;

چگونه در اینستاگرام آواتار بسازیم؟

اینستاگرام هر چند وقت یکبار از قابلیت جدیدی رونمایی می کند و به سرعت در حال پیشرفت است. احتمالاً دیده‌اید که دوستانتان در دایرکت و استوری اینستاگرام از استیکرهایی که بسیار شبیه خودشان هستند، استفاده می کنند. این استیکرها که چهره هایی شبیه به دوستان تان دارند و مانند آن ها لباس می پوشند، در واقع کاراکتر اینستاگرامی آن ها می باشند. به زبانی ساده این نوع استیکرها یا همان شکلک ها را آواتار اینستاگرام می نامند.

آواتار اینستاگرام یکی از قابلیت های جدیدی و بسیار جذابی است که به تازگی به این اپلیکیشن اضافه شده است. با این قابلیت جدید می توانید استیکرهای خاص خود را طراحی کرده و از آن ها در استوری و دایرکت استفاده کنید.

اگر کنجکاو هستید که با این قابلیت و نحوه ساخت آواتار در اینستاگرام آشنا شوید، پیشنهاد می کنم این مقاله را تا انتها مطالعه کنید. ساخت این نوع استیکرها اصلا کار سختی نیست و بعد از مطالعه این مقاله به راحتی قادر خواهید بود استیکردلخواه خود را بسازید.

مقاله پیشنهادی: معرفی قابلیت های جدید اینستاگرام ۲۰۲۲

چگونه در اینستاگرام آواتار بسازیم؟ آواتار اینستاگرام چیست؟

 ساخت آواتار در اینستاگرام جزو جدیدترین قابلیت‌های اینستاگرام است و به کاربران اجازه می‌دهد یک شخصیت مجازی برای خود بسازند و در کنار ایموجی‌های معمولی، از آن‌ها هم استفاده کنند. در حقیقت آواتار در اینستاگرام قابلیتی برای ساختن کاراکتر مجازی و غیر واقعی کاربر جهت برقراری یک تعامل صمیمی و دوستانه با فالوورهایش می باشد. با این قابلیت شما می‌توانید برای خود جزئیات اعضای صورت، رنگ پوست، مدل و رنگ مو، لباس و … انتخاب کنید.

آواتار اینستاگرام قابلیتی برای طراحی شخصیت مجازی و غیر واقعی تصاویر کاربران اینستاگرامی است.

با استفاده از این استیکرها در مقایسه با سایر ایموجی ها، بهتر می توانید احساسات خود را در چت به دوستان خود انتقال دهید. ساخت آواتار کاملاً به سلیقه شخص شما بستگی دارد و دست تان در انتخاب آپشن های مختلف برای آواتارها کاملاً باز است. با استفاده از گزینه‌هایی که دراختیار دارید می‌توانید آواتاری جذاب و مناسب کاراکتر خود را بسازید.

چگونه در اینستاگرام آواتار بسازیم؟ آموزش ساخت آواتار در اینستاگرام

اگر از آن دسته افرادی هستید که با نحوه ساخت آواتار اینستاگرام آشنایی کامل ندارید. لازم است بدانید که این کار اصلا سخت نیست و با صرف کمی زمان می توانید به راحتی یک آواتار زیبا برای خود بسازید. برای این کار کافیست مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

چگونه در اینستاگرام آواتار بسازیم؟ ابتدا اپلیکیشن اینستاگرام را باز کنید.

چگونه در اینستاگرام آواتار بسازیم؟ سپس به صفحه پروفایل خود بروید.

چگونه در اینستاگرام آواتار بسازیم؟ در بالای صفحه پروفایل، گزینه سه خط را انتخاب کنید تا منوی پروفایل تان باز شود.

چگونه در اینستاگرام آواتار بسازیم؟ در منو یا همان داشبورد باز شده گزینه تنظیمات (Settings) را انتخاب کنید.

چگونه در اینستاگرام آواتار بسازیم؟ اکنون وارد صفحه جدیدی می شوید، بر روی گزینه Account

چگونه در اینستاگرام آواتار بسازیم؟ در این قسمت گزینه آواتار را پیدا کنید؛ با کلیک بر روی آن وارد صفحه جدیدی می شوید.

چگونه در اینستاگرام آواتار بسازیم؟ اگر برای اولین بار اقدام به ساخت آواتار کردید، در این بخش توضیحاتی برای افرادی که برای اولین بار وارد آن شده‌اند، نمایش داده می‌شود.  پس از خواندن توضیحات، بر روی گزینه (Get Started) کلیک کنید.

چگونه در اینستاگرام آواتار بسازیم؟ در این مرحله ساخت آواتار شروع می شود و آیکون‌هایی برای انتخاب رنگ پوست را مشاهده می کنید.

چگونه در اینستاگرام آواتار بسازیم؟ رنگ پوست آواتار را با توجه به سلیقه شخصی خود انتخاب کنید.

چگونه در اینستاگرام آواتار بسازیم؟ پس از انتخاب رنگ مورد نظر، بر روی گزینه (Next) کلیک کنید تا به مرحله بعدی بروید.

آواتار اینستاگرام

چگونه در اینستاگرام آواتار بسازیم؟ در صفحه جدید نیز گزینه های مختلفی برای ساخت آواتار در  اینستاگرام و انتخاب جزئیات مختلف برای آن وجود دارد.

چگونه در اینستاگرام آواتار بسازیم؟ با استفاده از آنها می توانید آیتم های مختلفی مانند مدل و رنگ مو، جزئیات صورت، رنگ چشم، مدل چشم و ابرو، فرم لب و بینی، عینک و رنگ و بسیاری موارد دیگر را ایجاد کنید.

چگونه در اینستاگرام آواتار بسازیم؟ هنگامی که تمام جزئیات مورد نظر خود را به آواتار اینستاگرام خود اضافه کردید، گزینه (Done) را در بالای صفحه لمس کنید.

چگونه در اینستاگرام آواتار بسازیم؟ اکنون وارد صفحه جدیدی می شوید؛ با انتخاب گزینه (Save Changed) آواتار شما ساخته یا آپدیت می شود.

چگونه در اینستاگرام آواتار بسازیم؟ در آخر با کلیک بر روی گزینه (Next) کار شما به پایان می رسد و می توانید از آواتارتان استفاده کنید.

چگونه در اینستاگرام آواتار بسازیم؟ نحوه ویرایش آواتار ساخته شده در اینستاگرام

اگر قبلاً آواتار خود را در اینستاگرام طراحی کرده اید و اکنون برایتان جذابیتی ندارد یا بنابه تغییرات جدید ایجاد شده در ظاهرتان می خواهید آوارتان را تغییر دهید، مراحل زیر را دنبال کنید:

چگونه در اینستاگرام آواتار بسازیم؟ اپلیکیشن اینستاگرام را بر روی گوشی باز کنید.

چگونه در اینستاگرام آواتار بسازیم؟ وارد پروفایل خود شوید و بر روی گزینه سه خط کلیک کیند تا منوی تنظیمات برای شما باز شود.

چگونه در اینستاگرام آواتار بسازیم؟ گزینه اکانت را پیدا کنید؛ با انتخاب گزینه اکانت منوی جدید برایتان ظاهر می شود.

چگونه در اینستاگرام آواتار بسازیم؟ از بین گزینه های موجو، بر روی گزینه آواتار کلیک کنید.

چگونه در اینستاگرام آواتار بسازیم؟ با ورود به این بخش آواتاری را که قبلا ساخته اید برایتان نمایش داده می شود.

چگونه در اینستاگرام آواتار بسازیم؟ آواتار قبلی خود را برای ایجاد تغییرات مورد نظرتان انتخاب کنید.

چگونه در اینستاگرام آواتار بسازیم؟ اکنون می توانید تمام تغییراتی را که دوست دارید بر روی آواتار اعمال کنید.

چگونه در اینستاگرام آواتار بسازیم؟ درآخر بر روی گزینه save کلیک کنید تا تمامی تغییرات بر روی آوارتا اعمال شود.

چگونه در اینستاگرام آواتار بسازیم؟ اکنون یک آواتار جدید دارید و می توانید از آن استفاده کنید.

هر فردی به راحتی و با کمی خلاقیت می تواند چندین آواتار مناسب با کاراکتر خود بسازد و در مواقع لزوم از آن ها در استوری و دایرکت استفاده کند.

 

چگونه در اینستاگرام آواتار بسازیم؟ چرا آواتار اینستاگرام برای برخی فعال نیست؟

 قابلیت آواتار در اینستاگرام برای برخی از اکانت ها فعال نیست؛ این مسئله می‌تواند دو دلیل عمده داشته باشد:

چگونه در اینستاگرام آواتار بسازیم؟ استفاده از نسخه قدیمی اینستاگرام

آپدیت نبودن اپلیکیشن اینستاگرام یکی از دلایل عمده نبودن این قابلیت است. برای استفاده از آواتار اینستاگرام، باید حتماً از آخرین نسخه این اپلیکیشن استفاده کنید. پس ابتدا از گوگل‌ پلی و یا اپ استور یا هر استور دیگری که از آن استفاده می‌کنید، اپلیکیشن اینستاگرام تان را به روز رسانی کنید.

چگونه در اینستاگرام آواتار بسازیم؟ فعال نبودن آواتار برای  برخی اکانت ها 

 پس از نصب آخرین نسخه اینستاگرام به قسمت تنظیمات بروید؛ اگر هنوز هم گزینه آواتار برای شما فعال نبود، احتمالاً به دلیل این که آواتار قابلیت جدیدی است اینستاگرام هنوز آن را برای اکانت شما فعال نکرده است. در این شرایط فقط باید صبر کنید تا در آپدیت های بعدی اینستاگرام این قابلیت برای اکانت شما هم فعال شود.

حرف آخر 

اینستاگرام به تدریج به قابلیت های جذاب خود اضافه می کند؛ آواتار در اینستاگرام نیز یکی از این امکانات است که به تازگی توسط این اپلیکیشن ارائه شده است. در این مطلب به معرفی کامل قابلیت آواتار پرداختیم و نحوه ساخت آواتار و کاربردهای آن را توضیح دادیم. امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد؛ اگر در این مورد سوالی دارید یا ایده جالبی در این زمینه دارید، آن را با ما و همراهان شویراد در میان بگذارید!

و در آخر می خواهم این نکته را به شما یاد آوری کنم که تمامی قابلیت های اینستاگرام در راستای پیشبرد اهداف تجاری ارائه می شود؛ پس سعی کنید از هر فرصتی که این پلتفرم ایجاد می کند برای رشد پیج تان استفاده کنید. می دانید که استیکرهای اینستاگرام بهترین گزینه برای به چالش کشاندن فالوورهایتان می باشد؛ با استفاده از آواتار اینستاگرام نیز می توانید تعامل تان را با فالوورهایتان افزایش دهید.

امتیاز شما در رابطه با این مقاله ؟
[yasr_visitor_votes]
 حدیث شجاع زاده
حدیث شجاع زاده

میلیون‌ها بار تلاش کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان همچنان ادامه داره...
نویسنده، سئوکار و طراح تصاویر تیم تحریریه شویراد

 حدیث شجاع زاده
حدیث شجاع زاده

میلیون‌ها بار تلاش کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان همچنان ادامه داره...
نویسنده، سئوکار و طراح تصاویر تیم تحریریه شویراد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *