;

معرفی بهترین فیس افکت های اینستاگرام

یکی از قابلیت های اینستاگرام که بسیار مورد توجه مردم قرار گرفت افکت هایی است که این اپلیکیشن در قسمت استوری ها ارائه می دهد. بیشتر کاربران اینستاگرام اغلب در لایو و استوری ها خود از بهترین افکت های اینستاگرام استفاده کنند. شاید شما هم جزء آن دسته افرادی باشید که علاقه زیادی به فیلترهای اینستاگرام دارید و همیشه از افکت های آرایشی و یا طنز اینستاگرام در ارسال پست و استوری های خود استفاده می کنید.

آیا تا به حال با دیدن افکت استوری شخصی تحت تأثیر قرار گرفته اید و دوست داشتید شما نیز آن را امتحان کنید؟ در این مقاله با ما همراه باشید تا در مورد زیباترین و بهترین افکت های اینستاگرام که تآثیر بسزایی در تبلیغات اینستاگرام نیز دارد، صحبت کنیم.

 

 

بهترین افکت های اینستاگرام کدام هستند؟

اگر شخصی در استوری های خود از فیلتر اینستاگرام استفاده کند، اسم فیلتر در قسمت بالای استوری ظاهر می شود و کافی است اسم فیلتر رو لمس کرده و از مخزن افکت های اینستاگرام فیلتر مورد نظر را برای خودتان ذخیره کنید.

اما ممکن است در اینستاگرام یک پستی یا استوری را ببنید که بصورت ویدئویی هست و اسم اون افکت رو جایی ننوشته نشده است که شما بتوانید از آن استفاده کنید و یا آن را ذخیره کنید. در این گونه مواقع برای یافتن اسم آن فیلتر باید کلی جستجو کنید تا فیلتر مورد نظر خود را پیدا کنید.
در ادامه اسم بهترین افکت های اینستاگرام را معرفی کنیم تا بتونید براحتی داخل فیلترهای اینستاگرام، افکت مورد نظر خود را سرچ  کرده و براحتی از آن استفاده کنید.

بهترین افکت های اینستاگرام

 افکت اینستاگرام glitter

افکت glitter (زرق و برق) شامل تعدادی نقاط نورانی است که چشمک می زنند و به ویدیوی شما درخشندگی می بخشند.

 

افکت اینستاگرام time warp scan

یکی از پر طرفدارترین افکت های اینستاگرام، افکت تایم وارپ یا افکت یا فیلتر خط آبی اینستاگرام می باشد، که یک خط آبی بصورت عمودی یا افقی روی تصویر شما حرکت میکند و قبل خط آبی به تصویر یک حالت ثابت به خود میگیرد. با این افکت اینستاگرام می توان تصاویر خلاقانه ای رو ایجاد کرد.

 

افکت اینستاگرام renaissance painting

فیلتر اینستاگرام نقاشی رنسانس نیز یکی از محبوب ترین افکت هایی است که تصویر شما را به نقاشی های رنسانس تبدیل می کند. این افکت بر اساس نقاشی های رنسانس الگوبرداری شده است وبا کمک این افکت می توانید چهره خود را به نقاشی های رنسانس نزدیک کنید و تصویری با این افکت بگیرید.

 

افکت اینستاگرام trio

با این فیلتر می توانید نقاب های کارتونی و یا فیلم ها را بر روی چهره خود بندازید و یا چند کپی از حیوانات و یا شخصیت های مختلف و یا حتی خودتان در استوری شما نمایان می شوند که وقتی شما حرکت کنید این کاراکتر ها و یا نقاب نیز حرکت می کند.

با کمک این فیلتر جذاب می توانید دو کپی از عکس خود یا هر عکس دیگری که با دوربین می گیرید در سمت راست و چپ عکس اصلی اضافه کنید. با هر حرکت تصویر اصلی، تصاویر کپی شده همین کار را خواهند کرد.

 

افکت اینستاگرام ineslongevial

بدون شک یکی از بهترین افکت های اینستاگرام ، افکت ineslongevial می باشد که انگار روی صورتتان نقاشی کشیده اید. با افکت ineslongevial، می توانید روی صورت خود تصاویر نقاشی شده را مشاهده کنید، به نظر می رسد این نقاشی ها با ماژیک طراحی شده اند.

 

افکت دیسکو  Disco اینستاگرام

هنگامی که از این فیلتر استفاده می کنید، چهره شما می درخشد و رگه های روشن بر روی صورتتان حرکت می کند. این افکت درخشش و جلای خاصی را به صورت شما می بخشد و همچنین رگه هایی از نور را در حال حرکت روی عکس خود مشاهده کنید.

 

افکت اینستاگرام long exposure

با انتخاب این فیلتر روی عکس شما توهم و رویا ایجاد می شود و دارای دو حالت سیاه و سفید و رنگی است. این فیلتر به عکس در قاب دوربین یک حالت رویایی می دهد و چیزی شبیه توهم که فاقد وضوح است را به نمایش می گذارد.

 

افکت اینستاگرام Code

در استفاده از این فیلتر، تعدادی کد برنامه نویسی روی صورت شما نمایان می شود. این فیلتر یکی از خنده دارترین فیلترهایی است که اینستاگرام برای شما طراحی کرده است و با این فیلتر نوشته هایی مانند کد کامپیوتری روی صورت شما حک می شود.

 

افکت اینستاگرام Sunlight

هنگامی که از این فیلتر استفاده می کنید، نور خورشید به صورت شما می تابد. با کمک این افکت جذاب، حالتی در چهره شما ایجاد می شود که گویی خورشید به آن می تابد. این افکت را می توان یکی از زیباترین افکت های اینستاگرام دانست که جذابیت خاصی به عکس شما می بخشد.

 

افکت اینستاگرام rachnophobic

در این فیلتر وقتی دهان خود را باز می کنید، حشره ای مانند رتیل یا عنکبوت از آن خارج شده و روی صورت شما حرکت می کند.یکی از فیلترهای جالب و فان که با استفاده از آن می توانید فالورهای خود را سرکار بگذارید.

 

معرفی فیلتر های زیبایی مناسب بیوتی بلاگرها

معرفی فیس افکت های مناسب بیوتی بلاگرها

اکثر بیوتی بلاگرهای معروف دنیا در اینستاگرام افکت های خاص خود را دارند، با استفاده ازاین افکت ها، پوست شما صاف و چهره تان آرایشی می شود. شما نیز می توانید با دانلود این افکت های ویژه ، به دیده شدن بیشتر خود در اینستاگرام کمک کنید.

برخی از این افکت ها عبارتند از:

 • Beauty by Retta
 • Angel De Oaxaca
 • Beauty
 • Becky
 • Drama Lashes
 • Brown Lens + Eye Lashes
 • Glass Skin
 • Eyeliner+ Eye Lasehs
 • Glass Skin
 • Snow
 • My Make up

نحوه استفاده از فیس افکت ها در استوری ها

اگر جزء کاربران جدید اینستاگرام باشید به احتمال زیاد شاید آنقدر حرفه ای نباشید که بدانید فیلترهای اینستاگرام کجا هستند و چگونه می توانید زیباترین افکت های اینستاگرام را بکار بگیرید. قبل از ادامه بحث باید بگویم از این فیلترها صرفاً برای استوری و لایو اینستاگرام می توانید استفاده کنید. برای استفاده از فیس افکت های به روز شده، بایستی اپلیکیشن اینستاگرام خود را به روز رسانی کنید.

اینستاگرام خود را باز کنید و وارد قسمت استوری خود شوید، با لمس عکس پروفایل خود که به شکل دایره است می توانید خیلی راحت وارد این قسمت شوید. سپس دوربین را به دلخواه تنظیم کنید. توجه کنید فیلترها را می توان در حالت دوربین پشتی و سلفی استفاده کرد.

حالا در پایین صفحه و در دو طرف دکمه شاتر، دایره های کوچکی با تصاویر مختلف وجود دارد که همان فیس افکت های اینستاگرام هستند. برای فعال شدن این افکت ها، کافی است روی آن ها کلیک کنید و منتظر باشید که لود شوند.

 

فیلترهای جالب

 

چکیده

در این مقاله بهترین افکت های اینستاگرام را خدمت شما معرفی کردیم و گفتیم که چگونه افکت های مورد علاقه ی خود را در اینستاگرام پیدا کنید. اگر می خواهید یک فیلتر برای شما فعال گردد برای این منظور  کافی است وارد اینستاگرام شده و در  صفحه استوری  در قسمت پایین روی منوی فیلترهای موجود کلیک کنید.

احتمالاً به دنبال یه فیلتر خاص باشید که قبلاً از آن استفاده نکرده اید، تمامی آیکون های فیلترهای موجود را به سمت راست شیفت دهید و وارد قسمت Effetc Browser گردید؛ حال در صفحه باز شده Browse Effects Gallery، در سمت راست بالای صفحه یک نماد ذره بین وجود دارد که می توانید فیلتر مورد نظر خود را جستجو کنید. در این صفحه تعداد زیادی افکت را مشاهده کنید که می توانید آن را ذخیره یا استفاده کنید. در بالای این صفحه چندین تگ وجود دارد که می توانید آنها را وارد کرده و فیلترهای مرتبط را مشاهده کنید.

فیلترها و افکت ها از جذاب ترین ویژگی های اینستاگرام هستند، که با آن ها می توانید عکس ها و فیلم های جذابی  را تولید کنید. در این مطلب تعدادی از زیباترین افکت های اینستاگرام را قرار داده ایم که امیدواریم مورد پسند شما واقع شود. شما نیز اسامی فیلترهای مورد علاقه خود را برای ما کامنت بگذارید تا دیگر مخاطبین شویراد نیز بتوانند از آن ها بهره بگیرند. توجه کنید شما می توانید افکت های مورد علاقه خود را بسازید.

امتیاز شما در رابطه با این مقاله ؟
[yasr_visitor_votes]
 حدیث شجاع زاده
حدیث شجاع زاده

میلیون‌ها بار تلاش کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان همچنان ادامه داره...
نویسنده، سئوکار و طراح تصاویر تیم تحریریه شویراد

 حدیث شجاع زاده
حدیث شجاع زاده

میلیون‌ها بار تلاش کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان همچنان ادامه داره...
نویسنده، سئوکار و طراح تصاویر تیم تحریریه شویراد

2 پاسخ

 1. I see You’re in reality a good webmaster. This web site loading pace is amazing.
  It sort of feels that you are doing any distinctive trick.

  Furthermore, the contents are masterpiece. you’ve done a excellent activity in this subject!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *