Logo
جستجو کردن
Logo

سفارش تبلیغات در اینستاگرام چگونه انجام می شود؟

سفارش تبلیغات در اینستاگرام

این روزها تبلیغات در اینستاگرام یکی از بزرگترین چالش های صاحبان مشاغل آنلاین می باشد. از آنجایی که اینستاگرام یک منبع عظیمی از مخاطبان در هر زمینه ای است، بنابراین می توان از آن برای تبلیغات مؤثر و ارزشمند استفاده کرد. آیا شما می دانید سفارش تبلیغات در اینستاگرام چگونه انجام می شود؟ 

صرف نظر از حجم انبوه مخاطبان و محبوبیت منبع تبلیغاتی ما، برای مؤثر واقع شدن تبلیغات باید اصول تبلیغ کردن را بدانیم. در غیر این صورت تبلیغ ما قطعا با شکست مواجه خواهد شد. به عنوان مثال کسب و کارهایی که تبلیغات خود را به صفحات و یا اینفوئسنرهایی می سپارند که حوزه فعالیت آن ها هیچ ارتباطی با زمینه کسب و کارشان ندارد.

 

سفارش تبلیغات در اینستاگرام چگونه انجام می شود؟ اگر می خواهید از کمپین تبلیغاتی خود در اینستاگرام بهترین بازخورد و فیدبک را دریافت کنید، قبل از هر چیزی بایستی اصول و قواعد تبلیغ کردن در اینستاگرام را بیاموزید.

 

در این مقاله قصد دارم شما را با تبلیغات اینستاگرام آشنا کنم و در مورد مزایای آن از جمله افزایش آگاهی و اطلاعات در مورد شما و برندتان، افزایش فروش محصولات و همچنین افزایش فالوور اینستاگرام صحبت کنم. همچنین روش های مختلفی که در تبلیغات اینستاگرام استفاده می شود را باهم مرور می کنیم، تا بتوانید به بهترین شکل ممکن یک کمپین تبلیغاتی مؤثری را در اینستاگرام برگزار کنید.

همچنین خیلی از کاربران در مورد تعرفه های تبلیغات در اینستاگرام پرسیده اند، که در این مقاله نرخ تبلیغات در اینستاگرام را هم توضیح خواهم داد. بعد از مطالعه این و با استفاده از اطلاعات ارائه شده می توانید هزینه تبلیغات در اینستاگرام را پیش بینی کنید و هوشمندانه برای سفارش تبلیغات در اینستاگرام  برنامه ریزی کنید.

 

مقاله پیشنهادی: راهنمای کاربردی تبلیغات گسترده در اینستاگرام

چرا اینستاگرام را برای تبلیغات کسب و کارمان انتخاب می کنیم؟

شاید برای شما هم این سؤال پیش آمده باشد که چرا در اینستاگرام تبلیغ می کنیم؟ چرا برای تبلیغ کسب و کارمان از شبکه های اجتماعی دیگر استفاده نمی کنیم؟ یکی از شاخص ترین ویژگی هایی که درباره اینستاگرام وجود دارد، بالا بودن حجم مخاطبان این شبکه اجتماعی است؛ در واقع در اینستاگرام به یک جامعه هدف عظیمی می توانیم دسترسی داشته باشیم. از طرفی دیگر اینستاگرام از جمله رسانه هایی است که مبنای کاری آن محتوای بصری است و روش کاری آن بیشتر حول تصاویر و ویدئوها تمرکز دارد.

این مقاله را حتما بخوانید
معرفی بهترین روش های افزایش فالوور در اینستاگرام

قابلیت های منحصر به فرد مانند استوری، IGTV و موارد دیگر از امکانات جذاب اینستاگرام است که در دسترس همگان قرار دارد. همه افراد می توانند به راحتی از این قابلیت ها برای تبلیغات ویژه و موثر بهره ببرند و از این طریق به سرنخ های بیشتری برسند. بعبارتی هر کسی می تواند محصولات و یا خدمات خود را در قالب تولید محتوای جذاب در فرمت های عکس و تصاویر و یا ویدئو، کپشن نویسی جذاب، هشتگ گذاری مناسب به دیگر مخاطبان اینستاگرام معرفی کند.

 

سفارش تبلیغات در اینستاگرام چگونه انجام می شود؟ با تبلیغات گسترده اینستاگرامی می توانید کسب و کارتان را اطلاع رسانی کرده و در بین تعداد بیشماری از مخاطبان اینستاگرام، جامعه هدف خود را به راحتی پیدا کنید.

 

طبق آمار منتشر شده در ژوئن ۲۰۱۸، اینستاگرام یک میلیارد کاربر فعال ماهانه دارد که رقم قابل توجهی است. جالب است بدانید که این آمار اینستاگرام را در جایگاه پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی پس از فیس بوک قرار می دهد و در مقایسه با توییتر، لینکدین و سایر رسانه های اجتماعی فعال ، بسیار پرمخاطب است.

بر اساس همه آنچه که تاکنون گفته شد، اینستاگرام یک رسانه اجتماعی مفید و سودآور برای ما در زمینه برندسازی و تبلیغات خواهد بود. همچنین کاربران اینستاگرام از هر قشری می باشند، بنابراین شما با فعالیت در اینستاگرام به راحتی می توانید مخاطبان مورد نظر خود را به دست آورید. در واقع با انجام تبلیغات گسترده در اینستاگرام و تولید محتوای قابل اشتراک گذاری می توانید مخاطبان بیشتر و هدفمندتری داشته باشید.

آیا می دانید در حال حاضر هیچ تبلیغی به اندازه تبلیغات اینستاگرام نمی تواند بر روی مخاطبان تأثیر بگذارد؟ تبلیغات در اینستاگرام از فیدبک و بازدهی فوق العاده ای برخوردار است؛ یعنی با برنامه ریزی یک کمپین تبلیغاتی مؤثر می توانید به راحتی به اهداف تجاری خود برسید. توجه کنید برای اجرای کمپین تبلیغاتی پیشنهاد می کنیم از متخصصین تبلیغات در اینستاگرام کمک بگیرید. چرا؟ چون که شما برای هر تبلیغی یک بودجه ای صرف می کنید، حالا اگر این تبلیغات شما نتواند فیدبک دریافت کند کل هزینه پرداختی به هدر می رود.

این مقاله را حتما بخوانید
درآمد تبلیغات اینستاگرام چقدر است؟

 

سفارش تبلیغات در اینستاگرام چگونه انجام می شود؟ گروه شویراد با سال ها تجربه فعالیت در تبلیغات شبکه های اجتماعی، کل کمپین شما را از ایده و سناریو محتوا گرفته تا اجرای و ویرال شدن تبلیغات تان را مدیریت می کند و در نهایت تبلیغات شما را به نتیجه دلخواه تان می رساند.

 

طبق آمار جهانی بسیاری از مخاطبین اظهار داشته اند که از طریق تبلیغات اینستاگرامی با کسب و کارهای مختلفی آشنا شده اند و به مرور زمان به مشتریان وفادار محصولات و یا خدمات آن ها تبدیل شده اند. از طرفی بسیاری از کسب و کارها از طریق این کانال قدرتمند توانسته اند خدمات و محصولات خود را به مخاطبان زیادی ارائه دهند. در یک جمع بندی می توان گفت این بازی برد- برد یا همان دو سر سود می باشد.

همه اینها را گفتم تا بدانید که استفاده از اینستاگرام و تبلیغات در این شبکه اجتماعی، تاثیر زیادی بر تصویر برند و برندسازی کسب و کارشما دارد. برندسازی نقش بسیار مهمی در برجسته کردن نام شما به عنوان یک تجارت یا حتی یک شخص دارد. در ادامه می خواهیم در مورد چگونگی انجام تبلیغات در اینستاگرام و معیارهای آن صحبت کنیم.

 

تعیین اهداف قبل از سفارش تبلیغات در اینستاگرام

 

مشخص کردن اهداف هنگام سفارش تبلیغات در اینستاگرام

در اولین قدم باید هدف خود را از تبلیغ کردن در اینستاگرام و همچنین مخاطبان هدف خود را مشخص کنید. داشتن یک هدف مشخص در تبلیغات به افزایش آگاهی از برندتان کمک می کند و مانع هدر رفت هزینه تبلیغاتی شما می گردد. در مرحله بعد در راستای رسیدن به هدف باید یک برنامه ریزی دقیق برای انجام کارها به صورت منظم و دقیق داشته باشید. با داشتن برنامه دقیق و منظم می توانید تبلیغات اینستاگرامی را برای رسیدن به اهداف خود در زمینه های مختلف به صورت استراتژیک پیاده سازی کنید.

اهداف ما از سفارش تبلیغات در اینستاگرام به چند دسته کلی تقسیم می شوند:

 

سفارش تبلیغات در اینستاگرام چگونه انجام می شود؟ آگاهی از برند

مهم ترین هدف ما از انجام تبلیغات در اینستاگرام، افزایش آگاهی از برند است. تبلیغات بدون هیچ گونه حرکت اضافی شما را به گروهی از مشتریان بالقوه می رساند؛ این یعنی تبلیغات به شما کمک می کند به افرادی که بالقوه علاقه مند به کسب اطلاعات در مورد شما و محصولات و یا خدماتتان هستند، دسترسی پیدا کنید.

این مقاله را حتما بخوانید
تقویم محتوایی اینستاگرام و معرفی ابزارهای ساخت تقویم محتوایی

 

سفارش تبلیغات در اینستاگرام چگونه انجام می شود؟ افزایش ترافیک

اگر می خواهید ترافیک ورود وب سایت و یا فروشگاه اینترنتی خود را افزایش دهید، با تبلیغات در اینستاگرام می توانید فالوورهایتان را برای بازدید از وب سایت تان ترغیب کنید.

 

سفارش تبلیغات در اینستاگرام چگونه انجام می شود؟ بالا بردن اینگیجمنت

تمامی کسب و کارهای آنلاین برای دیده شدن در اینستاگرام باید تعامل پیج شان را بالا ببرند. افزایش اینگیجمنت خود یک هدف بسیار برای تبلیغات در اینستاگرام می باشد و به بالا رفتن میزان فروش شما کمک کند. البته توجه کنید هدف از انجام تبلیغات صرفاً به فروش منتهی نمی شود؛ به عنوان شاید بخواهید میزان دانلود برنامه خود را بالا ببرید.

 

سفارش تبلیغات در اینستاگرام چگونه انجام می شود؟ نصب برنامه یا اپلیکیشن

همانطور که در بند قبلی نیز اشاره کردیم هدف تبلیغات اینستاگرام شما ممکن است دانلود و نصب یک برنامه خاص که خودتان سازنده آن هستید یا یک برنامه مرتبط با برند شما باشد.

 

سفارش تبلیغات در اینستاگرام چگونه انجام می شود؟ دریافت بازدید (ویو )

به عنوان یک تولیدکننده محتوا، هدف شما ممکن است افزایش تعداد بازدیدهای ویدیویی باشد که برای تولید و تدوین آن سخت کار کرده اید و انتظار دریافت بازخورد عالی را دارید.

 

سفارش تبلیغات در اینستاگرام چگونه انجام می شود؟ تولید لید یا سرنخ

یکی دیگر از اهداف سفارش تبلیغات در اینستاگرام دسترسی به سرنخ های بیشتر یا همان تولید لید (Lead Generation) است. بعبارتی دریافت اطلاعات تماس کاربران از قبیل ایمیل و شماره تلفن است تا بتوانید بعداً با کاربر ارتباط برقرار کنید. همچنین می توانید از روش های دیگری مانند ایمیل مارکتینگ برای جذب کاربران اینستاگرام استفاده کنید.

 

سفارش تبلیغات در اینستاگرام چگونه انجام می شود؟ افزایش نرخ تبدیل

با تبلیغات در اینستاگرام می توانید توجه مخاطبان را جلب کرده و نرخ تبدیل خود را افزایش دهید؛ مانند تبدیل کاربر به خریدار یا مشتری وفادار.

 

تمامی اهداف ذکر شده با تبلیغات در اینستاگرام قابل دستیابی است. در  ادامه این مطلب قصد داریم مؤثرترین شیوه های تبلیغاتی و همچنین تعرفه های تبلیغاتی را به شما شرح دهیم. در روزهای آتی این موارد به مقاله افزوده می شود…

Picture of  حدیث شجاع زاده
حدیث شجاع زاده

میلیون‌ها بار تلاش کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان همچنان ادامه داره...
نویسنده، سئوکار تیم تحریریه شویراد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + چهارده =

جستجو کردن