Logo
جستجو کردن
Logo

شویراد بهترین مجری تبلیغات گسترده در اینستاگرام

بهترین مجری تبلیغات گسترده در اینستاگرام

راز موفقیت برندهای بزرگ در اینستاگرام، دیده شدن آن ها است؛ شما نیز اگر می خواهید در اینستاگرام به موفقیت های بزرگ برسید، باید برای دیده شدن در این پلتفرم برنامه ریزی کنید. توصیه می کنم برای جلوگیری از هدر رفت هزینه هایی که در راستای تبلیغات صرف می شود، امور تبلیغاتی پیج تان را به مجری تبلیغات گسترده در اینستاگرام واگذار کنید. بهترین استراتژی افزایش آگاهی از برند در اینستاگرام، برگزاری تبلیغات گسترده اینستاگرامی است؛ بدون تبلیغات هرگز نمی توانید به جامعه هدف مدنظرتان دست بیابید.

برای تبلیغات در اینستاگرام بایستی هزینه کنید، اما در مقابل این هزینه سودی که به دست می آورید بسیار چشمگیر خواهد. بنابراین برای اینکه خیال تان از بازگشت سرمایه راحت باشد، از افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرید.  

ما در وبلاگ شویراد، راجع به تبلیغات در انواع شبکه های اجتماعی به ویژه اینستاگرام مطالب زیادی را منتشر کردیم. در این مقاله  نیز قصد داریم مطالب مفید و نکات ارزشمندی را درباره نحوه برگزاری کمپین های تبلیغاتی به شما ارائه دهیم  و در آخر بهترین شیوه تبلیغاتی را معرفی کنیم.  

راهنمای تبلیغات گسترده در اینستاگرام

بیش از یک میلیارد کاربر فعال در اینستاگرام وجود دارد، که این افراد به طور متوسط ​​روزانه ۶۰ دقیقه  از وقت خود را بر روی این پلتفرم سپری می کنند. با توجه به این آمار می توان گفت شما با خیل عظیمی از افرادی مواجه هستید که ممکن است حوزه ی فعالیت آن ها با کسب و کار شما مرتبط یا علاقه مند به محصولات و یا خدمات شما باشند. 

اگر می خواهید برند خود را به کاربران اینستاگرام معرفی کنید و  به مخاطبان هدفمند در اینستاگرام برسید، بایستی تبلیغ کنید. تبلیغات در اینستاگرام بهترین راه برای رسیدن به این مقصد است! اما آیا هر نوع تبلیغاتی برای شما سودآور خواهد بود؟  خب!! قطعاً نه !! در برنامه ریزی برای برگزاری تبلیغات بایستی خیلی هوشمندانه عمل کنید تا شما را به جامعه هدف دلخواه تان برساند.  

به نظر شما نحوه انجام تبلیغات معمولی با تبلیغات انبوه  یا همان تبلیغات گسترده متفاوت است!  آیا از مزایای تبلیغات گسترده آگاهی دارید؟ آیا توانایی یا دانشی برای اجرای یک تبلیغ گسترده دارید؟ در این مقاله سعی می کنیم به تمامی این سؤالات پاسخ دهیم.

مقاله پیشنهادی: راهنمای کاربردی تبلیغات گسترده در اینستاگرام 

شویراد مجری تبلیغات در اینستاگرام

شویراد مجری تبلیغات گسترده در اینستاگرام

گفتیم داشتن دانش و تخصص در تبلیغات بسیار مهم است؛ هیچ کسب و کاری نمی تواند ادعا کند که بودجه بی نهایت برای تبلیغات دارد. بنابراین لزوم استفاده درست و منطقی از این بودجه کاملاً بدیهی است. به همین دلیل قبل از اینکه اقدام به تبلیغ برند، محصولات و یا خدمات بکنید، به خوبی در مورد انواع روش های تبلیغاتی تحقیق کنید؛ در تبلیغات اگر بازدهی قابل قبولی حاصل نشود، برابر با دور ریختن هزینه پرداخت شده است. گروه تبلیغاتی شویراد به مدیریت علی ساده بافی و با سال ها تجربه تبلیغات، یکی از موفق ترین های مجری تبلیغات گسترده در اینستاگرام است.

تیم تبلیغاتی شویراد با برگزاری صفر تا صد کمپین های تبلیغاتی، از سناریو و ایده محتوا گرفته تا اجرا و وایرال شدن محتوای تبلیغاتی، کمک می کنند رویای درآمدزایی از اینستاگرام افراد به حقیقت بپیوندد.  

در ادامه می خواهیم در مورد برخی از شیوه های داغ تبلیغاتی حال حاضر صحبت کنیم.

شیوه های تبلیغاتی رایج در اینستاگرام

  • اینفلو|ئنسرمارکتینگ
  • پیج‌های پربازدید

شویراد بهترین مجری تبلیغات گسترده در اینستاگرام اینفلوئنسر مارکتینگ

قبلاً در مورد اینفلوئنسر مارکتینگ به تفصیل صحبت کرده بودیم؛ اینفلوئنسر مارکتینگ یکی از رایج ترین روش های بازاریابی است که روز به روز در اینستاگرام محبوبیت بیشتری پیدا می کند. طبق آمار در سال های اخیر بیشترین میزان بودجه تبلیغاتی در اینستاگرام برای این نوع تبلیغات هزینه شده است.

این مقاله را حتما بخوانید
نکات مهم در مدیریت پیج اینستاگرام

در اینفلوئنسر مارکتینگ با کمک افراد تأثیرگذار و مشهور، محصول یا خدمات خود را به مخاطبان اینستاگرام معرفی می کنید، در نتیجه این معرفی می توانید به مخاطبان هدف خود در اینستاگرام دسترسی داشته باشید. از آنجایی که ائنفلوئسنرها نقش بسیار مؤثری در تصمیم گیری فالوورهای خود دارند، از این رو می توان گفت که این نوع بازاریابی بیشترین بازدهی را دارد. این افراد در ازای دریافت مبالغ زیادی، خدمات یا محصولات شما را در پیج شان تبلیغ می کنند؛ به نظر این شیوه تبلیغاتی بازدهی بالایی به همراه دارد و تصور شما بر این است که در مدت زمان کم به فالوورهای هدفمند و در نهایت مشتریان بالقوه دست می یابید. 

همانطور که می دانیم برای تبلیغات اینفلوئنسر مارکتینگ هزینه بالایی را باید پرداخت، بنابراین بایستی کاملاً هوشمندانه عمل کنید. قبل از اینکه تبلیغات خود را به یک ائنفلوئسنر بسپارید به این سؤال پاسخ دهید: آیا محتوای شما به دست درصد بالایی از فالوورهای ائنلوئنسر مربوطه خواهد رسید؟! 

زمانی که اینفلوئنسرها پیج تان را در استوری خود تبلیغ می کند، احتمال دارد فقط ۵۰ درصد از فالوورهای علاقه مند به محصولات و یا خدمات شما ها فعال باشد و بسیاری از مخاطبان هدف شما تبلیغ را از دست بدهند. در این صورت قطعاً بازدهی مورد انتظار خود را از این تبلیغ نخواهید گرفت و نتیجه حاصله در برابر هزینه صرف شده بسیار ناچیز است. با توجه به موارد ذکر شده کسب بازدهی مطلوب از طریق اینفلوئنسر مارکتینگ ۵۰ درصد است و چون هزینه این شیوه تبلیغاتی بسیار بالا است پس شما نمی توانید بطور مستمر از این شیوه تبلیغاتی بهره بگیرید.  

با این تفاسیر اینفلوئنسر مارکتینگ می توانید مجری تبلیغات گسترده در اینستاگرام باشد؟!

