معرفی پیج در استوری: (99٪)جلب توجه مخاطبان بیشتر

به نظر شما معرفی پیج در استوری بازخورد بیشتری به همراه دارد یا تبلیغ در پست؟

احتمالاً شما هم هنگام ورود به برنامه اینستاگرام، ابتدا به استوری‌ها مراجعه می‌کنید. چند تای اول را می‌بینید و گاهاً این استوری‌ها به اندازه‌ای جذاب می‌شوند که برای مدت زمان طولانی‌تر درگیر دیدن این استوری‌ها می‌شوید. 

شما به راحتی می‌توانید با استوری‌های کوتاه و تأثیرگذار، پیام‌‌تان را به سرعت منتقل کنید. در این فرمت، آیتم‌های مختلفی (مانند گیف‌ها، لینک‌ها، استیکرها، ابزارهای طراحی و …) وجود دارد که می‌توان با استفاده از آن‌ها تبلیغات خلاقانه‌تری را در کمترین زمان ارائه داد.

اما یکی از سؤالاتی که بسیاری از افراد در فرآیند تبلیغات اینستاگرام می‌‌پرسند این است: آیا باید به صورت پست تبلیغ کنیم یا استوری؟ کدامیک بازخورد بهتری دارد؟ کدام یک تعامل بیشتری دریافت می‌کند؟ و چگونه باید تبلیغات در استوری را اجرا کرد؟

نتایج نظر سنجی از مخاطبان در مورد تبلیغات پست یا استوری در پیج اینستاگرام شویراد

نتایج نظر سنجی از مخاطبان در مورد تبلیغات پست یا استوری در پیج اینستاگرام شویراد
معرفی پیج در استوری: (99٪)جلب توجه مخاطبان بیشتر

در این مقاله، بررسی خواهیم کرد که چرا معرفی پیج در استوری بهترین گزینه است؟ همچنین تکنیک‌های تبلیغ در استوری برای دریافت بیشترین بازخورد را به شما معرفی خواهیم کرد. 

نحوه تبلیغ در استوری
معرفی پیج در استوری: (99٪)جلب توجه مخاطبان بیشتر

معرفی پیج در استوری از پست بهتر است! 

شک نکنید تبلیغ در استوری، یکی از بهترین و مؤثرترین روش‌های تبلیغاتی در اینستاگرام است.  در ادامه، دلایل مهم برای این انتخاب این گزینه تبلیغاتی را بررسی خواهیم کرد:

01استفاده از لینک وب‌سایت

یکی از مهمترین دلایل استفاده از استوری برای معرفی پیج این است که این قابلیت به شما اجازه می‌دهد تا لینک وب‌سایت یا صفحه مقصد خود را به راحتی در پست استوری قرار دهید. در نتیجه فالوورهایتان می‌توانند با یک کلیک سریع به وب‌سایت شما بروند و اطلاعات بیشتری را بخوانند یا محصولات و خدمات شما را بخرند.

امکان گذاشتن لینک در استوری یک مزیت برجسته تبلغیات استوری است؛ چون مخاطب هدف مستقیماً به صفحه هدف هدایت می‌شود. 

این قابلیت در پست‌ها وجود ندارد؛ در نتیجه مخاطب برای وارد شدن به وب‌سایت مربوطه یا لینک محصول بایستی از صفحه اینستاگرام خارج شده و از طریق مرورگر وب وارد سایت شود. 

با درج لینک در استوری، می‌توان دسترسی سریع‌تر و راحت‌تری به محصولات یا خدمات ارائه شده فراهم کرد؛‌ پس بعد از معرفی محصول، لینک مرتبط با آن محصول را در وب‌سایت خود بذارید.  

نحوه افزودن لینک به استوری اینستاگرام

02تعداد بازدید استوری بیشتر از پست 

شما وقتی اینستاگرام خود را باز می‌کنید، اول پست‌ها را می‌بینید یا مستقیم به سراغ استوری‌ها می‌روید؟

بیشتر مخاطبان اینستاگرام معتقدند که بازدید استوری از پست بیشتر و بهتر است؛ ریچ (بازدید کاربر) استورید بیشتر از پست است و درصد کلیک بیشتری دارد.

۸ راهکار افزایش بازدید استوری اینستاگرام رایگان

03هزینه تبلیغ در استوری کمتر از تبلیغات پست

در مقایسه با تبلیغات در پست‌های اصلی، تبلیغ در استوری‌ها معمولاً کم هزینه‌تر است. قطعاً همه تبلیغ با بازخورد مطلب و مقرون به صرفه را ترجیح می‌دهند؛ با کمترین هزینه به تعداد بیشتری از مخاطبان دسترسی پیدا می‌کنید. 
حالا دلیل اینکه چرا هزینه تبلیغ در استوری نسبت به پست، مناسب‌تر است؟ صرفاً بخاطر اینکه استوری فقط ۲۴ ساعت می‌ماند. یعنی کم هزینه‌تر بودن معرفی پیج در استوری در مقایسه با پست، به خاطر مدت زمان تبلیغ است نه کیفیت تبلیغات!
البته معرفی پیج در استوری یا پست شرایط خاص خود را دارد و مدت زمان تبلیغ هم به توافق طرفین تبلیغ کننده و ناشر بستگی دارد. 

معرفی پیج در استوری: (99٪)جلب توجه مخاطبان بیشترابعاد استوری بزرگ‌تر از ابعاد پست 

 استوری‌ها ابعاد تصویر بزرگ‌تری دارند که به شما امکان می‌دهد محتوای بصری جذاب‌تری ایجاد کنید و نظر کاربران را به خود جلب کنید. همچنین در استوری فضای بیشتری برای نوشتن متن دارید و می‌توانید از کال تو اکشن‌های جذاب‌تری برای ترغیب مخاطب استفاده کنید. 

هر آنچه درباره قالب استوری اینستاگرام باید بدانید؟!

با توجه به این مزایا می توان گفت معرفی پیج در استوری می‌تواند یک راه مؤثر برای جلب توجه مخاطبان و افزایش ترافیک وب‌سایت یا پیج شما باشد. با این حال، هر استراتژی تبلیغاتی نیاز به برنامه‌ریزی دقیق و تولید محتوای جذاب دارد تا به بهترین نتیجه برسد.

معرفی پیج در استوری
معرفی پیج در استوری: (99٪)جلب توجه مخاطبان بیشتر

حرف آخر

تیم شویراد با افتخار اعلام می‌کند که به منظور بهبود تبلیغات در فضای مجازی، یک سری کانال‌های استثنایی برای آموزش تبلیغ کردن راه‌اندازی کرده‌ است؛ هدف ما از این کانال‌ها (کلاب آقای تبلیغات، کانال شوالیه عاشق ساده بافی)، آموزش درست تبلیغ کردن است. بدون هیچ تردیدی از این از این فرصت بی نظیر نهایت استفاده را ببرید. شک نکنید تیم ما بقدری خلاق و باتجربه است که شما را در تحقق بخشیدن اهداف تان یاری کند.

 حدیث شجاع زاده
حدیث شجاع زاده

میلیون‌ها بار تلاش کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان همچنان ادامه داره...
نویسنده، سئوکار و طراح تصاویر تیم تحریریه شویراد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *