;

بهترین روش های افزایش بازدید در اینستاگرام +ورود به اکسپلور

افزایش بازدید در اینستاگرام خواسته‌ی اصلی خیلی از پیج‌های اینستاگرامی است. هر چقدر به سمت جلو حرکت می کنیم، بیشتر و بیشتر بر محبوبیت اینستاگرام اضافه می شود؛ به طوری که این روزها بیشتر کسب و کارها از طریق همین فضا انجام شده و رونق پیدا می کنند؛ اما چون میلیون ها کاربر از سراسر دنیا در این فضا فعالیت می کنند، باید برای دیده شدن از رقبایتان پیشی بگیرید.

در این مطلب می خواهیم شما را با راهکارهایی برای افزایش بازدید در اینستاگرام آشنا کنیم، پس با ما همراه باشید.

بازدید از پیج اینستاگرام چیست و به درد چه کسانی می خورد؟

بازدید در اینستاگرام در واقع آماری عددی در پست های ویدویی است که به شما نشان می دهد کدام پست شما مورد توجه قرار گرفته است و جذابیت زیادی دارد. با در دست داشتن این آمار، به راحتی می توانید محتوایی تولید کنید که برای دیگران جالب باشد.

افزایش بازدید در اینستاگرام بیشتر به درد کسانی می خورد که در یک حوزه خاص فعالیت می کنند و می خواهند از این راه درآمد کسب کنند. اگر شما هم جزو این دسته افراد هستید ولی نمی دانید چطور میزان بازدید را افزایش دهید ادامه مطلب را بخوانید.

 

تکنیک های افزایش بازدید در اینستاگرام

چرا باید بازدید از پیج افزایش پیدا کند؟

افزایش بازدید در اینستاگرام از آن جهت مهم است که باعث دیده شدن و محبوبیت شما می شود. اینستاگرام فضای دیده شدن است و اگر در این پلتفورم بخواهید کار و کسبی راه اندازی کنید باید دیده شوید؛ چون دیده شدن، شما را به هدفتان نزدیک تر می کند.

بیشتر دیده شدن برابر با جذب فالور بیشتر و کسب موفقیت در اینستاگرام است که برای بیشتر افراد بخصوص شما که دارای کار و کسبی در اینستاگرام هستید، اهمیت ویژه ای دارد و آرزوی شماست که از رقبا بهتر باشید.

این را هم بگوییم که افزایش بازدید از پیج شما باعث می شود شما در کنار مشهور شدن، درآمد خوبی نیز کسب کنید؛ بخصوص وقتی دارای صفحه محصولات هستید.

اهمیت افزایش بازدید در اینستاگرام

شاید خیلی از شماها صفحه فروش محصولات یا ارائه خدمات دارید و دوست دارید هر روز بیشتر از دیروز دیده شده و درآمد کسب کنید. از این رو 3 مورد از عواملی که باعث می شوند افزایش بازدید دارای اهمیت باشند را به شما معرفی می کنیم.

 • افزایش فروش محصولات و تبلیغات

  از بهترین قابلیت هایی که اینستاگرام فراهم کرده است فروش محصولات و ارائه خدمات است. اگر می خواهید درآمد و بازدهی پیجتان بیش از پیش باشد، باید میزان بازدید از پیجتان را افزایش دهید، که همین امر علاوه بر افزایش فروش، باعث تبلیغ پیج و محصولات و خدمات شما نیز می شود.

 • برند سازی

  از بهترین راه های موفقیت در بازاریابی در هر نوع بازاری، این است که در بین مردم شناخته شده و رضایت مردم را بدست وریدآآآورید. به طور کلی اگر یک برند شناخته شده باشید، نه تنها می توانید راحت تر به فروش محصولات خود بپردازید؛ بلکه از طریق خود مردم نیز برند شما تبلیغ شده و میزان بازدید از پیج شما هم افزایش پیدا می کند.

 • افزایش ترافیک سایت

یکی از قابلیت های جالب و کاربردی اینستاگرام امکان قرار دادن لینک سایت در بیو و استوری پیج است. افزایش بازدید در اینستاگرام باعث می شود میزان کلیک در لینک سایت هم افزایش پیدا کرده و ترافیک سایت بالا برود که نشانه خوبی برای کسب رتبه خوب نزد گوگل است.

 

ویو اینستاگرام

راهکار هایی برای افزایش بازدید پیج اینستاگرام

راهکار های مختلفی برای افزایش بازدید در اینستاگرام وجود دارد که ما در ادامه چند مورد از ساده ترین روش ها برای افزایش بازدید را به شما معرفی میکنیم.

 • نام کاربری جذاب و قوی بنویسید

  اگر برای بار اول است که می خواهید پیج باز کنید و فعالیتتان را در اینستاگرام به صورت رسمی آغاز کنید، بهتر است یک نام کاربری راحت و در عین حال قوی و متناسب با محتوای پیج، برای پروفایل خودتان انتخاب کنید تا در ذهن ها ماندگار شوید.

 • پروفایل جذاب بسازید

  پروفایل پیج اولین قدمی است که در جذب فالوور و افزایش بازدید می توانید بردارید. هر چقدر پروفایل شما جذاب و خاص باشد همان قدر اشخاص را به سمت پیج شما جذب می کند؛ زیرا اولین قسمتی که فالور قبل از محتوای پیج میبیند، پروفایل است.

 • بیوگرافی جذاب و تاثیرگذار بنویسید

  بیوگرافیکی دومین قدمی است که می تواند نقش مهمی در افزایش بازدید داشته باشد. بیوگرافی خیلی مختصر و ساده، شخصیت و هدف شما را از ایجاد پیج به مخاطب منتقل می کند؛ پس آن را خیلی مختصر و جذاب، متناسب با محتوای پیج بنویسید.

 • محتوای پر مخاطب و جذاب تولید کنید

  نمی توان پیج با پروفایل جذاب داشت ولی از کیفیت محتوای پیج غافل شد. شما تاجایی که می توانید باید محتوای پیج را خیلی عالی و جذاب، متناسب با موضوعتان تولید کنید. تولید محتوای جذاب یکی از اصلی ترین وظایف شما برای جلب توجه و افزایش بازدیددر اینستاگرام است.

 • از هشتگ های مرتبط استفاده کنید

  استفاده از هشتگ در پست هایی که منتشر می کنید می تواند نقش به سزایی در میزان بازدید پیج شما و افزایش فالور داشته باشد. به همین دلیل خیلی مهم است که از هشتگ های متناسب و به جا در پست هایتان استفاده کنید؛ زیرا هشتگ ها پل ارتباطی شما با سایر کاربران در اینستاگرام است و با افزایش بازدید در اینستاگرام ، پست های شما به اکسپلور راه می یابند.

 • تبلیغ کنید

  شما می توانید برای دیده شدن از پیج ها و سایت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند، برای تبلیغات کمک بگیرید تا بیشتر دیده شوید.

 • کپشن طولانی ننویسید

  بیشتر کاربران حوصله خواندن کپشن را ندارند و حتی نیم نگاهی هم به کپشن پست نمی اندازند، برای همین بهتر است به جای نوشتن کپشن طولانی از کپشن های کوتاه و مختصر یا پست های اسلایدی جذاب استفاده کنید تا مخاطب به بازدید از پست و پیج شما ترغیب شود.

 • بهترین زمان را برای منتشر کردن پست انتخاب کنید

  اینکه بدانید در چه زمانی با منتشر کردن محتوا می توانید بیشتر از زمان های دیگر دیده شوید، موضوع خیلی مهمی است. شما می توانید اگر پیج تجاری دارید از قسمت insight رفتار فالورها و زمان هایی که بیشتر در اینستاگرام فعالیت دارند را آنالیز کرده و بهترین زمان را برای انتشار پست پیدا کنید.

 • از استوری برای افزایش بازدید در اینستاگرام استفاده کنید

  یکی از قابلیت های جذابی که در اینستاگرام وجود دارد استوری است. چون استوری خیلی وقت کاربر را نمی گیرد، می تواند بهترین راه برای افزایش بازدید پیج باشد. همانطور که می دانید استوری با محدودیت زمانی 24 ساعت منتشر می شود و هر لحظه می تواند فالورهای شما را برای بازدید از پست های شما ترغیب کند؛ پس کمی وقت بگذارید و خلاقیت به خرج بدهید تا استوری خوبی برای جذب مخاطب، تهیه کنید.

 • از قالب مناسب برای پست هایتان استفاده کنید

  همانطور که می دانید بیشتر کاربران ابتدا با نگاه کردن ترغیب شده و محتوا را دنبال می کنند تا خواندن محتوای آن. پس تا جایی که می توانید در پست هایی که منتشر می کنید خلاقیت به خرج داده و به پیجتان نظم دهید تا کاربر خوشش بیاید؛ بطور کلی افزایش بازدید در اینستاگرام نکات خاصی دارد.

 • از فالور فیک استفاده نکنید

  اگر شما برای جلب اعتماد و افزایش ویو در اینستاگرام بخواهید از فالور فیک استفاده کنید و تصور می کنید که اگر تعداد فالورهای شما زیاد باشد مخاطب به شما اعتماد می کند، باید بگوییم اشتباه می کنید. کاربران این روزها باهوش تر و زیرک تر شده اند و به راحتی می توانند پیج هایی که دارای فالور فیک هستند را شناسایی کنند. همین امر باعث می شود به پیج شما اعتماد نکنند و شما پیشرفت نکنید هیچ، تازه ضرر هم می کنید.

 

 

بهترین روش های افزایش بازدید در اینستاگرام +ورود به اکسپلور

اگر تعداد بازدید از پیج بالا باشد چه اتفاقی می افتد؟

اگر برای اهداف تجاری و رشد کسب و کار در اینستاگرام فعالیت می کنید، باید بتوانید بین رقبای خودتان بدرخشید و دیده شوید و مسلما دیده شدن در بین انبوهی از اطلاعات در رشد کسب و کار شما نتیجه فوق العاده ای به همراه داشته و باعث می شود بین کاربران به عنوان یک برند معتبر شناخته شده و درآمد خوبی از این راه کسب کنید.

اگر تعداد بازدید از پیج اینستاگرام پایین باشد چه اتفاقی می افتد؟       

کاربرانی که وارد پیج شما می شوند جدا از اینکه به محتوای پیج توجه می کنند، تعداد فالورهایتان را هم آنالیز می کنند. اگر تعداد فالوورهای شما خیلی کم باشه کاربران به شما اعتماد نکرده و پیجتان را ترک می کنند؛ اما اگر زیاد هم باشد باز با چالش بزرگی رو به رو هستید.

وقتی که تعداد فالورهای شما زیاد باشد، فقط چند لحظه فرصت دارید کاربران را وادار کنید در پیج شما بمانند. اگر کاربران مطابقتی بین تعداد لایک های پست شما و تعداد فالورهایتان نبینند، مطمئن می شوند که پیج شما دارای فالور فیک است و اعتماد نمی کنند. برای رسیدن به درآمد در این پلتفرم، افزایش بازدید در اینستاگرام از ضروریات می باشد.

دومین موردی که کاربران به آن توجه می کنند، محتوای پیجتان است. اگر با محتوایی که تولید کرده اید نظرشان را جلب کنید، آنها را به ماندن تشویق کرده اید، که خبر خوبی برای شماست.

کلام آخر

در این مطلب نکاتی درمورد افزایش بازدید در اینستاگرام و اهمیتی که این موضوع بر پیشرفت شما دارد صحبت کردیم.

اگر دوست دارید شما هم در فضای اینستاگرام در بین میلیون ها کاربر دیده شوید و بدرخشید، نکات گفته شده در بالا را جدی بگیرید و طبق قوانین اینستاگرام به فعالیت بپردازید.

امتیاز شما در رابطه با این مقاله ؟
[yasr_visitor_votes]
 حدیث شجاع زاده
حدیث شجاع زاده

میلیون‌ها بار تلاش کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان همچنان ادامه داره...
نویسنده، سئوکار و طراح تصاویر تیم تحریریه شویراد

 حدیث شجاع زاده
حدیث شجاع زاده

میلیون‌ها بار تلاش کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان همچنان ادامه داره...
نویسنده، سئوکار و طراح تصاویر تیم تحریریه شویراد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *