ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام + 7 تا از کاربردهای آن

تیزر های تبلیغاتی اینستاگرام

اینستاگرام یک پلتفرم جذاب برای تبلیغ کسب و کارها است و ساخت یک تیزر تبلیغاتی اینستاگرام می تواند به دیده شدن برند شما کمک زیادی کند. شرکت‌هایی که تبلیغات استوری اینستاگرام و تیزرهای تبلیغاتی  را برای تبلیغ انتخاب می کنند باید با صرف زمان برای تعامل با کاربران اینستاگرام، قابلیت های تعاملی و انتظارات محتوایی  کاربران  را به خوبی بشناسند. 

کاربران اینستاگرامی اغلب استورها را می بییند و اغلب به محتواهای ویدیویی در استوری علاقه مند هستند و با آن ها تعامل برقرار می کنند. بنابراین قرار دادن یک تبلیغ ویدیویی و یا یک تیزر تبلیغاتی در داخل استوری های اینستاگرام می تواند فالوورهای زیادی را که بیشتر مشتاق تماشای ویدیوها و دیدن محصولات هستند، به سمت پیج شما سرازیر کند. آن ها برای رفع نیازها و خواسته های خود نیاز به آگاهی دارند و ساخت درباره محصولات باعث می شود آن ها با علاقه بیشتری برای دیدن محصولاتتان، پیج شما را دنبال کنند. 

مقالات مرتبط تبلیغات گسترده اینستاگرام را مطالعه کنید.

استراتژی تبلیغات اینستاگرام

می دانیم که اینستاگرام مخاطبان زیادی دارد و برگزای تبلیغات در آن به افزایش آگاهی کاربران کمک می کند. در این پلتفرم به روش های مختلفی می توان تبلیغات کرد؛ از جمله تبلیغات عکس و تیزرهای تبلیغاتی و همچنین تبلیغات ویدیویی و تبلیغات در استوری اینستاگرام .

صدا و حرکت در برقراری ارتباط با کاربران بسیار مؤثر می باشد؛  در حال حاضر تبلیغات ویدیویی یکی از بهترین تکنیک های تبلیغاتی است و به دیده شدن کسب و کار شما در بین رقبایتان کمک می کند. 

تاثیر ساخت تیزر تبلیغاتی در اینستاگرام

این روزها استفاده از شبکه های اجتماعی به ویژه اینستاگرام در بین عموم رایج شده است؛ اپلیکیشن اینستاگرام یکی از این شبکه های گسترده است که به راحتی می توانیم استراتژی های بازاریابی کسب و کار خود را در آن پیاده سازی کنیم. بصری بودن اینستاگرام باعث شده است مالکان کسب و کار شروع به ایده پردازی برای ساخت تیزر تبلیغاتی در اینستاگرام کنند. به طور کلی  ساخت تیزر تبلیغاتی برای اینستاگرام به یکی از موثرترین استراتژی های بازاریابی در جهان تبدیل شده است. از آنجایی که اکثر مردم ایران بیشتر وقت خود را در اینستاگرام صرف مشاهده پست ها می کنند و این بهترین فرصت برای شروع یک استراتژی تبلیغاتی در اینستاگرام است.

توجه کنید محتواهای ویدیویی بیشماری همه روزه در اینستاگرام منتشر می شوند؛ از این رو محتوای ویدیویی شما زمانی می تواند بازدید بیشتری دریافت کند که جذاب و مفید و پر از ایده و خلاقیت باشد. بعبارتی ساده می توانید از این ویدیوها برای تبلیغات خود نهایت استفاده را ببرید، اما نباید فراموش کنید که موفقیت شما در اینستاگرام هرگز با آپلود یک ویدیو ساده اتفاق نمی افتد.

  پشت صحنه تبلیغات ایران از زبان آقای تبلیغ
مزایای تیزر تبلیغاتی اینستاگرام

چرا ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام اهمیت زیادی دارد؟

تیزرهای تبلیغاتی فیلم های کوتاهی هستند که می توان آن ها را در رسانه های اجتماعی مختلفی منتشر کرد.  یک تیزر تبلیغاتی با برانگیختن حس کنجکاوی مخاطب، سرنخ های لازم را به آن ها می دهد و آن ها را ترغیب می کند تا با انگیزه بیشتری داستان یک محصول یا برند را دنبال کنند. ویدئو یکی از فرمت های محتوایی است که می تواند نرخ تبدیل عالی برای هر کسب و کاری ایجاد کند.

دلایل ساخت تیزرهای تبلیغاتی در اینستاگرام

با پیدایش گوشی های هوشمند و دوربین های دیجیتال ساخت تیزرهای تبلیغاتی حرفه ای بسیار ساده‌تر از گذشته است. همچنین نرم افزارهای ویرایش ویدیو مانند Cumtasia، Premier یا After Effects، طراحی و ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام را بسیار راحت تر کرده است. از سوی دیگر شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام نیز توجه ویژه ای به ویدئو دارند و به همین دلیل است که کسب و کارهای کوچک، متوسط ​​و بزرگ بسته به سطح و امکانات خود به ویدئو مارکتینگ و ساخت تیزرهای تبلیغاتی اینستاگرام روی آورند. 

تنها به یک گوشی هوشمند، اپلیکیشن های ساده موبایل و کمی خلاقیت نیز می توانیم خفن ترین تیزر تبلیغاتی را بسازیم. البته اگر به دنبال ساخت یک اثر حرفه ای هستید باید تجهیزات پیشرفته فیلمبرداری را تهیه کنید و کار با نرم افزارهای پریمیر و افتر افکت را یاد بگیرید. اما اگر خرید دوربین های پیشرفته و تجهیزات جانبی آن فراتر از بودجه شما است و یا وقت کافی برای یادگیری کار با نرم افزاری ذکر شده را ندارید می توانید ساخت تیزر تبلیغاتی را به آژانس معتبر تبلیغاتی بسپارید. 

شویراد یکی از آژانس های تبلیغاتی فعال در زمینه تبلیغات گسترده اینستاگرامی و تلگرام است، که می توانند خدمات مرتبط با تبلیغات و بازاریابی ویدئویی را به شما ارائه دهد. 

با قابلیت ارتقاء اکانت های شخصی اینستاگرام به اکانت های تجاری Business، می توانید تمام بازخوردهای کاربران اینستاگرام را تجزیه و تحلیل کنید. برخی از این موارد عبارتند از:

  • چه میزان کاربران اینستاگرام از پروفایل شما بازدید می کنند.
  • مخاطبان شما از چه منطقه جغرافیایی به اکانت شما مراجعه کرده اند.
  •  تعداد افرادی که تیزر تبلیغات پست شده در اینستاگرام را ذخیره کرده اند.
  • میزان ورودی به پروفایل شما (از طریق فالوور یا هشتگ در کپشن) چقدر می باشد.
  دلیل حذف هایلایت اینستاگرام چیست؟

به همراه چند قابلیت دیگر که به شما کمک می کنند تا بهترین بازخورد را از انتشار تیزر تبلیغاتی در پروفایل اینستاگرام خود دریافت کنید.

کاربرد تیزر تبلیغاتی اینستاگرام

بسیاری از مالکان کسب و کار شاید با خود فکر کنند که ساخت تیزر تبلیغاتی ملزم به پرداخت هزینه می باشد و سعی دارند با جایگزین کردن گزینه های تبلیغاتی دیگر از میزان هزینه ها بکاهند. در ادامه می خواهیم برخی از کاربردهای تیزر تبلیغاتی را شرح دهیم و بگوییم که ساخت تیزر چقدر میتواند باعث رشد و محبوبیت برند شما گردد.

ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام + 7 تا از کاربردهای آن برندسازی

با یک تیزر تبلیغاتی می توان برندینگ خود را ایجاد کنید و بر ذهن مخاطبان خود تأثیر گذاشته و آن ها را تبدیل به مشتریان وفادار کنید.

ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام + 7 تا از کاربردهای آن معرفی محصول

زمانی که محصول یا خدمات جدیدی به بازار عرضه می گردد، ساخت یک تیزر تبلیغاتی با موضوع آموزشی می تواند بیش از هر چیزی به معرفی آن محصول و راهنمایی کاربرد درست آن کمک کند.

ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام + 7 تا از کاربردهای آن نمایش ویژگی های یک محصول

در برخی موارد، یک تیزر تبلیغاتی می تواند برای نمایش های خصوصی یا برای تأثیرگذاری بر مدیران در مورد یک محصول یا خدمات ایجاد شود.

ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام + 7 تا از کاربردهای آن نشان دادن توانمندی های یک سازمان

ایونت مارکتینگ نوعی از بازاریابی است که امروزه بسیاری از صاحبان کسب و کار برای معرفی محصولات خود، از این شیوه استفاده می کنند. این شیوه بازاریابی یک تکنیک بسیار کاربردی برای جذب مخاطبان جدید به یک برند است. با ساخت یک تیزر تبلیغاتی می توانید نقاط قوت یک کسب و کار را به مخاطبان حاضر در ایونت به نمایش بگذارید.

ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام + 7 تا از کاربردهای آن نمایش چرخه تولید یک محصول

امروزه آگاهی از فرایند های تولید یک محصول برای مشتریان بسیار حائز اهمیت می باشد؛ مسائلی از قبیل زیست محیطی، ارگانیک بودن یک محصول و یا حتی شرایط کاری کارکنان یک سازمان موضوعاتی هستند که مخاطبان هر برندی می خواهند بیشتر درباره آن ها بدانند. ایجاد یک تیزر تبلیغاتی اینستاگرام می تواند به کاربران در درک این مسائل کمک کند.

ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام + 7 تا از کاربردهای آن فرهنگ سازی در نحوه استفاده از یک محصول

در مواقعی سازمان های دولتی و شهرداری ها نمی توانند چالش های مختلفی را که با آن روبرو هستند حل کنند. دلیل این امر در بسیاری از موارد این است که فرهنگ سازی لازم در آن زمینه در بین مخاطبان اینگونه سازمان ها ایجاد نشده است. ساخت یک تیزر تبلیغاتی که پیام خود را با زبان هنری بیان می کند بهترین راه برای فرهنگ سازی است.

  راهنمای تولید محتوا در اینستاگرام برای کسب‌و‌کارهای خدماتی

ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام + 7 تا از کاربردهای آن تبلیغات برای افزایش فروش

برخی از برندها صرفاً برای تبلیغ و فروش بیشتر محصولات خود اقدام به ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام می کنند. هر شرکتی برای اینکه بتواند فرآیندهای بازاریابی خود را به درستی انجام دهد، باید یک تکنیکی برای تبدیل مخاطبان به مشتریان داشته باشند. تبلیغات بهترین تکنیک در استراتژی های بازاریابی و افزایش نرخ تبدیل می باشد؛ یک تیزر تبلیغاتی می تواند میزان فروش شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

حرف آخر

اگر شما نیز کسب و کاری در اینستاگرام دارید این سؤال برایتان پیش آمده که چگونه یک تیزر تبلغاتی در اینستاگرام بسازید! بسیاری از کسب و کارهای هزینه کلانی را برای ساخت یک تیزر پرداخت می کنند، اما نتیجه لازم و دلخواه خود را کسب نمی کنند. توجه کنید برای سفارش تیزر از یک شرکت تبلیغاتی به نکات زیر توجه کنید:

سوابق و تجربه های کاری آژانس تبلیغاتی
تجهیزات فنی و مهارت های شرکت سازنده تیزر تبلیغاتی
قدرت ایده پردازی، خلاقیت و نوآوری
توانایی حل چالش ها و مشکلاتی که در ساخت یک کلیپ به وجود می آید
مشاوره تجاری و شناخت دقیق مخاطبان و بازار

مشاوران مجرب تبلیغاتی ما در شویراد به عنوان یک آژانس تبلیغاتی خلاق، همواره به دنبال ارائه بهترین خدمات تبلیغاتی به مشاغل و کمک به رشد موثر بازار و مشتریان خود هستند. برای دریافت خدمات مشاوره رایگان و نمونه کارها می توانید با ما تماس بگیرید تا پیشنهادات خود را برای شما ارسال کنیم.

درخواست مشاوره

دسترسی ارگانیک به کاربران عالی و ارزشمند، اما محدود است، برای همین هر کسب‌وکاری نیاز به تبلیغات آنلاین دارد تا مشتریان بیشتری را جذب کند. این روزها افراد ساعت‌ها وقتشان را با کامپیوترهای شخصی یا گوشی‌های هوشمند می‌گذرانند. با تبلیغات آنلاین، از این فرصت استفاده کنید و در برابر مخاطبان کسب‌وکارتان ظاهر شوی

ارسال درخواست مشاوره

 حدیث شجاع زاده
حدیث شجاع زاده

میلیون‌ها بار تلاش کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان همچنان ادامه داره...
نویسنده، سئوکار و طراح تصاویر تیم تحریریه شویراد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *