افزایش فالوور رایگان اینستاگرام + بدون ریزش

این روزها اینستاگرام بهترین ابزار برندسازی است و داشتن فالوور برای رسیدن به محبوبیت در این شبکه اجتماعی ضروری است. در گام اول همه می خواهند در مدت زمان کوتاه و بدون پرداخت هیچ هزینه ای تعداد فالوور صفحه اینستاگرام خود را افزایش دهند. این روش همیشه جواب نمی دهد، اما در برخی موارد می توان به کمک تکنیک هایی، فالوور رایگان در اینستاگرام جذب کرد. در این مقاله قصد داریم شما را با چند روش  آشنا کنیم که تاثیر خوبی در افزایش فالوور رایگان اینستاگرام شما داشته است. اگر کسب و کار شما در اینستاگرام جدید است،حتماً لازم نیست  هزینه زیادی را برای تبلیغات اینستاگرامی پرداخت کنید.

شما می توانید حتی با برگزاری تبلیغات رایگان در اینستاگرام  نیز فالوور جذب کنید. همچنین سعی کردیم در این مقاله تکنیک هایی را جهت افزایش فالوور رایگان اینستاگرام را به شما معرفی کنیم.

مقالات مرتبط: تبلیغات اینستاگرام رایگان و حرفه ای با ۳ تکنیک کاربردی 

 افزایش فالوور رایگان اینستاگرام 

به عنوان یک کاربر اینستاگرام، وقتی اینستاگرام را مرور می کنید، اولین چیزی که هنگام بازدید از یک صفحه بیشتر متوجه آن می شوید، تعداد فالوورهای آن صفحه است. تجربه نشان داده است که تعداد فالوورها تاثیر بسزایی در جذب مخاطب دارد. بنابراین اگر تعداد فالوورهای صفحه شما زیاد باشد، مطمئناً فالوورهای جدید را سریعتر جذب می کند.

البته باید بگویم که درست است که فالوورها نقش بسیار مهمی در جذب فالوور دارند، اما این تعداد فالوور زیاد زمانی می تواند موثر باشد که با میزان تعاملات پست های صفحه مربوطه متناسب باشد. در این صورت شانس افزایش فالوور رایگان اکانت مربوطه بیشتر خواهد بود.

حال اگر می خواهید بدانید تعداد فالوورهای واقعی یک صفحه واقعی است یا جعلی، کافی است یک پست را باز کنید و با دیدن تعداد لایک های یک پست از صفحه می توانید تعداد فالوورهای واقعی آن صفحه را تخمین بزنید.

در گذشته شاید کمتر کسی به این نکته توجه می کرد و با به روز رسانی الگوریتم های اینستاگرام، کاربران اینستاگرام نیز هوشمندانه عمل می کنند و به این موضوع توجه زیادی می کنند. به طور کلی توجه داشته باشید که هر چه تعداد فالوورهای واقعی صفحه اینستاگرام شما بیشتر باشد، سریعتر فالوورهای خود را جذب خواهید کرد.

 

افزایش فالوور رایگان اینستاگرام

روش های جذب فالوور در اینستاگرام

در این قسمت می خواهیم چندین روش افزایش فالوور در اینستاگرام را شرح دهیم؛ و در نهایت به شما یاد خواهیم داد چگونه با صرف هزینه معقول بتوانید به فالوورهای زیادی دست پیدا کنید.

افزایش فالوور رایگان اینستاگرام + بدون ریزش تبلیغات گسترده در  اینستاگرام

به این ترتیب شما باید محتوای جذاب و ویروسی بسازید و سپس از روش های محبوب تبلیغات در اینستاگرام برای به اشتراک گذاری محتوای آن استفاده کنید. به عنوان مثال، می توانید از اینفلوئنسرهایی که در زمینه شما فعال هستند بخواهید که محتوای شما را در صفحه خود به اشتراک بگذارند، آن را در صفحاتی که بیشترین بازدید را دارند یا در صفحات نزدیک به حساب اینستاگرام شما از نظر محتوا ارسال کنند.

بنابراین، صفحه اینستاگرام شما در معرض مخاطبان زیادی قرار می گیرد. بسیار قرار می گیرد و این باعث افزایش فالوور رایگان اینستاگرام صفحه شما می شود. به این ترتیب افراد مرتبط و علاقه مند وارد صفحه شما می شوند و با دیدن محتوای جذاب صفحه شما صفحه شما را دنبال می کنند.

یکی از ویژگی های برتر این روش، گستردگی تماس است. هنگامی که محتوای شما در یک صفحه محبوب است، در معرض طیف گسترده ای از کاربران اینستاگرام قرار می گیرد. اما این روش هزینه دارد و باید برای صفحات مرتبط یا اینفلوئنسرها هزینه بالایی بپردازید. همچنین در این روش نمایش تبلیغ شما برای تعداد زیادی از کاربران بسیار گران تمام خواهد شد. به علاوه نمی توان تعداد و زمان دقیق جذب فالوور اینستاگرام را مشخص کرد.

افزایش فالوور رایگان اینستاگرام + بدون ریزش بهره گیری از اینلوئسنر مارکتینگ

یکی دیگر از راه های افزایش فالوور در اینستاگرام کمک گرفتن از اینفلوئنسرهای فعال در زمینه کسب و کاری خودتان می باشد. برای این منظور کافی است یه محتوای کاربرپسند تولید کنید و سپس از یک ایئفلونسری  بخواهید که محتوای پیچ شما را به فالوورهای خود معرفی کند.

اما برای این کار نیز باید هزینه ی بالایی پرداخت کنید؛ برندهای مشهور و بزرگ، اغب از این تکنیک استفاده می کنند. اما برای کسب و کارهای نوپایی که بتازگی کسب و کار اینستاگرامی خود را شروع کرده اند، به احتمال زیاد پرداخت چنین هزینه ای فراتر از بودجه ی آن ها باشد.

افزایش فالوور رایگان اینستاگرام + بدون ریزش فعالیت مداوم در اینستاگرام

اما یک تکنیک ساده برای افزایش فالوور رایگان اینستاگرام، ایجاد محتوای مفید و ویروسی در اینستاگرام است، این روش می تواند گروه بزرگی از کاربران اینستاگرام را به صفحه شما سوق دهد. با ارسال مطالب جدید و استفاده از هشتگ ها می توانید شانس دیده شدن خود را افزایش دهید.

توصیه می کنیم علاوه بر فعالیت های مفید در اینستاگرام به صفحه اینستاگرام رقبای خود سر بزنید و افرادی که این صفحات را دنبال می کنند را دنبال کنید. توجه داشته باشید که برای اینکه از فالو کردن افراد نتیجه بگیرید و به مرور زمان در دام دنبال کردن آن نیفتید باید فالوورهایی که به کسب و کار شما علاقه مند هستند را دنبال کنید. با پیروی از این روند می توانید به سرعت فالوورهای صفحه خود را افزایش دهید.

با توجه به نکات بالا می توان گفت که کلید پیشرفت شما در اینستاگرام این است:

به طور مداوم محتوای با کیفیت بالا تولید کنید + از هشتگ های مد روز و پرطرفدار استفاده کنید + مخاطبان علاقه مند جدید را دنبال کنید.

مزیت استفاده از این روش جذب فالوور اینستاگرام به صورت کاملا واقعی است. فالوورهایی که از صفحه شما بازدید می کنند و از این طریق آن را فالو می کنند به محتوای شما علاقه مند می شوند و همیشه پست های شما را با اشتیاق دنبال می کنند. این فالوورها با پست های شما ارتباط برقرار می کنند، روی آنها نظر می دهند یا آنها را می پسندند. توجه داشته باشید که انجام چنین فعالیت هایی توسط فالوورهای شما باعث می شود که محتوای شما در فید اینستاگرام فالوورهای آنها قرار گیرد و همچنین ممکن است فالوورهای جدیدی از آنها بدست آورید.

اما بزرگترین ایراد این روش این است که باید زمان زیادی را برای جذب فالوور صرف کنید. زیرا جذب افراد جدید (به خصوص به دلیل محدودیت های اینستاگرام) فرآیندی طولانی و زمان بر خواهد بود.

توصیه های ما

با توجه به روش های در نظر گرفته شده برای جذب فالوور، بهترین راه ممکن برای جذب فالوور تزریق گروه های کوچک فالوور به اکانت و سپس تولید محتوای جذاب و ویروسی است. فالوورها از این طریق بدون ضرر جذب می شوند و برند شما کم کم به یکی از محبوب ترین ها در اینستاگرام تبدیل می شود.

 حدیث شجاع زاده
حدیث شجاع زاده

میلیون‌ها بار تلاش کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان همچنان ادامه داره...
نویسنده، سئوکار و طراح تصاویر تیم تحریریه شویراد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *