;

بهترین ایده برای افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام چیست؟

به نظر شما بهترین راه افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام چیست؟ چگونه می توان به صورت طبیعی و بدون استفاده از راهکارهای غیرحرفه‌ای تعداد فالوور های هدفمند اینستاگرام خود را افزایش دهیم؟ اگر به دنبال پاسخ این سؤالات هستید، تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید. 

افراد زیادی هستند که با استفاده از راه های میانبر نظیر خرید فالوور یا استفاده از ربات‌ها در پی جذب فالوور هستند. اما ضمن اینکه الگوریتم های اینستاگرام در آپدیت های اخیر بسیار هموشندتر شده اند و با شناسایی و حذف فعالیت‌های غیرواقعی، پیج شما را جریمه کند، اعتبار پیج شما بین فالوورهای واقعی تان نیز زیر سؤال می رود. با استفاده از این راه‌حل‌های غیر اصولی شاید بتوانید فالوورهای پیج تان را در مدت کوتاهی افزایش دهید، اما در بلندمدت به حساب اینستاگرام شما آسیبی جدی وارد می‌کنند.

تنها شانس موفقیت شما در اینستاگرام، جذب فالوورهای واقعی است؛ افرادی واقعی که برای شما و برندتان اهمیت قائل هستند و تعامل مناسبی با شما دارند. تنها استراتژی اینستاگرامی که می‌تواند نتایج دلخواه شما را ایجاد کند و در کسب‌و‌ کار تان تأثیر مثبت به همراه داشته باشد. در ادامه ۲۶ روش برای جذب فالوورهای واقعی و فعال در اینستاگرام ارائه شده است. به شما اطمینان می دهم با استفاده از این روش ها می توانید به جامعه هدف گسترده ای دست بیابید و فروش خود را چندین برابر کنید. 

مقاله پیشنهادی: افزایش فالوور رایگان اینستاگرام + بدون ریزش 

21 راهکار برای افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام 

در این بخش می خواهیم چند ترفند برای افزایش فالوور در اینستاگراه ارائه دهیم که به بردینگ شما در اینستاگرام کمک می کند.

 

برندسازی با افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام

بهترین ایده برای افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام چیست؟ برای فعالیت در اینستاگرام یک استراتژی داشته باشید.

تمرکز بر اهداف کسب‌وکار به شما کمک می‌کند تناسب صفحه‌ی خود با این اهداف را حفظ کنید. این به شما امکان می‌دهد داستان برند متقاعدکننده‌ای برای مخاطبان شرح دهید؛ روایتی که بازدیدکننده‌های جدید را به دنبال کردن شما متقاعد می‌کند و به ایجاد و حفظ فالوورهای وفادار منجر می‌شود.

 

بهترین ایده برای افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام چیست؟ مخاطبان هدف یپج اینستاگرامی خود را مشخص کنید.

از خودتان سؤالاتی در مورد مخاطب هدف خود بپرسید و تلاش کنید افرادی را که می‌خواهید با آن‌ها ارتباط برقرار کنید شناسایی کنید.

 

بهترین ایده برای افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام چیست؟ یک بیو و پروفایل عالی درست کنید.

پروفایل شما پشتوانه‌ی حضور شما در اینستاگرام محسوب می‌شود، مخاطبان در نگاه اول با پروفایل و اطلاعاتی که در آن قرار داده‌اید مواجه می‌شوند. یک پروفایل دقیق می‌تواند نقطه‌ی شروع مناسبی برای افزایش مخاطبان باشد.

 

بهترین ایده برای افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام چیست؟ محتوای جذاب و گیرا بسازید.

یکی از مهم ترین ترفندهای افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام محتوای جذاب سبب می‌شود مخاطبان به لایک، کامنت و به اشتراک گذاشتن پست‌های شما بپردازند. این مشارکت باعث می‌شود نرخ تعامل صفحه‌ی شما بالا برود و الگوریتم اینستاگرام محتوای شما را با اولویت بالاتری نشان دهد و بدین ترتیب شما را به مخاطبان بیشتری معرفی کند،  در نهایت مسیر جذب فالوئر جدید را برای شما هموار کند.

 

بهترین ایده برای افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام چیست؟ صفحه اینستاگرامی خود را با روش‌های ارتباطی مختلف به افراد معرفی کنید.

تمامی ابزارهای اطلاع‌رسانی (چه آنلاین و چه آفلاین)، به شما فرصت می‌دهند که افراد را به اکانت اینستاگرام خود هدایت کنید. تلاش کنید لینک اینستاگرام خود را بر روی وب‌سایت، امضای الکترونیک و خبرنامه‌های آنلاین خود قرار دهید. این موضوع سبب می‌شود افرادی که در حال حاضر با شما در ارتباط هستند، شما را به‌آسانی در صفحات اجتماعی پیدا کنند.

 

بهترین ایده برای افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام چیست؟ از هشتگ‌های مرتبط و ویژه استفاده کنید.

هشتگ‌ها به افراد علاقمند به محتوای مرتبط با برند، صنعت یا محصولات مشابه کمک می‌کنند که به راحتی پست‌ها و استوری‌های شما را پیدا کنند.

 

بهترین ایده برای افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام چیست؟ موقعیت مکانی خود را تگ کنید.

بهتر است از هر فرصتی برای قرار دادن موقعیت مکانی در پست یا استوری خود استفاده کنید. این یکی از ساده‌ترین راه‌هایی است که افراد با کمک آن قادر به یافتن شما در اینستاگرام هستند.

 

بهترین ایده برای افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام چیست؟ کاربران اینستاگرامی مرتبط را دنبال کنید.

زمانی که یک کاربر اینستاگرام را دنبال می‌کنید، شانس زیادی وجود دارد که آن‌ها نیز به بررسی صفحه‌ی پروفایل شما بپردازند. اگر این صفحه سرشار از محتوای جذاب، گیرا و سازگار با علایق مخاطب باشد، آن‌ها نیز ممکن است شما را دنبال کنند.

 

بهترین ایده برای افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام چیست؟ مخاطبان مرتبط با موضوع را تگ کنید.

شما می‌توانید کاربرانی که در تصاویر شما هستند را با استفاده از @ در متن و یا قابلیت تگ تصاویر، تگ کنید. با انجام این کار، افراد تگ شده از این موضوع با خبر می‌شوند.

تگ کردن دیگران آن‌ها را به تعامل با صفحه‌ی شما و بازنشر پست‌ها با مخاطبان خود تشویق می‌کند. 

 

بهترین ایده برای افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام چیست؟ از فالوورهای خود بخواهید دوستان شان را تگ کنند.

هر چند وقت، فالوورهای خود را تشویق کنید که دوستان خود را در بخش نظرات تگ کنند. این اقدام صفحه‌ی شما را در معرض دید شبکه‌ی بزرگ‌تری از افراد قرار می‌دهد. 

 

بهترین ایده برای افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام چیست؟ به طور مستمر و منظم در پیج تان پست منتشر کنید.

 

فالوورهای فعلی شما به دنبال محتوای اختصاصی از شما هستند. این دلیلی است که به خاطر آن شما را دنبال می‌کنند. بنابراین تلاش کنید مطالبی تولید کنید که مخاطبان شما قادر به تعامل با آنها باشند.

 

بهترین ایده برای افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام چیست؟ پست های خود را در زمان مناسب به اشتراک بگذارید.

با این که اینستاگرام به جای ترتیب زمانی، از یک الگوریتم ویژه برای نمایش پست‌ها استفاده می‌کند، زمان‌بندی ارسال پست همچنان اهمیت دارد، زیرا همچنان یکی از موضوعاتی است که الگوریتم در چینش پست‌ها در نظر می‌گیرد.

 

بهترین ایده برای افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام چیست؟ پست‌های پیج اینستاگرامی تان را زمان‌بندی کنید.

 از ابزارهای موجود زمان‌بندی پست استفاده کنید، با این ابزارها می‌توانید زمان انتشار پست را برای چند ساعت و یا چند روز بعد برنامه‌ریزی کنید.

زمان‌بندی پست‌ها به شما امکان ایجاد یک چینش یکپارچه را می‌دهد، چینشی که داستانی درهم‌تنیده را برای مخاطبان صفحه‌ی اینستاگرام روایت می‌کند. 

 

بهترین ایده برای افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام چیست؟ کپشن‌های مناسب و متقاعدکننده بنویسید.

اگرچه اینستاگرام یک پلتفرم دیداری محسوب می‌شود، اما کپشن‌های شما نقش بزرگی در افزایش تعامل با مخاطبان ایفا می‌کنند و به شما در یافتن مخاطبان بیشتر کمک می‌کنند.  همان‌طور که پیش از این گفتیم دستیابی به مخاطبان و تعامل بیشتر عوامل کلیدی موثر بر افزایش فالوورهای شما هستند.

 

بهترین ایده برای افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام چیست؟ استوری‌های اینستاگرامی را جدی بگیرید.

مهم ترین عامل برای افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام اگر فالوورهای اینستاگرامی بیشتر می‌خواهید، باید از استوری‌های اینستاگرام استفاده کنید. هر روز بیش از پانصد میلیون حساب اینستاگرام از استوری استفاده می‌کنند و ۴۵ درصد از استوری‌های پربازدید توسط کسب‌وکار‌ها منتشر می‌شوند.

افرادی که از استوری استفاده می‌کنند نرخ تعامل بسیار زیادی دارند. بر اساس اطلاعات منتشر شده از اینستاگرام، نزدیک به یک مورد از هر پنج استوری به یک پیام دایرکت ختم می‌شود.

 

بهترین ایده برای افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام چیست؟ از ویژگی‌های تعاملی استفاده کنید.

ابزارهای استوری در اینستاگرام فرصت‌های تعامل زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهند، مواردی نظیر نظرسنجی‌ها، طرح سوال و غیره می‌توانند میزان تعامل مخاطبان با شما را افزایش دهند. یک بررسی نشان داده است که استفاده از استیکر نظرسنجی میزان بازدید ویدئوی سه ثانیه‌ای را در ۹۰ درصد کمپین‌های اینستاگرام افزایش می‌دهد.

 

بهترین ایده برای افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام چیست؟ از همکاری در لایو اینستاگرام استفاده کنید.

اینستاگرام محل مناسبی برای استفاده از قابلیت پخش زنده محسوب می‌شود، روندی که در رسانه‌های اجتماعی رو به افزایش است. از طریق قابلیت‌های تعاملی نظیر سوالات و نظرات، شما می‌توانید بدون واسطه به برقراری ارتباط با مخاطبان خود بپردازید و ایجاد تعامل بیشتر به معنی افزایش دسترسی به مخاطبان جدید خواهد بود.

 

بهترین ایده برای افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام چیست؟ به بهترین شکل ممکن از ‌هایلایت اینستاگرام استفاده کنید.

هایلایت اینستاگرام به شما فرصت مناسبی برای معرفی برندتان به مخاطبانی که پروفایل را مشاهده می‌کنند، می‌دهد. تلاش کنید‌ هایلایت‌ها را با اطلاعاتی جالب تکمیل کنید و محتواهایی را در این ‌هایلایت‌ها قرار دهید که به بازدیدکننده‌های جدید علتی برای دنبال کردن شما بدهند.

 

بهترین ایده برای افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام چیست؟ مسابقات چالش برانگیز برگزار کنید.

مسابقات اینستاگرامی نیز نقش برجسته ای در افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام دارند. در اینستاگرام از مسابقات برای جذب فالوورهای بیشتر استفاده کنید، از مخاطبان خود بخواهید شما را دنبال کنند و در یکی از تصاویر شما دوستان خود را تگ کنند.

برای دسترسی به مخاطبان بیشتر، با صفحات اینستاگرامی دیگر همکاری کنید و مسابقات مشترک برگزار کنید و از تازه‌واردان بخواهید تمامی اعضای مسابقه را فالو کنند.

 

بهترین ایده برای افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام چیست؟ تبلیغات گسترده در اینستاگرام را فراموش نکنید.

تبلیغات اسپانسر اینستاگرام روش موثری برای جذب مخاطبان جدید محسوب می‌شود، روشی سریع که مطالب شما را در برابر افرادی قرار می‌دهد که با روش دیگری قادر به مشاهده آن‌ها نبوده‌اند. در این نوع تبلیغات می‌توانید مخاطبان خود را بر اساس موقعیت مکانی، موقعیت جغرافیایی، ارتباط با کاربران دیگر و حتی رفتارها و علایق اصلی آن‌ها هدف قرار دهید.

 

بهترین ایده برای افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام چیست؟ از ابزارهای آمار اینستاگرام برای کسب اطلاعات، استفاده کنید.

ابزارهای تحلیل اینستاگرام اطلاعات لازم را در مورد بازدیدهای هر پست (impressions)، دسترسی به مخاطبان (reach)، تعامل (engagement)، پست‌های برتر (top posts) و موارد دیگر در اختیار شما قرار می‌دهند. شما می‌توانید اطلاعات دیگری شامل جنسیت، سن و موقعیت مکانی را نیز از طریق این ابزارها به دست آورید.

 

توصیه ما 

با تولید محتوا و تبلیغات گسترده در اینستاگرام می توانید به یک جامعه هدف گسترده دسترسی پیدا کنید که این موضوع منجر به افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام می گردد. برای اینکه بازدهی خوبی از تبلیغات در  اینستاگرام داشته باشید با کارشناسان ما در شویراد تماس بگیرید تا بتوانید از ایده ها و مشاوره های تبلیغاتی آن ها بهره ببرید.

امتیاز شما در رابطه با این مقاله ؟
[yasr_visitor_votes]
 حدیث شجاع زاده
حدیث شجاع زاده

میلیون‌ها بار تلاش کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان همچنان ادامه داره...
نویسنده، سئوکار و طراح تصاویر تیم تحریریه شویراد

 حدیث شجاع زاده
حدیث شجاع زاده

میلیون‌ها بار تلاش کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان همچنان ادامه داره...
نویسنده، سئوکار و طراح تصاویر تیم تحریریه شویراد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *