افزایش تعامل پیج با تبلیغات ویو اینستاگرام

برای دیده شدن در اینستاگرام بایستی ترفندهای اینستاگرام مارکتینگ را بدانید. کلماتی مانند فالو، بازدید، لایک و کامنت از ابزارهای بازاریابی در اینستاگرام هستند. به طور کلی وقتی صحبت از اینستاگرام به میان می آید، تعداد فالوورها، بازدیدها و لایک ها نظر همه را به خود جلب می کند. 

همانطور که می دانید رشد یک پیج اینستاگرامی مستلزم افزایش میزان تعامل آن است و راه های زیادی برای این کار وجود دارد. تمامی کسب و کارها با تولید محتوا و تبلیغات سعی دارند تعداد فالوور و لایک و بازدید پیج شان را  افزایش دهند. تبلیغات ویو اینستاگرام(همان بازدید اینستاگرام) یکی از راه های افزایش تعداد بازدید پست های ویدیویی در استوری  و فید اینستاگرام است. شما می توانید با تبلیغات تعداد بازدید ویدیوهای اینستاگرام خود را افزایش دهید و در نتیجه تعامل صفحه اینستاگرام خود را  بالا ببرید. 

مقاله پینشهادی: تبلیغات گروهی اینستاگرام چیست؟

 تبلیغات ویو اینستاگرام چه مزایایی دارد؟

سوالی که اغلب پرسیده می شود این است که مزیت تبلیغات ویو برای یک صفحه چیست؟ بیایید جور دیگری به این موضوع نگاه کنیم! قبل از هر چیز بدانید که کاربران اینستاگرام به پست های ویدئویی اهمیت زیادی می دهند؛ در واقع مخاطبان شما بیشتر تحت تأثیرمحتواهایی ویدیویی قرار می گیرند.

موضوع دیگر این است که تولید یک محتوای ویدیویی بی عیب و نقص آسان نیست و بسیار زمان بر و چالش برانگیز است. وقتی زمان زیادی را صرف ساخت یک ویدیو می کنید، قطعا انتظار دارید که بازدیدهای بیشتری داشته باشید. به عبارت دیگر، بازخورد خوبی از یک ویدیو دریافت کنید. احتمالاً از خود پرسیده اید که بازخورد خوب یک ویدیو به چه معناست؛ وقتی ویدیویی آپلود می شود اگر در مدت زمان کوتاهی به دلیل تعامل فالوورها، تعداد بازدیدها زیاد باشد یعنی ویدیو تأثیرگذار بوده و این یعنی کارایی بالا یا همان بازخورد خوب از ویدیو.

 

افزایش نرخ تعامل پیج توسط تبلیغات ویو اینستاگرام

اگر یک اکانت تجاری یا بعبارتی یک حساب عمومی در اینستاگرام دارید، می توانید آمار نرخ تعامل پیج اینستاگرام تان را توسط ابزار insight  ارزیابی کنید. تعامل به مجموعه ای از فعالیت ها اطلاق می شود که توسط کاربران اینستاگرام در یک صفحه انجام می شود. در واقع  تعداد یک ویو پست، لایک کردن ، گذاشتن کامنت برای پست و همچنین منشن کردن سایر کاربران در کامنت پست، مجموعه ای از تعاملات کاربران اینستاگرام است. حتی زمانی که کاربر یکی از پست های صفحه شما را با دیگران به اشتراک می گذارد یا آن را در آرشیو اینستاگرام خود ذخیره می کند، نیز نوعی تعامل اتفاق میافتد. 

تبلیغات ویو اینستاگرام باعث می شود که محتوای ویدیوی شما در اینستاگرام ویروسی شود.

با این تفاسیر، اگر ویو (بازدید) برای یک محتوای ویدیویی اینستاگرام زیاد باشد، به این معنی است که افراد بیشتری از آن بازدید کرده اند. در نتیجه ویدیوی شما در اینستاگرام به صورت ویروسی منتشر می شود و به دست کاربران زیادی می رسد. به این ترتیب میزان فوروارد یا ارسال ویدیو برای سایر کاربران اینستاگرام بیشتر و بیشتر می شود؛ در نهایت تعداد لایک ها و کامنت های پست شما نیز افزایش می یابد.

به طور خلاصه، با تبلیغات بازدید در اینستاگرام می توانید نرخ انگیجمنت پیج تان را بالا ببرید و بدین ترتیب پست های خود را به اکسپلور اینستاگرام سوق دهید. 

افزایش نرخ تعامل برای یک ویدیو، نشانه محبوبیت ویدیو است، بنابراین تبلیغات ویو باعث می شود که ویدیوی شما در قسمت جستجوی اینستاگرام ظاهر شود.

 

نکات مهم برای تبلیغات ویو در اینستاگرام

برای اینکه بازدهی خوبی از تبلیغات ویو حاصل شود، بایستی یک استراژی و سناریوی قوی برا محتوای ویدئویی تان داشته باشید. توجه کنید کاربران اینستاگرام روزی میلیون ها محتوا بر روی اینستاگرام می بینند و با هر اسکرول محتواهای جذاب تری در اکسپلورر آن ها ظاهر می گردد، بنابراین محتوای ویدئویی شما باید در همان چند ثانیه اول بتواند توجه مخاطب را به خود جلب کند. 

پس سعی کنید ویدئویی کوتاه با یک کاور جذاب بسازید؛ یا اگر ویدئوهایی طولانی تولید می کنید باید مقدمه ویدئو خود را چنان جذاب شروع کنید، که مخاطب ترغیب به دیدن کل ویدیو شما گردد. 

در تبلیغات بازدید اینستاگرام دو گزینه ریچ و ایمپرشن دو گزینه بسیار مهم هستند؛ ریچ تعداد اکانت هایی است که پست شما را دیده اند و ایمپرشین بیانگر تعداد دفعاتی که پست شما مشاهده است.  هم ریچ و هم  ایمپرشین در بالا رفتن میزان نرخ تعامل پست هایتان تأثیرگذارند. 

توجه کنید برخی از کسب و کارها با خرید ویو و دور زدن قوانین اینستاگرام، سعی دارند بازدید پست های خود را بالا ببرند. اما نکته ای که در این مورد قابل بحث است، در مورد نوع اکانت هایی می باشد در تعامل یک مشارکت داشته اند. با خرید بسته های افزایش ویو، تعامل پست های شما با اکانت های فیک افزایش می یابد و الگوریتم های اینستاگرام می توانند به راحتی اکانت های فیک شناسایی و حذف کند. در صورتی که اکانت های بازدیدکننده از ویدیو شما همگی فعال باشند، خود یک برگ برنده برای تبلیغ پست شما خواهد بود.  

 

راهنمای تبلیغات ویو اینستاگرام

تبلیغات ویو اینستاگرام نیز مانند دیگر تبلیغات گروهی اینستاگرام، هزینه بالایی دارند؛ از این رو پیشنهاد می کنم از کارشناسان فعال در این زمینه کمک بگیرد تا مبادا هزینه ای که بابت تبلیغات تان صرف می کنید هدر نرود. 

 توجه داشته باشید که در دام قیمت های خیلی ارزان نیافتید! اگر قیمت تبلیغات ویو اینستاگرام بسیار ارزان است، باید متذکر شوم که «تخفیف بی دلیل نیست».  بنابراین بهتر است تبلیغات پیج تان را به مجریان تبلیغات اینستاگرامی بسپارید. گروه شویراد با کارشناسان مجرب ، صفر تا صد کمپین های تبلیغاتی، از ایده و سناریو گرفته تا اجرا تبلیغات را مدیریت می کند و شما را به نتیجه مطلوب تان می رساند. 

 

افزایش تعامل پیج با تبلیغات ویو اینستاگرامتوصیه ما 

با گسترش شبکه‌های مجازی و افزایش فعالیت‌های مختلف در اینترنت، بسیاری ازکسب‌وکار ها فعالیت خود را در اینستاگرام توسعه داده اند. به همین دلیل اهمیت تبلیغات اینستاگرام برای کسب درآمد بر هیچکس پوشیده نیست، بسیاری از افراد کسب و کار خود را در اینستاگرام تبلیغ می کنند تا به سرنخ های بیشتری برسند.

اما تبلیغات در اینستاگرام نیز روش ها و ترفندهای خاص خود را دارد که بدون دانستن این اصول و روش ها، تبلیغات گسترده و موفقی در این بستر نخواهیم داشت. بنابراین توصیه می کنیم هرگونه سؤالی در این زمینه داشتید با کارشناسان ما در شویراد تماس بگیرید تا مشاوره های لازم را از جانب آن ها دریافت کنید. 

 حدیث شجاع زاده
حدیث شجاع زاده

میلیون‌ها بار تلاش کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان همچنان ادامه داره...
نویسنده، سئوکار و طراح تصاویر تیم تحریریه شویراد

یک پاسخ

  1. ویدیوی تبلیغ را که خود سفارش دهنده انتخاب میکند.و میفرستد.بعد کدام کاربر پست تبلیغ را میبیند که بخواهد باعث افزایش تعامل بشود.
    دوم چرابا وجود تعامل بالا پست من به کاوش نمیرود و فقط از خانه یج هشتک بازدید دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *