تبلیغات بازدیدی اینستاگرام چیست؟ چه مزایایی دارد؟!

تبلیغات بازدیدی اینستاگرام به چه صورت انجام می شود؟ و چه مزایایی دارد؟ بی شک این جمله به گوش کسانی که در فضای اینستاگرام فعالیت می کنند، خورده است! یکی از مهمترین موارد در این شبکه اجتماعی، تعداد بازدیدها بعبارتی ویوو (View) و لایک یک پست می باشد.

وقتی محتوای مناسب و جذابی داشته باشید، لایک و ویوو پست تان نیز افزایش می یابد! کامنت گذاری فالوورها و سایر کاربران فعال در اینستاگرام نیز در افزایش بازدید پست ها و استوری ها تأثیر مستقیم دارد.

اینستاگرام برای هر پست و استوری، شمارنده تعداد بازدید دارد، این گزینه در بین تمام مزایای موجود در این پلتفرم، برای کاربران آن، یک ویژگی بسیار برجسته و مهم به شمار می آید. 

تبلیغات بازدیدی اینستاگرام چیست؟ چه مزایایی دارد؟! 

از آنجا که بسیاری از کسب و کارها به صورت آنلاین فعالیت می کنند، ممکن است افراد زیادی این سوال را داشته باشند که چگونه می توانیم در فضای مجازی مشتری جذب کنیم؟! کاملاً بدیهی است مشتریان قبل از خرید، اکانت اینستاگرامی شما را بررسی می کنند تا مطمئن شوند که آیا این پیج قابل اعتماد است یا نه! پس از حصول اطمینان، کالای مورد نیاز خود را خریداری می کنند.

یکی از مواردی که مشتریان و سایر کاربران این پلتفرم به آن توجه خواهند کرد، تعداد بازدید فالوورهای یک پیج است. اگر تعداد ویوو از صفحه بالا باشد، طبیعتاً مشتری با اطمینان بیشتر و بدون تردید خرید خود را انجام خواهد داد.

تبلیغات بازدیدی اینستاگرام چیست؟ چه مزایایی دارد؟!

در مقالات قبلی روش های افزایش فالوور و همچنین انواع تبلیغ برای جذب مشتریان جدید به ویژه تبلیغات اکسپلور اینستاگرام را مورد بررسی قرار دادیم! در این مقاله قصد داریم به تشریح تمامی راهکارهای افزایش ویوو بپردازیم.

 

تبلیغات بازدیدی اینستاگرام

تبلیغات بازدیدی اینستاگرام چیست؟ چه مزایایی دارد؟! روش های افزایش بازدید اینستاگرام

هر اندازه محتوای ویدیوئی و یا هر نوع پستی در صفحه شما جالب تر باشد، توجه دیگران را بیشتر به خود جلب خواهد کرد. زمانی که بینندگان پست شما را به اشتراک می گذارند، تعداد ویوو پست شما نیز افزایش می یابد و این یک مزیت بسیار مهم را برای پیج شما به همراه دارد. اما گاهی اوقات پیش می آید با اینکه محتوای خوبی را به اشتراک می گذارید اما تعداد بازدیدکنندگان مطالب صفحه شما هنوز کم است! 

برای پاسخ به این سوال و بررسی دلایل تبلیغات بازدیدی اینستاگرام، باید چند نکته را در نظر بگیرید: 

 تبلیغات بازدیدی اینستاگرام چیست؟ چه مزایایی دارد؟! محتوای مرتبط و جذاب تولید کنید!

محتوای مرتبط و مفید تأثیر مستقیمی در افزایش ویوو پست دارد؛ به هنگام تولید محتوا باید به آنچه کاربران و فالوورهای پیج از شما انتظار دارند، فکر کنید. برای محبوب سازی برند خود سعی کنید محتوای جدید و با کیفیت را درباره محصولات و یا خدمات کسب و کار خود  به اشتراک بگذارید.

در تولید محتوا ایده های خلاقانه را بکار گیرید، از دید و نگرش مخاطبین خود و در راستای رفع نیازهای آن ها تولید محتوا کنید. در واقع کاری کنید که فالوورهای شما هر لحظه در انتظار پست های جدید شما باشند.

تبلیغات بازدیدی اینستاگرام چیست؟ چه مزایایی دارد؟! تگ و منشن کردن و به اشتراک گذاری مطالب

روش دیگر برای افزایش بازدید از پست های یک پیج، تگ شدن پیج شما توسط فالوور هایتان است. با استفاده از این روش کاربردی می توانید تعداد فالوورهای صفحه خود را افزایش دهید و متعاقباً تعداد ویوو پست ها و استوری پیج تان بالا می رود.

همچنین در صورتی که پست تان توسط فالوور هایتان به اشتراک گذاشته شود, علاوه بر این که موفق به جذب فالوور زیاد خواهید بود،  ویوو پست هایتان نیز بیشتر خواهد شد.  

به عنوان مثال، می توانید از دوستان خود و یا سایر کاربران که با آنها ارتباط برقرار می کنید، بخواهید در ازای یک امتیاز ویژه برای آن ها، پست یا پیج شما را در پروفایل خود تگ کنند.

با برگزاری کمپین های تخفیفاتی از فالوورهای خود بخواهید زیر پست شما دوستان تان را منشن mention کنند.  

تبلیغات بازدیدی اینستاگرام چیست؟ چه مزایایی دارد؟! تبلیغات بازدیدی اینستاگرام

حال اگر با انجام دو مورد ذکر شده در بالا، تعداد ویوو مورد نظر تان حاصل نشد، چه کاری باید انجام دهید؟

آیا افزایش ویوو صفحه بدون انجام آن دو مورد امکان پذیر است؟! بله! با یک تبلیغ درست، در مدت زمان کوتاهی می توانید بازدید پیج تان را افزایش دهید. به عنوان مثال برای بالا رفتن بازدید یک پست در پیج خود، می توانید اقدام به تبلیغات بازدیدی اینستاگرام  نمائید.

شما فقط کافی است یه محتوای باکیفیت و جذاب تولید کنید و با خیال راحت و بدون دردسر  با تبلیغات بازدیدی اینستاگرام ویوو محتوای خود را ارتقاء داده، تعداد مخاطبین بیشتری را جذب کنید. کاربران اینستارگام با مشاهده محتوای مؤثر و جذاب به سمت پیج شما سرایز خواهند شد. 

کارشناسان ما در آژانس شویراد، با تبلیغات ویوو برای استوری و یا پست، به شما کمک می کنند تا در مدت زمان کوتاه، نتیجه مؤثری را کسب کنید! 

تبلیغات بازدیدی اینستاگرام چیست؟ چه مزایایی دارد؟! دلایل انجام تبلیغات بازدیدی اینستاگرام

اگر با به اشتراک گذاشتن فیلم ها و تصاویر جذاب، در یک بازه زمانی طولانی، نتیجه دلخواه را در ارتقاء بازدید پیج تان کسب نکرده اید؛ تبلیغات ویوو، بهترین پیشنهاد برای افزایش بازدید پیج اینستاگرامی شما است.

در تبلیغات بازدیدی اینستاگرام کافی است از یک سایت معتبر، تعرفه مورد نظر تان را انتخاب کرده و سپس تنظیمات لازم جهت اعمال این بازید بر روی صفحه خود را تکمیل کنید. با افزایش تعداد بازدید های پیج اینستاگرامی شما، سایر کاربران تمایل به دیدن ویدئو و پست تان خواهند داشت؛ در نهایت  این افراد تبدیل به طرفداران پروپاقرص شما خواهند شد. 

این ویژگی اینستاگرام و سایر ویژگی ها باعث شده تا امروزه صاحبان مشاغل بزرگ از آن به عنوان منبعی در تبلیغ کسب و کار تان و جذب مشتریان بیشتر بهره بگیرند. 

تبلیغات بازدیدی

تبلیغات بازدیدی اینستاگرام چیست؟ چه مزایایی دارد؟! مزایای تبلیغات بازدیدی اینستاگرام

از مزایای تبلیغات بازدیدی اینستاگرام، افزایش تبدیل بازدیدکنندگان به مشتریان بالقوه است.

اگر تعداد بازدید پیج تان کم باشد، کاربران صفحه اینستاگرام و حتی فالوورهای آن صفحه صرفاً یک فالوور خواهند بود و هیچ نتیجه مثبتی برای شما نخواهد داشت. اگر می خواهید در فضای مجازی، کسب و کارتان را توسعه دهید، تبلیغ های بازدید برای استوری و پست های، یک روش میان بر و نتیجه بخش، را در برنامه خود بگنجانید. 

تبلیغات بازدیدی اینستاگرام چیست؟ چه مزایایی دارد؟!

 همه مالکان کسب و کار در اینستاگرام می خواهند سریعاً اعتبار خود را افزایش دهند و تجارت تان را در دنیای مجازی گسترش دهند. جهت بدست آوردن چنین جایگاهی، آن ها ابتدا باید یک استراتژی برای دیده شدن پیج و برندینگ سازی خود در دنیای مجازی را در نظر بگیرند. بالا بردن بازدید اکانت  یکی از مهمترین ارکان به منظور ایجاد اعتبار در اینستاگرام  است که میزان  فروش و سود را چند برابر می کند.

تبلیغات بازدیدی اینستاگرام چیست؟ چه مزایایی دارد؟!

اساسی ترین ویژگی برای کسب درآمد زیاد در اینستاگرام داشتن فالوور و بازدید کننده بیشتر است. بنابراین، هر چه تعداد بازدیدکننده ها و لایک ها یک صفحه بیشتر شود، اعتماد کاربران اینستاگرام  به آن صفحه و محتوای ارائه شده بیشتر می شود. در نتیجه کاربران اینستاگرام آن صفحه را به طور مداوم دنبال می کنند، که سبب مشهور و محبوب شدن بیشتر اکانت اینستاگرامی مورد نظر می شود. 

تبلیغات بازدیدی اینستاگرام چیست؟ چه مزایایی دارد؟!

 همچنین می توانید برای سایر کسب و کارها در دنیای اینستاگرام تبلیغ کنید و از این روش نیز کسب درآمد کنید. بنابراین با تبلیغات بازدیدی اینستاگرام به راحتی می توانید یک صفحه محبوب و پربازدید در اینستاگرام داشته باشید و از آن کسب درآمد کنید. بدین طریق کار می توانید اعتماد مخاطبین خود  را جلب کرده و فضا را برای جذب فالوورهای بیشتر فراهم کنید، و در نهایت با ارائه محتوای بهتر و با کیفیت تر مشتری های بیشتری جذب کنید.

تبلیغات بازدیدی اینستاگرام چیست؟ چه مزایایی دارد؟! نکات کلیدی در تبلیغات ویوو اینستاگرام

مهمترین نکاتی که باید هنگام تبلیغات بازدیدی اینستاگرام در نظر بگیرید:

تبلیغات بازدیدی اینستاگرام چیست؟ چه مزایایی دارد؟! یک آدرس ایمیل معتبر و قابل استفاده وارد کنید.

تبلیغات بازدیدی اینستاگرام چیست؟ چه مزایایی دارد؟! لینک ویدیویی مورد نظر را جهت افزایش ویوو وارد کنید.

تبلیغات بازدیدی اینستاگرام چیست؟ چه مزایایی دارد؟! پیج اینستاگرامی خود را از حالت خصوصی به پیج عمومی تبدیل کنید. 

تبلیغات بازدیدی اینستاگرام چیست؟ چه مزایایی دارد؟! جمع بندی

امروزه استفاده از اینترنت و شبکه های اجتماعی به میزان قابل توجهی افزایش یافته است و بسیاری از مشاغل به دنبال راهکارهایی برای جذب مشتریان بیشتر در دنیای مجازی هستند.

گفتیم یکی از بهترین روش ها در جذب مخاطب و مشتری در اینستاگرام افزایش میزان بازدید استوری و پست است. هنگامی که یک ویدیو در صفحه خود به اشتراک گذاشته می شود، تعداد بازدیدکنندگان از آن ویدئو نقش زیادی در ارتقاء اعتبار و ارزش آن دارد. همچنین می توانید با تبلیغات بازدیدی اینستاگرام و بالا بردن تعداد فالوور، بازدیدکنندگان یک پست را به مشتریان وفادار تبدیل کنید.

تبلیغات بازدیدی اینستاگرام چیست؟ چه مزایایی دارد؟!

بزرگترین فعالیت های تجاری در شبکه اجتماعی اینستاگرام مبتنی بر بازدید پست های اینستاگرامی از قبیل ویدئوها، igtvs است، حتی بازدید یک استوری نیز تأثیر زیادی در رتبه بندی تبلیغات نسبت به لایک های پیج دارد. بزرگترین فعالان و افراد واینر در اینستاگرام ا با افزایش بازدیدهای ویدئویی صفحه خود را ارتقاء داده اند، همچنین اکسپلورر پر از ویدئوهای وایرال شده است که صرفاً بر پایه بازدیدها (Impressiom و Reach) به این جایگاه رسیده اند.

داشتن بازدید بیشتر و تبلیغات بازدیدی اینستاگرام قطعاً به ارتقا یک اکانت و اعتبار آن کمک می کند. این اقدام مؤثرترین روش به منظور توسعه دادن یک کسب و کار اینترنتی و رسیدن به درآمد از طریق اینستاگرام است. 

 حدیث شجاع زاده
حدیث شجاع زاده

میلیون‌ها بار تلاش کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان همچنان ادامه داره...
نویسنده، سئوکار و طراح تصاویر تیم تحریریه شویراد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *