;

چگونه در اینستاگرام هشتگ طنز و سرگرمی بسازیم؟

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی قدرتمند است که به راحتی می توان تصاویر و ویدئوهایی با مضامین مختلف را در این پلتفرم با سایرین به اشتراک گذاشت. اما صرفاً انتشار پست در اینستاگرام به پیشرفت پیج ما کمک نمی کند؛ محتوای ما بایستی توسط کاربران اینستاگرام دیده شود و از آن ها تعامل دریافت کند. شما با ساخت هشتگ های طنز در اینستاگرام و کاربرد آن ها در هشتگ گذاری عمومی می توانید پست خود را به سمت اکسپلور هدایت کرده و بدین طریق در معرض دید افراد زیادی قرار دهید.

البته توجه داشته باشید نباید در استفاده از این هشتگ ها زیاده روی کنید و از طرف دیگر هشتگ های شما باید مرتبط باشند؛ از این رو سعی کنید برای محتواهای طنز و سرگرمی از هشتگ گذاری طنز استفاده کنید.

یکی از دلایل اسکرول کاربران در اینستاگرام گذراندن وقت است؛ به همین دلیل محتوای طنز می تواند آن ها را سرگرم کنند. در ادامه می خواهیم نحوه جستجو و همچنین ساخت هشتگ های طنز در اینستاگرام را به شما آموزش دهیم.

مقاله پیشنهادی: معرفی هشتگ های پر بازدید اینستاگرام در سال ۲۰۲۲

چگونه در اینستاگرام هشتگ طنز و سرگرمی بسازیم؟ تکنیک ساخت هشتگ های طنز در اینستاگرام

هشتگ وظیفه ی جستجوی سریع در هر برنامه ای را ایفا میکند و همین امر آن را بسیار محبوب کرده است، به طوری که در هر استوری یا پستی شاهد حضور این علامت پر کاربرد هستیم.

یکی از کاربردهای هشتگ در کنار واژه های طنز آمیز است. برای گذران وقت، رفع ناخوشی ها و بسیاری موارد دیگر از یک طرف و جذب فالوور، دریافت لایک و کسب درآمد از سوی دیگر، بسیاری از افراد یا از هشتگ های طنز استفاده میکنند و یا آن را در اینستاگرام جست و جو میکنند.

در ادامه هم به روش ساخت هشتگ و هم به روش جستجوی آن اشاره خواهیم کرد. با ما همراه باشید. لازم است قبل از بیان ادامه ی مطلب متذکر شویم که شویراد از برجسته ترین سایتها در زمینه ی فعالیتهای مختلف اینستاگرام است و نمونه فعالیتهای درخشان این سایت قدرتمند را میتوانید در فضای مجازی و پلتفورم اینستاگرام مشاهده کنید.

چگونه در اینستاگرام هشتگ طنز و سرگرمی بسازیم؟جستجوی هشتگ های طنز در اینستاگرام

پس از ورود به اینستاگرام، به قسمت ذره بین یا جستجو بروید و در کنار علامت هشتگ # واژه های مربوط به طنز و مشتقات آن را جستجو کنید. مانند #طنز #کلیپ-طنز #خنده

پس از باز شدن موارد مختلف و پربازدید، میتوان تک تک آنها را باز کنید و در صورت عمومی بودن پیج، از قسمتهای مختلف آن دیدن کنید، حتی میتوانید در صورت رضایت از موارد تصویری طنز آلودش، پیج را فالوو کنید و از پستهای آینده اش نیز لذت ببرید.

شویراد با توجه به مشاوره های اصولی، که در رفع مشکلات مربوط به مدیریت اینستاگرام از خود نشان داده است، گزینه ی بسیار مناسبی جهت دریافت راهنمایی های مربوط به این پلتفورم  پرکاربرد و کسب موفقیت در آن است.

چگونه در اینستاگرام هشتگ طنز و سرگرمی بسازیم؟ ایجاد هشتگ های طنز در اینستاگرام

اگر در تولید محتوا با موضوعات طنز و سرگرمی فعال هستید و تمایل دارید با هشتگ گذاری به راحتی برای مخاطبانتان قابل یافتن باشید و ضریب بازدید کنندگان و احتمالا لایک خود را بالا ببرید، اما نمیدانید چگونه، ما به شما آموزش کامل خواهیم داد. فقط کافیست راه هایی که در ادامه بیان میکنیم را به ترتیب دنبال کنید.

وارد نرم افزار اینستاگرامتان شوید و با لمس قسمت + در میانه ی پایین صفحه، محتوای تصویری طنز خود را انتخاب کنید. این محتوا میتواند عکس، فیلم کوتاه زیر یک دقیقه یا یک کلیپ چند قسمتی باشد. فرقی نمیکند کلیپ تهیه شده توسط خودتان یا دیگران باشد فقط مهم است که اگر کپی میکنید حتما مطمئن باشید که کپی غیر مجاز نمیکنید.

عکس یا فیلم انتخابی را به صورت دلخواه ویرایش یا فیلتر کنید.

در قسمت کپشن اگر میخواهید محتوای متنی اضافه کنید و هشتگ های طنز معروف و پر بازدید ( در قسمت انتهای مقاله به آن اشاره خواهید کرد) را نیز در همین قسمت بیافزایید.

به یاد داشته باشید که هشتگ انتخابی میتواند از هشتگهای طنز معروف و پر بازدید استفاده کنید و هم هشتگی مخصوص به خود بسازید و به کمک شویراد و به کار گیری مناسب، ان را به هشتگ های معروف تبدیل کنید.

اگر ترجیح میدهید بیشتر از یک هشتگ اضافه کنید فقط کافیست بین آنها یک فاصله بگذارید. مانند #دابسمش #کمدی (شما میتوانید بر اساس قوانین اینستاگرام تا سی هشتگ داشته باشید اما این دلیل برای نوشتن این حجم از هشتگ لازم نیست. بر اساس تجربه و تحقیقات متخصصان این فضای مجازی، وارد کردن سه تا ده هشتگ منطقی تر و کاربردی تر است )

اگر عبارت کلیدی و طنز شما شامل دو بخش یا کلمه باشد فقط کافیست پس از هشتگ، کلماتتان را بدون قرار دادن فاصله، به وسیله ی آندرلاین ( _ ) از یکدیگر جدا کنید. مانند #طنز_کمدی_خنده

ممکن است با این توضیحات هنوز هم مواردی مانند ساخت هشتگ، چگونگی یافتن هشتگ های مرتبط، چگونگی به کار بردن اصولی هشتگ و در کل راه های مدیریت هشتگ در اینستاگرام برای شما در هاله ای از ابهام قرار داشته باشد و به افرادی نیاز پیدا کنید که در راحت ترین حالت ممکن پاسخگوی ابهامات شما باشند، در این شرایط حتما وارد سایت شویراد شوید و از مشاوران حرفه ای و متخصص آن، راهنمایی بگیرید.

نکات مهم ساخت هشتگ های طنز در اینستاگرام

چگونه در اینستاگرام هشتگ طنز و سرگرمی بسازیم؟ محتوای هشتگ های طنز در اینستاگرام

هر وقت حرف از طنز میشود قطعا یاد اقداماتی می افتیم که سبب ایجاد خنده و شادی در افراد میکند.قطعا هستند افرادی که به اینستاگرام می آیند تا فقط به تماشای این کلیپها و عکسهای خنده دار بپردازند اما همیشه تولید محتوای طنز برای ایجاد سرگرمی مخاطب نیست، گاهی برای تبلیغ یک محصول یا برند، از فعالیتهای طنز استفاده میکنند و اثبات شده است که این روش، علاوه بر جذب مخاطب، سبب ماندگاری آن در اذهان نیز میگردد.

در اینستاگرام که شامل طیف وسیعی از افراد است، تولید محتوای طنز آلود، سبب وسعت بخشیدن به مخاطبان و درآمد شما خواهد شد. کافیست برای عمومی کردن محتواهای تولیدی خود، آن ها را با هشتگ گذاری های موثر در اختیار دیگران قرار دهید و از بازخورد موثر آن کمال لذت را ببرید.

چگونه در اینستاگرام هشتگ طنز و سرگرمی بسازیم؟ نکات مهم در مورد محتوای هشتگ های طنز در اینستاگرام

هشتگ طنزی تولید کنید که توهین در آن جایی نداشته باشد. چرا که قطعا مورد تنفر قشر وسیعی از افراد قرار خواهد گرفت. به عنوان مثال توهین به اقوام مختلف، توهین به اعتقادات و مذهب، توهین به سیاست و غیره.

هشتگ هایی به لحن یا زبان انگلیسی نیز در پست یا استوری های خود قرار دهید. عده ای هستند که طبق عادت یا طبق زبان رسمیشان، هنوز هم به زبان انگلیسی یا لحن انگلیسی تایپ میکنند. مثلا tanz# #funny

لازم نیست جهت جذب فالوور برای پیج طنز آمیزتان، هزینه صرف کنید، فقط کافیست از هشتگ های طنز مناسب، در موقعیتهای مناسب استفاده کنید. همین نکته ی کوچک درصد مهمی در پیشبرد اهدافتان دارد.

در قسمت استوری اینستاگرام، بهتر و بیشتر دیده میشوید، چرا که در قسمت بالای فیلد قرار گرفتن، سبب تحریک مخاطب به دیدن است، کافیست هشتگ های طنز خودتان را در این قسمت پر رنگتر نمایش دهید.

اگر خودتان تولید کنندگان محتوای هشتگ های طنز هستید، به خاطر بسپارید که علاوه بر انتخاب موضوع درست، حد و حدود را نیز رعایت فرمایید تا مخاطبانتان از موارد تولیدیتان سوء برداشت نکنند.

کاربرد هشتگ های طنز در اینستاگرام

سعی کنید به جای هشتگ های کلی از هشتگ های جزئی استفاده کنید.

اگر میخواهید هشتگ های طنز موثرتر داشته باشید، سعی کنید به جای هشتگ های کلی از هشتگ های جزئی استفاده کنید. بدین معنی که افرادی که به دنبال عکس یا فیلم خنده دار هستند معمولا به جای هشتگ کلی طنز، هشتگ کلیپ طنز یا هشتگ فیلم خنده دار سرچ میکنند.

در قسمت جست و جوی اینستاگرام، اگر هشتگی را می یابید، در بین کلمات پس از هشتگ، فاصله یا space قرار ندهید، به جای آن از _ استفاده کنید.

از هشتگ های طنزی که جنبه ی همگانی دارند استفاده کنید، چرا که هشتگ های ترند شده توسط برخی اشخاص، شخصی محسوب میگردد و استفاده از آنها را هشتگ ربایی میگویند و مسلما وجهه ی خوبی برای پیج شما نخواهد داشت. به عنوان مثال هشتگ حسن ریوندی متعلق به شخص ایشان است و افرادی که از آن بهره میبرند، عملی غیر اخلاقی انجام داده اند.

حالا که از تمام نکات مربوط به هشتگ طنز آگاه شدید، قطعا به دنبال یک سایت راهنما نیز هستید، نیاز نیست کل سایتها را برای یافتن سایت معتبر جست و جو کنید، کافی است فقط به سایت شویراد بروید و با راحت ترین روشهای پیشنهادی این مجموعه به بالاترین مراتب اینستاگرام دست یابید.

حرف آخر

در اینستاگرام هر کسی با هدفی در حال انتشار محتوا با مضامین گوناگون است، امروزه به دلایل مختلف، افراد مراجعه کننده به اینستاگرام ترجیح میدهند اندکی وقت خود را با مشاهده ی مطالب خنده دار و طنز آمیز سپری کنند.

به همین دلیل تولید کنندگان محتوا حتی برای تبلیغات کسب و کارها نیز سعی میکنند از کلیپ و عکسهای شاد و طنز استفاده کنند. پس برای نشان دادن پیجشان و جذب مخاطبان از هشتگ های طنز برای اینستاگرام بهره میبرند و این گونه است که به راحتی به  موفقیت دست می یابند. نقش سازنده ی شویراد را در پیشبرد اهدافتان فراموش نکنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ایده تولید محتوا و تبلیغات برای پیج اینستاگرام تان اکانت شویراد را در اینستاگرام دنبال کنید.

امتیاز شما در رابطه با این مقاله ؟
[yasr_visitor_votes]
 حدیث شجاع زاده
حدیث شجاع زاده

میلیون‌ها بار تلاش کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان همچنان ادامه داره...
نویسنده، سئوکار و طراح تصاویر تیم تحریریه شویراد

 حدیث شجاع زاده
حدیث شجاع زاده

میلیون‌ها بار تلاش کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان همچنان ادامه داره...
نویسنده، سئوکار و طراح تصاویر تیم تحریریه شویراد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *