آموزش حذف دسته جمعی فالوور های فیک

در آپدیت های اخیر الگوریتم اینستاگرام نسبت به فالوورهای فیک حساس تر شده است. به همین دلیل حذف دسته جمعی فالوور های فیک اینستاگرام، در حال حاضر یکی از بزرگترین دغدغه های بسیاری از پیج های اینستاگرامی است. این فالوورها تقریباً هیچ تأثیری در پیشرفت صفحه اینستاگرام شما ندارند و مانع پیشرفت پیج تان می شوند، بنابراین باید در سریع ترین زمان ممکن آن ها را پاک کنید.

افرادی که تعداد فالوورهای کمی دارند، به راحتی می توانند به صورت دستی آن ها را پاک کنند. البته وقتی می گویم تعداد فالوور کم، منظورم چند صد و یا کمتر است، که بعید می دانم اصلا چنین پیج هایی فالور فیک داشته باشند. اما پیج های که تعداد فالوورهای آن ها از 1k بیشتر است، به نظر شما می توانند به صورت دستی فالورهای فیک پیج شان را شناسایی و حذف کنند. خوب! انجام این کار، آن هم به صورت دستی کمی دور از واقعیت است.

 

شناسایی و حذف فالوورهای فیک  به صورت دستی در میان هزاران فالوور مانند پیدا کردن سوزن از یک انبار کاه است. 

 

مشکل دیگری در مورد حذف فالوورها فیک وجود دارد این است که محدودیت روزانه فالو و آنفالو 200 عدد است. یعنی شما حتی اگر به صورت دستی توانایی شناسایی و حذف تعداد زیادی از فالوورهای فیک را در طول روز داشته باشید، فقط 200 عدد از این پروفایل ها را می توانید حذف کنید.

در این مقاله سعی داریم بهترین و ساده ترین راه ها را جهت حذف دسته جمعی فالوور های فیک به شما آموزش دهیم تا در سریع ترین زمان ممکن از شر این فالوورها رهایی یابید.

برای شناسایی فالوورهای فیک و روح در اینستاگرام مقاله پیشنهادی را بخوانید: فالوور فیک اینستاگرام چیست؟

حذف دسته جمعی فالوور های فیک

 

آموزش حذف فالوورهای فیک اینستاگرام

فالوورهای فیک نه تنها اعتبار پیج اینستاگرامی را زیر سؤال می برند، بلکه در مواقعی سبب مسدود شدن پیج آن هم برای همیشه می شوند.
اکنون که می دانیم حذف فالوورهای فیک چقدر مهم است، زمان حذف آنها فرا رسیده است! در ادامه، نحوه حذف دستی فالوورهای فیک را با استفاده از اپلیکیشن ها به شما آموزش خواهیم داد.

 

نحوه حذف فالوورهای فیک به صورت دستی

برای حذف فالوورهای فیک پیج تان کافیست مراحل زیر را دنبال کنید:

آموزش حذف دسته جمعی فالوور های فیک به صفحه پروفایل خود بروید، لیست فالوورهای ( followers) خود را باز کنید.

آموزش حذف دسته جمعی فالوور های فیک پس از شناسایی فالوورهای فیک، در مقابل فالوور مورد نظر بر روی گزینه حذف (remove) کلیک کنید.

آموزش حذف دسته جمعی فالوور های فیک در نهایت با تایید حذف، کاربر مورد نظر را حذف کنید!

این روش بسیار سخت و زمان بر است، اما اگر تعداد فالوورهای فیک پیج تان کم باشد به کارتان می آید. البته فراموش نکنید شناسایی فالوورهای فیک به صورت دستی برای صفحاتی با تعداد فالوور کم مناسب است.

 

نحوه حذف دسته جمعی فالوور های فیک در اینستاگرام 

برای حذف دسته جمعی فالوور های فیک اینستاگرام باید از اپلیکیشن حذف فالوورهای فیک اینستاگرام است. البته بسیاری از این برنامه ها امن نیستند و ممکن است هنگام استفاده از این برنامه پیج تان را برای همیشه از دست بدهید.

یکی دیگر از معایب این اپلیکیشن ها این است که به دلیل خارجی بودن، امکان دارد قادر به شناسایی فالوورهای فیک نباشند. به همین دلیل ابتدا باید از درست کارکردن این ابزارها اطمینان حاصل کنید و بعد از آنها استفاده کنید.

 

اپلیکیشن حذف فالوور فیک در اینستاگرام برای اندروید و آیفون عبارتند از:

 

آموزش حذف دسته جمعی فالوور های فیک اپلیکیشن حذف فالوور Ghost Unfollowers for Instagram

یکی از بهترین برنامه ها برای حذف فالوورهای فیک و روح در اینستاگرام برای گوشی های اندرویدی است. با این اپلیکیشن می توانید به راحتی فالوورهای فیک و روح را که با صفحه شما تعامل ندارند را شناسایی و حذف کنید.

علاوه بر این، این برنامه برای شناسایی و حذف فالوورهایی که شما را آنفالو کرده اند نیز به کار برده می شود. این برنامه را می توانید اکنون از طریق گوگل پلی دانلود کنید.

 

آموزش حذف دسته جمعی فالوور های فیک اپلیکیشن حذف دسته جمعی فالوور FollowMeter for Instagram

اپلیکیشن FollowMeter کاربرپسند می باشد و دارای رابط کاربری عالی برای مدیریت فالوورهای صفحه اینستاگرام شما دارد.

این برنامه برای مدیریت فالوورها و فالووینگ ‌های پیج اینستاگرام به کار برده می شود. FollowMeter تعداد لایک، کامنت و بازدید محتواهای یک پیج را نشان می دهد و از این طریق می توانید فالوورهای فیک صفحه خود را شناسایی کرده و آنها را حذف کنید. این اپلیکیشن فوقالعاده برای حذف فالوورهای غیر فیک در گوشی های اندروید به کار می رود.

 

آموزش حذف دسته جمعی فالوور های فیک اپلیکیشن شناسایی و حذف فالوور فیک برای ایفون Followers Insights for Instagram

وظیفه اصلی برنامه Followers Insights for Instagram این است که فالوورهای شما را بر اساس تعاملی که در پیج تان دارند ، ارزیابی می کنند. بدین ترتیب فالوورهایی که با محتواهای پیج تان تعاملی ندارند را به عنوان فالوور فیک و روح شناسایی و حذف می کند.

همچنین به کمک این اپلیکیشن می توانید پیج هایی که شما را بلاک کرده اند را شناسایی کنید؛ علاوه بر این امکان را برای شما فراهم می کند تا اکانت هایی را که تعامل زیادی با پیج تان را دارند را نیز بشناسید.

 

حرف آخر 

همانطور که می بینید شناسایی و حذف فالوورهای فیک در اینستاگرام کار چندان راحتی نیست. حتی امکان دارد در فرایند شناسایی و حذف این فالوورها اکانت تان برای همیشه از دسترس تان خارج شود. برخی علاوه بر این اپلیکیشن ها برای حذف دسته جمعی فالوور های فیک، ربات های اینستاگرامی را پیشنهاد می دهند. اما با هوشمند تر شدن الگوریتم های اینستاگرام، به هیچ عنوان این روش را توصیه نمی کنم.

 

آموزش حذف دسته جمعی فالوور های فیکشرط موفقیت شما در اینستاگرام تولید محتوای ویروسی و تبلیغات است. 

 

توصیه می کنم از همان ابتدا با تولید محتوا و تبلیغات در اینستاگرام، به صورت ارگانیک فالوورهای خود را افزایش دهید. شاید این روش کمی سخت و زمان بر باشد، اما بدون شک نتایج خوبی به همراه خواهد داشت.  اگر در تولید محتوا و ایده پردازی برای تبلیغات پیج اینستاگرامی تان، با مشکل مواجه شدید با کارشناسان تبلیغاتی ما در شویراد تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را در زمینه تولید محتوا دریافت کنید.

شاید مسیر رشد در اینستاگرام با تولید محتوا و تبلیغات کمی طولانی باشد، اما مطمئن باشید تنها مسیر موفقیت شماست. به غیر از این، تمامی راه های میانبر شما را به سمت شکست هدایت می کنند.

 حدیث شجاع زاده
حدیث شجاع زاده

میلیون‌ها بار تلاش کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان همچنان ادامه داره...
نویسنده، سئوکار و طراح تصاویر تیم تحریریه شویراد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *