با افزایش لایک رایگان اینستاگرام کسب درآمد کنید!

در دنیای دیجیتال امروز، موفقیت و رسیدن به درآمد در شبکه های اجتماعی و بویژه اینستاگرام با توجه به تعداد فالوورهای یک پیج تعیین می شود. هرچه تعداد فالوورهای شما بیشتر باشد، در موفقیت، اعتبار و قابلیت اطمینان اینستاگرام خود بیشتر پیش خواهید رفت. برخی افراد برای به دست آوردن فالوورهای بیشتر، سعی دارند از طریق تولید محتواهای چالش برانگیزند به دنبال افزایش لایک رایگان اینستاگرام می باشند. توجه کنید هر اندازه تعداد لایک های یک پست بیشتر باشد، اعتبار صفحه را افزایش می دهد. بطور کلی، برای افزایش رتبه بندی پیج اینستاگرامی، می بایست میزان تعاملات پست های خود را افزایش دهید. 

مهمترین راه برای افزایش تعامل با فالوورهای اینستاگرام، دریافت لایک بیشتر است. در واقع هرچه تعداد لایک، کامنت و بازدید اینستاگرام بیشتر باشد، شانس شما برای کسب درآمد از اینستاگرام بیشتر است. به عبارت دیگر ، افزایش فالوورهای خود از طریق تبلیغات اینستاگرامی یا افزایش آنها به طور طبیعی تنها در صورت تعامل با آنها می تواند برای شما درآمد کسب کند. این فالوورها با لایک کردن، کامنت گذاشتن یا بازدید ویدیوی اینستاگرام سبب رشد و ارتقاء پست اینستاگرامی و نهایتاً پیج اینستاگرامی خواهد شد.

آیا می دانید افزایش لایک رایگان اینستاگرام بهترین روش بازاریابی است؟ هرچه تعداد لایک های شما بیشتر باشد، مشتری بیشتری جذب خواهید کرد و کاربران با اطمینان و اعتماد بیشتری محصولات شما را خریداری می کنند. علاوه بر این  مقدار قابل توجهی از لایک های ارسال اینستاگرام شما باعث افزایش محبوبیت برند شما در فضای مجازی می شود و پست های شما در اینترنت به اشتراک گذاشته می شود.

 

افزایش لایک رایگان اینستاگرام

 

افزایش لایک واقعی پست های اینستاگرام

همانطور که گفته شد مؤثرترین راه برای افزایش تعامل فالوورهای اینستاگرام با پیج، دریافت لایک واقعی از مخاطبان است. در واقع تعداد لایک های یک پست نشان می دهد که یک پست چقدر در جذب فالوور موفق بوده است. توجه داشته باشید که برای افزایش لایک های محتوای خود در اینستاگرام به فالوور واقعی نیاز دارید.

با این حال، اگر می خواهید فالوورهای اینستاگرام خود را با روش های معمولی یا ارگانیک افزایش دهید ، باید هزینه و وقت زیادی را صرف کنید. با شرایط بوجود آمده در جامعه و بیماری کرونا بسیاری از کسب و کارها مجبور شدند در دنیای مجازی فعالیت خود را ادامه دهند، حال این گروه می خواهند زودتر به نتیجه برسند و وقتی برای از دست دادن ندارند و می خواهند زودتر و از  طریق تکنیک های مؤثر از قبیل انجام تبلیغات به فالوور و یا لایک بیشتر برسند. 

با افزایش لایک رایگان اینستاگرام و بالا بردن تعداد فالوورهای پیج تان، زمینه جذب فالوور جدید و لایک با کیفیت واقعی و فعال را فراهم خواهید کرد. این یک امتیاز ویژه برای صفحه شما خواهد بود و با دریافت لایک ایرانی، فالوورهای واقعی ایرانی جذب صفحه شما می شوند. اگر می خواهید وارد اینستاگرام اکسپلورر شوید و فالوورهای بیشتری جذب کنید، باید تعامل پست های خود را افزایش دهید.

افزایش لایک واقعی یکی از میانبرهایی است که نرخ تعامل صفحه شما را ارتقاء می دهد و در نتیجه پست های شما به اینستاگرام اکسپلورر راه می یابد. پکیج لایک واقعی ایرانی کیفیت و سرعت اثربخشی بالاتری دارد، زیرا الگوریتم اینستاگرام اغلب لایک های فیک را شناسایی و حذف می کند؛ از این رو می توانید مطمئن باشید لایک های واقعی بدون ریش خواهند بود. 

 

کسب درآمد با افزایش لایک رایگان اینستاگرام  

به نظر شما افزایش لایک رایگان اینستاگرام  چگونه می تواند به کسب درآمد شما کمک کند؟ افزایش لایک اینستاگرام به دو دلیل اصلی می تواند سبب درآمدزایی در اینستاگرام گردد؛ و یا حداقل پیش نیاز موفقیت در اینستاگرام دریافت لایک بیشتر برای محتواهای پیج مان است. 

 

با افزایش لایک رایگان اینستاگرام کسب درآمد کنید! افزایش محبوبیت در الگوریتم اینستاگرام

همانطور که گفته شد افزایش لایک اینستاگرام باعث رشد و ارتقای پست های اینستاگرام می شود. دریافت لایک اینستاگرام از فالوورهای واقعی و فعال اینستاگرام باعث می شوند که یک پست به صورت کاملا طبیعی رفته رفته تعداد لایک بیشتری دریافت کند. توجه کنید شما با تولید محتوای مستمر و مفید در اینستاگرام تولید کنید، بدون شک پست های شما به اکسپلور اینستاگرام راه می یابند و در نتیجه تعداد لایک های شما نیز افزایش می یابد.

شما به صورت طبیعی نیز می توانید میزان لایک پست های خود را افزایش دهید؛ با این روند کاملا طبیعی الگوریتم ها و سیستم های هوشمند اینستاگرام نیز پست های لایک را به عنوان محبوب تر تشخیص داده و تشویق می کنند. این بدان معناست که افراد بیشتری آنها را می بینند و لایک می کنند و در نتیجه میزان لایک های فالوورهای واقعی روی پشم افزایش می یابد. به عنوان مثال، اگر برای هر پست 1000 لایک دریافت کنید، به طور طبیعی و واقعی بیش از 1000 لایک دریافت خواهید کرد.

 

با افزایش لایک رایگان اینستاگرام کسب درآمد کنید! افزایش تعداد بازدید پست های قدیمی

دریافت لایک اینستاگرام از فالوورهای واقعی باعث می شود پست قدیمی شما دوباره لایک شود و فالوورهای واقعی تشویق شوند که به سراغ پست های قدیمی شما رفته و دوباره آنها را لایک کنند. و در نتیجه پست های قدیمی توسط فالوور جدید اینستاگرام مجددا مشاهده شده و لایک بیشتری دریافت خواهد کرد. همانطور که می بینید افزایش لایک یکی از مهم ترین راه های افزایش فالوور و تعامل با اینستاگرام و در نهایت افزایش اعتبار پست ها و صفحات اینستاگرام است. 

 

جلب اعتماد کسب درآمد از اینستاگرام است.

با افزایش لایک رایگان اینستاگرام می توانید اعتبار و ارزش پست اینستاگرام خود را افزایش دهید و به این ترتیب پست شما به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کرده و به سرعت از رقبای خود پیشی خواهد گرفت. افزایش لایک پست های اینستاگرام بهترین راه برای افزایش تعامل و گرفتن فالوور بیشتر است. فرض کنید برای هر پستی در حدود 5 هزار لایک دریافت کنید، صرف نظر از اینکه این لایک ها از طرف فالوورهای فعال و واقعی باشد یا فالوورهای جعلی اینستاگرام، می تواند فالوورهای شما را ترغیب به لایک محتواهایتان کند.

در حالی که حتی اگر یک پست عالی در صفحه خود داشته باشید اما تعداد لایک ها کمتر باشد، به طور کلی ممکن است شانس دریافت لایک بیشتر را برای همیشه از دست بدهید.

در حالت کلی افزایش فالوور واقعی و یا لایک های اینستاگرام یک پروسه زمان بری می باشد که نیاز به صرف هزینه زیادی دارد. وقتی نیاز به افزایش فالوورهای واقعی و فعال اینستاگرام دارید ، به خصوص در ابتدای مسیر موفقیت ، سرعت رشد صفحه شما بسیار کمتر از زمانی است که تعداد فالوورهای زیادی دارید.

به همین دلیل داشتن تعداد بالای فالوور در آغاز راه فعالیت پیج اینستاگرام می تواند در موفقیت شما بسیار تآثیرگذار باشد. به همین دلیل افراد حرفه ای در اینستاگرام در ابتدای راه اندازی پیج خود در اینستاگرام ، از تولید محتوا سعی دارند پیج خود را بهینه می کنند؛ سپس از طریق تبلیغات اینستاگرامی می خواهند ویوو، لایک و یا فالوور های خود را افزایش دهند تا بتوانند اعتماد کاربران اینستاگرامی را جلب می کنند و براساس این اعتماد می توانند فالوورهای واقعی و فعال را به پیج اینستاگرامی خود جذب نمایند.

 حدیث شجاع زاده
حدیث شجاع زاده

میلیون‌ها بار تلاش کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان همچنان ادامه داره...
نویسنده، سئوکار و طراح تصاویر تیم تحریریه شویراد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *