Logo
جستجو کردن
Logo

تعرفه ساخت کلیپ در اینستاگرام چقدر است؟

تعرفه ساخت کلیپ اینستاگرام

اگر در اینستاگرام یک کسب و کاری به راه انداخته‌اید، حتماً باید برای معرفی محصولات و یا خدمات‌تان کلیپ (ویدئو‌های تبلیغاتی) بسازید. اما درست کردن کلیپ در اینستاگرام به این راحتی هم نیست، تکنیک و اصول خاص خود را دارد. اگر خودتان مهارت ساخت ویدئو در اینستاگرام را ندارید! خیلی راحت می‌توانید پروژه خود را به یک آژانس تبلیغاتی‌معتبر برون سپاری کنید.

در این مقاله، تمام عوامل کلیدی مؤثر در ساخت ویدئوها یا تیزرهای تبلیغاتی در اینستاگرام را برای شما تشریح خواهیم کرد. این اطلاعات به شما کمک می‌کند تا چالش‌های مرتبط با انتخاب یک آژانس معتبر واطلاع از تعرفه ساخت کلیپ در اینستاگرام را به راحتی پشت سر بگذارید.

اگر احیاناً جز آن دسته از افرادی هستید که می‌گویند، چرا این همه دردسر! به جای کلیپ، عکس از محصولات را پست می‌کنیم! باید بگویم تمامی کسب و کارهایی که در اینستاگرام به موفقیت رسیده‌اند، یک ویژگی بارز و مشترک دارند؛ بهره بردن از یک استراتژی عالی برای بازاریابی و تبلیغات برای محصولات و خدمات‌شان و آن چیزی نیست جز طراحی تیزرهای تبلیغاتی جذاب.

بدون شک، اینستاگرام به عنوان یکی از بهترین و مناسب‌ترین فضا برای معرفی کسب و کارها و برندها شناخته شده است. برندها و شرکت‌های زیادی از پتانسیل موجود در این پلتفرم برای رشد و توسعه در فضای مجازی و جذب مخاطبان بیشتر بهره‌برداری کرده‌اند.

ساخت کلیپ یک دقیقه ای از خدماتی که ارائه می‌دهید یا محصولاتی که می‌فروشید می‌تواند پیام برند شما را در کوتاه ترین زمان ممکن به مخاطب منتقل کند.

اگر شما نتوانید به خوبی برند یا کسب و کارتان(محصولات و یا خدمات) را به مخاطبان‌تان معرفی کنید، به احتمال زیاد بازخورد خوبی هم نخواهید گرفت. ساخت تیزر تبلیغاتی به شما کمک می کند تا به بهترین شکل ممکن محصولات و خدمات خود را در اینستاگرام به نمایش بگذارید و فروش خود را چندین برابر کنید.

توصیه می کنم مقاله “ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام و کاربردهای آن را ” مطالعه کنید.

تعرفه ساخت کلیپ در اینستاگرام چقدر است؟

تولید محتوای ویدئویی در رسانه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، به عنوان یکی از روش‌های مؤثر برای جلب توجه مخاطبان و افزایش فرصت درآمدزایی کسب و کارها، روز به روز اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. در این مطلب قصد داریم تعرفه ساخت کلیپ در اینستاگرام را بررسی کنیم.

ساخت کلیپ اینستاگرام
تعرفه ساخت کلیپ در اینستاگرام چقدر است؟

تعرفه‌های ساخت کلیپ در اینستاگرام را به دو دسته اصلی تقسیم می‌کنیم تعرفه‌ ساخت ویدئوهای تبلیغاتی (یا همان تیزر تبلیغاتی) و تعرفه‌ ساخت ویدئوهای غیرتبلیغاتی.

تعرفه‌ ساخت ویدئوهای تبلیغاتی

قیمت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام معمولاً براساس مدت زمان ویدئو، هدف تبلیغاتی و ناحیه جغرافیایی تعیین می‌شوند.

این مقاله را حتما بخوانید
آشنایی با ترفندهای استوری اینستاگرام و اهمیت استفاده از آنها

مدت زمان ویدئو

 • ویدئوهای ۱۵ ثانیه‌ای
 • ویدئوهای ۳۰ ثانیه‌ای
 • ویدئوهای ۶۰ ثانیه‌ای
 • ویدئوهای بیشتر از ۶۰ ثانیه

هدف تبلیغاتی

 • افزایش تعاملات (برای تعداد کلیک‌ها)
 • افزایش نمایش (برای تعداد نمایش کلیپ)
 • افزایش فالوئرها
 • افزایش ترافیک وب‌سایت

ناحیه جغرافیایی

 • کشورهای مختلف
 • ایالات یا مناطق خاص در کشورها

نوع پرداخت

 • هزینه پیش‌فرض (به ازای هر هزار نمایش)
 • هزینه پرداختی برای هر کلیک (CPC)
 • هزینه پرداختی برای هر نمایش کلیپ (CPM)

اما این تعرفه‌ها متغیر هستند و به عواملی مانند رقابت در بازار، فصل‌های مختلف و تغییرات الگوریتم اینستاگرام وابسته می‌باشند.

تعرفه‌ ساخت ویدئوهای غیرتبلیغاتی

ایجاد و اشتراک گذاری ویدئوهای غیرتبلیغاتی بر روی اینستاگرام به طور عمومی رایگان است. کاربران می‌توانند ویدئوهای شخصی یا محتوای خود را بدون هزینه خاصی بسازند و به اشتراک بگذارند.

با این حال، برای دسترسی به برخی از ویژگی‌های اضافی مانند آمار و تحلیل‌های پیشرفته و ابزارهای تبلیغاتی بیشتر، ممکن است برخی از کسب و کارها و شخصیت‌ها اشتراک‌های تجاری در اینستاگرام داشته باشند که هزینه‌های مشخصی دارد.

تعرفه‌های ساخت کلیپ اینستاگرام به عنوان یک ابزار ارتباطی و تبلیغاتی مهم برای کسب و کارها و افرادی که می‌خواهند حضور آنلاین خود را تقویت کنند، متنوع می باشد.

از این رو، برای دسترسی به اطلاعات دقیق تر و تعرفه‌های به‌روز، با مشاور ما در شویراد تماس بگیرید. توجه کنید هزینه‌ها ممکن است با تغییرات در بازار و الگوریتم‌های اینستاگرام نیز تغییر کنند.

تعرفه ساخت کلیپ در اینستاگرام
تعرفه ساخت کلیپ در اینستاگرام چقدر است؟

فاکتور های مهم در قیمت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام

برای اینکه محتوای شما در بین مخاطبان دست به دست شود، می بایست یک سری از فاکتور های مهم را در ساخت آن رعایت نمایید.

01سادگی و قابل فهم بودن

محتوای شما می بایست برای جامعه هدف و توده مردم قابل فهم باشد تا بدین سبب، در بین آن ها بیشتر نفوذ کند. برای این کار می توانید اقدام به ساخت موشن گرافیک اینستاگرام نمایید، که هرچه ساده تر می تواند گویای کار شما باشد.

02مفهوم مناسب

مخاطبان، هیچگاه تمایل ندارند به محتوا های بدون مفهوم واکنش نشان دهند و به همین سبب است که بسیاری از برند های تبلیغاتی، سعی در این دارند تا در ویدیو های خود، مفاهیم جذابی را ارائه دهند تا در بین مخاطبان بیشتر نفوذ کند.

03کیفیت و جذابیت بصری

بیشتر افرادی که در اینستاگرام بصورت حرفه ای فعالیت دارند و قصد ساخت تیزر معرفی پیج اینستاگرام خود را دارند این موضوع را در صدر خواسته های خود قرار می دهند؛ چرا که به خوبی می دانند که هم مخاطبان و هم الگوریتم های اینستاگرام، واکنشی به محتوا های بی کیفیت نمی دهد.

تعرفه ساخت کلیپ در اینستاگرام چقدر است؟موضوع و نحوه ی بیان

این عامل مهم ترین و البته بارز ترین فاکتوری است که می بایست حتما تمرکز بسیار زیادی بر روی آن داشته باشید؛ چرا که به تنهایی می تواند موجب وایرال چندین برابری محتوای شما، در بین کاربران شود. شیوه بیان می تواند با استفاده از داستان یا ترکیب تصاویر و به کمک بازیگران یا شخصیت ها باشد، که بکارگیری هرکدام از آن ها می بایست بر اساس مخاطب هدف شما و خواسته آنان باشد.

ترکیب مناسب این موارد در کنار یکدیگر نیازمند یک تیم با تجربه و مهارت فراوانی است، که به خوبی بتواند نیاز هر دسته از مخاطبان را شناسایی و بر اساس آن ها، اقدام به ساخت تیزر و کلیپ نماید.

هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی
تعرفه ساخت کلیپ در اینستاگرام چقدر است؟

حرف آخر

شویراد تاکنون، چندین کلیپ تبلیغاتی را برای کسب و کار های مختلف تولید کرده است و نه تنها می تواند فاکتور های یاد شده را به خوبی در کنار یکدیگر قرار دهد، بلکه می داند جامعه آماری شما به چه نوع محتوایی نیاز دارد و چگونه باید آن را در قالب پیام شما، منتقل کند!

این مقاله را حتما بخوانید
روش های افزایش فروش در اینستاگرام

اگر شما هم تمایل دارید تا برای کسب و کار و یا پیج اینستاگرام خود، یک ویدیوی بسیار عالی تولید نمایید و بدین طریق مخاطبان بیشتری جذب کنید، می توانید هم اکنون با کارشناسان ما در شویراد تماس حاصل فرمایید و مشاوره های لازم را دریافت نمایید.

هدف اصلی ما از ارائه این مقاله، افزایش آگاهی شما از جوانب مختلف تبلیغات است، تا شما بتوانید تصمیمات بهتری در این زمینه بگیرید. در این میان توصیه می‌کنم از مطالب کلاب آقای تبلیغات غافل نشوید؛ از آنجا که این ربات تمامی اطلاعات مرتبط با تبلیغات را در اختیار شما قرار می‌دهد، به شما پیشنهاد می‌دهیم تاپیک‌ها و مواردی که در این مطالب ارائه می‌شود را مرور کنید.

Picture of حدیث شجاع زاده
حدیث شجاع زاده

میلیون‌ها بار تلاش کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان همچنان ادامه داره...
نویسنده، سئوکار تیم تحریریه شویراد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + نوزده =

جستجو کردن