شویراد بهترین مجری تبلیغات گسترده در اینستاگرام صفحات پربازدید

یک تکنیک تبلیغاتی دیگر برای دیده شدن در اینستاگرام، تبلیغات در صفحات پربازدید است. این صفحات لزوماً شامل اکانت های اینفلوئنسرها نیستند و می تواند متلعق به بلاگرها، واینرها و یا کسب و کارهایی با تعداد فالوورهای بالا باشد. قبل از انجام تبلیغات در صفحات پربازدید سؤالات زیر را از خود بپرسید: 

  • آیا می توانید تعیین کنید که نرخ تعامل کدام یک از این صفحات بالا است؟ 
  •  آیا می دانید مخاطبان هدف شما در این صفحات چه ساعت هایی از روز آنلاین هستند؟
  •  آیا می دانید کدام یک از این صفحات بهترین نرخ تبلیغات را دارد؟ 
این مقاله را حتما بخوانید
همه چیز درباره igtv Instagram  که لازم است بدانید

شما جواب هیچ یک از این سؤالات را ندارید و بایستی آزمون و خطا کنید تا به نتیجه مطلوب برسید. اما مسأله ای که وجود دارد این است، آیا بودجه کافی برای پرداخت هزینه این نوع تبلیغات را دارید؟! تبلیغات زمانی  برای کسب و کارتان مفید است که سودی برای شما داشته باشد؛ اگر بخواهید با آزمون و خطا، بالاخره به تبلیغی برسید که برای کسب و کارتان مفید باشد، همین اول راه قافیه را باختید و خلاص!!

در حال حاضر بازار این دو شیوه تبلغیاتی بسیار داغ است! البته ما این روش ها را بطور کامل رد نمی کنیم،  فقط می گوئیم مناسب هر کسب و کاری نیست! مثلاً اگر در زمینه فروش محصولات و آرایشی و بهداشتی و یا لباس فعالیت دارید، می توانید با کمک گرفتن از ائنفلوئسرها و صفحات پربازدید نتیجه مطلوبی کسب کنید. اما اگر  زمینه فعالیت کسب و کارتان مربوط به فروش قطعات ماشین باشد، آن نتیجه ای که انتظار دارید حاصل نمی شود.

پیج های پربازدید چطور؟! می توان گفت مجری تبلیغات گسترده در اینستاگرام است؟!

بهترین مجری تبلیغات گسترده در اینستاگرام
شویراد بهترین مجری تبلیغات گسترده در اینستاگرام

شویراد بهترین مجری تبلیغات گسترده در اینستاگرامحرف آخر

بهترین تکنیک برای تبلیغات، تولید یک محتوای منحصربفرد تبلیغاتی و وایرال کردن آن در فضای اینستاگرام می باشد. اگر محتوای شما در اینستاگرام وایرال شود، بدون شک به دست جامعه هدف شما خواهد رسید. شویراد با تیم مجرب در زمینه تبلیغات در اینستاگرام، برای برگزاری یک تبلیغات بی نقص و پربازده به برندسازی شما در اینستاگرام کمک می کند. اقای تبلیغات در شویراد صفر تا صد کمپین تبلیغاتی شما را، از نوشتن سناریو برای تولید محتوا، اجرا و حتی وایرال شدن محتوا را مدیریت می کند. 

در آخر توصیه می کنم اگر می خواهید بازگشت سرمایه بعد از انجام تبلیغات داشته باشید، از یک مجری تبلیغات گسترده در اینستاگرام کمک بگیرید. امیدواریم با خواندن این مقاله در مورد اهمیت تولید محتوای وایرال شدنی به عنوان یکی از مؤثرترین روش های تبلیغاتی به خوبی متقاعد شده باشید.

درخواست مشاوره

دسترسی ارگانیک به کاربران عالی و ارزشمند، اما محدود است، برای همین هر کسب‌وکاری نیاز به تبلیغات آنلاین دارد تا مشتریان بیشتری را جذب کند. این روزها افراد ساعت‌ها وقتشان را با کامپیوترهای شخصی یا گوشی‌های هوشمند می‌گذرانند. با تبلیغات آنلاین، از این فرصت استفاده کنید و در برابر مخاطبان کسب‌وکارتان ظاهر شوی

ارسال درخواست مشاوره

Picture of  حدیث شجاع زاده
حدیث شجاع زاده

میلیون‌ها بار تلاش کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان همچنان ادامه داره...
نویسنده، سئوکار تیم تحریریه شویراد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =

جستجو کردن