آموزش بازگردانی پیج دی اکتیو اینستاگرام

زمان مطالعه: 6 دقیقه

صفحه شخصی یا تجاری اینستاگرام شما ممکن است به دلایلی برای مدتی از کار افتاده باشد و بخواهید آن را بازیابی کنید. بازگرداندن یک حساب کاربری غیرفعال اینستاگرام در ابتدا ممکن است گیج کننده به نظر برسد، اما با آموزش صحیح، آسان است. در این مقاله قصد داریم آموزش بازگردانی پیج دی اکتیو اینستاگرام  را به شما ارائه دهیم.

پیشنهاد می کنیم مقالات مرتبط را مطالعه کنید: دی اکتیو کردن اکانت اینستاگرام

بازگردانی پیج پاک شده اینستاگرام

اول از همه باید بدانید که اگر اکانت اینستاگرام خود را حذف کنید، نمی توانید آن را بازیابی کنید. شما باید یک نام کاربری و رمز عبور جدید بسازید و عملا همه چیز را از اول در اینستاگرام شروع کنید! به همین دلیل به جای حذف اینستاگرام، قابلیت Instagram Active را پیشنهاد می کنیم که برگشت پذیر است.

آموزش بازگردانی پیج دی اکتیو اینستاگرام

اگر مدتی پیش اینستاگرام خود را به طور موقت غیرفعال کردید، می توانید به راحتی آن را دوباره فعال کنید:

اپلیکیشن اینستاگرام را روی گوشی باز کنید.

نام کاربری پیج اینستاگرام و رمز عبور خود را وارد کنید.

در این مرحله، با توجه به تغییرات و به روز رسانی هایی که اینستاگرام در هنگام غیرفعال کردن شما تجربه کرده است، ممکن است مجبور شوید دوباره شرایط و ضوابط اینستاگرام را بپذیرید.

اکانت اینستاگرام شما با موفقیت بازیابی شده و شما دوباره به تمام داده های خود دسترسی دارید.

برگرداندن اکانت تعلیق شده اینستاگرام

ممکن است اینستاگرام حساب کاربری شما را به دلیل نقض شرایط خدمات معلق کرده باشد. اگر این اتفاق افتاد، مراحل زیر را برای رفع غیرفعال کردن دنبال کنید:

ابتدا مطمئن شوید که حساب کاربری شما به حالت تعلیق درآمده است. اگر مشاهده کردید که به صورت خودکار از اکانت اینستاگرام خود خارج شده اید و هنگام تلاش برای ورود مجدد پیامی مشابه اکانت شما غیرفعال شده است، به این معنی است که حساب کاربری شما به حالت تعلیق درآمده است. اگر نه، مشکل حساب شما چیز دیگری است که در بخش بعدی به آن خواهیم پرداخت.

از طریق کامپیوتر به آدرس https://help.instagram.com/contact/606967319425038 بروید. این آدرس برای بازگرداندن اکانت های معلق اینستاگرام طراحی شده است.

در بالای صفحه، نام و نام خانوادگی خود را همانطور که در صفحه اینستاگرام شما ظاهر می شود وارد کنید.

حا در این مرحله نام کاربری اکانت اینستاگرام تان را باید وارد کنید.

شماره تماس و  یا ایمیل خود را وارد کنید؛ همان شماره و ایمیلی که حساب خود را با آن ایجاد کرده اید.

خواندن مقاله
نحوه فعال کردن ریلز اینستاگرام در آپدیت های جدید

 

در این بخش، باید توضیح دهید که چرا فکر می کنید حساب شما به اشتباه به حالت تعلیق درآمده و باید بسته شود. برای نوشتن این بخش:

 

توضیح دهید که اکانت شما غیرفعال شده است و فکر می کنید که نتیجه یک خطا بوده است.

معذرت خواهی نکن. عذرخواهی نشان می دهد که شما احساس گناه می کنید و مستحق مجازات هستید.

توجه کنید عصبانی هم نباید بشوید و محترمانه بنویسید و فراموش نکنید که در پایان پیام تشکر کنید.

برای ارسال پیام خود به اینستاگرام روی دکمه ارسال کلیک کنید. اینستاگرام به شما اطلاع می دهد که چه اتفاقی افتاده یا حساب کاربری شما را دوباره فعال می کند. اگر در عرض 24 ساعت پیامی از اینستاگرام دریافت نکردید، می توانید این روند را تا زمانی که پاسخ دهند تکرار کنید.

دلیل ناگهانی دی اکتیو شدن پیج اینستاگرام

گاهی اوقات می توانید ناخودآگاه کاری انجام دهید که باعث می شود صفحه اینستاگرام خود به خود خاموش شود. در این مواقع اینستاگرام برای شما اخطار ارسال می کند یا محدودیت هایی را اعمال می کند. اگر این هشدارها را نادیده بگیرید، صفحه اینستاگرام شما غیرفعال می شود و باید سعی کنید آن را بازیابی کنید. در اینجا مواردی وجود دارد که می تواند باعث غیرفعال شدن حساب Insta شما شود:

برندسازی در اینستاگرامایجاد اسپم

بسیاری از کاربران اینستاگرام در ابتدای فعالیت صفحه خود، برای به دست آوردن فالوور بیشتر، فعالیت هایی را انجام می دهند که اینستاگرام آن را اسپم می داند. تعداد زیاد فالوور روزانه (به عنوان مثال 50 فالوور در روز) و پیام مستقیم به تعداد زیادی حساب ناشناس باعث می شود اینستاگرام شما را به عنوان یک اسپمر شناسایی کند و حساب اینستاگرام شما را غیرفعال کند.

استفاده از فالوور جعلی: فالوور جعلی روش بد دیگری است که بسیاری از صفحات اینستاگرام از آن استفاده می کنند. استفاده از فالوور جعلی اعتبار صفحه شما را کاهش می دهد و خوردن آن را سخت تر می کند.

برندسازی در اینستاگرام استفاده از ربات

ربات های اینستاگرام یکی دیگر از گزینه هایی است که غیرفعال کردن و بازیابی صفحه اینستاگرام را دشوار می کند. هرگز از ربات اینستاگرام استفاده نکنید.

برندسازی در اینستاگرام رعایت نکردن کپی رایت

اینستاگرام به محتوایی که در صفحات فروش ارسال می شود بسیار حساس است. اگر از تصاویر آماده استفاده می کنید، باید اطمینان حاصل کنید که این تصاویر دارای حق چاپ نیستند، زیرا اینستاگرام این محتوا را حذف می کند. با تکرار این کار ممکن است صفحه شما غیرفعال شود و ممکن است لازم باشد صفحه اینستاگرام را برگردانید.

خواندن مقاله
تبلیغات اینستاگرام رایگان و حرفه ای با 3 تکنیک کاربردی

برندسازی در اینستاگرام ارسال محتوای سالم

محتوایی را ارسال کنید که شامل برهنگی، خشونت، نژادپرستی و غیره باشد. این نوع محتوا همچنین می تواند شما را به دردسر بیاندازد و صفحه را غیرفعال کند. غیرفعال کردن صفحه اینستاگرام که به همین دلیل غیرفعال شده است معمولاً یک فرآیند بسیار طولانی است.

بازگردانی اکانت اینستاگرامی که مشکل ورود دارد.

اکانت اینستاگرامی که مشکل اتصال دارد را برگردانید.
مواقعی وجود دارد که حساب خود را غیرفعال یا معلق نکرده اید، اما در دسترسی به آن با مشکل مواجه هستید. برای بازیابی حساب خود می توانید موارد زیر را انجام دهید:

Wi-Fi یا اینترنت موبایل را فعال و غیرفعال کنید.

سعی کنید از طریق دستگاه دیگری (مثلاً رایانه) وارد حساب اینستاگرام خود شوید.

مطمئن شوید که نام کاربری و رمز عبور  خود را درست وارد کرده اید.

از ایمیل و شماره تلفن برای وارد شدن به اکانت اینستاگرامی استفاده کنید.

اگر هیچ یک از این روش ها جواب نداد، به بخش قبل بروید و مشکلات خود را به اینستاگرام گزارش دهید!

اکانت اینستاگرام هک شده یا اکانتی که با روش های عادی بازگردانده نمی شود را بازگردانید.

اگر حساب اینستاگرام شما هک شد یا به دلایلی نتوانستید وارد اینستاگرام خود شوید، مراحل زیر را دنبال کنید تا اینستاگرام از مشکل لاگین خود مطلع شود:

  •  اپلیکیشن اینستاگرام را باز کرده و به صفحه لاگین بروید.
  • اگر کاربر اندروید هستید روی Get help loging in و اگر کاربر iOS هستید گزینه Forgot password را بزنید؟ را کلیک کنید.
  • پس از انتقال به صفحه راهنمای ورود نام اکانت اینستاگرام خود را در کادر داده شده بنویسید و روی گزینه بعدی کلیک کنید.
  • روی گزینه ارسال ایمیل کلیک کنید تا ایمیل بازیابی اکانت برای شما ارسال شود. اگر آدرس ایمیل خود را فراموش کرده اید، این روش به شما کمک می کند آدرس را به خاطر بسپارید.
  • در صورتی که پس از ارسال ایمیل اکانت بازیابی نشد، مجددا از طریق مرکز راهنمایی تلاش کنید.

توصیه ما

امیدواریم این مطلب آموزش بازگردانی پیج دی اکتیو اینستاگرام به دردتان خورده باشد و در صورت بروز مشکل به راحتی بتوانید مشکل تان را حل کنید. اگر در هر مرحله ای دچار سردرگمی شدید با کارشناسان مجرب ما در شویراد تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *