات مهم اجرای تبلیغات در سایت های پربازدید + 5 ویژگیتعداد بازدیدهای ماهانه و مشارکت بازدیدکنندگان

برای موفقیت در اجرای تبلیغات، بایستی آمار ماهانه تبلیغات را آنالیز کنید و بدانید ماهانه چند نفر تبلیغ شما را می بینند. برای بررسی میزان تعاملات سایت، از ابزارهای آنلاین مانند Ahrefs و Alexa استفاده کنید. با این حال، ترافیک بالا به تنهایی نمی تواند به اهداف شما برسد. شما به مخاطبی نیاز دارید که طی روز وقت خود را صرف مرور سایت های تبلیغاتی محبوب کند.

محتوای آنها را بررسی کنید تا متوجه شوید که بازدیدکنندگان شما چقدر درگیر هستند. مثلا قسمت نظراتشون شلوغه یا کسی نظر نداده؟ همچنین می توانید از آنها بخواهید که اطلاعاتی در مورد رفتار کاربران خود با شما به اشتراک بگذارند.

 

نکات مهم اجرای تبلیغات در سایت های پربازدید + 5 ویژگیمحتوای وب سایت های پربازدید

توجه به محتوای سایت پربازدید برای برگزاری تبلیغات بسیار مهم است؛ ممکن است در این سایت ها محتوایی وجود داشته باشد که به تصویر و هویت برند شما آسیب برساند. به این ترتیب بودجه تبلیغاتی شما صرف کاهش مشتریان و شهرت شما می شود.

از طرفی محتوای وب سایت مورد نظر در  راه اندازی تبلیغات اهمیت دو چندانی دارد؛ زیرا به دلیل شباهت محتوای شما با محتوای وب سایت می توانند به نرخ کلیک بالایی دست یابند. به همین دلیل محتوای تبلیغ شما باید با محتوای وب سایت میزبان همخوانی داشته باشد.

 

نکات مهم اجرای تبلیغات در سایت های پربازدید + 5 ویژگیانواع  و فرمت های تبلیغاتی

چه نوع تبلیغاتی در سایت های پربازدید شما موجود است؟ آیا باید فقط به بنرها بچسبید یا آنها برای ارائه تبلیغات در قالب های مختلف با شما همکاری می کنند؟ توصیه می کنیم تنها به یک مدل تبلیغاتی بسنده نکنید.

با نمایش تبلیغات در قالب های مختلف مانند بنر و ویدئو می توانید نرخ کلیک خود را افزایش دهید؛ افزایش نرخ کلیک به معنای بازگشت هزینه هایی است که صرف تبلیغات کرده اید. از این رو به سراغ سایت هایی بروید که دست شما را برای تبلیغات در قالب های مختلف باز می کنند.

 

نکات مهم اجرای تبلیغات در سایت های پربازدید + 5 ویژگیبه روز رسانی ها و اصلاحات

توانایی طراحی مجدد و به روز رسانی تبلیغات به شما در بهبود نتایج کمک می کند. هنگام انتخاب سایت های محبوب برای تبلیغات، در نظر بگیرید که آیا می توانید تبلیغات خود را در آینده تغییر دهید یا خیر.

 

مزایای تبلیغات در سایت های پربازدید

توصیه ما

با تبلیغات در سایت های محبوب می توانید توجه مشتریان بالقوه را به خود جلب کنید. از طرفی ایجاد و افزایش آگاهی از برند با سایت های پربازدید بسیار آسان تر و مقرون به صرفه تر از تبلیغات سنتی مانند بیلبوردها است. شما باید سایت های میزبان را از زوایای مختلف بررسی کنید تا به هدف خود نزدیک شوید. به عنوان مثال، آیا مخاطب آنها همان مخاطبی است که شما به آن نیاز دارید؟ آیا محصولی را ارائه می دهید که بازدیدکنندگان سایت های تبلیغاتی محبوب می خواهند؟

سایت های محبوب همچنین باید به شما اجازه دهند تبلیغات خود را در قالب های مختلف ارائه دهید. بهتر است فقط به تبلیغات بنری اعتماد نکنید. فراموش نکنید که محتوای منتشر شده توسط آنها را بررسی کنید تا مطمئن شوید که اعتبار شما لطمه ای وارد نشده است.

تبلیغات در وب سایت های محبوب یک راه عالی برای مدیریت هزینه ها و بازگرداندن آنها است. شما می توانید انواع مختلفی از تبلیغات مانند تطبیق و هدف گذاری مجدد را با کارشناسان حرفه ای ما تجربه کنید. برای برگزاری تبلیغات گسترده در شبکه های اجتماعی به ویژه اینستاگرام و وب سایت ها با آژانس تبلیغاتی شویراد تماس بگیرید، تا کارشناسان ما نکات مهم اجرای راه اندازی تبلیغات اثر بخش را در اختیارتان قرار دهند.

امتیاز شما در رابطه با این مقاله ؟
[yasr_visitor_votes]
 حدیث شجاع زاده
حدیث شجاع زاده

میلیون‌ها بار تلاش کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان همچنان ادامه داره...
نویسنده، سئوکار و طراح تصاویر تیم تحریریه شویراد

 حدیث شجاع زاده
حدیث شجاع زاده

میلیون‌ها بار تلاش کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان همچنان ادامه داره...
نویسنده، سئوکار و طراح تصاویر تیم تحریریه شویراد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *