معرفی هشتگ های پر بازدید اینستاگرام در سال 2021

هشتگ های ترند
زمان مطالعه: 9 دقیقه

هرگز نباید اهمیت هشتگ های پر بازدید اینستاگرام را دست کم بگیرید! هشتگ ها نقش حیاتی در رشد حساب کاربری کسب و کارتان دارند و به افزایش فالوورهای شما کمک می کند. آیا شما نیز دارای پیج کاری در اینستاگرام هستید اما نمی دانید چطور خودتان را به دیگران معرفی کنید؟ آیا تبلیغات رایگان اینستاگرام را می شناسید؟ شاید هم می شناسید اما با چشم تبلیغ به آن ها نگاه نکرده اید!

در این مطلب قصد داریم یک فهرست از این هشتگ های پر بازدید اینستاگرام و طرز استفاده از آن ها را در حوزه کسب و کارتان که تاثیر چشم گیری در معرفی شما به میلیون ها کاربر دارند و به نوعی تبلیغات رایگان اینستاگرام محسوب می شوند، آشنا کنیم. اگر کنجکاو هستید هشتگ های ترند حوزه فعالیت خودتان را بشناسید ما را تا انتهای مقاله همراهی کنید.

هشتگ (#) چیست؟

پیش از اینکه سراغ معرفی هشتگ های پر بازدید اینستاگرام برویم بهتر است معنی هشتگ را برای شما واضح سازی کنیم. همه شما با اینستاگرام آشنایی دارید و در این پلتفرم حتما با اصطلاحات رایج و پرکاربرد نظیر هشتگ رو به رو شده اید. احتمالا خیلی از شما بدون اینکه اطلاعاتی در مورد هشتگ داشته باشید، از این ابزار قدرتمند استفاده می کنید.

به طور کلی کلماتی که با کاراکتر # شروع می شوند، هشتگ نامیده می شوند. اما خود هشتگ یعنی دسته بندی اطلاعات در شبکه های مجازی مانند اطلاعات تصویری در اینستاگرام برای دسترسی راحت تر در این فضاها.

شما با استفاده از هشتگ ها قادر هستید به محتواهایی که در آن سوی دنیا مانند پاریس، ایتالیا و… منتشر می شوند، به راحتی در این سر دنیا دسترسی داشته باشید.

هشتگ های پربازدید اینستاگرام

معرفی هشتگ ترند

امروزه در شبکه های اجتماعی بخصوص اینستاگرام با افراد زیادی رو به رو می شویم که انجام یک کار را تکرار می کنند. به طوری که با الگو برداری و تکرار یک کار مشخص توانسته اند به شهرت برسند!

فرض کنید در یک بازه زمانی انجام سرگرمی های چالشی بین کاربران اینستاگرام رایج شده است. برای اینکه به کاربران دیگر اینستاگرام نشان دهید که شما نیز آن چالش را انجام داده اید، از یک نوع هشتگ خاص و مرتبط با چالش، زیر همان پست استفاده می کنید! به این هشتگ ها، هشتگ های ترند روز می گویند.

اگر بخواهیم این موضوع را بیشتر شفاف سازی کنیم، به هشتگ های رایج و پر بازدید در انواع شبکه های اجتماعی که بیشتر کاربران از آن ها استفاده می کنند، هشتگ ترند می گویند. هشتگ ها در جذب فالور در اینستاگرام تاثیر شگفت انگیزی دارند.

اگر از هشتگ های پر بازدید در اینستاگرام به درستی استفاده کنید سبب موفقیت استراتژی توسعه کسب و کارتان در اینستاگرام شده و پست های شما توسط افراد بیشتری دیده می شود.

چرا هشتگ ها مهم هستند! دلایل استفاده هشتگ های ترند روز ؟

هشتگ های ترند شده جزو قدرتمندترین ابزارها برای جذب فالور برای پیج های اینستاگرام هستند؛ به همین دلیل استفاده از آن ها برای شما که پیج تجاری در اینستاگرام دارید خیلی مهم و ضروری است.

اگر کمی در زمینه بازاریابی مجازی ابتکار به خرج داده و برای پیشرفت، کمی از هوش و نبوغ خودتان استفاده کنید، می توانید با استفاده از هشتگ های ترند اینستاگرام یا شبکه های اجتماعی دیگر به پیشرفت خودتان  کمک کنید!

پیدا کردن هشتگ های پر بازدید اینستاگرام به شما کمک می کند از رقبایتان عقب نمانید، از چالش های زیبا و خلاقانه مطلع شوید، در جریان اتفاقات و وقایع باشید و… .

اگر هشتگ های ترند شده به خوبی استفاده شوند، باعث می شود یک کار و کسب نوپا خیلی زود رواج پیدا کرده و یا حتی با استفاده از این هشتگ ها به یک فردی مشهور تبدیل گردد! به همین دلیل است که توصیه می کنیم خلاقانه و هوشمندانه از هشتگ ها در اینستاگرام یا سایر شبکه های اجتماعی استفاده کنید.

لازم است بدانید همه ابزارهای اینستاگرام از جمله هشتگ ها دست به دست هم می دهند تا فرصت های شغلی مختلفی در اختیار شما قرار دهند و شما را به میلیون ها کاربر معرفی کنند.

میزان تاثیری که هشتگ ها در تعامل مخاطبان با شما دارند، فوق العاده است؛ چرا که باعث می شوند 12.6 درصد مشارکت کاربران اینستاگرام و مخاطبان با پیج شما افزایش پیدا کند.

در اینجا لازم است شما را از نکات ریز اما مهمی آشنا کنیم.

  • در اینستاگرام شما می توانید حداکثر از 30 هشتگ استفاده کنید.
  • استفاده از هشتگ های تکراری به صورت پی در پی باعث نمی شود اینستاگرام شما را جریمه کرده و محتوای شما از دید کاربران مخفی بماند.

هشتگ های معروف در شبکه های اجتماعی

معرفی  برخی هشتگ های پر بازدید اینستاگرام 

ممکن است با یک جست و جوی ساده گوگل در مورد هشتگ های پربازدید، با مقاله های مختلفی در این زمینه رو به رو شوید اما نکته مهمی که در اینجا حائز اهمیت است، این است که راهکار قدرتمندی که به جذب و افزایش فالور کمک زیادی می کند، استفاده از کلمات کلیدی به صورت درست است.

پس، استفاده از کلمات کلیدی را جدی بگیرید و با جست و جوی کلمات کلیدی و استفاده از آن ها در پست هایتان به افزایش فالورهایتان کمک کنید.

در ادامه تعدادی از هشتگ های پر بازدید اینستاگرام را به شما معرفی می کنیم.

بهترین هشتگ های آشپزی

جالب است بدانید کاربران اینستاگرام بیشتر مواقع به دنبال غذاهای رنگارنگ هستند. به همین دلیل برای الگو گرفتن و آموزش، کلمه آشپزی توسط کاربران خانم و آقا بارها جست و جو می شود. هشتگ های پر بازدید اینستاگرام در زمینه آشپزی عبارتند از:

#آشپزی

 #آشپزی_آسان

 #آشپزی_حرفه ای

#آشپزی_خونگی

#غذای_ایرانی#غذای_فوری

#آشپزی_مدرن

#آشپزی_خاص

هشتگ های آشپزی

پرکاربردترین هشتگ های حوزه سلامت

خیلی از شما به سلامتی خودتان اهمیت می دهید و بیشتر مواقع به دنبال ترفندها و آموزش هایی برای افزایش سلامتی و تناسب اندام هستید. در همین راستا، در اینستاگرام کلماتی مربوط به سلامتی را جست و جو می کنید. اگر دارای کسب و کاری در حوزه سلامت هستید از هشتگ های زیر استفاده کنید.

هشتگ های پر بازدید اینستاگرام در زمینه سلامتی:

#سلامتی

#پوست

#لاغری

#درمان

#سلامتی_بدن

#لاغری_شکم

#سلامتی_پوست

#لاغری_آسان

#لاغری_سریع

#سلامتی_روان

#پوست_صاف

#پوست_خشک

#پوست_سالم

#درمان_قطعی

#درمان_خانگی

#درمان_دیابت

#درمان_چاقی

#درمان_گیاهی

#درمان_جوش

#پوست_شفاف

#پوست_زیبا

هشتگ های ترند گردش و مسافرت

چه اهل سفر و بهره مندی از طبیعت و زیبایی باشید یا نه! حتما در مواقعی که در اکسپلور اینستاگرام به دنبال مطلبی می گردید، چشمتان به مناظر زیبایی از کوه، دشت، دریا و… برخورد کرده است که ناخودآگاه به دیدن پست های بیشتر در این زمینه ترغیب می شوید.

اگر اهل سفر هستید ولی همیشه در انتخاب محل گردش کمی به مشکل برخورد می کنید، قطعاً این لیست از هشتگ های پربازدید اینستاگرام به کارتان خواهد آمد:

#گردشگری

 #سفر

 #مسافرت

 #تفریح

 #طبیعت_گردی

 #دریاچه

 #گردشگری_ایران

 #گردشگری_تهران

 #گردشگری_جهان

 #گردشگری_روستایی

 #گردشگری_گیلان

 #گردشگری_غذا

 #گردشگری_اصفهان

 #گردشگری_توریستی

 #گردشگری_خوراک

 #گردش

هشتگ های ترند دکوراسیون و معماری

اگر شما هم به دنبال بهترین ها هستید و دوست دارید به زیبایی هماهنگی در خانه یا محل کارتان اضافه کنید، می توانید از کلمات کلیدی مربوط به این حوزه استفاده کنید. همچنین اگر حوزه فعالیت تان در زمینه دکوراسیون باشد می توانید با کاربرد درست این لیست از هشتگ های پر بازدید اینستاگرام، افراد علاقه مند به دکوراسیون را جذب کنید.

#دکوراسیون

 #دکور

 #دکوراسیون_داخلی

 #دکوراسیون_منزل

 #دکوری_خاص

 #دکوراسیون_مدرن

 #دکور_خانه

 #دکوری_شیک

#دکورمنزل

 #دکورمغازه

 #دکوراسیون_اداری

 #معماری

 #معماری_داخلی

 #معماری_لوکس

 #معماری_مدرن

 #معماری_نما

 #معماری_معاصر

 #معماری_کلاسیک

 #معمار

#ساختمانسازی

هشتگ های پر بازدید اینستاگرام ورزشی

#ورزش #ورزش_درخانه #ورزشی #ورزش_در_خانه #ورزشی_زنانه #ورزش_سه #ورزش_در_منزل #ورزش۳  #ورزشکار #ورزشکاران #فوتبال #فوتبالیستها #فوتبال_اروپا #فوتبال_ایران

هشتگ یعنی چی ؟

 

هشتگ های ترند موسیقی

خیلی از شما به گوش دادن موسیقی علاقه دارید و همیشه دوست دارید بهترین و جدیدترین موسیقی ها را بشناسید و یا در این حوزه فعالیت دارید و می خواهید هنرتان را به دیگران معرفی کنید، به همین خاطر می توانید از هشتگ های پرکاربرد استفاده کنید.

#موزیک

 #موسیقی

 #آهنگ

 #اهنگ

 #آهنگ_جدید

 #موسیقی_جدید

 #موسیقی_ایرانی

 #موسیقی_سنتی

 #موسیقی_پاپ

 #آهنگ_شاد

 #موزیک_پاپ

 #موزیک_خاص

 #موزیک_ویدئو

 #موزیک_قدیمی

 #موزیک_شاد

 #موسیقی_شاد

هشتگ های پربازدید فارسی اینستاگرام در حوزه سرگرمی

فیلم های طنز و سرگرمی جزو پرطرفدارترین محتواهای اینستاگرام در ایران هستند که می تواند موقعیت خوبی برای شما در زمینه افزایش فالور با استفاده از علاقه کاربران به پست های هیجان انگیز و سرگرمی ایجاد کند.

دقت کنید این موضوع به این معنی نیست که از کلمات کلیدی طنز در تمام پست های خودتان که هیچ ارتباطی به حوزه طنز ندارند، استفاده کنید. فقط در برخی موارد برای ایجاد تنوع می توانید از هشتگ های پر بازدید اینستاگرام فان و طنز استفاده کنید.

مطمئن باشید گاهی اوقات استفاده از پست های طنز و سرگرمی در پیج هایی که فضای کاری داشته و مخاطبان جدی دارند، می تواند بازخورد خوبی داشته باشد. محبوب ترین هشتگ ها در این حوزه عبارتند از:

#خنده

 #طنز

 #جالب

 #سرگرمی

 #فان

 #جوک

 #دانستنی

 #دانستنیها

 #طنز_تلخ

 #طنز_ایرانی

 #خنده_دارترین

 #استندآپ

هشتگ های ترند اینستاگرام در زمینه بورس

امروزه بورس جایگاه خاصی بین مردم کسب کرده است؛ به طوری که افراد زیادی در شبکه های اجتماعی مختلف مانند اینستاگرام یا در زمینه بورس فعالیت میکنند و تجربیاتشان را با دیگران به اشتراک می گذارند یا از همان اول به دنبال یادگیری هستند. از هشتگ های پربازدید اینستاگرام در زمینه بورس به موارد ذیل می توان اشاره کرد:

#بورس

 #سهام

 #سهام_عدالت

 #کارگزاری

 #کارگزار_بورس

 #کد_بورسی

هشتگ های پر بازدید اینستاگرام در حوزه عکاسی

و اما هشتگ های پربازدید اینستاگرام در زمینه عکاسی که پست های هنری شما را جذاب تر می کند:

#عکاسی

 #عکاسی_هنری

 #عکاس

 #عکاسی_پرتره

 #عکاسی_مد

 #عکاسی_کودک

 #عکاسی_باموبایل

 #عکاسی_فشن

 #عکاسی_مدلینگ

 #عکس_نوشته

 #عکس_پروفایل

 #عکس_هنری

 #عکس_خاص

 #عکس_روز

 #عکسنوشته

 #عکس_متن

 #عکس_بازیگران

 #عکس_غذا

 #عکاسی_عروس

البته در زمینه عکاسی می توانید متناسب با موضوع عکاسی مثلا #عکاسی_دریا و… از هشتگ مربوطه استفاده کنید.

هشتگ های مدلینگ

Modelingبرترین هشتگ های مدلینگ

#مدلینگ

#مدل

#مد

#مدروز

#مدلینگ_دختر

#مدلینگ_ایرانی

#مدل_ایرانی

#مدلینگ_ایران

#مدلینگ_بچه

#مدلینک_عکاسی

این روزها تب مدلینگ در بین جوانان بسیار داغ است و اغلب به منظور آموزش و مدل شدن به دنبال ورزش هایی که مدل معروف انجام می دهند، می باشند! از این رو برای محتواهای مدلینگ می توانید از هشتگ های پربازدید اینستاگرام در زمینه ورزش نیز بهره بگیرید.

بهترین هشتگ های ترند اینستاگرام در حوزه لباس

#لباس_شیک

 #لباس

 #لباس_مجلسی

 #لباس_عروس

 #لباس_بچه

 #لباس_مردانه

 #لباس_عید

 #لباس_جدید

 #لباس_زنانه_شیک

هشتگ های پر بازدید اینستاگرام در زمینه لباس نیز از موضوعات مرسوم و داغ در بین کاربران آن است!

و اما پربازدید ترین هشتگ های اینستاگرام در جهان!

#love     

#life

#luxury

#lux

#fashion

#food

#fast-food

#happy

#cute

#TBT

#follow

Instagram#

#art

#summer

#winter

#girl

#fun

#style

#family

#travel

#photo

#amazing

#sun

#music

#sky

#dog

#me

#like

#smile

#cat

#hair

#model

#cool

#gym

#night

#fit

#blue

#sea

حرف آخر

در این مطلب شما را با هشتگ ترند و اهمیت استفاده از این هشتگ ها آشنا کردیم و نمونه هایی از بهترین هشتگ های پر بازدید اینستاگرام را برای افزایش فالور به شما معرفی کردیم.

با اینکه شما مجاز هستید در اینستاگرام از 30 هشتگ در پست هایتان استفاده کنید اما به این معنی نیست که شما با استفاده از تمام این 30 هشتگ، به راحتی می توانید مخاطبان آن حوزه ها را به سمت پیج خودتان جذب کنید.

در واقع با این کار شما به اینستاگرام اعلام می کنید که پست بی ارزش و بی محتوا با استفاده از هشتگ گذاری نامناسب منتشر می کنید. برای اینکه بتوانید در اینستاگرام به صورت اصولی و مناسب از هشتگ ها استفاده کنید لازم است از تجربیات افراد این زمینه کمک بگیرید.

اگر می خواهید در اینستاگرام به صورت اصولی از هشتگ های ترند استفاده کرده و بازخورد خوبی را تجربه کنید، می توانید از کارشناسان خبره شویراد در این زمینه کمک بگیرید.

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *