ترفندهای افزایش فالوور با منشن اینستاگرام

چگونه منشن استوری اینستاگرام را افزایش دهیم؟

منشن (mention) به معنای اشاره کردن و اطلاع رسانی است؛ منشن کردن یک پیجی در استوری یا پست اینستاگرام به منظور اطلاع دادن به سایر افراد برای دیدن محتوای اینستاگرام است.

منشن ها در اینستاگرام کاربردهای تجاری زیادی دارند، به همین دلیل می خواهیم نحوه افزایش منشن در اینستاگرام را بررسی کنیم. یکی از مؤثرترین راه های جذب فالوور اینستاگرام استفاده از ترفندهای منشن است؛ به شرطی که با استراتژی درستی انجام شود.

گفتیم که کاربرد اصلی منشن در اینستاگرام اطلاع رسانی به دیگران برای دیدن هر پست یا استوری در اینستاگرام است. وقتی زیر یک پست به شخص یا افرادی اشاره می کنیم باعث می شود که آن پست بیشتر دیده شود، لایک و کامنت بیشتری بگیرد و در نهایت فالوورهای صفحه ما افزایش یابد.

حال چگونه می توانیم با افزایش منشن اینستاگرام فالوورهای پیج مان را زیاد کنیم؟ بسیار ساده است، فقط باید ستراتژی مناسبی برای استفاده از این قابلیت داشته باشیم تا بتوانیم فالوورهای پیج مان را افزایش دهیم.

مقاله پیشنهادی: تگ و منشن اینستاگرام چیست؟ تفاوت بین Tag و Mention

تکنیک های افزایش منشن در اینستاگرام

منشن کردن در اینستاگرام شما را به مشتریان زیادی معرفی می کند و به نوعی افزایش آگاهی از برند ایجاد می کند. اما باید سعی کنید به درستی از این قابلیت استفاده کنید؛ در غیر اینصورت ممکن است در مخاطبان تان حس ایجاد مزاحمت بوجود آورید. در ادامه می خواهیم تکنیک های بکارگیری و افزایش منشن اینستاگرام را به شما معرفی کنیم.

راه های افزایش منشن در اینستاگرام

ترفندهای افزایش فالوور با منشن اینستاگراماز فالوورهایتان بخواهید که دوستان خود را منشن کنند.

یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای افزایش منشن پست اینستاگرام این است که مستقیماً از فالوورهای خود بخواهید که دیگران را زیر پست شما منشن کنند.

به عنوان مثال، فرض کنید پستی در مورد طراحی بنر تبلیغاتی ایجاد کرده اید، در کپشن یا آخرین اسلاید و انتهای پست ویدئویی می توانید از فالوورهای خود بخواهید که پیج های مرتبط با تبلیغات را زیر پست منشن کنند. بدین صورت سعی کنید از ترفندهای مختلفی برای تشویق افراد بیشتری برای منشن دیگران در زیر پست خود استفاده کنید.

ترفندهای افزایش فالوور با منشن اینستاگرامبرای افزایش منشن اینستاگرام مسابقه برگزار کنید.

برگزاری مسابقه یکی از بهترین راه ها برای افزایش منشن زیر پست و در نهایت افزایش فالوور صفحه اینستاگرام شماست. بارها دیده اید که پیج های اینستاگرامی با هدف افزایش فالوور مسابقه برگزار می کنند و یکی از شروط اصلی شرکت در مسابقه منشن کردن حداقل سه نفر از دوستان شان در زیر پست مربوط به مسابقه است. این کار علاوه بر افزایش منشن پست، به شما کمک می کند به فالوورهای هدفمند نیز دست بیابید.

منشن کردن چطور باعث افزایش فالوور پیج می شود؟

یکی از راهکارهای بسیار مؤثر برای افزایش منشن در اینستاگرام، منشن افراد استوری است. وقتی در استوری خود به یک پیجی اشاره می کنید، اگر محتوای شما مناسب باعلایق و یا مرتبط با حوزه فعالیت آن پیج باشد و بتوانید با استفاده از کلمات احساسات را تحت تأثیر قرار دهید، مطمئن باشید که بازخورد مثبتی دریافت خواهید کرد.

  تمام نکات آموزشی تبلیغ محصول در اینستاگرام

به عنوان مثال شما پیج فروشگاهای لباس ورزشی دارید و یکی از بلاگرهای مد و فیتنس را در استوری منشن می کنید؛ اگر استوری شما مورد پسند بلاگر مربوطه باشد، با گزینه ادد استوری (Add Story) پست شما را ری استوری (Restory) کرده و از شما تشکر می کند. حال چه اتفاقی میافتد؟ فالوورهای بلاگر هدف که تعدادشان کم نیست، احتمالا از پیج شما بازدید کرده و شما را فالوو می کنند.

این یک استراتژی عالی برای افزایش فالوورهای پیج تان است که باید به درستی و اصولی انجام شود؛ بعبارتی محتوای استوری شما باید بسیار جذاب، دلنشین و خلاقانه باشد تا فردی را که منشن کرده اید، ترغیب به ری استوری کند.

نکته مهم

اولین نکته مهم در بکارگیری این استراتژی، انتخاب پیج هدف جهت منشن کردن می باشد؛ توجه کنید حوزه فعالیت پیج مورد نظر با فعالیت شما مرتبط باشد تا در نهایت مخاطب هدف را برای پیج شما جذب کند.


نکته مهم بعدی نحوه منشن کردن پیج هدف است؛ منشن کردن بایستی به گونه ای خلاقانه انجام شود. یعنی بایستی سعی کنید با استفاده از نوشتن یک متن جذاب به پیجی که قرار است منشن کنید، اعتبار بدهید تا آن پیج در ازای تشکر از شما، استوری شما را ادد استوری کند. لازم به ذکر است می توانید از این روش هم در استوری ها و هم در پست ها استفاده کنید.

ترفندهای افزایش فالوور با منشن اینستاگرام
ترفندهای افزایش فالوور با منشن اینستاگرام

جمع بندی

منشن افراد در پست های اینستاگرام یکی از بهترین راه ها برای افزایش فالوورهای پیج اینستاگرامی تان است.

اگر بتوانید خلاقانه و اصولی از قابلیت منشن در اشتراک گذاری پست ها استفاده کنید. در این صورت خواهید دید که با افزایش منشن در اینستاگرام، فالوورهای پیج شما روز به روز افزایش می یابد. در این مقاله سعی کردم همه آنچه را که باید در مورد افزایش منشن اینستاگرام بدانید، به شما گفتم.

  قابلیت تگ خرید محصول در اینستاگرام چیست؟

شما می توانید در تبلیغات اینستاگرامی با ایده های خلاقانه رقبایتان را در محتوای تبلیغاتی منشن کنید و مخاطبان آن ها را جذب کنید. اما یادتان باشد حتما باید یک محتوای خلاقانه برای انتشار در پیج تان داشته باشید.
کارشناسان ما در شویراد می توانند شما را در طراحی بنر تبلیغاتی و سناریو محتوا کمک کنند؛ کافی با راه های ارتباطی درج شده در سایت با ما تماس بگیرید.

 حدیث شجاع زاده
حدیث شجاع زاده

میلیون‌ها بار تلاش کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان همچنان ادامه داره...
نویسنده، سئوکار و طراح تصاویر تیم تحریریه شویراد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *