نحوه افزایش لایک و ویو در اینستاگرام + 6 تکنیک

این روزها بسیاری از کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ در تلاش هستند تا راهی برای افزایش لایک و ویو در اینستاگرام خود بیابند، زیرا وقتی تصویر برند کسب‌وکارها در اینستاگرام قوی باشد، علاوه بر تعداد مشتریان خود، شهرت زیادی خواهند داشت. سود بیشتر احتمالاً قبلاً اصطلاحات اینستاگرامی زیادی شنیده اید، اما یکی از رایج ترین اصطلاحات در این شبکه اجتماعی views و Like است؛ ویو در زبان فارسی به معنی بازدید و لایک به معنای پسندیدن است. در اینستاگرام به تعداد دفعاتی که صفحه شما توسط افراد مختلف دیده می شود، view یا بازدید می گویند.

راه‌های مختلفی برای افزایش لایک در اینستاگرام وجود دارد، اما اکثر آن‌ها بازدهی فوری ندارند و در نهایت باعث لایک بیشتر برای پست‌های شما می‌شوند. در ادامه این مقاله قصد داریم 6 روش موثر برای افزایش لایک و ویو در اینستاگرام را آموزش دهیم. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از روش های ذکر شده، می توانید با کارشناسان شویراد تماس گرفته و از آنها راهنمایی دقیق تری بخواهید.

مقاله مرتبط تکنیک های افزایش بازدید در اینستاگرام و راه یافتن به اکسپلور را مطالعه کنید.

بهترین راه برای افزایش لایک و ویو در اینستاگرام

همانطور که احتمالا می دانید، بر اساس تغییرات الگوریتم های اینستاگرام، اکنون پست ها بر اساس علاقه کاربران اینستاگرام نمایش داده می شوند. در واقع برخی از فالوورهای شما ممکن است برخی از پست های شما را نبینند، بنابراین شما می توانید نه تنها به تعداد زیاد فالوورهای خود توجه کنید، بلکه به دنبال راه هایی برای افزایش بازدید از صفحه خود باشید. اما آیا راهی برای افزایش بازدید اینستاگرام وجود دارد؟ در ادامه به معرفی چند روش برای افزایش بازدید می پردازیم. در اینجا چند راه برای کمک به افزایش لایک و ویو در اینستاگرام شما وجود دارد:

 

تکنیک های افزایش لایک و ویو در اینستاگرام

 

نحوه افزایش لایک و ویو در اینستاگرام + 6 تکنیکزمان مناسب را برای ارسال پیام انتخاب کنید.

شما باید بر اساس اصول بازاریابی اینستاگرام و رفتار فالوورهای خود زمان مناسبی را برای ارسال پست های خود انتخاب کنید. به عنوان مثال، اگر بسیاری از دنبال کنندگان شما نوجوانان یا دانشجویان هستند، بهترین زمان برای ارسال پست در صفحه شما ساعاتی پس از تعطیلی مدرسه است. اما اگر فالوورهای شما متشکل از افراد مختلف به خصوص بزرگسالان هستند، زمان خوبی برای پست گذاشتن بعد از ساعت کاری یا اواخر شب خواهد بود. زمان ارسال پست برای افزایش تعداد بازدید در اینستاگرام بسیار مهم است. به همین دلیل با تحلیل رفتار فالوورهای خود زمان و روز مناسب را برای انتشار نشریات انتخاب کنید.

بر اساس نتایج تحقیقات انجام شده در این زمینه، 7 صبح تا 9 صبح زمان خوبی برای ارسال پست های اینستاگرام است. زیرا بسیاری از افراد عادت دارند وقتی از خواب بیدار می شوند گوشی خود را چک کنند. علاوه بر این، ساعات بین پنج تا هفت بعد از ظهر به دلیل تعطیلی ادارات و مدارس ممکن است بهترین زمان برای ارسال پیام باشد. زیرا بسیاری از مردم در خانه هستند و مشغول استراحت هستند. همچنین اگر صفحه اینستاگرام شما تجاری است، با استفاده از insight که یکی از امکاناتی است که اینستاگرام برای صفحات تجاری ارائه می دهد، می توانید زمان و روزهای صفحه خود را شناسایی کرده و بر اساس آن پست های خود را منتشر کنید.

 

نحوه افزایش لایک و ویو در اینستاگرام + 6 تکنیکافزایش لایک و ویو در اینستاگرام با استفاده از هشتگ گذاری

هشتگ ها برچسب هایی هستند که می توانید از آنها برای دسته بندی پست های خود استفاده کنید. هنگامی که یک هشتگ توسط کاربران اینستاگرام جستجو می شود، آنها می توانند تمام پست هایی که از آن هشتگ استفاده می کنند را ببینند، به همین دلیل است که توصیه می کنیم همیشه هشتگ های مرتبط با موضوع پست هایی را که ارسال می کنید پیدا کنید تا بتوانید موارد بیشتری را مشاهده کنید.

از صفحه خود استفاده کنید نکته دیگری که باید در مورد استفاده از هشتگ ها بدانید این است که اینستاگرام پست هایی را که از هشتگ های غیر مرتبط با موضوع پست استفاده می کنند از دسته هشتگ حذف می کند. در واقع اینستاگرام سعی می کند تجربه جستجوی هشتگ بهتری را برای کاربران اینستاگرام ایجاد کند.

نحوه افزایش لایک و ویو در اینستاگرام + 6 تکنیکبرای افزایش بازدید در اینستاگرام، محتوای ویدیویی ارسال کنید.

ویدئوها در اینستاگرام موثرتر هستند. اگر صفحه اینستاگرام دارید، احتمالاً متوجه شده اید که ویدیوها بازدید و نظرات بیشتری دارند. البته تعداد لایک های ارسال شده در اینستاگرام معمولا بیشتر از ویدیو است، اما فالوورهای شما باید حداقل یک دقیقه وقت بگذارند تا یک ویدیوی کوتاه را ببینند که می تواند نشانه مهمی از اهمیت ویدیو باشد. به این دلیل که وقتی فالوورهای شما روی پست‌های شما کامنت می‌گذارند، اینستاگرام می‌بیند که پست ویدیویی ارسال شده در صفحه شما افراد زیادی را به خود جذب کرده است که احتمال نمایش آن در اکسپلورر اینستاگرام را افزایش می‌دهد.

نحوه افزایش لایک و ویو در اینستاگرام + 6 تکنیکاستوری اینستاگرام بهترین کار برای افزایش بازدید است.

برخی از صفحات اینستاگرام توجه زیادی به ارسال استوری ندارند، در حالی که استوری ها دارای ویژگی های زیادی هستند. به عنوان مثال، می توانید از هشتگ ها در استوری ها استفاده کنید یا به یک وب سایت پیوند دهید. استوری ها به شما کمک می کنند تا با فالوورهای خود ارتباط صمیمانه تری برقرار کنید زیرا می توانید هر چیزی را در استوری ها با فالوورهای خود به اشتراک بگذارید، اما استوری ها به طور خودکار پس از بیست و چهار ساعت حذف می شوند مگر اینکه آنها را در صفحه خود برجسته کنید. با برجسته کردن استوری ها، فالوورهای شما می توانند در هر زمان به استوری های شما دسترسی داشته باشند.

نحوه افزایش لایک و ویو در اینستاگرام + 6 تکنیکلینک صفحه اینستاگرام را در شبکه های اجتماعی دیگر قرار دهید.

برخی افراد ممکن است در شبکه های اجتماعی دیگر مانند توییتر، فیس بوک و غیره فالوورهای زیادی داشته باشند. اگر شما هم جزو این افراد هستید، می توانید با گذاشتن لینک صفحه اینستاگرام خود در سایر شبکه های اجتماعی، فالوورهای خود را به صفحه خود هدایت کنید. این کار باعث می شود افراد علاقه مند به فعالیت های شما راحت تر صفحه شما را در اینستاگرام پیدا کنند. اما اگر به تازگی فعالیت در شبکه های اجتماعی مختلف را شروع کرده اید، ممکن است در جذب فالوور کمک چندانی به شما نکند.

نحوه افزایش لایک و ویو در اینستاگرام + 6 تکنیکبا افزایش نرخ تعامل، لایک و بازدید اینستاگرام  را افزایش دهید.

کاربران اینستاگرام معمولا از صفحاتی که به نظرات یا دستورالعمل های آنها پاسخ نمی دهند ناراضی هستند، بنابراین برای جلوگیری از نارضایتی فالوورها، بهتر است تا حد امکان به آنها پاسخ دهید و توجه داشته باشید که تعامل بیشتر با مخاطبان می تواند دید اینستاگرام شما را افزایش دهد.

راهنما نکته دیگری که باید در مورد تعامل با فالوورهای خود بدانید این است که ایده خوبی است که در برخی از زیرنویس‌های پست‌هایی که پست می‌کنید، درباره موضوعی از فالوورها سؤال بپرسید. پست هایی که سوال می پرسند معمولا نظرات بیشتری دریافت می کنند. در کنار پرسیدن سوال، برگزاری مسابقات یا کمپین های تبلیغاتی در اینستاگرام نیز می تواند به شما در ارتباط بیشتر با فالوورهایتان کمک کند.

آخرین حرف

این روزها اپلیکیشن هایی مانند اینستاگرام به منبع درآمد بسیاری از افراد تبدیل شده اند. اما کسب درآمد با اینستاگرام به همین سادگی نیست و برای اینکه یک صفحه اینستاگرام درآمدزایی کند، باید تعداد فالوورها و لایک های پست های خود را افزایش دهید. به طور کلی، هر چه تعداد لایک‌های شما در پست‌های اینستاگرام بیشتر باشد، محبوب‌تر می‌شوید و هر چه محبوب‌تر شوید، احتمال جذب تبلیغات و کسب درآمد بیشتر می‌شود.

تعداد بازدید و لایک در اینستاگرام یکی از مهمترین آنهاست، محتوای جذاب در پیج تان سبب افزایش لایک و ویو در اینستاگرام می گردد. راه های مختلفی برای این کار وجود دارد که با استفاده صحیح از هر کدام می توانید در این شبکه اجتماعی محبوب موفق شوید.

 حدیث شجاع زاده
حدیث شجاع زاده

میلیون‌ها بار تلاش کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان همچنان ادامه داره...
نویسنده، سئوکار و طراح تصاویر تیم تحریریه شویراد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *