;

نحوه مدیریت تبلیغات در اینستاگرام + 5 مهارت لازم

مدیریت تبلیغات در اینستاگرام به چه معناست؟ نحوه مدیریت تبلیغات در اینستاگرام چگونه می باشد؟ و سوالاتی از این قبیل که شاید شما آشنایی چندانی با آنها نداشته باشید! داشتن برنامه ریزی و کار کردن به صورت هدفمند در هر رشته ای لازم است. تبلیغات در اینستاگرام نیز نیازمند برنامه ریزی و رعایت نکاتی در جهت بهبود هر چه بیشتر تبلیغات و اثر بخشی بیشتر آن است.

در این مقاله سعی داریم نحوه مدیریت تبلیغات در اینستاگرام و نکاتی که باید آن ها را برای سازماندهی درست تبلیغات خود استفاده کنید، که امری بسیار مهم است، آشنا کنیم. فراموش نکنید مدیریت درست پیج اینستاگرام می‌تواند به فروش و برندینگ کمک کند.

مقاله پیشنهادی: شویراد بهترین مجری تبلیغات گسترده در اینستاگرام 

 

چرا تبلیغات در اینستاگرام مهم است؟ 

اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعیه فعالی است که امروزه نظر طرفداران بسیاری را در سراسر جهان به سوی خود جلب کرده است. حدود 1 میلیارد نفر در سراسر جهان از این فضای مجازی استفاده می کنند که سهم ایرانان از این آمار، چیزی حدود 40 میلیون نفر است. به دلیل استفاده روزمره مردم از این اپلیکیشن و داشتن حساب کاربری در آن، زمینه بسیار مناسبی برای تبلیغات شما نیز در آن وجود دارد.

کاربران تقریبا به طور مداوم حساب کاربری خود را چک می کنند و اینستاگرام به عضوی از زندگی آن ها تبدیل شده است؛ پس به دلیل محبوبیت بالای آن افراد بسیاری وجود دارند که می خواهند از این فرصت برای تبلیغات و معرفی خدمات یا محصولات خود استفاده کنند. برای گرفتن بهترین نتیجه شما باید هوشمندانه و با برنامه ریزی عمل کنید و از متخصصان حوزه تبلیغات استفاده کنید تا مطلوب ترین نتیجه ای را که به دنبال آن هستید بدست بیاورید.

اگر به‌تازگی مدیریت صفحه اینستاگرام کسب‌وکارتان را شروع کرده‌اید، باید بگوییم که راه طولانی، جذاب و در عین حال کم‌هزینه‌ای را انتخاب کرده‌اید. شما می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای کم، مخاطبانی را به‌سمت خود جذب کنید که درنهایت به مشتریان وفادار شما تبدیل خواهند شد. به خاطر داشته باشید که شما به عنوان یک مدیر شبکۀ اجتماعی در اینستاگرام باید مهارت‌هایی داشته باشید. پس ابتدا این مهارت‌های مورد نیاز را درون خود تقویت کنید و سپس برای یک شروع طوفانی آماده شوید.

 

نحوه مدیریت تبلیغات در اینستاگرام

 

 نحوه مدیریت تبلیغات در اینستاگرام چگونه می باشد؟ 

متأسفانه این روزها بسیاری از کسب‌وکارها سعی می‌کنند با تولید پست‌های زرد و استفاده از کلمات نادرست مانند داشتن غلط املایی نظر کاربران را جلب کرده و کامنت بیشتری به دست آورند. این موضوع نه‌ تنها کمکی به افزایش فالوور اینستاگرام نمی‌کند، بلکه باعث دل‌زدگی مخاطبان می‌شود. در کل توجه به نیاز مخاطب برای تولید محتوا اینستاگرام مهم‌ترین فاکتور محسوب می‌شود.

توجه کنید برخی از مخاطبان از مشاهدۀ تبلیغات تکراری و تغییرات جزئی آن‌ها توسط کسب و کارهای مختلف ناراضی هستند. در‌حالی‌ که اکثر کاربران استفاده از تبلیغات تکراری را که بسیار حرفه‌ای طراحی شده‌اند دوست دارند و ادعا می‌کنند که تبلیغاتی محبوبیت دارند که توجه کاربران را جلب کرده و آن‌ها را به خرید تشویق کنند. بطور کلی استفاده از ایده‌های خلاقانه و جدید هم به وایرال شدن در اینستاگرام کمک می‌کند.

شما به عنوان مجری تبلیغات در اینستاگرام باید طبق اصول و قواعدی پیشروی کنید و نکاتی را در جهت بهبود روند تبلیغات رعایت کنید. در این قسمت ما شما را برخی از این اصول و قواعد آشنا می کنیم.

 

نحوه مدیریت تبلیغات در اینستاگرام + 5 مهارت لازم کسب آشنایی کامل از تمام قسمت های اینستاگرام و مدل های مختلف تبلیغات در آن

نحوه مدیریت تبلیغات در اینستاگرام + 5 مهارت لازم شناخت مخاطب هدف مطابق با نوع محصول یا خدماتی که ارائه می شود

نحوه مدیریت تبلیغات در اینستاگرام + 5 مهارت لازم داشتن خلاقیت در طراحی پست ها متناسب با سلیقه مخاطب هدف خود

نحوه مدیریت تبلیغات در اینستاگرام + 5 مهارت لازم خلاقیت در طراحی پست ها و تولید محتوا

نحوه مدیریت تبلیغات در اینستاگرام + 5 مهارت لازمعدم تقلید از پست های دیگر، زیرا باعث می شود که پست شما برای مخاطبان تکراری به نظر برسد و توجهی به آن نداشته باشند.

نحوه مدیریت تبلیغات در اینستاگرام + 5 مهارت لازم راه اندازی کمپین های اینستاگرامی برای جذب مخاطبان بیشتر

نحوه مدیریت تبلیغات در اینستاگرام + 5 مهارت لازم تولید محتوای شاخص، ویروسی و با کیفیت در تبلیغات

نحوه مدیریت تبلیغات در اینستاگرام + 5 مهارت لازمبه کار بردن شخصیت های واقعی در تبلیغات برای اثر بخشی بیشتر آن

نکته: با استفاده از مشاوره های ، مشاوران متخصص در حوزه تبلیغات در اینستاگرام، همیشه یک قدم از افراد دیگر جلوتر باشید.

 

5 مهارت مورد نیاز برای مدیریت پیج اینستاگرام

شما به عنوان نمایندۀ برند، محصول یا شرکت با مشتریان بالقوه و بالفعل در ارتباط خواهید بود. پس باید انعطاف‌پذیر باشید و از چالش‌ها نترسید. با تقویت مهارت‌های زیر یک صفحه اینستاگرام با تعامل بالا خواهید داشت.

نحوه مدیریت تبلیغات در اینستاگرام + 5 مهارت لازمارتباطات

ارتباط هستۀ اصلی هر شبکه‌ی اجتماعی است. برای مدیریت پیج اینستاگرام باید بتوانید ارتباط خوبی با کاربران، فالوئرها و مشتریانتان داشته باشید.

نحوه مدیریت تبلیغات در اینستاگرام + 5 مهارت لازمنوشتن

ارتباط شما در اینستاگرام از طریق نوشتن انجام می‌شود. نوشتن کپشن‌های تعاملی خوب می‌تواند مخاطبانتان را میخکوب کرده و آن‌ها را آمادۀ استفاده از خدمات یا محصول شما کند.

نحوه مدیریت تبلیغات در اینستاگرام + 5 مهارت لازمخلاقیت

شما باید در تولید محتوای پیج اینستاگرامتان خلاق باشید. صرف گذاشتن یک تصویر در اینستاگرام نمی‌تواند تمام کننده باشد. گاهی استفاده از محتواهای تصویری و ویدیویی خوب حکم همان ضربه‌ی تمام‌کننده را برای شما خواهد داشت.

نحوه مدیریت تبلیغات در اینستاگرام + 5 مهارت لازمتحلیل داده

برای مدیریت پیج اینستاگرام باید بتوانید از ابزارهای تحلیل داده به خوبی استفاده کنید. در حال حاضر امکان تحلیل داده در پیج‌ها و اکانت‌های بیزینسی فراهم است.

نحوه مدیریت تبلیغات در اینستاگرام + 5 مهارت لازمچابکی

آخرین و مهم‌ترین فاکتور برای مدیریت پیج اینستاگرام، چابکی است. به‌روز باشید و از دغدغه‌های روزانه به نحو احسن برای برندینگ و فروشتان استفاده کنید.

استراتژی مدیریت پیج اینستاگرام

حضور پیوسته در اینستاگرام و انتشار محتوای متناسب با علایق کاربران، اصلی‌ترین استراتژی مدیریت صفحه اینستاگرام محسوب می‌شود. همچنین، استفاده از قابلیت‌های مختلف اینستاگرام مانند استوری، تگ خرید ، دسته‌بندی محصول و  بسیاری دیگر که متناسب با نوع کسب‌وکار شما باشد نیز از موارد درخور تأمل هنگام تولید محتوا برای اینستاگرام است.

اولین قدم نوشتن تقویم محتوایی اینستاگرام است. بررسی تقویم شمسی و میلادی برای انتشار پست‌های مناسبتی، مشخص‌کردن پست‌های روزانه و زمان انتشار و همچنین، توجه به ترند روز برای ساخت پست‌های جدید از مواردی است که باید هنگام نوشتن تقویم محتوایی اینستاگرام به آن‌ها توجه شود.

بسیاری از کسب و کارها از محتواهای فصلی برای تشویق کاربران به تعامل بیشتر استفاده می‌کنند. به‌عنوان مثال، با‌توجه‌به فصول مختلف یا مناسبات، رنگ لوگو یا پروفایل صفحۀ اینستاگرام را تغییر می‌دهند یا با شروع فصل جدید تم پیج اینستاگرام را عوض می‌کنند. استفاده از سمبل‌های مختلف و به‌کاربردن ترند روز در شبکه‌های اجتماعی از دیگر مواردی است که باید در استراتژی مدیریت صفحه اینستاگرام از آن استفاده شود. به‌علاوه، با طرح سؤالات متنوع در قالب محتوای تصویری یا متنی از کاربر بخواهید که با پاسخ به سؤال شما، به افزایش تعاملات و فالوئرهای شما کمک کند.

گفتنی ‌است که انجام همۀ موارد بالا بدون درنظرگرفتن پشتکار‌های لازم برای تعامل با کاربران و انتشار به‌موقع و پیوستۀ پست‌ها، کمکی به بهبود و افزایش فالوور واقعی اینستاگرام نمی‌کند.

شویراد به عنوان مجری تبلیغات در اینستاگرام

گروه شویراد با برخورداری از یک تیم حرفه ای در عرصه تبلیغات به ویژه تبلیغات در اینستاگرام، همواره آماده عقد قرار داد با مشتریان عزیز جهت تبلیغات برای رونق کسب و کار آن ها می باشد. کارشناسان ما در شویراد با بهره گیری از متخصصان حوزه تبلیغات، مشاوران مجرب، آنالیز دقیق شاخه کسب و کار و مخاطبان هدف شما بهترین مسیر را در جهت تبلیغات در اینستاگرامبرای شما فراهم می کند تا در کمترین زمان نتیجه مطلوب شما کسب شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و بهره مندی از مشاوره تخصصی، متخصصان گروه شویراد می توانید با ما تماس حاصل فرمائید.

امتیاز شما در رابطه با این مقاله ؟
[yasr_visitor_votes]
 حدیث شجاع زاده
حدیث شجاع زاده

میلیون‌ها بار تلاش کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان همچنان ادامه داره...
نویسنده، سئوکار و طراح تصاویر تیم تحریریه شویراد

 حدیث شجاع زاده
حدیث شجاع زاده

میلیون‌ها بار تلاش کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان همچنان ادامه داره...
نویسنده، سئوکار و طراح تصاویر تیم تحریریه شویراد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *