;

13 ترفند جذاب برای ایجاد تبلیغات چرخشی اینستاگرام

از میان شبکه های اجتماعی مختلف مانند لینکدین، یوتیوب، پینترست، در ایران اینستاگرام محبوبیت خاصی را در بین افراد دارد؛ به همین دلیل افرادی که به دنبال تبلیغات ارزان هستند، معمولاً تبلیغات اینستاگرام را ترجیح می دهند. اینستاگرام نیز از این فرصت استفاده کرده و راه های مختلفی را برای تبلیغات در اینستاگرام در اختیار کاربران قرار داده است؛ تبلیغات استوری اینستاگرام، تبلیغات ویدیویی اینستاگرام، تبلیغات چرخشی اینستاگرام از جمله تبلیغاتی هستند که در اینستاگرام بین کسب و کارها رایج شده است. با احتمال زیاد از بین انواع تبلیغات نامبرده، تبلیغات چرخشی یا همان تبلیغات کاروسل برایتان خیلی جا افتاده نباشد.

در این مقاله با ما همراه باشید تا شما را با نحوه برگزاری این شیوه تبلیغاتی آشنا کنیم.

مقاله پیشنهادی: راهنمای کاربردی تبلیغات گسترده در اینستاگرام

جذب فالوور با تبلیغات کاروسل اینستاگرام

آموزش برگزاری تبلیغات چرخشی اینستاگرام

در حال حاضر اینستاگرام بین تمامی شبکه های اجتماعی توانسته است مخاطبان زیادی را جذب کند. به نظر شما چه چیزی باعث موفقیت این پلتفرم شده است؟ چرا روز به روز افراد زیادی علاقه مند به فعالیت بر روی این شبکه اجتماعی دارند؟ توجه کنید با گسترش فضای دیجیتال، رسانه ای موفق است که توانایی شناسایی نیازهای کاربرانش را دارد و مهمتر از هر چیزی با ارائه تکنیک های نوین در صدد رفع نیازهای آن ها می باشد.

در این کمپین تبلیغاتی نیز تولید محتوای باکیفیت و جذاب اهمیت زیادی دارد؛ شما باید بتوانید مخاطب را متقاعد کنید که اسلایدهای پست شما را ورق بزند. تبلیغات چرخشی همان ارسال پست های کاروسلی در اینستاگرام می باشد، که در بین کاربران اینستاگرام با نام پست های آلبومی معروف شده است.

13 روش جذاب برای استفاده از پست های کاروسل اینستاگرام

انتشار پست های کاروسل در اینستاگرام نه تنها به شما این امکان را می دهد که محتوای بیشتری را در قالب یک پست در اختیار مخاطبان تان قرار دهید؛ بلکه مدت زمان توقف و یا حضور کاربر در پیج شما را نیز افزایش می دهد. این اتفاق زمانی می افتد که پست شما جذاب باشد و به احتمال زیاد کاربر با دیدن این پست، سری هم به پست های قدیمی شما بزند و آن ها را نیز لایک کرده و کامنت بگذارد.

بنابراین داشتن استراتژی مناسب برای ارسال چنین پست هایی در اینستاگرام نه تنها باعث افزایش میزان تعامل فعلی کاربران با محتوا می شود، بلکه در برخی موارد می تواند فروش محصولات را افزایش داده و به شما کمک می کند درآمد بیشتری از اینستاگرام کسب کنید.

تبلیغات چند بخشی

در این مقاله قصد داریم 13 روش خلاقانه برای اشتراک گذاری پست‌ به صورت کاروسل را برای شما ارائه دهیم. دنبال کردن این نکات به شما کمک می کند تا پست های کاروسل جذابی را ایجاد کنید و کسب و کار اینستاگرام خود را توسعه دهید.

13 ترفند جذاب برای ایجاد تبلیغات چرخشی اینستاگرام معرفی محصولات و یا خدمات جدید

13 ترفند جذاب برای ایجاد تبلیغات چرخشی اینستاگرام نمایش پست های قبلی/ بعدی در قسمت پایین اسلاید

13 ترفند جذاب برای ایجاد تبلیغات چرخشی اینستاگرام تولید محتوا برای گروه خاصی از مخاطبان تان

13 ترفند جذاب برای ایجاد تبلیغات چرخشی اینستاگرام استفاده از ترفند استوری تلینگ در توسعه کسب و کار خود

13 ترفند جذاب برای ایجاد تبلیغات چرخشی اینستاگرام اسلاید اول را با توضیحات کوتاه و کامل شروع کنید.

13 ترفند جذاب برای ایجاد تبلیغات چرخشی اینستاگرام در اسلاید های بعدی، جزئیات را مطرح کنید.

13 ترفند جذاب برای ایجاد تبلیغات چرخشی اینستاگرام از تصاویر جذاب و باکیفیت استفاده کنید.

13 ترفند جذاب برای ایجاد تبلیغات چرخشی اینستاگرام در اسلایدها، محتواهای تولید شده توسط کاربران تان را نمایش دهید.

13 ترفند جذاب برای ایجاد تبلیغات چرخشی اینستاگرام اسلاید آخری را به call to action اختصاص دهید.

13 ترفند جذاب برای ایجاد تبلیغات چرخشی اینستاگرام تصاویر و یا ویدئوی از پشت صحنه های تولید محتوا را بکار ببرید.

13 ترفند جذاب برای ایجاد تبلیغات چرخشی اینستاگرام از فونت های جذاب در اسلاید اول برای جذب مخاطب استفاده کنید.

13 ترفند جذاب برای ایجاد تبلیغات چرخشی اینستاگرام از هنر کپی رایتینگ برای نوشتن یک متن تبلیغاتی در اسلاید اول استفاده کنید.

اهمیت استفاده از تبلیغات چرخشی اینستاگرام

یکی از چالش های اصلی تبلیغات در هر پلتفرمی این است که چگونه هر آنچه را که می خواهیم در یک تبلیغ به کاربر ارائه دهیم. به عنوان مثال چگونه تمام خدمات و یا محصولات کسب و کارمان را از طریق یک عکس و یا یک ویدئو به کاربر انتقال دهیم؟

این مشکل ایده اصلی شکل گیری تبلیغات چرخشی اینستاگرام می باشد. با استفاده از این قابلیت اینستاگرام دیگر نیازی به آپلود هر عکس یا ویدیو به صورت جداگانه ندارید و خیلی راحت می‌توانید تمامی عکس یا ویدیوهای مد نظر خود را تا حداکثر 10 فایل در قالب یک آلبوم به طور همزمان در فید اینستاگرام تان منتشر کنید. پست های کاروسلی کمک می کند پیج اینستاگرامی شما جمع و جور تر دیده شود و از ارسال حجم انبوهی از پست ها جلوگیری می کند.

جالب اینجاست که اثربخشی تبلیغات چرخشی اینستاگرام به حدی بود که اینستاگرام تصمیم گرفت این روش ارسال پست را بدون پرداخت هزینه و حتی در اکانت های شخصی نیز برای کاربران عادی فعال کند.

تبلیغات کاروسلی اینستاگرام
13 ترفند جذاب برای ایجاد تبلیغات چرخشی اینستاگرام

قابلیت های تبلیغات آلبوم اینستاگرام

در این قسمت دلایل محبوبیت این روش تبلیغات اینستاگرامی را بیان می کنیم:

13 ترفند جذاب برای ایجاد تبلیغات چرخشی اینستاگرام امکان آپلود کردن 10 فایل به صورت عکس یا ویدیو در قالب یک پست

13 ترفند جذاب برای ایجاد تبلیغات چرخشی اینستاگرام امکان ویرایش هر عکس و اعمال فیلترهای مختلف بر روی هر عکس به صورت تکی

13 ترفند جذاب برای ایجاد تبلیغات چرخشی اینستاگرام تعیین ترتیب نمایش هر فایل در پست های کاروسلی

13 ترفند جذاب برای ایجاد تبلیغات چرخشی اینستاگرام امکان تگ کردن افراد به صورت جداگانه در هر فایل از پست

13 ترفند جذاب برای ایجاد تبلیغات چرخشی اینستاگرام شما فقط می توانید یک مکان جغرافیایی برای همه فایل ها تعیین کنید

13 ترفند جذاب برای ایجاد تبلیغات چرخشی اینستاگرام لایک ها و کامنت ها مختص تمامی فایل هاست نه صرفاً یک عکس یا ویدیویی از پست

13 ترفند جذاب برای ایجاد تبلیغات چرخشی اینستاگرام با بکار بردن بالت های کوچک در زیر پست می توانید مخاطب را ترغیب به دیدن اسلاید بعدی کنید.

بازده تبلیغات کاروسل اینستاگرام چگونه است؟

اینستاگرام در فوریه 2017 از قابلیت انتشار پست های کاروسلی رونمایی کرد؛ در ادامه آماری را ارائه خواهیم داد که نشان دهنده میزان بازده این روش تبلیغات در اینستاگرام از زمان انتشار آن است:

13 ترفند جذاب برای ایجاد تبلیغات چرخشی اینستاگرام 42 درصد از برندهای فعال در اینستاگرام، در همان هفته اول از قابلیت پست گذاری کاروسلی در استفاده کردند.

13 ترفند جذاب برای ایجاد تبلیغات چرخشی اینستاگرام ۷۶ درصد از بازاریابان اینترنتی در هفته اول از این روش برای تبلیغات چرخشی اینستاگرام استفاده کردند.

13 ترفند جذاب برای ایجاد تبلیغات چرخشی اینستاگرام در هفته اول از رونمایی این قابلیت، 4.3 درصد از پست های منتشر شده در فید اینستاگرام به صورت آلبوم بوده است.

13 ترفند جذاب برای ایجاد تبلیغات چرخشی اینستاگرام این روش بازاریابی آنلاین نسبت به روش های دیگر مانند تبلیغات ویدیویی موثرتر است.

با توجه به تجربه ما در زمینه تبلیغات اینستاگرام، بسیاری از کاربران حوصله دیدن تبلیغات را ندارند و عده ای نیز از تکنیک های حذف تبلیغات استفاده می کنند. اگر نمی خواهید تبلیغات شما قربانی تکنیک های حذف تبلیغات در اینستاگرام گردد و هزینه تبلیغات شما به هدر نرود، بهتر است تبلیغات شما به گونه ای باشد که مخاطب را آزار ندهد. به همین دلیل است که استفاده از تبلیغات چرخشی اینستاگرام عموماً طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است، زیرا می توان از آنها برای نمایش چندین آگهی در یک تبلیغ استفاده کرد.

سخن آخر

پست گذاری های کاروسلی، یکی از محبوب ترین قابلیت هایی است که اکنون بسیاری از کاربران این شبکه اجتماعی از آن استفاده می کنند. نه تنها برندها، اینفلوئنسرها و کسب و کارها، بلکه اکانت های شخصی نیز می توانند پست های کاروسلی اینستاگرام برای افزایش جذابیت پیج خود بکار گیرند. به طور کلی پست های کاروسلی به ادمین ها کمک می کند تا ایده های خلاقانه ای برای انتشار داشته باشند و سبب می شود به مرور زمان میزان تعامل کاربر با محتوا را افزایش یابد.

برای دیدن انواع پست های کاروسلی و خلاقیت های بکار رفته در تولید محتواهای این نوع پست ها، پیج اینستاگرام شویراد و آقای تبلیغات(علی ساده بافی) را دنبال کنید.

امتیاز شما در رابطه با این مقاله ؟
[yasr_visitor_votes]
 حدیث شجاع زاده
حدیث شجاع زاده

میلیون‌ها بار تلاش کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان همچنان ادامه داره...
نویسنده، سئوکار و طراح تصاویر تیم تحریریه شویراد

 حدیث شجاع زاده
حدیث شجاع زاده

میلیون‌ها بار تلاش کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان همچنان ادامه داره...
نویسنده، سئوکار و طراح تصاویر تیم تحریریه شویراد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *