Logo
جستجو کردن
Logo

جذب فالوور واقعی با تبلیغات اکسپلور اینستاگرام

صفحه اکسپلور اینستاگرام

به نظر شما چرا تبلیغات اکسپلور اینستاگرام از اهمیت ویژه ای برخوردار است؟ صفحه اکسپلور اینستاگرام یک منبع گسترده برای انتخاب محتوا در زمان واقعی است. ابزار اکسپلور (Explore)، به صورت یک ذره بین در قسمت پایین صفحه اینستاگرام است که دارای قابلیت های جستجو می باشد.در این قسمت، پست های متفاوتی، برای هر کاربر بر اساس فعالیت های اخیر او و فالوورهایش از قبیل لایک ها و علایق قبلی آن ها، از حساب هایی که هنوز دنبال نکرده اند، ظاهر می شود.

می دانید! هنگامی که کاربران با پست های شما درگیر می شوند، محتوای شما شانس بیشتری برای حضور در صفحه اکسپلور پیدا می کند. بنابراین یک فرصت بی نظیر برای دیده شدن در صفحه اکسپلور اینستاگرام افرادی که به حوزه تخصص شما علاقه مند هستند، حاصل می شود. 

با توجه به اینکه اینستاگرام اکنون میزبان حدود ۸۰۰ میلیون کاربر ماهانه است و ۶۰ درصد از آنها هر روز در این پلتفرم فعال هستند، دانستن نحوه دسترسی به صفحه اکسپلور اینستاگرامی تواند کلید شما برای دستیابی به دنیایی از فالوور های بسیار ارزشمند باشد.

جذب فالوور واقعی با تبلیغات اکسپلور اینستاگرامتبلیغات اکسپلور اینستاگرام چیست؟

این تبلیغات در برگه اکسپلور اینستاگرام یافت می شود؛ جایی که بیش از ۵۰ درصد از کاربران، از حساب هایی که ممکن است قبلاً آنها را دنبال نکنند، عکس ها و فیلم های مربوط به علایق خاص خود را پیدا می کنند. بهمین دلیل اکسپلور یک مکان ایده آل برای مشاغل است تا تبلیغات خود را توسعه دهند. 

اینستاگرام از زمان راه اندازی خود، تعدادی فرمت و گزینه های تبلیغاتی اضافه کرده که این شبکه اجتماعی را به طور  فزاینده به یک مکان تبلیغاتی برای مالکان کسب و کار تبدیل کرده است:

  • تبلیغات تک عکس و فیلم
  • تبلیغات کاروسل و مجموعه ای
  • تبلیغات استوری
  • ویژگی های پرداخت

صفحه اکسپلور اینستاگرام، جایگزین صفحه Popular در گذشته، یکی از کاربردی ترین امکاناتی که اینستاگرام برای کاربران خود فراهم کرد. در صورتیکه یک برند در اکسپلور دیده شود، بیشتر در معرض دید مخاطبان علاقه مند قرار خواهد گرفت!

این مقاله را حتما بخوانید
آموزش عکاسی از محصول برای اینستاگرام

تبلیغات اکسپلور اینستاگرام یک استراتژی موفق برای جذب مخاطبان جدید می باشد و به رشد برند شما کمک خواهد کرد. این تبلیغات هزینه زیادی برای صاحبان برند به همراه ندارد؛ صرفاً به ذوق و خلاقیت آن بستگی دارد. برای درک نحوه عملکرد تبلیغات در اکسپلور، ابتدا باید بدانید که این صفحه متناسب با علایق فردی هر کاربر چیده می شود.

بعبارتی محتواهایی که در اکسپلور برای یک کاربر نمایش داده می شود براساس فعالیت ها و علایق او ها و فالوورهایش می باشد؛ بنابراین  کاربران اینستاگرام همواره از تبلیغات اکسپلور اینستاگرام  استقبال می کنند. 

الگوریتم صفحه اکسپلور اینستاگرام

جذب فالوور واقعی با تبلیغات اکسپلور اینستاگرامالگوریتم صفحه اکسپلور اینستاگرام چگونه کار می کند؟

برای انجام تبلیغات اکسپلور اینستاگرام، بایستی محتوای شما در صفحه اکسپلور دیده شود. همانطور که گفتیم صفحه اکسپلور اینستاگرام، تکامل صفحه “Popular” می باشد که در ابتدای راه اندازی برنامه اینستاگرام معرفی شد. بر خلاف صفحه اکسپلور اینستاگرام امروز، انتخاب محتوا در popular به علایق خاص یک کاربر اختصاص داده نمی شد.

صفحه اکسپلور اینستاگرام بر اساس علاقه هر شخص، محتوا را از سراسر  این پلتفرم در اختیار کاربرانش قرار می دهد. به عنوان مثال، فید Explore من بیشتر با محتوای تبلیغات، دکوراسیون منزل و تناسب اندام پر شده است؛ زیرا الگوریتم اینستاگرام بر اساس سرچ های من در اینستاگرام ، این گونه مطالب را برای من ارزشمند تشخیص داده و ان ها را شخصی سازی کرده است. 

بنابراین صفحه اکسپلور اینستاگرام نیازهای کاربران خود را برآورده می کند و بر اساس پست هایی که در گذشته دوست داشته اند، محتوای مربوطه ای را که به آن علاقه دارند را در اختیار شان قرار می دهد. الگوریتم اکسپلور، نحوه تعامل شما با این پلتفرم اجتماعی را پیگیری و محتوایی تولید می کند که به طور خاص با نحوه استفاده شما از برنامه همگام سازی می شود.

 به همین دلیل است که برخی افراد آن را “واقعی ترین” مکان در اینترنت می دانند.

هر زمان که محتوای شما در صفحه اکسپلور نمایش داده شود، با تبلیغات اکسپلور اینستاگرام، فرصتی برای شما ایجاد می شود که نقاط تماس جدیدی را با کاربرانی که قبلاً ارتباطی با آن ها نداشتید، ایجاد کنید. این بدان معناست که شما در کوتاه مدت قادر خواهید بود بازار بالقوه خود را گسترش می دهید.

این مقاله را حتما بخوانید
چگونه چند عکس در استوری بگذاریم؟

مزایای منحصر به فردی که تبلیغات اکسپلور اینستاگرام را برای کاربران خود به همراه دارد:

جذب فالوور واقعی با تبلیغات اکسپلور اینستاگرامنحوه دسترسی به صفحه اکسپلور اینستاگرام؟!

برای تبلیغات اکسپلور اینستاگرام باید پست جدید بگذارید؛ زیرا پست های قدیمی شما به اکسپلور نمی‌روند! برای حضور در صفحه اکسپلور چند نکته طلایی را بایستی در نظر بگیرید:

جذب فالوور واقعی با تبلیغات اکسپلور اینستاگرام افرادی که به حوزه کسب و کار شما، علاقه مند می باشند را جذب کنید. 

همانطور که گفتیم هنگامی که وارد اینستاگرام می شوید، محتوایی که در صفحه اکسپلور اینستاگرام مشاهده می کنید بر اساس علایق فالوورهای شما و آنچه که قبلاً به آنها علاقه نشان داده اید، تعیین می شود. این بدان معناست که شما باید دقیقاً بدانید که مشتریان شما در هنگام مرور فید اینستاگرام خود به دنبال چه چیزی هستند.

 

مخاطب هدف در اکسپلور

 

شما بایستی به دنبال برقراری ارتباط با مخاطبان معتبر باشید، تا بتوانید آن ها را به سمت فید خود هدایت کنید. پست های شما با دریافت لایک و کامنت از جانب مخاطبان تان، شانس حضور در اکسپلور را بدست میاورند. از همین جا می توان درک کرد که  خرید فالوور هایی که به اندازه کافی به حوزه کسب و کار علاقه شما ندارند، فایده ای ندارد.  شما نمی توانید با آن ها، تعامل پست های خود را افزایش دهید.

بنابراین به هنگام انتخاب فالوور، بایستی از خود بپرسید:

  • مخاطبان مورد نظر شما چه کسانی هستند؟
  • آنها به چه چیزهایی علاقه دارند؟
  • آنها دنبال چه کسانی هستند؟
  • چه نوع محتوایی ارسال می کنند؟
  • از برچسب های مکان و هشتگ ها استفاده کنید!

جذب فالوور واقعی با تبلیغات اکسپلور اینستاگرامدر تبلیغات اکسپلور اینستاگرام هشتگ ها را فراموش نکنید!

هشتگ ها یکی از مفیدترین ابزارهایی هستند که می توانید برای تبلیغات در اینستاگرام، استفاده کنید. این راه حل های ساده محتوای شما را فوراً قابل کشف می کند و به شما امکان می دهد با افرادی فراتر از شبکه فعلی خود تماس ارتباط برقرار کنید. به همین دلیل است که تحقیقات نشان می دهد برندهایی که حداقل از یک هشتگ در هر پست استفاده می کنند، نسبت به کسانی که از هیچ هشتگی استفاده نمی کنند، از تعامل بیشتری برخوردار می شوند.

این مقاله را حتما بخوانید
جذب مخاطب با برندسازی در اینستاگرام + 6 تکنیک کاربردی

هشتگ ها راهی فوق العاده را برای کاربران اینستاگرام جهت یافتن محتوایی که نیازهای آنها را برآورده می کند، ارائه می دهند و  امکان دسترسی به صفحه اکسپلور اینستاگرام را برای شما فراهم می کنند. علاوه بر این که به احتمال زیاد پست های شما مشارکت مورد نیاز خود را در صفحه اکسپلور اینستاگرام به دست می آورند، بلکه با استفاده از هشتگ های مرتبط می توانید، موضوع پست و تخصص خود را نیز نشان دهید.

البته یادآوری می کنم که هشتگ ها نباید فقط برای اهداف تبلیغاتی باشد و از هشتگ هایی استفاده کنید که مربوط به موضوع و مخاطبان هدف پست های شما هستند.

جذب فالوور واقعی با تبلیغات اکسپلور اینستاگرامپست های خود را در زمان مناسب منتشر کنید.

اولین قدم برای کسب موفقیت در تبلیغات اکسپلور اینستاگرام، ارائه محتوای استثنایی خواهد بود. به یاد داشته باشید ۵۰ درصد از اینستاگرامرها در حال حاضر کسب و کارها را دنبال می کنند، به این معنی که اینستاگرام راحت ترین مکان برای ارتباط با کاربران شما است.

با این وجود، اگر می خواهید نتایج عالی و شگفت انگیزی بدست آورید، باید مطمئن شوید آنچه را که مردم می خواهند ببینند به اشتراک بگذارید.

همچنین توجه داشته باشید! اگرچه کیفیت محتوای شما برای موفقیت در تبلیغات اکسپلور اینستاگرام بسیار مهم است، اما با عامل دیگری به نام زمان سنجی، به هنگام تعیین جایگاه شما در صفحه اکسپلور، ترکیب می شود.

اگر اکانت تجاری در اینستاگرام دارید، می توانید از طریق ابزار Insights پیج تان بفهمید چه زمانی دنبال کنندگان شما بیشترین فعالیت را دارند. از این رو  اگر می خواهید مخاطبان تان تعامل بیشتری را با پست های شما داشته باشند، بایستی یک زمان مناسب برای انتشار پست های تان انتخاب کنید! 

 

تبلیغات اکسپلور اینستاگرام

جذب فالوور واقعی با تبلیغات اکسپلور اینستاگرامبا مخاطبان خود ارتباط برقرار کرده و از فراخوان برای اقدام استفاده کنید!

برای اینکه شانس خود را برای ورود به صفحه اکسپلور اینستاگرام افزایش دهید، باید  مفهوم CTA را جدی بگیرید! فراموش نکنید هدف شما از تولید محتو و تبلیغات این است که مخاطبان خود را را ترغیب به اقدام و افزایش تعامل کنید.

این مقاله را حتما بخوانید
تبلیغات مبتنی بر کلید واژه چیست؟

در تبلیغات اکسپلور اینستاگرام از فالوورهای خود بخواهید با لایک و کامنت گذاری پست هایتان، نظرات خود را عنوان کرده و سؤالات خود را در خصوص پست شما بیان کنند! این امر مشتریان شما را تشویق می کند تا مکالمه ای را شروع کرده و بازخورد خود را به شما ارائه دهند.

شما حتی می توانید از طرفداران خود بخواهید که دوستان خود را در کامنت ها تگ کنند تا تاثیر پست جدید شما را منتشر کنند. این اغلب یک استراتژی عالی برای مسابقات و هدایایی است که به گسترش دسترسی شما به سایر کاربران علاقه مند که ممکن است هنوز از نام تجاری شما اطلاع نداشته باشند ، کمک می کند.

هرچه نظرات و لایک های بیشتری دریافت کنید ، احتمال اینکه در صفحه اکسپلور اینستاگرام جایگاه خود را پیدا کنید بیشتر است. علاوه بر این ، تعاملات خوب همچنین به ایجاد وفاداری به نام تجاری کمک می کند.

 

جذب فالوور واقعی با تبلیغات اکسپلور اینستاگرامدر تبلیغات اکسپلور اینستاگرام با اینفلوئنسرها کار کنید!

بازاریابی تأثیرگذار می تواند راهی عالی برای افزایش دسترسی و مشارکت شما با استفاده از قدرت مخاطبان فرهیخته باشد. فالوورهای اینفلوئنسرها اغلب با پست های آن ها درگیر می شوند و به توصیه های شخص اینفلوئنسر در مورد برند  مربوطه اعتماد می کنند. توسط تبلیغات متقابل با پست هایی که نام تجاری شما را هم در فید شما و هم در فید اینفلوئنسر نشان می دهد، می توانید مخاطبان بیشتری را جذب کنید!

در تبلیغات اکسپلور اینستاگرام نیز مانند دیگر تاکتیک های برتر، که برای دسترسی به صفحه اکسپلور اینستاگرام به کار می برید، مطمئن شوید که  با یک موضوع یا تخصص خاص کسب و کار خود ارتباط برقرار کنید. همکاری با یک اینفلوئنسری که هیچ ارتباطی با مخاطبان معمولی شما ندارد ، صرفاً به این دلیل که آن ها افراد مشهوری هستند، هیچ مزیتی برای شما ایجاد نمی کند.

اینفلوئنسرها با تعداد فالوورهای کم که حوزه فعالیت هایشان مربوط به کسب و کار شما می باشد، می توانند مخاطبان هدف را به سمت پیج شما هدایت کنند. این مخاطبان به احتمال زیاد با پست های شما درگیر می شوند و احتمالاً در آینده نزدیک به خریدار وفادار تبدیل گردند. 

این مقاله را حتما بخوانید
چرا تبلیغات املاک مهم است - 4 ویژگی مهم برای نوشتن متن تبلیغات

اینفلوئنسرها به شرکت شما قدرت تجاری می دهند و شما با بهره گیری از این تاکتیک می توانید موقعیت خود را در رسانه های اجتماعی تقویت کنید.

 

تماس با شویراد

جذب فالوور واقعی با تبلیغات اکسپلور اینستاگرامدر آخر!

در حال حاضر دغدغه بسیاری از مشاغل، جذب مشتریان بالقوه و تبدیل آن ها به خریداران واقعی و افزایش فروش در فضای مجازی می باشد.

اکسپلور یک فرصت استثنایی برای توسعه کسب و کار تان در بین تعداد زیادی از کاربران اینستاگرام می باشد! متخصصان مجرب تبلیغات در شویراد به شما کمک می کنند در کوتاه ترین زمان ممکن، پست های شما در صفحه اکسپلور دیده شوند!

Picture of  حدیث شجاع زاده
حدیث شجاع زاده

میلیون‌ها بار تلاش کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان همچنان ادامه داره...
نویسنده، سئوکار تیم تحریریه شویراد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =

جستجو کردن