;

چگونه یک آژانس معتبر برای انجام تبلیغات تلگرامی بیابیم؟

این روزها تب و تاب تبلیغات تقریباً گریبان‌گیر همه کسب و کارها شده است و اکثریت‌شان برای اینکه در بین هزاران رقبای خود دیده شوند، دست به دامن تبلیغات شده‌اند. اما تبلیغ فقط نوشتن یک متن و طراحی عکس نیست! پشت تبلیغ باید یک سناریو قوی وجود داشته باشد تا با یک اجرای درست در زمان و مکان درست مخاطب را به یک مسیری هدایت و در نهایت او را به خریدار تبدیل کند؛ بعبارتی قیف فروش را با موفقیت به پایان برساند! اینجاست که شما نیاز به یک آژانس تبلیغاتی برای تبلیغ کردن خواهید داشت. اگر واقعاً یک تبلیغ نتیجه گرا می‌خواهید از همین الان می‌گویم، فکر اینکه خودتان همه کاره تبلیغات‌تان شوید را از ذهن‌تان بیرون کنید. کار را به کاردان بسپارید!

شما به عنوان صاحب کسب‌‌وکار، چگونه کانال‌ها و گروه‌های مناسب برای انجام تبلیغات را پیدا می‌کنید،‌ که مخاطبان مورد نظر شما را در آن‌‌ها حضور داشته باشند؟ آیا با نوشتن متن تبلیغاتی و یا طراحی بنر تبلیغاتی در تلگرام آشنایی دارید؟ آیا می‌دانید چگونه باید در تلگرام تبلیغ کنید تا به نتیجه دلخواه خود برسید؟ بعد از انجام تبلیغات می‌دانید چگونه نتایج تبلیغ را ارزیابی کنید؟ بهترین انتخاب شما برای انجام تبلیغات، برون‌سپاری به یک آژانس تبلیغاتی تلگرام است.

اگر می‌خواهید هزینه‌ای که برای صرف تبلیغات می‌کنید هدر نرود، باید برای سؤالات بالا پاسخی داشته باشید، در غیر این صورت به احتمال زیاد تبلیغ‌تان بی‌فایده خواهد بود.

بهترین راه برای جلوگیری از این مشکل، این است که از خدمات یک آژانس تبلیغاتی تلگرام حرفه‌ای استفاده کنید. یک آژانس تبلیغاتی می‌تواند به شما در همه مراحل تبلیغات کمک کند و با تجربه و دانش خود، بازدهی بالایی را برای شما ایجاد کند.

برای آشنایی بیشتر با نحوه انجام تبلیغات تلگرامی مقاله ” تبلیغات گسترده در تلگرام ” را بخوانید.

در این مطلب می‌خواهیم نکات مهم برای انتخاب یک آژانس تبلیغاتی تلگرام معتبر را ارائه دهیم. همچنین با خدماتی که یک آژانس برای برگزاری تبلیغات شما انجام می‌دهد را بررسی خواهیم کرد. پس تا پایان این مطلب همراه من باشید.

خدماتی که یک آژانس برای تبلیغات در تلگرام ارائه می‌دهد؟

خدماتی که یک آژانس برای تبلیغات در تلگرام ارائه می‌دهد، بسته به نوع کسب‌‌و‌کار، هدف تبلیغاتی و بودجه مشتری متفاوت می‌باشد. اما به طور کلی، می‌توان این خدمات را به چند دسته تقسیم کرد:

آماده‌سازی کانال قبل از تبلیغات تلگرام
طراحی بنر تبلیغاتی و نوشتن متن تبلیغاتی
انجام تست قبل از اجرای تبلیغات اصلی
بهبود کیفیت تبلیغات ( در صورت نیاز )
ارائه گزارش عملکرد تبلیغات اجرا شده

خدمات آژانس تبلیغاتی برای تلگرام

آماده‌سازی کانال قبل از انجام تبلیغات تلگرام

قبل از انجام تبلیغات بایستی وضعیت کانال مشتری را بررسی کند، در صورت نیاز خدماتی مثل بهینه‌سازی پروفایل کانال ( بیو و عکس پروفایل )، ارزیابی محتوای کانال و تولید محتوا را انجام دهد. هدف از این خدمات، آماده‌سازی کانال مشتری برای دریافت فیدبک بالا از تبلیغات می‌باشد. شما برای این‌که بتوانید ممبر کانال خود را افزایش داده و مشتریان جدیدی جذب کنید، قبل از هر چیزی باید یک کانال حرفه‌ای و معتبر داشته باشید.

طراحی بنر تبلیغاتی و نوشتن متن تبلیغاتی

بعد از بهینه‌سازی کانال نوبت تولید محتوای تبلیغاتی برای انتشار در کانال‌ها و گروه‌های تبلیغاتی تلگرامی مناسب است. این محتوا باید جذاب، مخاطب‌پسند، متناسب با هدف تبلیغاتی کسب‌و‌کار مربوطه باشد. آژانس باید با توجه به نیاز و سلیقه مشتری، بنرها و متن‌های تبلیغاتی را برای تبلیغات آماده کند.

انجام تست قبل از اجرای تبلیغات اصلی

آژانس‌ها معمولاً قبل از اجرای تبلیغات اصلی، نمونه‌ای از تبلیغ آماده شده را در چند کانال یا گروه تبلیغاتی مناسب ارسال می‌کنند، تا بر اساس بازخورد مخاطبان، بتوانند میزان تأثیرگذاری و بازدهی تبلیغات اصلی را اندازه‌گیری کند. این خدمت به آژانس و مشتری کمک می‌کند تا نقاط قوت و ضعف تبلیغات را شناسایی کنند و در صورت نیاز تغییرات لازم را اعمال کنند.

بهبود کیفیت تبلیغات ( در صورت نیاز ) و انتشار آن

در این مرحله اصلاح و بهینه‌سازی محتوای تبلیغاتی بر اساس نتایج تست قبلی انجام می‌شود. با این اقدامات شما می‌توانید تبلیغات خود را با توجه به واکنش مخاطبان و رقبا بهبود برای دریافت بازدهی بالاتری بهبود بخشید.

بعد از بررسی مجدد محتوای تبلیغاتی و انجام اصلاحات مورد نیاز نوبت اجرای می‌رسد. آژانس مربوطه تبلیغ شما را در زمان مناسب و کانال‌های مناسب منتشر می‌کند.

ارائه گزارش عملکرد تبلیغات اجرا شده

در پایان کمپین تبلیغاتی، آژانس بایستی یک گزارش جامع و دقیقی از نتایج تبلیغات را تهیه و به مشتری ارائه دهد. این گزارش شامل مواردی مانند تعداد کانال‌ها و گروه‌هایی که تبلیغات در آن‌ها انجام شده است، تعداد بازدید، کلیک، عضو، فروش و هر معیار دیگری که مشتری درخواست کرده است، است.

ارائه گزارش به آژانس و مشتری کمک می‌کند تا از عملکرد تبلیغات آگاه شوند و نقاط قوت و ضعف آن‌ها را بشناسند.

چند نکته مهم برای پیدا کردن یک آژانس تبلیغاتی تلگرام

شما باید در مورد سابقه، نمونه‌کارها و مشتریان قبلی آژانس به خوبی تحقیق کنید. با انجام یک تحقیق خوب متوجه می‌‌شوید که آژانس مربوطه می‌تواند خواسته کسب‌و‌کار شما از تبلیغ را برآورده کند یا نه؟

همچنین در مورد اعتماد و اعتبار آژانس در بازار پرس‌وجو کنید؛ ببینید نظرات و بازخوردهای دیگر کاربران و مشتریان درباره آژانس چیست؟ آیا آژانس مورد اعتماد و محترم است یا خیر.

شویراد آژانس تبلیغاتی تلگرام

خدماتی که آژانس تبلیغاتی شویراد ارائه می‌دهد؟

اگر به دنبال چند و چون پیدا کردن یک آژانس معتبر برای برگزاری تبلیغات‌ کسب‌و‌کارتان هستید، بدون شک مزایای تبلیغات در تلگرام را می‌دانید.
با کمک گرفتن و دریافت مشاوره از متخصصین این حوزه، در کوتاه‌ترین زمان ممکن نتیجه مطلوبی را از تبلیغات در این پلتفرم دریافت خواهید کرد.

فراموش نکنید تبلیغات دیجیتال، چم و خم خاص خود را دارد و بایستی مهارت نوشتن سناریو و چیدن استراتژی و حتی اجرای آن در کانال‌‌های دیجیتالی را داشته باشید.

متخصصین ما در آژانس تبلیغاتی شویراد از مرحله نوشتن سناریو تا طراحی بنر تبلیغاتی و اجرا و ویرال کردن آن را برای کسب و کار شما انجام می‌دهند.

سایر خدماتی که شویراد برای فعالیت‌های تلگرامی ارائه می‌دهد عبارتست از:

 • ادمینی کانال تلگرام
 • نوشتن سناریو تبلیغاتی و اجرای آن
 • طراحی بنر و تیزر تبلیغاتی
 • استراتژی تولید محتوا تلگرام
 • تهیه و تدوین تقویم محتوایی
 • افزایش ممبر تلگرام
 • تبلیغات در کانال‌های پر بازدید
مزایای تبلیغات در تلگرام برای کسب و کارها

شک دارم امروزه با این همه فراگیر شدن تبلیغات دیجیتال از اهمیت و مزایای تبلیغات بر روی انواع کانال‌های دیجیتالی غافل باشد! ما زیاد در مورد این موضوع صحبت می‌کنیم چون می‌خواهیم همواره جلو چشمان‌تان باشد و به هیچ وجه دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات در هر کانالی که در دسترس‌تان می‌باشد را دست و کم نگیرید!

با این تفاسیر بیایید یکبار دیگر مروری داشته باشیم بر اهمیت تبلیغات در تلگرام.

اهمیت تبلیغات در تلگرام برای کسب وکارها

 • مقرون به صرفه بودن تبلیغات نسبت به سایر شبکه‌های اجتماعی
 • امکان تحلیل دقیق شرایط کانال و رصد دقیق تغییرات آن
 • امکان ارتباط با مشتری به صورت 24 ساعته ( جلب اعتماد )
 • ارتباط مستقیم با مخاطب و دریافت نظرات آن‌ها
 • حضور پر رنگ رقبای شما در فضای تلگرام

مخاطبان شما در اینترنت کدام پلتفرم‌ها حضور دارند؟ اینستاگرام و تلگرام.

تبلیغات در اینستاگرام مزایای بسیاری دارد، اما هزینه‌های تبلیغات اینستاگرامی نیز بالا است. در حالیکه شما با یک بودجه معقولی می‌توانید در تلگرام تبلیغ کنید. البته اگر سرمایه کافی برای تبلیغ کردن دارید پیشنهاد می‌کنم شما نیز همانند برندهای بزرگ به فکر یک تبلیغات گسترده در تلگرام و اینستاگرام باشید تا سرنخ‌های بیشتری را نیز جذب کنید.

یکی از مهم‌ترین عوامل موفقیت کسب‌وکارها ایجاد لید است؛ از این رو بایستی در هر جایی که مخاطبان‌شان هستند، حضوری فعال و پررنگ داشته باشند. از طرفی دیگر یادتان نرود، رقبای شما در تمامی رسانه‌های اجتماعی حضور دارند، پس شما نیز برای جذب مشتریان بالقوه‌ خود و پیشی گرفتن از رقبا، تبلیغ در تلگرام را جدی بگیرید!

مخاطبان شما وقتی متوجه خدمات و محصولات‌تان می‌شوند که درباره آن‌ها صحبت کنید و پل ارتباط با مخاطب را بسازید. بدین ترتیب با جذب توجه و جلب اعتماد مخاطب، محصول ( یا خدمت ) کسب‌وکارتان را به او بفروشید.

چند نکته مهم پلتفرم تلگرام

تلگرام دارای دو نسخه‌ی پریمیوم و رایگان است؛ که شرایط تبلیغ در این دو نسخه متفاوت می باشد. اما انجام تبلیغات در نسخه رایگان نیز می‌تواند شما را در رسیدن به اهداف‌تان کمک کند.

قابلیت statistics یکی از مهم‌ترین امکانات موجود در تلگرام برای تحلیل دقیق شرایط کانال می باشد؛ با این قابلیت بطور کامل می‌توان لحظه به لحظه شرایط کانال را رصد کرد.

شما بر روی پلتفرم تلگرام می‌توانید در تمام طول هفته و حتی هر ساعتی از شبانه‌روز پاسخگوی نیازها و مشکلات مشتریان‌ در مورد محصولات یا خدمات‌ کسب‌وکارتان باشید. همیشه در دسترس بودن شما باعث افزایش اعتماد مشتری به شما می‌باشد.

همچنین تلگرام به شما این امکان را می‌دهد تا به صورت مستقیم، نظرات مشتریان خود را دریافت و بنابه پیشنهادات و انتقادات ارائه شده در صورت نیاز کسب و کار خود را بهبود دهید. تعامل مستقیم با مشتریان و توجه کردن به نظرات آن‌‌ها تأثیر بسیار زیادی بر روی پیشرفت کاری‌تان خواهد داشت.

حرف آخر

اگر شما هم می‌خواهید از این منبع ارزشمند برای دیده شدن و توسعه کسب‌وکارتان بهره‌مند شوید و به دنبال آژانسی مطمئن برای انجام تبلیغات تلگرام هستید، همین حالا با مشاور ما در آژانس شویراد تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ترفندهای تلگرام مارکتینگ در ربات کلاب آقای تبلیغات عضو شوید.

درخواست مشاوره

دسترسی ارگانیک به کاربران عالی و ارزشمند، اما محدود است، برای همین هر کسب‌وکاری نیاز به تبلیغات آنلاین دارد تا مشتریان بیشتری را جذب کند. این روزها افراد ساعت‌ها وقتشان را با کامپیوترهای شخصی یا گوشی‌های هوشمند می‌گذرانند. با تبلیغات آنلاین، از این فرصت استفاده کنید و در برابر مخاطبان کسب‌وکارتان ظاهر شوی

ارسال درخواست مشاوره

امتیاز شما در رابطه با این مقاله ؟
[yasr_visitor_votes]
 حدیث شجاع زاده
حدیث شجاع زاده

میلیون‌ها بار تلاش کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان همچنان ادامه داره...
نویسنده، سئوکار و طراح تصاویر تیم تحریریه شویراد

 حدیث شجاع زاده
حدیث شجاع زاده

میلیون‌ها بار تلاش کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان همچنان ادامه داره...
نویسنده، سئوکار و طراح تصاویر تیم تحریریه شویراد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *