;

قابلیت های جدید دایرکت اینستاگرام و کاربردهای آن

دراین مقاله می خواهیم مروری بر قابلیت های جدید دایرکت اینستاگرام کنیم. اینستاگرام یکی از بزرگترین پلتفرم های رسانه های اجتماعی است که در حدود یک میلیارد کاربر در سراسر جهان دارد. پلتفرمی که به عنوان پورتالی برای اشتراک‌ گذاری تصاویر با دوستان و خانواده شروع شد، به لطف متا که مرتباً به‌ روزرسانی‌ ها را منتشر می‌کرد و قابلیت های جدیدی را برای همگام شدن با رقبا اضافه می‌کرد، به یک رسانه اجتماعی غول‌ پیکر با میلیون‌ ها جامعه در حال تعامل با یکدیگر تبدیل شد.

باید بگوییم که اینستاگرام همواره به دنبال راهی برای پیشرفت بیشتر در چت کردن از طریق دایرکت اینستاگرام، پاسخ‌دهی و اشتراک‌گذاری بوده و همچنان سعی بر توسعه و ارتقای پلتفرم خود دارد.

مقاله پیشنهادی: قابلیت Notes اینستاگرام

اینستاگرام از قابلیت های جدید دایرکت اینستاگرام رونمایی کرد.

اینستاگرام هفت قابلیت جدید را برای بهبود تجربه پیام رسانی شما معرفی کرده است. در این پست می‌خواهیم هفت ویژگی جدید دایرکت اینستاگرام را معرفی کنیم؛ اینستاگرام قصد دارد با سرمایه‌گذاری بیشتر در پیام‌رسانی، ارتباطی بی‌نقص و سرگرم‌کننده را برای کاربران خود فراهم سازد.

قابلیت جدید دایرکت اینستاگرام

قابلیت های جدید دایرکت اینستاگرام و کاربردهای آنپاسخ سریع هنگام مرور

نخستین ویژگی این آپدیت، قابلیت پاسخ‌دهی در هنگام مرور فید است. درواقع شما هنگامی که در حال مرور فید صفحه خود هستید و در همان حال نیز پیامی دریافت می‌کنید، می‌توانید بدون رفتن به دایرکت و از دست دادن مکان خود در همان لحظه، پاسخ دهید. این ویژگی جدید، چت را در حین استفاده از برنامه بسیار آسان‌تر و راحت‌تر می‌کند.

قابلیت های جدید دایرکت اینستاگرام و کاربردهای آنارسال سریع پست ها به دوستان

دومین ویژگی نیز ارسال سریع برای دوستان است. شما قادر هستید که محتوای جالب را به اشتراک بگذارید. برای این کار لازم است که دکمه اشتراک‌گذاری را نگه داشته و بدون دردسر و اتلاف وقت، محتوای مورد‌علاقه خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

قابلیت های جدید دایرکت اینستاگرام و کاربردهای آنچه کسی در اینستاگرام آنلاین است

دیدن وضعیت آنلاین بودن یک فرد، سومین ویژگی‌ دایرکت اینستاگرام است. در بالای صندوق ورودی خود، می‌توانید ببینید چه کسی در آن لحظه آنلاین است تا چت کند. این ویژگی به شما کمک می‌کند فرصت‌های بسیار خوبی برای ارتباط با دوستان پیدا کنید.

قابلیت های جدید دایرکت اینستاگرام و کاربردهای آنیکپارچه سازی موسیقی

ویژگی جذاب بعدی، به عنوان همان ویژگی چهارم، ادغام این پلتفرم با Apple Music ،Amazon Music و Spotify است. در واقع شما می‌توانید یک پیش نمایش 30 ثانیه‌ای از آهنگ موردعلاقه خود را از طریق صفحه چت، با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

قابلیت های جدید دایرکت اینستاگرام و کاربردهای آنبدون اطلاع رسانی پیام ارسال کنید

ویژگی پنجم قابلیت فرستادن پیام بی‌صدا است. شما می توانید بدون اطلاع دوستان در اواخر شب یا زمانی که مشغول هستند با افزودن تنها عبارت «@silent» در پیام، از ارسال اعلان ناخواسته در آن زمان، برای دوستان خود جلوگیری کنید.

قابلیت های جدید دایرکت اینستاگرام و کاربردهای آنتم جدید Lo-Fi Chat

تغییر تم جدید چت به نام lo-fi برای مکالمات شخصی و نیز ساختن نظرسنجی برای دنبال‌کنندگان، برای ایجاد یک چت گروهی، از دیگر ویژگی‌های آپدیت جدید است. گفتنیست که ایده این قابلیت درواقع از چت گروهی مسنجر الگوبرداری شده است.

رونمایی قابلیت های جدید اینستاگرام

حرف آخر

از ویژگی های اینستاگرام بیشترین استفاده را ببرید؛ اینستاگرام به‌روزرسانی‌های خود را به صورت موجی عرضه می‌کند تا بازخوردی را از کاربران اولیه دریافت کند و در صورت لزوم تغییراتی ایجاد کند. اگر هنوز ویژگی های جدید را دریافت نکرده اید، مطمئن شوید که برنامه اینستاگرام شما به روز است. یا اگر از دستگاه اندرویدی استفاده می‌کنید، می‌توانید برای برنامه بتا در Google Play Store ثبت‌نام کنید.

اگر یک چیز مثبت از ادغام فیس بوک و اینستاگرام حاصل شود، آن پیشرفت های عظیم در ویژگی های چت است. اینستاگرام همیشه چیزهای جدیدی را امتحان می کند تا مخاطبان بیشتری را به خود جذب کند، و قرار گرفتن در معرض ویژگی های کوچک بسیار سرگرم کننده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر از قابلیت های جدید اینستاگرام از پیج اینستاگرامی شویراد بازدید کنید.

امتیاز شما در رابطه با این مقاله ؟
[yasr_visitor_votes]
 حدیث شجاع زاده
حدیث شجاع زاده

میلیون‌ها بار تلاش کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان همچنان ادامه داره...
نویسنده، سئوکار و طراح تصاویر تیم تحریریه شویراد

 حدیث شجاع زاده
حدیث شجاع زاده

میلیون‌ها بار تلاش کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان همچنان ادامه داره...
نویسنده، سئوکار و طراح تصاویر تیم تحریریه شویراد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *